7782
  • petesilver
    #7340

    Megbetegedtél a sok beiglitől, hogy beírsz ide? :)
  • PuMy
    #7339
    Itt van a tobbi.
  • PuMy
    #7338
    Nesze nektek peugeot buggy concept auto.
  • petesilver
    #7337
    Ranger, próbálok finoman fogalmazni: érdekli az embereket, de: nem idevaló táma. Se nem buggy, se nem játékba készülő autó. Rengeteg 3D fórum van, ami erre való, hogy az ember berakja a készülő projectjéről az aktuális állásról a rendereket. Másrészről ezen a renderen sok értékelhető még nincs, mert még elég alapállapotban van. A render maga már szép, az autón az ívek már szépek, csináld tovább. Vagy vedd a fáradtságot, ha vélemyényt szeretnél, és symmetry után igenis weldelj, és rakj be egészalakos képet. Akik ide látogatnak, nem 3D guruk, nekik szép képek kellenek, nem sokra mennek aligkész autóról készült félbevágott renderekkel, ezért vélemyényezni se nagyon tudják. gondolj bele. amikor skineket csináltál, akkor sem raktál be képet 4 piros vonal meghúzása után, hogy ilyen lesz a skin, hogy tetszik? Szal csináld csak az autót, és rakj be teljes autós rendert.
  • skristof
    #7336
    köszönöm
  • arty
    #7335
    te ne huzz fel bakker... csinálj már egy k*rva befejezett kocsit inkabb :D
  • ranGer2
    #7334
    Nah ne huzz fel.. a sajnáltatás az az lenne ha azt irnám h szegény én nemtudok egy sza modellt összerakni mindenki szarozzas senki nem figyel oda rá.. meg amugyse érdekel a véleményetek... azért csináltam azt a rendert mert volt aki megkért normálisan... ennyi telik tőlem ennyi a tudásom. kész
  • skristof
    #7333
    jóvan má nem kell magadat itt sajnáltatni
    csináld meg, aztán majd véleményezzük
  • ranGer2
    #7332
    És mégis áruld már el h ugyan ki lelkesedne ezért a szutyokért? jajj hagyjuk már...
  • arty
    #7331
    nemhinném, csak akkor lesz majd nagyobb a lelkesedés, ha egy kész, fullos modellt belinkelsz :)
  • ranGer2
    #7330
    már a másikat kell nézni ami a galériámban van.. :)
  • skristof
    #7329
    sztem is jo lesz ez
    folytasd mindenképp
  • petesilver
    #7328
    Vagy megbulizza, hogy Sznupi intézze meg :)
  • petesilver
    #7327
    Ééés miből gondolod, hogy ez már most nem az????? :))))) Kis apró adat: az SR1 egy kerekén lévő gumiminta oldalszámából kijön 3 db CLK merci :)
  • ranGer2
    #7326
    Petesilver megintézi... :D
  • sznupi
    #7325
    Atyám, ebből hogy lesz lowpoly? 8-))
  • ranGer2
    #7324
    Ugylátom itt téged kivéve nemigazán érdekel senkit .. szal nem linkelek ide képet.. majd a galériában talán.
  • arty
    #7323
    most már legyen egy teljesen kész is! :)
  • ranGer2
    #7322
    !!UJ RENDER!!
  • ranGer2
    #7321
    majd meglátom.
  • arty
    #7320
    röhögnék, de nincs min. sztem fejezd be! aztán adj az arcunknak! ;)
  • ranGer2
    #7319
    Nah gondoltam ma is kiröhögtetem magam... megróbáltam az 1 éves max os tanultak alapján csinálni egy rendert a 350z ről... szanaszét van meshsmoot olva és tele van hibákkal szal várom majd mikor fogja valaki szarrá alázni ezt a kis képecskét. A képen csak egy részlet látható a kocsiból mivel a többi részen elég sok gondot okozott a meshsmooth ezért ugy gondoltam azt még most nem kéne megmutatni.. elég ez is bőven...a végére meg ugy meguntam hogy csak tükröztem a felét és középen nem kötöttem a vertexeket se össze...
    Itt a kép... :(

    lehet röhögni! ;)
  • Gregorius
    #7318
    Várjuk.
  • Gregorius
    #7317
    Hát ez akárhánypoly már megérdemli a leborulást.
  • Gregorius
    #7316
    Köszönjük, és így megkésve is voszont.

    Tudom, hogy nem hiányoztam senkinek, de az újra itt vagyok.
  • skristof
    #7315


    r.i.p. Hofi
  • ranGer2
    #7314
    hát persze...
  • petesilver
    #7313
    Itt látható annak példája, hogy vannak veszélyei annak, hogy bárki csinálhat weboldalt, és csinál is! Ilyesmire mondta anno Hofi, hogy ha ez a jövő zálloga, dögöljek meg, ha kiváltom! És mit keres itt ez a link?
  • ANT
    #7312
    Nem nyert.
  • arty
    #7310
    én igazábol csak 1 embertől olvastam negativumokat a modellről, de az még hibahatáron belül van ;)

    ranGer2: ugye készül a tehetségedet bizonyito render, ahogyan igérted ? ;)
  • grebber
    #7309
    Én nem vagyok nagy autos game szakértő de ha ilyen autók lesznek benne mint itt a képeken és lesz fasza irányitás nagy sikere lesz az hótziher.
  • ranGer2
    #7308
    Szerintem nem az a baj hogy nem éri el a 2005 os szinvonalAT hanem az hogy ez már nem az a buggy fajta amit vártak.. szal ez már eléggé futurisztikus modell ahhoz képest aminek indult ez az egész projekt.. rozsdás kasztnira szemétddombról gyüjtögetünk alkatrészeket..
  • M. Tibor
    #7307
    Ugye senki sem gondolta, hogy ez igy egy az egyben lesz belerakva a jatekba! :)
    Ez egy ugymond promocios latvanyterv, ami mas kulonbozo feladatokat fog ellatni a jatekban!

    Kulonben nem ertem a kocsival torteno tulreagalast! Egyszer az a baj,
    hogy nem eri el a 2005-os szinvonalt, mert keves oldalbol van felepitve, most meg az a baj, hogy egy picit utosre sikeredett szerintem.

    Valoszinu, hogy pont az a munkatars fogja elvegezni ezen a modellen a
    lowositast, akinek egyaltalan nincs onbizalma, de remelem egyszer csak lesz.:)


    Kellemes Karacsonyi Unnepeket kivanok az egyesz csapatnak, es azoknak a forumozoknak is, akik latogatjak a topikot!
  • ranGer2
    #7306
    Nah csak hogy ne legyen veszekedés--- linkelem.. akit érdekel.....
  • ranGer2
    #7305
    nah most igy értelmes hogy szép nagy... kedvem lenne beszúrni a másik képet...!
  • ranGer2
    #7304
    szép nagy? :D
  • skristof
    #7302
    viszont
  • Alexease
    #7301
    Kellemes Unnepeket Mindenkinek!
  • arty
    #7300
    én is kiváncsian várom :)
  • skristof
    #7299
    akkor gyakorolj

    [értettem nyugi :D]