636
főleg single
  • bizkit
    #562
    Megörülök! Nem sikerül!
  • Ion5
    #561
    Hy
  • bizkit
    #559
    Hogy kell lelöni egy bombázót asszem a 3. pályán? Nem tudom leszedni egyáéltalán és amikor harmadszor is visszafelé jön akkor lebombázza a parancsnokot és kész! Segítsetek!
  • I.C.ram
    #558
    ASE-hez, hogyan lehet megcsinálni az SH támogatást?
  • rusland
    #557
    te eltudod SH-t kepzelni ahogy omaha bicsen oroszok angolok amcsik egyzserre partraszalnak es a faustpatronos nacikat lovik??? :DDD
  • teran
    #556
    azt szeretném tudni hogy nekem nagyon bejön az ohama beach pálya a kiegésszitövel tudok csatlakozni ilyenhez és ha igen hogyan réggebben rámentmem a game spay ra és müködött most nem találok olyan szervert ahol ezt játcanák már nem létezik vagy mi help nekem bejön ?
  • ricky
    #555
    köszi. megkaptam, de így is lefagy :((((((
  • teran
    #552
    ha budapesti vagy akkor hozol egy cd és kiirom neked?
  • ricky
    #551
    nem, a new game-t is próbáltam. annál is lefagy
  • raal
    #550
    Ja, és ezért el sem indul!
  • raal
    #549
    Hello. Hiába rakom fel a patcheket a MOHAA SH-hez, indításnál valami olyasmi hibával áll le, hogy: Font Dilema not found. Nem tudjátok miért lehet ez?
  • ricky
    #546
    miért van az hogyha miután felraktam a kieget nem lesz jó az eredeti mohaa???
  • teran
    #544
    http://hlcradio.etowns.org halgasd a radiot és szavazz dj teranra ha szereted a jo zenét
  • The Garrett
    #543
    az már csaláááááás :)
  • Petyus_
    #542
    Konzolba írd be r_picmip 5, restart, és akkor szép folyamatos lesz a mozgása. Én is csak így tudtam leszedni.
  • bizkit
    #539
    Kössz szépen! Ma meg is nézem! ...tudom kicsit késve! :o))
  • Takigabi
    #537
    ott van egy hernyó arra kell felülni
  • teran
    #535
    elakadtam egy havas pályán kinyirtam én már mindenkit meg valami hangárba egy tankot fel is robbantottam de azt irja ki hogy nincs befejezfe a feladat és ha bemegyek akármék épületbe megy a riaszto de már nincs senki az épületekbe? help mi a feladat tovább?
  • teran
    #534
    ezt a patch tölcsd le 3in1 1.11 patch by Zagash innen,
    http://www.mohaa.hu/
  • bizkit
    #533
    Szevasztok! Nekem az a gondom, hogy nem indul el a játék, mégpedig azért mert elvileg nem UK ill. Us verziós az alap játékom és nekem csak ezekre a régiójú MOHAA-ra megy fel az v1.11 patch! Van valakinek másféle patche?
  • teran
    #532
    akinek nincs meg a játék szolyon hogy hova külgyem és segitek ha tudok mert tiudom milyen szar mikor akarsz játszani vele de nincs és sajna a magyar warez oldalakon sehol nem lehet letölteni?
  • teran
    #531
    végre sikerült felraknom az 1.11 patch és single play ben az éjel nyomtam is elég sokáig de csak annyi gondom van hohyha most multi playerbe akarok menni akkor oda nem enged mikor be akarok meni valameik servere akkor kéri a 2.11 patch és az a gondom hogy letöltöttem és telepiteni is akarom de 50 és 60 % kig telepitti de utána az irja ki hogy készz de mikor akarok játszani mégis azt irja ki hogy nincs 2.11 patch na ilyenlor mi a megoldás?
  • teran
    #528
    na sikerült de most nem engedia 2.11 patch mért?
  • Morpheus
    #526
    1. Install MOH:AA .NE RAKD FEL A CRACK-et HOZZÁ , MERT NEM AZ ALAP JÁTÉKKAL AKARSZ UGYSE JÁTSZANI !!!
    2. Run regedit és írd át itt a verzió szám végét 130-ról 200-ra !
    [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.130]
    3. Install MOH:AA Spearead ( CD Key nyugodtan lehet az alap 5000-sok nulla-5039 )
    És felmegy a patch is , installálja a kiegészítőt is , nem kell töltögetni semmi reg és egyéb hülyeséget hozzá ( magáról a kieg cd-ről ment a patch is nekem ) !
    4. Cseréld ki mostmár a Sperhead.exe-t a Crack exe-re ( ami a kiegészítő cd-jén van ) .
    5. PLAY THE GAME !
  • teran
    #525
    Valaki segítsen!installálnám a gamet nyomná fel a patchet de kiír valami olyasmit hogy nem UK v US verzió!mi a franc baja lehet?thx
    Lehet hogy kell neki egy crack-elt 1.11 patch?valaki linkeljen be egyet pls.
  • teran
    #522
    nekemValaki segítsen!installálnám a gamet nyomná fel a patchet de kiír valami olyasmit hogy nem UK v US verzió!mi a franc baja lehet?thx
    Lehet hogy kell neki egy crack-elt 1.11 patch?valaki linkeljen be egyet pls.
    ezu a problémám valaki tud segitteni
  • teran
    #521
    figyu nekem ugy az a bajom amit te leirtál akkor mi a gond kaptál választ a kérdésedre?help
  • seri
    #519
    Daemon tools
    CloneCD
  • teran
    #518
    sziasztok iso ba sikerült letöltenem a játékot a kazza val de tul nagy hogy egy cd re elférjen ijenkor mit kell csinálnom hogy ki tudja mirni cd re és mejik cd irot használjam
  • teran
    #517
    sziasztok iso ba sikerült letöltenem a játékot a kazza val de tul nagy hogy egy cd re elférjen ijenkor mit kell csinálnom hogy ki tudja mirni cd re és mejik cd irot használjam?
  • josi
    #516
    Nem kell.
  • Mu*][*h4pHu|{4
    #514
    Hi ha a save gamet elküldöd megcsinállom szivesen neked!
  • josi
    #513
    A Direct Connect-en van
  • Petyus_
    #511
    Van Programok beszerzése fórum. hdc.warez.hu-t nézd meg.
  • acid1345
    #509
    Hali!

    Majdnem kettétörtem a keyboardot most mert nem akar 1 pálya sikerülni (havas,mindenhonnan tankok és meg egy szaros kamionon lődözöm őket 20 életerővel :_( )
    valaki írja már le hogy hogyan lehet aktiválni a cheatet mert nekem nem akar müxeni:moha_spearhead +set cheats 1 +set ui_console 1 +set thereisnomonkey 1 paranccsal elindítottam mikoris lett consolom de ott amikor beírom hogy "dog" akkor hibaüzenetnek azt írja hogy muszáj server üzemmódban a +set cheats 1 parancsal elindítani.....
    VALAKI SEGÍTSEN MÁR HOGY ÉRTHETŐEN LEÍRJA MIT KELL CSINÁLNI!!!Köszi
  • zotso
    #502
    Hogy őszinte legyek én csak a Berlini pályát játszottam újra, de ott nem tapasztaltam változást.
  • zotso
    #500
    szia Urak !
    Felraktam a 2.11 pach-et, és az lenne a kérdésem, hogy a Malta pálya csak a multiban lesz meg, vag a sinle-ben is?
  • zotso
    #499
    "Én meg ott akadtam e, ahol a teher autót kell kisérni télen a hegyek között és rengetegen jönnek - gyalogos, páncélos, harckocsi, miegymás -, nagyon durvára sikerült, aki megcsinálta, persze cheat nélkül, az irja le, hogyan is sikerült."
    HA a singleben arra gondolsz amikor a bázisról a teherautó platóján kell menned, akkor sok mentés, rohadt nagy kitartás és egy csomó idő. Nekem legalább egy napomba került. Már azt hittem, hogy nem is lehet megcsinálni. Egyébként, amiikor a szakadék szélén elakadsz mindjárt kezdjed el lőni lenn a gyalogokat, aztán amikor leértél, azonnal fordulj hátra mert onnan jön egy tank, amikor az kész újra 180 fok és balra fenn őrtorony, aztán lenn szemben két gyalog, majd szemben egy tank. Atöbbit már nem tudom de valahogyan így . Remélem tudtam segíeni.
  • F(c)F|T|R3x
    #497
    Lemaradt egy o, szóval átjutottam!!!
  • F(c)F|T|R3x
    #496
    Én megcsináltam de már nem tudom,hogy hogyan sikerült! Amikor volt bővel life akkor mentettem, és lőttem mindenre ami mozog! Sok próbálkozás után, egyszer csak átjutttam!