222
na kinek mi jön be ?
  • VinylToy #100
    Megdögönyözném :))
  • Jasmin
    #99
    nekem is az uccsó jön be...
  • Pupcika
    #98
    thx :)))))
  • VinylToy #97


  • Pupcika
    #96
    esetleg egy (nem tom hogy kell írni de így ejtik asszem) "kanakorzó" (olasz maffia kutya a másik neve) ezekről rakjatok képeket ide :))))
  • Pupcika
    #95
    aki Jack Scalia sorozatot látott már (Tequlia és Bonetti) nekem Tequila (ez a kutya neve a filmben és állandóan pofázik) teccik naon (nem vagyok szakértő de az a kutya imádni való :)
  • VinylToy #94
    Divat: Hát ha minden második embernek ilyen lesz, akkor már biztos nem veszek!

    Harcia, Önző, Barátságtalan: Átnevelhető! :))

    Majd meglátom! Nekem tetszik cuki kutyus! Főleg az utolsó kép!

  • Lteebee
    #93
    Meg a bőrbetegségek és a divat is.
  • Lteebee
    #92
    A harcias, önző nálam kizáró ok.
  • Jasmin
    #91
    harcias, önző, határozott, idegenekkel nem fogad, sőt barátságtalan...de azért nekem is tetszik :)

    egyszerűen, gyönyörű!!!!
  • VinylToy #90
    De itt a legszebben van a hangsúly
  • Madmaxx
    #89
    Legjobb a Bordeauxi Dog
  • VinylToy #88
    Nem tudom, milyen lehet? Mielött veszek úgyis utánna olvasok, de az még odébb van :)
  • Lteebee
    #87
    Milyen a természete?
  • VinylToy #86







    Nekem ilyen lesz valamikor remélem! :))
  • [Walaki]D`Lair
    #85
    DE még abszolúte fiatal. Az orra "gyárilag" ilyen. Ha szemén azt a zöld szart értitek, akkor az a vaku... vagy ha azt a vörös izét, az a könnye és ez un. Típushibája a Bichon Havanese-nek. Tehát kiskorától ilyen. Amúgy még csak most múlt 4.
  • zippofcy
    #82
    Szerintem nincs vele semmi baj, csak nem mai "csirke" mar. Ez latszik meg a szemen meg a kopott orran :)
    A Dexosz kutyajat meg ne cikizzetek, az a Satan Kutyaja, azzal a szemmel. Ha b@szogatod erted megy es lehurcol a pokolba
  • zippofcy
    #81
    Szerintem a legszebb kutya a vilagon:

    Az legalabbis biztos hogy a legtobben ezt szeretik
  • cenobite
    #80
    Hát erről nem hallottam, de megeshet. Azt tudom, hogy Chief (anyai ágon nagyapja az enyémnek) szintén Dead Game áldozata lett. :(
    Én nem ezért vettem az enyémet, teljes mértékben a viadalok ellen voltam/vagyok/leszek.
  • Jano
    #79
    Ja, és Frakk.
  • Jano
    #78
    Lesszi, Vahur, Blöki, Sajó
  • Manta
    #76
    Őrá gondoltam:

  • MARS3696
    #75
    Bazz! Én is be akartam rakni egy kutya képét ide, de folyton leugrott a szkennerről!... :(
  • [Walaki]D`Lair
    #74
    Igaz. Hereletépés...brrrr...
  • [Walaki]D`Lair
    #72
    Ocsmany a te fejed bazz! Neki ez a szexepilje :DDDDDDDDDDDDD!!! nem tudom , amúgy utána vittük fodrászhoz...
  • Nyiri
    #71
    A kolyok kutyak kepenel a fotozas miatt tunik nagynak a fejuk. de sztem igy jobb :D
    A bernathegyi a nagy nyelvevel tarol :D
  • Nyiri
    #70
    jo ocsmany a szeme :D
  • [Walaki]D`Lair
    #69
    Na végre itt van az én kis Császárném, a kis putyika , a Bibi
  • [Walaki]D`Lair
    #68
  • [Walaki]D`Lair
    #67
  • [Walaki]D`Lair
    #66
  • [Walaki]D`Lair
    #65
    Istenit már neki! Mia rántott f@szért nem megy ez a szar????
  • [Walaki]D`Lair
    #64
  • [Walaki]D`Lair
    #63
    < center>< img src=ftp://ftp.supergamez.hu/upload/Streetlegal/Dodge.jpg>< /center>
  • [Walaki]D`Lair
    #62
  • cenobite
    #61
    Anyai ágon Zwettler, apain Iron Kid.
  • jeejee
    #60
    így sem jó,elküldöm emilben a beillesztő linket
  • jeejee
    #59
    ez nem jött össze,beteszem macskakörmök közé, és anélkül használd
    "Igy kell képet beszúrni "
  • jeejee
    #58
    Igy kell képet beszúrni
    előbb felteszed valahova a képet,mondjuk a kép.tár.hu-ra,és bemásolod a linkjét az akármi.hu helyére pl.
  • zippofcy
    #57
    Telleg allat kolykok :)Csak a fejuk nagy kicsit, nem ? :D Ezekbol mar mindenki valaszthat kedvencet maganak :) En is beraknam a kedvenc kutyam kepet, de sajna nemtom hogyan kell :( Beirom hogy LINK es az URLt?