2809
Codename: Panzers - Phase One
  • Rusy
    #2246
    hát én akarnék de melóhelyen sajnos nem megy, pedig 9200 van a gépbe, de eléggé szaggat...
  • bazza
    #2245
    Akar most valaki online játszani?
  • Rusy
    #2244
    igen eddig minden jó, de lehet végignyomom mégegyszer, ha akkor minden jó akkor jó a krekk...
  • zoli80
    #2243
    asszem ezt teszteltük már és mükszik!
  • ewuk
    #2241
    hátha máshogy nem megy én is így fogom csinálni..
  • Rusy
    #2240
    ja elég idegesítő, bár én nem próbáltam mer a panzers meg a soldiers is ment kiírva, egyedül most a beyond divinity ami egy starforce legújjab verzióját használja, ott csak miniimage van, én is huzogatom, de legalább így megy, én is úgy játszok hogy elhatározom most nyomom gép kikapcs és lehúz, amikor meg írok akkor nincs játék...
  • ewuk
    #2239
    ok, kösz az infót majd megpróbálom csak még elő kell keríteni bár ez cd lehuzogatós módszer annyira nem fekszik mert sajna sokat használom az írót meg a dvd-t de egy próbát megér :D
  • Rusy
    #2238
    jaja

    ewuk nincs, én kiírva nyomom, de van hozzá mini images megoldás a gamecopyn fenn van no-cd cím szó akatt, de max azért no cd mer a cd-ket le kell húzni , amúgy a mini image van fenn, próbáld ki a panzers is jó, de a soldiers, nem is tudom a játékélményt mihez hasonlítani, ilyenben még nem volt részem...
  • AnarchoiD
    #2237
    jah, ha kettot osszegyurtak volna most lenne egy uberfasza kuul gammank ;)
  • ewuk
    #2236
    és a soldiers-hez is van crack?
  • Rusy
    #2235
    Hát az az igazság, hogy a soldiers nekem is sokkal de sokkal jobban bejött, de nem hasonlítgatom össze, mer teljesen más játékélmény, a maga nemében mind a kettő nagyon jó...
  • Rusy
    #2234
    nekem is csak egy kicsit be van lasulva az oldal ennyi... más mirrorra kell kattintani ha nem jó...
  • AnarchoiD
    #2233
    soldierst probaljatok marhajo, leugrik a lanctalp, es csata heveben kimaszik a mukid es javitgatja ;)
  • ewuk
    #2232
    Nekem leszedi akár hányszor megpróbálom ez fura...
  • Horci
    #2231
    ja ... :P [email protected] :DD
  • Rusy
    #2230
    :)))))))
    leállt a gamecopyworld összes mirrorja mindenki a panzers cracket zúzza lefele...
  • Horci
    #2229
    Ha neked megvan, akor elküldöd nekem is? :P Elöre is kössz
  • Rusy
    #2228
    Én nem küldöm...
    ment...
  • 3P
    #2227
    Sziasztok!

    Hatalmas kérésem lenne...
    Elküldené nekem is valaki ezt az új patch-et, nekem sem jön le a Gamecopyworld-ről... :(

    Ide kellene küldeni: [email protected]

    Hálás köszönet érte...
  • Rusy
    #2226
    jaja úgy tünik jó, remélem senki nem cáfol meg...
  • zoli80
    #2225
    remélem ezzel vége a hülye starforce-nak!
  • zoli80
    #2224
    na megvan és jónak tünik!kösz mindenkinek,még neked is rusy:)
  • ewuk
    #2223
    na elment :D
  • Rusy
    #2222
    ok, most megsértődtem....
  • zoli80
    #2221
    köszi,ewuk elküldi!
  • ewuk
    #2220
    mükösik=működik
  • ewuk
    #2219
    Teljesen jól mükösik most, hogy előröl kezdtem.
  • Rusy
    #2218
    hát ja elég fos a gamecopyworld, írj...
  • zoli80
    #2217
    ha valaki hajlando irjon privit,elkuldom a mailcimemet.
  • zoli80
    #2216
    kuldjétek mar el,nem zudom lekapni gamecopyról,valami hibát ir ki.
  • ewuk
    #2215
    Na a Németekkel előröl kezdtem és tovább lépett ,bár ott még nem kell javítani de sztem az is menni fog ,tehát jó a crack.De nyüstölöm egy kicsit ,hogy ,ha van akkor felfedje hibáit :D.ja és kösz a cracket.
  • Rusy
    #2214
    na nem tudom azért mondtam hogy ez még nem 100%, próbálja ki mindenki, én csak loadolva próbáltam ki pályát nem nyomtam vele végig, hátha nem a crack hibája, bár akkor mi lenne...
  • ewuk
    #2213
    én kipróbáltam, de nekem azt csinálja ,hogy végig nyomom a pályát(germán ,2.) akkor kilép a menübe és nem lehet tovább menni.De legalább javít :D.
  • Rusy
    #2212
    a gamecopyworld.com -on, én már végignyomtam, kiírva ment, nem huzogattam, most kipróbáltam, és 3 mentésembe, meg az oktatópályán ment, próbáld ki te is...
  • zoli80
    #2211
    ja,bocs...
  • zoli80
    #2210
    unom a lehuzogatast!
  • zoli80
    #2209
    hol van?
  • Rusy
    #2208
    LOL eddig 4 pályán próbáltam szerelt mindent, de azért más is tesztelje...
  • Rusy
    #2207
    bazza az új crack műxik rendesen?
  • bazza
    #2206
    np:) első->csajok