636
főleg single
  • PKorn
    #636
    Hali!

    A rendszergazdda által le van tiltva az adatbázis szerkesztés, nem megy a REGEDIT. Meg lehet ezt kerülni valahogy? Én is a registrit akarom átírni.
  • karegab
    #635
    CSá Pari94 !!

    Úgy tudod elérni ha egy NoCD cracket letöltesz.

    Szerintem itt találsz . www.megagames.com
  • Pari94
    #634
    Sziasztok
    Hogy lehet elérni hogy a Spearhead Cd nélkül menjen?
  • csibe70
    #633
    van már cd kulcsod?
  • Tremby
    #632
    Halihó ! Egy apró szivességet kérnék csak. Katt->IDE<- és picit lejebb jobb oldalt nyomjatok egy szavazatot a nevemre. köszönöm előre is ;)
  • copetke
    #631
    sziasztok nem tudtok a sima Sperheadhoz cd kulcsot? köszi
  • tattooed
    #630
    Szasztok!

    Lenne egy kérdésem. Most játszom a spearhead-al a neten ez egy demo verzió (de meg lesz az "oridzsi"-is. Az a problémán, hogy nem-tom beállítani a mikrofonos headsetet. Az a baj demo a game, vagy az a baj,hogy simán csak balfasz vagyok?
    Egy progit kipróbáltam, a ventrilo-t nem sok sikerrel.
    A válaszokat előre is kössz!
    Szasztok
  • Anor
    #629
    Mi történt a mohaa.hu -val???
  • vigyori14
    #628
    Mostanában játszik még vki ezzel a game-val neten?
  • qwert
    #627
    Én pedig hiába írom be ezt a sort, egyszerűen valami olyasmi üzenetet ír ki, hogyvalami servert indítsak el. Eccerűen nem értem. Mi lehet a bibi???
  • Klon
    #626
    THX
  • Zagash
    #625
    nálad vmi beálítási hiba lehetett, nekem amikor a Spearhead megjelent, egy 650 MHz-s gépem volt egy GeForce 2 MX (sima) kártyával + 256 MB ram és tökéletesen, szinte akadás nélkül futott közepes felbontáson.
  • Zagash
    #624
    A parancsikon cél mezőjébe, vagy a mainta könyvtár newconfig.cfg fájljába (seta).
  • Klon
    #623
    Hi All!

    Azt szeretném megkérdezni, hogy hova kell ezt a sort beírni, hogy a cheat-ek működjenek: +set ui_console 1 +set cheats 1 +set thereisnomonkey 1

    Előre is köszi.
  • Emery
    #622
    1. run regedit
    2. keresd meg ezt: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.130]
    3. a 130-at írd át 200-ra , hogy így nézzen ki: [HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\EA Games\Medal of Honor Allied Assault\1.1.12.200]
    4. ezután már simán felmegy az 1.11-es update a spearhead cd-rol és utána maga a SPEARHEAD is!!!
  • Gang
    #621
    Hali! segítsetek lécci: hogyan lehet az IP címhez kettőspontot írni?
  • Eisenhower
    #619
    Ha nem nagy megfeszités vki dobjon már meg egy mentéssel vagy link-el ahol fent van egy mentés lehetöleg az után legyen mikor a frontvonalat kell megmenteni. Mert az én katonám kövér állat és nem tok idöben átérni egyik oldalrol a másikra a többi katona meg lama^.^
  • raal
    #612
    Sziasztok! Nálam installálás után, amikor indítom valami ilyesmit ír ki: can't load dilemma font - recursive error. Mi lehet a hiba oka? Nem a lefordítással van gond, hanem hogy mért nem találja ezt a bizonyos dilemma font-ot?

  • raal
    #610
    Sziasztok! Nálam installálás után, amikor indítom valami ilyesmit ír ki: can't load dilemma font - recursive error. Mi lehet a hiba oka?
  • Takigabi
    #609
    szívesen
  • Takigabi
    #607
    igen,de van egy csomó szerver ahová felenged cdkey nélkül is(nem tapasztalatból tudom)
  • Takigabi
    #606
    szívesen
  • macilaci123
    #605
    TAKIGABI1, PUNKER köszönöm!
  • Punker
    #600
    www.mohaa.hu
  • macilaci123
    #597
    Hol találom a Zagash 1.1-et?
  • TomBond
    #596
    Elkészült már a magyarítás???
  • Takigabi
    #595
    ne írj át semmit hanem a Zagash 1.1 es patch-ét használd
  • macilaci123
    #594
    senki?
  • rage
    #591
    Sikerült!

    Arra kellett menni, amerre írtad, csak nem vettem észre két ház között az átjárót...

    Innentől volt hátra még 5 perc a játékból.
    Hát... kellően szemét egy program...
    :-))
  • macilaci123
    #585
    Megpróbáltam kilöni a rundll32- öt, de erre mindig lefagy a gépem. Tudtok valami ötletet?
  • rage
    #584
    Megpróbáltam tovább vinni, s egyre érdekesebb az egész.

    Sikerült a templomot, majd a hotelt is kiüríteni, de a program nem adta meg a küldetés végét.
    Kimentem a hotelből, ahol kinyírtam mindenkit, egy árva lélek sincs sehol.

    Ha kellő közel érek az ott álldigáló kapitányhoz, egyszer csak elüvölti magát: "Panzer dead ahead", s felrobbanok, bárhol is állok.

    Ha sikerül berohannom egy házban, akkor ott robbanok fel.
    Szerintem, ez bug, semmilyen kiút innen nincsen

    Miután majdnem uninstalláltam, úgy döntöttem, cheat-tel átlövöm a következő pályára.
    Itt most egy tankkal teszem a kb 40. kört, ugyanis élőlény ebben a városrészben sehol , de kiút sem, hogy a tankkal visszatalálhassak a hídhoz.

    Minden kijárat el van torlaszolva, vagy le van zárva. S szegény tank nem bír arrébb tolni egy roncsot, sem átmászni a bokáig érő törmeléken.

    Merre van a kiút? Leírnátok, nagyjából merre keressem?

    Amúgy a zenéje a játéknak nagyon jó, kb ez az , ami eléri a MOHAA szintjét
  • rage
    #583
    Ebben a percben sikeresen befejeztem azt a küldetést, ahol egy személyben védem meg a jobb oldali, a bal oldali, majd újra a jobb oldali lövészárkot.

    Ez sikerült úgy kb a 30. kísérletre, mivel előfordult, hogy a végtelen számban termelődő ellenfélből valaki átmászott a mi oldalunkra.
    Igaz, lelőttem egyből ,de az nem számít, átjött, s ezen elbukott a háború.

    Most , amikor abbahgytam, egy havas mezőn kellett átjönni, miközben ezren lőttek.
    Nagy nehezen meglett a kapitány, aki arra kér, segítsek megtisztítani a templomot.
    Majd miután befejezi a mondandóját, egyet lép, s holtan esik össze.
    Épp csak arra volt időm, hogy a fegyvert újratöltsem.

    Az eredeti játék nagyon tetszett, ahol az ember beleéli magát egy valós háborús helyzetbe, s megpróbál úgy tenni, ahogy a valóságban is.
    Nem egy pályán osontam bokorról bokorra, s lőttem ki távolról az ellenség katonáit.

    Itt ez nincsen, amennyire azzal élvezetes volt játszani, ez inkább kifejezetten frusztráló, s idegesítő. Hiába vagyunk állandóan csapatban, ha az csak arra jó, hogy a társaim az útban vannak, hiszen maguktól semmit sem tudnak elvégezni.
    Minden feladatot a szerncsétlen őrmester hajt végre. Ha nem sikerül, vége a csatának, vesztettünk.Hát... Akkor inkább legyek egyedül, legalább nem kell arra vigyázni, mikor sikerül már megint kinyiffannia valamelyik IQ nulla bajtársnak.

    Gondolom , a program készítői megértették, hogy az alapjáték legsikeresebb része a partraszállás volt nagy tömegjelenetekkel, ezért most ebben jól megpakolták ezekkel a programot.

    Elolvastam, hogy mik vannak még hátra, itt a fórumban is írtátok.
    Hát... nem tudom. Azt írták sokan, túl rövid.

    Nekem már ennyi is elég volt belőle.
  • macilaci123
    #582
    ez kimaradt: a következöben: ismeretlen
  • macilaci123
    #581
    Helló! Nekem ezt irja ki amikor instalálni akarom:
    Medal of Honor Alied Assault Spearhed code hibát okozott a következöben: MOHAAS code leállt. Tudtok valami ötletet mi lehet ez? Verzioszámot átirtam, pacth 1.11 felraktam.
  • Dynamic
    #573
    Azokat nem lehet lelőni!!Én is órákon keresztül szívtam.Asziszem a löveget kell felrobbantani, mire repülők szétbombázzák őket.Ez amúgy nem biztos, mert már nem igazán emléxem, de az biztos hogy valamit csinálni kell, minek következtében "eltűnnek", tehát nem lelőni kell őket.
    Remélem nem voltam zavaros?:)
  • Ion5
    #571
    Gyere a Medal of Honor:Allied Assult-ra!!!
  • Ion5
    #570
    HElló meli én vagyok az!!!!!!!
  • barret
    #566
    nem piszkáltad powerstrip-pel a géped? nekem ilyet szokott az okozni...futtatás:dxdiag,nézd meg nincs-e letiltva open-gl támogatás.
  • bizkit
    #564
    Rájöttem én is ,hogy AA ,de akkor sem sikerül! Gyorsan repül ez a szemét!
  • I.C.ram
    #563
    Az nem Flak, hanem AA gun. Beülsz és amikor jön a Stuka, akkor megjegyzed az utvonalat, mert mindig ugyanarra megy, és előre beállsz, amerre megy. Nem olyan nehéz.