103
Szal...
  • Nem3sis
    #103
    Nem nézted el kicsit a topik cimét?
  • Nem3sis
    #102
  • adry
    #101
    Sziasztok!
    Leveleznék valakivel 13 éves csaj vagyok. Szeretek netezni zenét hallgatni! Kedvenceim O-zone, Busted, Danzel, Náksi vs. Brunner...stb.
    13-15 éves fiúkkal előnyben de lányokkal is!
    Sziasztok!
  • fm
    #100
    szvsz a celeron miatt..nálam is ezt csinálta.
    hátha benézel újra,közel 1 év után
  • rezsofiz
    #99
    Attól,hogy krekkelt az xp-d,hogy xp mellett win98 van,éshogy 3 partíciót telepítettél.legalábbis szvsz.
  • Maximus4
    #97
    Sziasztok!

    Az lenne a kérdésem,hogy nem rég építettem át a gépet P4-re(AbitBE7-RAID,Cel.2.2GH,512DDR 333MHz,Leadtek Gef.4 128Mb Graf. kártya),és azt nem értem,a Mafia játék szaggat mint az állat még 800x600-as felbontásban is.NHL2003,NFS HP2,NOLF2 például megy 1280x1024-be tökéletesen.Mi lehet a baj?Előre is köszi!Ja és XP-m van.
  • bizkit
    #96
    Sajnos addig sem jutok el! :o((( Semmilyen menüig nem jutok el! Egyből újraindul a gépem! :o(
  • Csacsi
    #95
    winxp cd-ről bootolj be, és ott majd lesz egy olyan választási lehetőség, hogy format... with ntfs.

    Szóval, hogy ntfs fájlrendszerre leformázza.

    Nem tudom mi a pontos neve ennek a menünek.

    A lényeg, hogy formázd le így, és utána elméletileg fel fog menni.
  • bizkit
    #94
    Sziasztok!

    Lenne egy nagyon idegesítő gondom! Hátha tudtok segíteni! Már jóformán mindent megpróbáltam,de nem sikerült semmi! Egy WinMe oprendszer van installálva a gépemre. Már rosszul kezdődik tudom!:o) Nem tudok semmilyen más oprendszert felrakni. Az XP és w2k , hogyha cd-ről bootolok akkor a windows-os file-ok másolásánál egyszerűen csak ujraindul és kezdi az egészet előről! A W98 meg felmegy az installálás során ,de a legvégén egy hibaüzenetet dob és onnantól kezdve nem tudom elindítani! Lehet, hogy a WinMe-vel van a probléma! Már azt is megpróbáltam, hogy leformatálom a winchestert, de az sem segített!:o(((( Van valami ötletetek, hogy mit csináljak? A gépem Athlon 1Ghz, 256Mb SDRAM, Soltek alaplap, Maxtor 40G winchester! Ha a WinMe-t akarom újrahúzni azt persze engedi! :o((
  • bizkit
    #93
    Sziasztok!

    Lenne egy nagyon idegesítő gondom! Hátha tudtok segíteni! Már jóformán mindent megpróbáltam,de nem sikerült semmi! Egy WinMe oprendszer van installálva a gépemre. Már rosszul kezdődik tudom!:o) Nem tudok semmilyen más oprendszert felrakni. Az XP és w2k , hogyha cd-ről bootolok akkor a windows-os file-ok másolásánál egyszerűen csak ujraindul és kezdi az egészet előről! A W98 meg felmegy az installálás során ,de a legvégén egy hibaüzenetet dob és onnantól kezdve nem tudom elindítani! Lehet, hogy a WinMe-vel van a probléma! Már azt is megpróbáltam, hogy leformatálom a winchestert, de az sem segített!:o(((( Van valami ötletetek, hogy mit csináljak? A gépem Athlon 1Ghz, 256Mb SDRAM, Soltek alaplap, Maxtor 40G winchester! Ha a WinMe-t akarom újrahúzni azt persze engedi! :o((
  • CHEAPBOY
    #92
    Sephi... ahogy latom itt is "Szal..."-al inditottal.:DD
  • HG
    #90
    Sziasztok! Nincs sok időm, mert ez egy munkahely, nem is olvastam végig az oldalt, csak egy kérdés, hátha valaki tudja a választ. Mióta videokártyát és RAM-ot cseréltem, a Colin MRae 2 nem indul, méghozzá a legelején, az automata configurálásnál a CMR2.exe hibát okoz a CMR2.exe file-ban. A VGA egy ATI RADEON 9000 , a RAM 256Mb.
    Más GAME-k mennek, Codemasters-esek is. Ha van jó ötlet, szívesen fogadnám. Előre is kösz! (Win 98 és ME is lett ujratelepítve)
  • ÁjjLe BoBBi
    #89
    Bammeg neked KURVAJÓ humorod van !! Legalább is nekem nagyon tetszik !
  • ÁjjLe BoBBi
    #88
    De ezt én így találtam, semmi extra mellé meg hasonlók! Pedig kerestem :( Nem tudsz te T3, v. Sephi ehhez hasonló vételárakat ? PLS PLS ! Nem fogok tudni gépet venni
  • Sephi
    #87
    Bameg ember meg szerencse hogy csak nehanyat irtal le a listabol
  • ÁjjLe BoBBi
    #85
    Nemtudja vki hogy ezt a listat honnan szedtem ? Mertvalahol turkáltam és előugrott ez ! Csak sajna semmi elérhetőség, pedig az árak jók ! Ha vki tud ehhez hasonlóan jó arú cuccokat az dobjon meg PLS 1 mailal !

    Mérete miatt törölve
  • Sephi
    #84
    Sajna :(
  • M.A.D.
    #82
    Miért? Nem jó a 8.2-es??? Mégsem 8.1b.
  • M.A.D.
    #81
    8 game van felnyomva installal, azt abból csak kettőnek a cd-je van meg, az is vinyón. Na, most. Ha telepítek más OP-ot, akkor szevasz.
  • Sephi
    #80
    MAD aszt mar eleve ebasztad hogy 8.2 es directX ed van.

    De szerintem a kedves win98 a hibas.
    Nem letezik ember hogy a 98 olyat tudgyon mint a Me vagy az XP. Hiaba a updatek meg a stabilitas nezd meg nekem az XP amiota megvan le nem fagyott es ha volt is baj valami jatekkal mesze nem az oprendszer volt a hibas szal melegen ajanlok egy XP Pro-t es felteltlenul legyen rajta SP1 !!!
  • Sir Quno Jedi
    #79
    Könyörgöm, miért Win98 ??? :-((( áhhh
  • M.A.D.
    #78
    Nálam egy game szarakodott. Mindíg kivágott desktopra. Na, vajon melyik? Igen. A Morrowind. Remélem, ha felnyomom rá a Tribunalt jó lesz. Na, meg a WHQL-es 40.72-essel, meg a DirectX8.2-vel.
    Via4.43.Acemcp4.31. Amúgy:WIN98SE, 512DDR MSIGef2Ti64MB Abit KG-7.
  • Sephi
    #77
    Szerintem csak az segithet emberke.
    Az a legtutibb.


    Lehetoleg amikor maskor valami gondotok van akkor irjatok mar le milyen gepetek van es milyen a oprendszer mert ugy konnyeben lehet segiteni.
  • aabyssx
    #74
    Dehogy fikázás. ;)
  • M.A.D.
    #73
    Te, a NOLF2-is megy a 30.xx-as driverrel? Mert a Read Me-ben azt írja, hogy 40.71 or higher!
  • Sephi
    #72
    Egyeseknek megy masoknak nem megy. Erdekes :)
  • Norbi2K
    #71
    40.72 es van fenn és semmi gond ,minden simán fut xp-n
  • Sephi
    #68
    Jah XP :) Nah majd megrpobalom ha nem megy jol egy gama:))
  • Blasta
    #67
    Hát ha ki sem próbálod??????

    Most komolyan, mi bajod lehet belőle?
    Nem ront az el semmit!
    Felrakod, ha gyorsabb azt használod, ha nem Rollback driver (már ha XP-d van)
  • Sephi
    #66
    Jo nah ne faraszuk itten egymast nem eri meg vitatkozni.

    Lenyeg az hogy en nem merem feltenni a 40.72 est mert tul jol es gond nelkul megy a 30.82-esem :)

    Bar vajon jobban menne a 40.72 essel?
  • Blasta
    #65
    Én csak válaszoltam neked, hasonlóan poénos fikázást mint amit Te írtál!
    Semmi komoly alapja nem volt....
  • Hunnenkoenig
    #63
    Nem nezlek debilnek, csak a legkezenfekvöbb problemamegoldast irtam oda. Ha en a betat latnam te meg a hivatalosat (az üzenet irasakor meg igy allt a helyzet, csak forditva) akkor te mire gondolnal?
  • M.A.D.
    #62
    Mármint a 40.72-es béta, de az nagyon unstabil volt.
  • M.A.D.
    #61
    Én tegnap este raktam fel a WHQL-es 40.72-est. Azelőtt is az ment 1 hónapig, de ez STABIL! (WIN98SE, DX82., Gef2Ti64)
  • aabyssx
    #60
    OFF:
    ...ja, szuper logikámmal kikövetkeztettem, hogy valószínű felbontás ~b*zi~ vagy, de asszem' ezen már vitatkoztunk is egyszer, máshol. ;)
    Nnna, mindegy nem akarom elrontani a topikot, csak megjegyeztem... :D

    bYE
  • Árnyvadász
    #59
    off: Miért nem mennek a játékok? Tök egyértelmű: Ha nem kattintasz rá a parancsikonjára kétszer, akkor jó hogy nem mennek. :)
  • Cobra11
    #58
    egyetértek.
  • aabyssx
    #57
    ???
  • Blasta
    #56
    Én is mosolygok a 640-en....
    :-DDD
  • aabyssx
    #55
    "Miért nem mennek a játékok?"
    Eh, de jó, hogy ezen már csak mosolygok... :D
    (...mióta áttértem konzolra. ;)