44
  • Csudri #44
    Én mindig fent vagyok! :)) mármint a kazaa-n
  • Zozo76
    #38
    Szerintem a AudioGalaxy utan a Kazaa a legjobb. Ezek meg azt is kinyirjak. Bekaphatjak tovig!
  • Csudri #37
    Persze, hogy korlátos a UPC! Ezt küldték nekem e-mail-ben:
    "Tisztelt Elofizetonk!

    Szeretnénk felhívni a figyelmét arra, hogy az Ön internetes hálózati végpontján
    az e havi forgalom mértéke elérte az elofizetett szolgáltatási csomag havi
    adatforgalmi korlátját.

    Emiatt, ahogy azt elore jeleztük, a következo hónap elso napjáig korlátozzuk a
    kábelmodem sebességét mindkét irányban, maximálisan 64 kbit/s-ra a jelenleg
    érvényes általános szerzodési feltételeink 5.3.5.3. pontja szerint."
    De én töltök rendületlenül!!! Az a ciki, hogy a 20 gb-ot az általuk nyújtott sebességggel !!4 nap!! alatt el lehet érni! A möstani "gyengített" kapcsolattal is karcolgatnám a 15 gb alját!!! Úgyhogy bekaphatják!!! És Kazaa rula!!!
  • NasaTm
    #31
    www.imesh.com
    Ez sem rossz.
  • Csudri #30
    Nekem kell a Kazaa!!! Hülye leszek anime-t rendelni japánból, ha ingyen lejön. Főleg mióta van hozzá speedup!!! Jön a cucc mint az állat. A rohadt UPC le is tiltott dec 1-ig, mert túlléptem a 20gb-ot!!! :((
  • galocza
    #28
    igen? ha több pénzed van erre a célra mint a riaa-nak, csak irigyelni tudlak...
  • Dömper Ármánd
    #18
    OK. Én már megtettem!
  • Gabest
    #17
    Én meg ezennel, úgy ahogy van, ünnepélyesen betíltom az internetet, mert nem tetszik az a sok kis sunyi társadalomképtelen alak ((c) dévényi) aki lézeng rajta. Tessék kihúzni a kábeleket a falból, most!
  • NasaTm
    #13
    www.winmx.com
    En kizarolag mp3 letoltesere hasznalom szerintem abban verhetetlen.
    Viszont a kazaa az jobb DVD ripek es egyebek letolteseben. (ezt hallotam csak)
  • Yeti
    #10
    Hát csak az a gond, hogy a kazaat nem lehet csak ugy leállítani, mivel nincs központi szerver(nem úgy mint pl a napsternel volt). Így még szűrni se fogják tudni az adatforgalmat, csak ha egy uj szoftvert adnanak ki, de azt meg hülyek lennenk letölteni. Úgyhogy legfeljebb annyi lesz hogy nem lesz uj kazaa (mondjuk meg az se biztos, hogy ezt el tudják érni, egyszerüen nyílvánosságra hoznák a forrását a proginak, aztan onnantól az fejleszti aki akarja) Na úgyhogy meg nem kell temetni a Kazaat.
  • NasaTm
    #6
    Igen szerintem is jobb a WinMX.
  • RpPRO
    #1
    Tudom, rengeteg mas p2p alapu cserebere program letezik, de en mindig is a legfrissebb KaZaAlite-ot hasznaltam es meg voltam vele elegedve, estenkent 3 millio felhasznalo maszott fel a halora, amit preferaltam. Azert e multido, mert biztos vagyok abban, hogy nekik is keresztbe tesznek, mint mar korabban tobbieknek. A kazaalite-ert kar. Bruhuuuu. Beke poraira.
    De hadd idezzem a jo oreg Alfonzot: "Van maaaaasik" :)