46
melyik játék érte meg legjobban az árát?
  • galocza
    #5
    húúúú ennyit ilyesmire még nem költöttem, nem is tudom elképzelni, hogy valamit annyira várjak, hogy újonnan megvegyem 10ezredesért. de becsülöm, aki megteszi (ha megéri az árát)...
  • magus
    #4
    2 jó játék vlt amire azt mondtam hogy megerte. anno a knights and mercahnts, elso eredeti gammam, na, semmivel sem nyomtam tobbet mint azzal. meg a war3 a bnet miatt
  • galocza
    #3
    ja, magamat meg nem írtam: legjobb befektetés half-life alap 2000ért media marktban. 2 éve cszek (lassan), és bár nem komoly szinten de viszonylag sokat 8). játékkal ennyi időt még nem töltöttem.
    2. és 3. helyezett: thief1/2 2000/stück cdgalaxisban.
  • zippofcy
    #2
    Half-Life Generation: 5 rongyert vettem a Mediamarktban, elotte masfel, utana 1 evig jatszottam vele kb.
    Dark Age of Camelot: 9.900Ft ugyanitt, februar vegen vagy marc. elejen es meg mindig nyomom. Bar ki tudja, meddig
  • galocza
    #1
    no, arra lennék kíváncsi, melyik játék volt az, amit eredetiben megvettél, és árához képest a legtöbb, legjobb szórakozást nyújtotta. cd-melléklet, grafikus kártyához csomagolt, 1000ért-megírta-nekem-a-haver nem számít, se használt. bementél a boltba, megvetted (akár kifutós áron), hazavitted, és sokat és jól játszottál vele. az is érdekelne, mennyiért vetted (hiszen folyamatosan csökken 1-1 játék ára).