37
  • Ryle
    #37
    dejo h rájöttél:)........
  • Ryle
    #36
    wáó
  • Pheel
    #35
    Vegyél egy számítógépet és fizess elő valamelyik internetszolgáltatónál ;)
  • Ryle
    #34
    nemjönnek be az oldalak...
  • Pheel
    #33
    http://www.nokia.com/nokia/0,,32954,00.html

    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/keszulek-guru_nokia_3100.asp

    http://www.telefonguru.hu/keszulekek/teszt_Nokia_3100.asp

    Esetleg konkrét kérdésed is van?
  • csabawarchief
    #30
    nekem nagyon bejönek ezek az uj NOKIa-k
  • Boborjan
    #29
    Izé és a 3650es? Az e legbrutálisabb uj nokia phone :)
  • Pheel
    #28
    Miért? Állítólag a Fiat Multipla és a Renault VelSatis is tetszik embereknek :)))))))
  • Pheel
    #27
    Na akkor most már beírom. :)
    N6510 84g, ami nehezebb, az nem kell :)
  • pascal
    #26
    "Az új Nokia 6610 mobiltelefon a stílus és a teljesítmény tökéletes harmóniáját nyújtja" Amúgy télleg van benne valami! Mindenesetre még van majd 1 év a westel hűségnyilimből, majd akkor meglátom mijenre lesz az upr. :)
  • pascal
    #25
    12deka sok? n3330 az 13,3 és ami annál könyebb az jöhet...
  • Dynamic
    #24
    Azt nem értem, hogy akik a telefont tervezik, már úgy értem csak a designt,akkor mire gondolnak amikor mondjuk az 5100-ast csinálják.Egyszerűen borzalom!Van akinek tetszik??
  • Frenzy
    #22
    En ugy tudom az uj nokia telefonokba mar mind uj fajta kabel kell (marmint azokba, amelyek tamogatjak a kabel kapcsolatot egyaltalan), ami a szamitogephez USB-vel kapcsolodik.

    Mondjuk ettol meg mp3 nem fog ratoltodni ;-)
  • Pheel
    #20
    Meg még egy rádió aztán kész :) Persze ez a sok ficere maradhat benne, van amit még használnék is :)
  • Pheel
    #17
    Bocs, de nem. :)
    Elhiszem, hogy nem tűnik soknak a 12 deka, de ha van 8 dekás telefon is, akkor igencsak húzza az ember zsebét utána egy nehezebb. :)

    Nem, nem menőzök :)
  • Lazarus
    #15
    érdekes ízlésed van
  • Pheel
    #14
    Közben megnéztem a 6800 demoját a Nokiánál. Hááááááát. Naaaagy :) 12 deka! :)
  • Pheel
    #9
    6800 tényleg nyerő ebben a sorban, de ne írd le a 6100-át sem. Bár itt az nem jelenik meg, de szerintem az a legnormálisabb.


    A tangás asszociáció ütős volt :)

    A számozás meg már régen rossz volt. Pl 6510, 6610, mikor nem volt pl 6410 :)
  • pascal
    #8
    Naakkor asszociáljunk!
    N-Gage: hm hm hm, megin öszvért tisztelhetünk... szerény véleményem hogy bele fog bukni, habár hogy az 5510 is mijen sikeres let ahhoz képest... na mind1
    6800: de rég is volt, akkor ez most hatvannyolcnullanulla? :) Kiváncsi vagyok miért nem 6810 lett a hogy az első szériákat szokás nevezni.. Amúgy ez az a telefon amit el is fogadnék, a ma gagyik és csicsások között ebben látok valami letisztultságot.
    7250: Kinek mi jutott róla elsőnek eszébe? Nekem egy tanga :)
    5100: na akkor most ez korábbi mint az 5110? Egyre értelmesebben nevezi el a Nokia a telóit ugye? Amúgy ez is kinéz mindennek, csak telefonnak nem.. akkor már inkább 5210, a gumirozás megmaradt belőle de ahogy ez kinéz. brr
    8910i: Ő nem sokat változott, ha fejbevernek vele az nem kellemes érzés :)
    2100: lowlowlowlowend amúgy télleg ojan ot311 ez a külső vagy roszabb. De hát ez kell a kis 7 éveseknek akik mobilért könyörögnek... ez van.
    Összegezve: kellemesen csalódtam, már kezdtem azt hinni hogy a Nokia mostmár csak 3650szerű (KÖRben elhelyezkedő gombok) és hasonló mobilokat fog kidobálni amik valami félemetesen rondán néznek ki + a színvilág is határozottan érdekes. Én személy szerint a puritánabb telefonokat szeretem. Minden felesleges cicoma nélkül. = MyWinner: 6800
  • braindance
    #6
    Az első három modell nagyon szép design, és nagyon kellemes kifejlődésben lévő high-tech nokia image-et sugárzik, kár a többiért...

  • gz8
    #5
    Azért a 7250-es sem néz ki olyan rosszul... Bááááááár, a 2100-as valami gagyi motorolajra hajaz, a 8910i meg még a régi 06/60-as dögökre emlékeztet...
  • Lazarus
    #4
    Azért az N-Gagere kiváncsoói lennék, főleg az árára :)
  • Lazarus
    #3
    A 6800 ütős, a többi úgy tűnik a fiatalabb rétegeket hivatott megcélozni
  • Munch
    #1
    Aztabüdös... hűűha! :o))) Ezek nem gyengék!!! Ilyenek eddig csak fantasztikus, jövőben jáccódó filmekben voltak. :o))) Asszem kicsit gyorsabban jön a jövő... :o))))