636
főleg single
  • Blair
    #494
    Na akkor mégegyszer, hogyan lehet szétlőni a "tigrist"? Mielött a keptön bekrepál? kösz.
  • Xboxman
    #493
    Én bárhova connectálok mindíg server is full üzenettel kidob mné van ez?
  • Long_Gun
    #492
    Van:
    http://gamecopyworld.gulli.com/games/files/rzr-s211.rar
  • panizzi
    #490
    hát ez tényleg elég rövid volt.

    elég is volt.
  • Reaction
    #489
    nah dieselg szerintem vmit el rontottál
    ugye küldened kellett egy smsweb szót a mit tom én milyen számra ott van az oldalon.Kapnod kelett egy felhasználóinvet ami a te telszámod pl 362044445555
    és kaptál egy jelszót.
    A jelszót beírod és mehet a buli.Nem tom hol lehetett ezt elrontani.Szerintem rosszul írtál be vmit.
    AMÚGY VAN MÁR MAGYAAR SPEARHEAD NEM DEMO HANEM FULLOS SZERVER???????
  • TomBond
    #486
  • TomBond
    #485
    Én a magyarításra gondoltam!
    Tehát mégegyszer:
    Zagash, lehet tudni kb. mikor lesz kész a magyarítás?
  • TomBond
    #483
    Lehet tudni kb. mikor lesz kész?
  • Zagash
    #482
    Már készül.
  • TomBond
    #481
    Van magyarítás a kiegészítőhöz?
  • rage
    #474
    Jó játékot :)
  • ssc-suni-hu
    #473
    Rage koszi a run32.dll dolgot, elotte mennyit szivtam ezzel. De mostmar ok koszi megegyszer a csaladom neveben is. Bar most akkor kevesebb lesz veluk a torodes ugyhogy az o mevikben inkabb megse :-)
  • dieselG
    #472
    Üdv!

    Reaction: én letöltöttem a Spearheadet a netsys.freeweb.hu-ról és hiába irom be a jelszavat a kitömöritéshez (http://netsys.fw.hu) mindig rossz jelszó hibaüzit ir ki.. vagy csak elrontottam vmit vhol? Légyszi irjatok már ide hogy a halálba kell :P

    THX dieselG
    ui: ja és irtam a netsyseknek erröl de még nem válaszoltak..:(
  • Reaction
    #471
    Jó már meg van köszi.Sőt már a játékot is végig zúztam.Amúgy egy isobuster nevű program sokkal többet ért ezeknél :)
  • Adi
    #470
    Köcc már csak egy cheat kéne
  • Spenser
    #469
    Lehet hogy nem erről van szó de én úgy értelmeztem hogy nem tudod ki írni.
    Na szóval leszeded pl. a NERO cd író progit aztán file/cdé kép fel írása/megnyitod ahol van a program (cue bin)katt és már írhatod is ki......
  • Reaction
    #468
    Régi? Az hányas??????Mellesleg peTer itt van http://netsys.fw.hu úgy tudsz belépni hogy küldened kell egy számra egy sms-t (160 ft / 1 hét) aztán odaadják a jleszót és ennyi.
    Vagy ha már eleve tömörítve akarod .cue és .bin formátumban akkor menj a 7wrz.warez.hu és oda kivan írvva egy csomó helyre az fpt címűk.Win commanderrel menj rá user: sevenolv jelszó:olvas
    Sok sikert.Nekem pedig válaszoljatok thx
  • peTer
    #467
    HI Reaction! Lécci oszt meg velem a warezsite cimét, ahonnan letöltötted!
  • Reaction
    #465
    Srácok letöltöttem ennek a CDRWIN trial kpróbáló verzióját de nem találom ezt a cue betöltö amiről Madmax is beszélt.Hol van?Ha nincs benn a trial verzióban honnan lehet letölteni a fullosat.Plz válaszoljatok.
  • Reaction
    #464
    Köszi!
  • Zagash
    #462
    Medal of Honor Magyarország
  • Reaction
    #461
    Aha... És azt hol lehet letölteni?És utána már a .bin kiterjesztést is csinálja magától vagy azzal mi lesz?
  • Reaction
    #459
    A bin 776 mega körül van asszem ez nem pnotos érték.Mellesleg ez után mit csináljak hogy kell kitömöríteni ezt a 3 fájlt?Gondolom nem ezt a 3 fájlt kell felrakni csak a cdre.
  • Reaction
    #457
    Ja meg még egy sfv fájlt is
  • Reaction
    #456
    Srácok letöltöttem az egyik warez oldalról egy cue és egy bin fájlt amik jó nagy méretűek.Nem értek az iso játékokhoz szal plz írjátok le hogy mit kell csinálni ezzel a 2 fájlal!!!!
    Thx!
  • peTer
    #453
    Hi, lehet egy kicsit elkéstem a letöltéssel, de nem tudtok dobni egy müködő linket, 1-38-ig megvan. A vége extra ...
  • Zagash
    #446
    Nem!

    Ez a helyes folyamat:
    1., feltenni alapjáték
    2., feltenni 3in1 patch
    3., feltenni Spearhead
    4., élvezni a gammát :)

    Tehát nem kell semmi mást, pl. regelni, meg átírogatni akár mit is...
  • spR
    #439
    Hát nem tom. Nekem semmiféle mod nincs feltelepitve az eredetihez, mégis baszik rendesen működni. Ott lett tele a tököm a játékkal, hogy Berlinben a progi nem engedte felvenni a páncélszekrény nyitásához szükséges kódot. Próbáltam 1000 féleképpen, újra is kezdtem az egész pályát, mégse ment, szal hagytam a picsába az egészet. Úgyis totál kiábrándultam belőle, kezdve a láthatatlan sniperektől az orrod előtt a semmiből respawnoló németekig. Ehh, egy szónak is száz a vége, Spearhead egy rakat szar.
  • Ren
    #437
    Ha ez a harmadik palyan van, amikor a tarsad maga utan csalja a tankot es neked kell kiloni, akkar semmi trukk nincs benne, csak ketszer el kell talalni. Ellenben annyiban bugos a jatek, hogy ha bizonyos modok megvannak, akkor nem lehet kiloni a tankot. A legegyszerubb az, ha amig a spearheddel jatszol, addig leszeded az osszes modot
  • Breki33
    #436
    ird le PLEASE reszletesebben hol van ez
  • TomBond
    #432
    Ha az eredeti játékra felteszem ezt a kigészítőt attól még az eredeti játékot végig lehet játszani?

    Bocs a láma kérdésért.
  • Breki33
    #431
    ez majd lassan megváltozik :-)
  • Lala
    #430
    húúú, bazzz. Végre kipróbáltam a játékot. Nagyon szuperrrr!!! Bár nem sokat tudtam vele játszani, de majd a 7végén lesz nemulass. Szóval nagyon tetszik az a lényeg.
  • Zagash
    #428
    Milyen számmal próbáltad?
    Azt mondják, hogy az 5-soknulla-5039 az működik!

    Amúgy nem kell a 3in1 patch feltételéhez átírni semmi a registriben!! A patch megcsinálja azt is! (azaz, nem átírja, hanem hozzáadja a 200-as bejegyzést is, mint az eredetinél.) A patch előtt egy dolgot kelkl csak csinálni: Feltelepíteni az alap mohaát!

    -Zagash
  • Breki33
    #426
    ez hol van pontosan?
    most nem ugrik be
  • Obi
    #421
    Sziasztok!
    A problémám a következő. Felraktam a Spearheadet és megy is rendben, viszont az alap MOHAA csak a főmenüig jut, onnan pedig csak kilépni lehet. Sem mentett állást nem tudok folytatni, sem új játékot nem tudok indítani. Lehetséges, hogy egy új helyre ismét fel kell telepíteni.
    THX.
  • Breki33
    #419
    nm
  • Lala
    #418
    Megvan a bibi. Én voltam a lökött. Nem tudom, hogy honnan vettem, hogy rakjam össze a fileket Wincmd-vel. Nem kellett volna. Vin rar-al egyszerűen kicsomagoltam a darabokat, és máris megvan a bin meg a cue. Azért köszi a gyors segítséget.
  • Breki33
    #417
    bin- cue parost daemon-al lehet megnezni vagy pl cdrwin-el kiirni

    szoval ha jol latom az out-ot kicsopmizod aztan vagy megirod vagy daemon

    mondjuk az out kiterjesztes nekem kicsit fura
  • Lala
    #416
    Sziasztok. Letöltöttem a Spearhead-et, de gondom akadt vele. Összeraktam a letöltött filekat és most kapta egy *.out filet. Azzal mit kell csinálni? Próbáltam win rar-al, az meg is nyitja, van benne egy bin meg egy *.cue file, de nem tudja kibontani a filet(crc-re hivatkozik). Melyik progi tudja kezelni a *.out filet? Segítsen valaki légyszi, mert lassan kétségbeesek.

    Üdv.:Lala