285
na milyen?
  • Astaroth
    #124
    Installálni kell a cd-t.Akkor sem megy?
  • Cracker-kölyök
    #123
    A farkamat nem ismeri fel az enoxomat (evr-m760) ez a rohadt xp!
  • mir
    #121
    igen, én a media marktban találtam
    olyan töltő, mi párosávan tudja tölteni 2800 volt, az aksiból meg 1800/pár (700 mAh NiMH)
    valóban nem túl ütésálló-látszatot keltő cucc, de sikerült már leejtenem elemmel 1 méterről, ettől még semmi baja sem lett. monjuk nem dobálásra való:)
  • CSOCSO
    #120
    32es...de nem volt manim még nagyobbra is.. azhem 64 ig tud...
  • Astaroth
    #119
    Na megkaptam az Enoxot!Csak karácsonyra fogom megkapni,de az első benyomásaim nagyon jók.
    Az egyetlen hátrány ami feltünt,hogy nem egy masszív cucc könnyen összetörik.
    De kezelni megtanultam 5 perc alatt,marha egyszerű.Nagyon megérte!

    AAA elemből van akku?Mert még nem láttam.
  • mir
    #118
    tekinte, hogy a SONY kevés kivétellel pár éve már csak szemetet gyárt drágán, a pana jobb.
    de viccet félretéve: a SONY már pár éve a nevéből, és nem a jó termékeiből él.
  • ollie
    #117
    milyen memcsi kártya van benne, és lehet e nagyobbat bele pakolni?
  • CSOCSO
    #116
    van eladó egy olcsó mp3 lejátszó... 5 ezer ft panasonic akkora mint egy gyufásdoboz... jol szol meg minden ha jl emléxem 32 megás kártya van benne...
    2 hibája van:
    1)a szoftver csak win98 al megy
    2)az elemtartoka eltört szal celuxal kell odafogatni:)))))))
    de 50ért vettem anno..szal azhem az 5 ezres mem drága...
    ha vkinek kell jelezze privibe mert meg kell kersnem a cuccokat hozzá
  • Ramore
    #115
    köszi, van valamilyen egyéb ok rá, hogy a Panát ajánlod, nem a Sony-t?
  • izb
    #114
    Panasoniccal jobban jársz szerintem!!
    Mondhatnok van benne anyag!
  • Ramore
    #113
    Tudna valaki segiteni abban a kérdésben, hogy Panasonic, vagy Sony mp3-as discmant vegyek? Melyik a jobb ezen a dicman piacon? Mindkét tipus bolti ára 25-27eFt körül mozog.

    Van valakinek tapasztalata ezekkel a márkákkal?
  • mir
    #112
    nem, egy ideig nem.
    itt(ANagyFalu) nincs digikamerám(csak egy nokia, de az ilyen célra nem megfelflő)
    haza(220 km) meg nem tudom, mikor megyek legközelebb.
    valószínűleg karácsonykor. akkor tudok majd készíteni képet jobb képet.
  • Breki33
    #111
    képet tudsz róla?
  • mir
    #110
    classic/pop/rock/live/normal
    én a live-t használom. de szerintem a többi sem rossz.
    meg ugyan nem illik dícsérni a saját dolgomat, de mondok még valamit. a fülhallgatónak van egy gumipereme a szélén, és szerintem elég kényelmes, tegnap 3 órát töltött a fülemben, nem sajgott utána, meg a guminak köszönhetően nagon beletapad, és nem esik ki. mondjuk ez nekem fontos volt, mert elsősorban sportolás közbeni használatra intéztem(nem úszás) és ott könnyen kipereg. de ez nem fog.
    mondjuk a formája meg nem túl tetszetős, nekem a SONYm jobban tetszik(kinézetre:)
  • Astaroth
    #109
    Van hozzá haszn. utasítás nem?Elvileg kőtelező lenne.
  • mir
    #108
    könyvtárat csinálni sem lehet, azt hiszem.
    de afeltöltés sorrendjében játssza le a számokat, ezzel lehet mahinálni.
    mondjuk lehet, hogy van playlist is, meg könyvtár, is, csak még én nem jöttem rá.
  • Astaroth
    #107
    A playlist szerintem nem olyan nagy gond.Az asztali dvd lejátszó se tudja nálunk ami elég szomorú:(

    De ha mondjuk Csinálok egy A könyvtárat meg egy B-t,akkor először az A-sokat játsza le nem?

    A diktafon meg nem is érdekel...
  • mir
    #106
    nem akartalak meggyőzni. csak elmondtam, hogy én hogy látom a dolgot.
    mielőtt megrendelnéd, mondok még egy-két dolgot.
    bosszantó: nem tudok playlistet csinálni, azaz a rátöltött összes MP3at lejátsza vagy rendes(rátöltés szerinti), vagy véletlenszerű sorrendben. tehát nincs albumlejátszás. számismétlés és a-b ismétlés van.
    megnéztem, line-inről és mikrofonról csak VAWbe vesz fel, nem MP3ba. mondjuk diktafonfunkciónak szerintem ez is elég:
    ahngerő: nem tudom, mennyi a max hangerő, de nekem 9 már fájt a fülemben. (16ig már tekertem fel, a felé még nem mentem)
    remélem nem bánod majd meg, én nem tettem.
  • Astaroth
    #105
    Jó meggyőztél megveszem.Megpróbálom interneten keresztül mert győri vagyok.Pestre biztos nem megyek fel ezért.
  • mir
    #104
    ez lehet.
    de a FLASH memóriák most a világpiacon kb 2,5* annyiba kerülnek, mint márciusban.
    előbb utóbb nagyon meg fognak ugrani az árak, még előtte vegyél:)
    én még jövőhéten veszek fényképezőbe is memóriát, robbanás után nem lenne jó.
  • Breki33
    #103
    ennyiért nem csak 50.000-ért
  • Astaroth
    #102
    Nem veszem meg az ENOX-ot mert túl gyors még a fejődés.Lehet jövőhéten fele ennyiért találok jobbat.
  • BADE
    #101
    Ezt megjavítani nem lehet:))
  • BADE
    #100
    Nekem visszaadták a pénzt,pedig 1 héttel később vittem vissza!
  • Breki33
    #99
    nem tanultok...........
  • mir
    #98
    ehh... tegnap rendeltem egy olyat a hugomnak... basszus.
    na mind1.
    elvileg garis lesz, ha nem jó, megcsinálják.
  • BADE
    #97
    Mielőtt Thomson PDP2099R típusú készüléket vesztek előtte próbáljátok ki,mert az enyém szoftverhibás volt.
  • mir
    #96
    úgy tudom, hogy a RIOkon a bővítési lehetőség adott, de nem bővítőkártyákkal, hanem a RIOhoz készített "Hátizsákokkal" ami tulajdonképpen egy másik hátlap, rajta egy FLASH modul. de javíts ki, ha tévednék... könnyen meglehet.
  • Lazarus
    #95
    Hogy érted?
    A hátulja lecsatolható és abba lehet rakni az elemet és asszem a ram is abban van
  • mir
    #94
    vétel
  • mir
    #93
    az jó bétel volt.
    csak arra hátitatyó való nem?
  • Lazarus
    #92
    Vettem ma 7Kért (használtan) egy rió 600ast és rohadtul tetszik! :)
    Csak a 32 mega kapacitást sajnálom
  • mir
    #91
    pedig az aiwa nem szokott igénytelenkedni...
  • Astaroth
    #90
    Csak azért mert nekem aiwa van és kilóg a drót a vezetékből,csípi a nyakamat:)
  • ollie
    #89
    Mert ha egy külön memóriakártyát kapsz, akkor azt máshoz is felhasználhatod, esetleg akár veszel később egy jobb lejátszót és ahooz használod, stb.
  • Breki33
    #88
    2500-ért szállítanak
  • mir
    #87
    a nagy faluban vettem a deák téren a 47es végállomásától 150m-re egy bolban, aminek a címét a depon találtam, ők árulják. elvileg postán is meg lehet rendelni, azzal kapcsolatban nincsenek tapasztalataim. de elég korrektnek látszik a bolt.(a bolt tágas, kissé kevés a bútor, de árú nagyon sok volt volt vagy 10 512es iriver a polcon. szerointem egy mediamarktban nincs annyi)
    fülhallgató:
    kis füles van hozzá, márkanév nélküli, aranyozott JACK-el.
    nem szól úgy, mint a technics fejhallgatóm(fülbevalótól mondjuk ezt nem is várom el), de amíg el nem töröm a vezetékét, szerintem használni fogom. nem kifejezetten jó, de nem rosszabb, mint a sony, amit eddig használtam. az ergonómiáról meg nem tudok nyilatkozni, mert vagy 10 percig volt csak a fülemen, azóta az említett fejhallgatót használtam, mert annál azért nem lehet kényelmesebb.
    bár nemtudom, emmynire számít ez, de a nokia 6610 alap fülhallgatójánál kényelmesebb:)
  • Astaroth
    #86
    A fejhallgató jó cucc?Fülhallgató?
  • Cracker-kölyök
    #85
    Hol vetted?
    Postán meg lehet rendelni?(utánvét)
  • mir
    #84
    épp ma vettem meg a kérdéses ENOX lejátszót.
    nekem tetszik, a hangminősége szerintem sokkal jobb, mint a thomson Discmanemé. pedig az sem szar(mondjuk nem is jó)
    a 256 Mbyte integrált, bővíteni nemlehet,
    van benne mikrofon, felvevő(vawba) van még line in(amiből nem tudom, hogy vawba, vagy MP3ba vesz fel, mert nincs kedvem most azt kipróbálgatnom)
    van rádiója is, szerintem jobban fog, mint a 6610esemé(azaz amikor az már recseg, ez még nem)
    a menüje meglepően inteligens, és egyértelmű(ENOXtól nem erre számítottam) egyébként kicsi, könnyű, szerintem szép is(mondjuk az iriver szebb, de az 2* annyiba kerül)
    és a saját szoftverével alkalamas bármilyen file tárolására.
    ja és a tendencia: abban a bizonyos üzletben hétfőn volt 30 darab, akkor tetettem el.
    ma amikor elhozam volt még 8
    ez bevezető ár, a faszi asszonta, a következő szállítmány 50K lesz.
    aki ilyet akar, annak go!
    ja, van hozzá nyakpánt, is nagyon RULEZ! az a lényeg:D
    ha valakit érdekel még valami, akkor válaszolok szívesen