401
Hangkártyák ma
  • nesto
    #321
    Heló! Tudna segíteni valaki hangkártya driver ügyben? Ennyit tudok a driverről: PCI\VEN_1106&DEV_3059&SUBSYS_030116F3&REV_50\3&13C0B0C5&0&8D
    Telepíteni kellene, de nemtudom milyen drivert keressek. köszi előre is
  • Inquisitor
    #320
    Azon szerintem egy egész jó Realtek HD Audio van, viszonylag alacsony zajszinttel. Az olcsóbb Audigy/X-Fi se lenne sokkal jobb (és azok nem 5K körül vannak), legalább egy aranyozott csatis Audigy 2 ZS kéne ... meg olyan HiFi cucc amin hallani is a difit.
  • Zan
    #319
    Gigabite P35 DS3

    Ebbe az alaplapba lenne beleheggesztve.
  • Inquisitor
    #318
    Erősen függ az alaplapi hangkártyától is, egy szutyok AC'97 kártyánál biztos, de pl. egy normálisabb HD Audionál (selejtes darabokat leszámítva) nem igazán.
  • Zan
    #317
    Sziasztok!

    Kb ugyan az a kérdésem,mint az összes többi kérdezősködőnek:

    Nem túl sok pénzért milyen jobb fajta hangkártyát ajánlotok?(nem sok pénz=5k)Egyáltalán érdemes ilyenben gondolkodni,vagy nem lesz drasztikusan jobb a hang minősége az alaplapi hangkártya teljesítményétől?

    Zan
  • Doomista
    #316
    Szeretnénk venni egy nem drága,de jo minöségü hangkártyát. Eddig creative márkáju hangkártyám van,amivel megvagyok elégedve,csak már kezd beszarni,ezért ilyen max 10 ezer forintos hangkártyán gondolkoztam,de nem tudom hogy maradjak e a creative márkánál,vagy van más jó gyártó.Help me!
  • Klon
    #315
    ha nem tudod hogy mihez kell, úgy nehéz lesz...
    van egy Everest Ultimate nevű prog, ami kilistázza, h mi van a gépedben. (hangkártyát is) ezután megtudod kereseni neten a hozzávaló drivert.
  • istvan65
    #314
    pár játéknál ki is írja hogy nincs feltelepítve a hangkártya
    Valaki segítsen!!!
  • istvan65
    #313
    azt hogy nincs hang a gépemen mert le lett törölve és nem tom hogy hol kéne letölteni????
    A gépemben van hangkártya csak nincs feltelepítve és amit adtak hozzá cd-ét az már eltünt és nem tom hogy lehet-e letölteni a netről????
    ha igen létszi valaki mondja már meg
  • Klon
    #312
    egy kicsit fejtsd ki részletesebben, spec én nem értem mit akarsz...
  • istvan65
    #311
    Sziasztok!!
    Nem lehet úgy hangkártyát feltenni a gépre hogy letöltöm valahol a netről????Ha igen hol kell.
  • bajgunar
    #310
    Trust 5.1 Optical .....
  • BiG G
    #309
    PCI-os SoundBlaster Live! 5.1 Player for teh win :P Lassan 4 éve szolgál töretlenül, imádom a hangját :)
  • Met
    #308
    Kellene nekem hangkártya de olyan amin van optikai (Tos link) kimenet.
    Idáig csak Terratec-et találtam, persze ami olcsó.
    Van más lehetőség?
  • gordon 24
    #307
    Sziasztok skacok!

    Van nékem egy Creative Sound Blastre audigy hangkártyám..
    Kőkemény 6500ft fizettem érte kb fél éve. Garanciális még 11. hóig.
    Van telepitő lemez, számla, jótállási jegy stb.

    Nem használom és eladnám. Az oka igen egyszerű, volt egy régi gépem ami allandóan faggyot. Azt mondták hogy az integrállt hang kártya miatt. Kicseréltem, nem azért fagyott:D Ideges lettem vettem egy gépet... Igy a régi a tesómé lett ő ugyse játszik vele, de ezt a kártyát nem akarnám hogy egy fiok mélyénén menjen tönkre...

    Szóval mondjatok valamit mit érne aztán megdumáljuk..

    Üdv mindenkinek!
  • crazyclone
    #306
    El szeretném dönteni végre hogy sima xtreme gamert vegyek vagy xtreme gamer fatal1ty prot hogy már vane haszna a 64MB xramnak vagy van-e egyéb olyan amiér érdemes többet perkálni érte, ezér kérném a segítséget tapasztaltabbaktool akiknek van ilyan hangkártyájuk mert megvan a megfelelő hangszerelés a kihasználására és én a legjobb minőséget szeretném, de többet nem adnák érte mint egy fatal1ty ér
    Előre is kösz a helpet minden kedves zenehalgatónak és gamernek !!!
  • Solten
    #305
    Szvsz: nem érdemes
  • Madmano
    #304
    Szevasztok.Egy kérdés:a mostani gépezetemben egy alaplapi Realtek HD-Audió(ALC888) hangkártya van.Érdemes-e ehelyett egy külön hangkarit dobni a masinába.Ha igen,milyet ajánlotok?
  • Lambo fan
    #303
    Sziasztok!!!!

    Kérlek segítsetek!!!!

    Szeretném megvenni a legjobb hangkártyát, ami a piacon van, de nem igazán találok a Creative X-Fi Elite Pro kívül túl sok mindent, ami már több éve a piacon van. Nekem valami igazán új és igazán gyöngyszem hangkari kéne.

    Üdv
    Ádám
  • Klon
    #302
    köszi, leköteleztél! :)
  • a_n_d_r_e_w
    #301
    Ha elég hogy főként sztereó és tényleg zenére kell, akkor valami Envy chippest ajánlanék. Sajnos driver szinten nincs toppon, ezért játékokhoz nem ajánlanám, de zenére jobbat nem tudok elképzelni.

    itt van pár kártya min ilyen chip van
  • Klon
    #300
    nem kell a 7.1
  • reaper4
    #299
    én ezt venném :)
  • Klon
    #298
    Sziasztok!

    Segítséget légyszi.
    Szeretnék venni egy jobb minőségű hangkártyát sacc 20e Ft-ig. De gőzöm sincs, hogy milyet...
    Főleg zenehallgatásra hasznánám, ezért az sem baj ha csak szeteró, de jó legyen.
    Az 5.1 még belefér, néha nézek dvd-t is :) De elsődlegesen zenére kellene.
    Remélem tudtok segíteni...
    Előre is köszi!
  • Barny
    #297
    12k kari

    ez naon megeri
  • Vacsora
    #296
    Üdv!
    Az lenne a kérédsem h most milyen hangkártyát érdemes venni(10k és 15k között)?
  • bajgunar
    #295
    Drivers.hu
  • toten
    #294
    Hello!
    Barátomnak driver kéne tudtok segiteni?
    CMEDIA 8738P sound card 2001

    köszi a segitséget előre is!
  • davidka003
    #293
    "Sound Blaster AUDIGY SE 7.1, 24 bit"

    Ez nem valami komoly. Ez egy belépő szint.
    Komolyabb kártyák 15k-tól kezdődnek.
    Nekem van ilyen. Semmi baj vele, 5k-t megér.
  • Bence94
    #292
    helo tanácsot szeretnék kérni mert szeretnék egy komolyabb 5.1-es vagy 7.1-es hangkártyát és most ezt néztem ki Sound Blaster AUDIGY SE 7.1, 24 bit ez mennyire lehet jó vagy van valakinek ilyen ?
  • Solten
    #291
    lassan hetente frissül a driver... :)
  • shrike7973
    #290
    Hali!
    Hangkarinál hogy tudom beállitani hogy kisebb legyen abasszus?
    Creative SB live 24! bit.
    vettem egy Creative Fátálitííí Gaming headsetet és kicsit sokkalomk a basszust.
  • Barny
    #289
    helotok.egy Creative Audigy SE mennyivel jobb egy ALC888-asnal??
  • MaSzKa
    #288
    jó a termák támogatás

    ezt szeretem :D
  • MaSzKa
    #287
    hiihhi
  • Solten
    #286
    lassan hetente frissül a realtek driver.. 8)
  • RedRiot
    #285
    Tanácsotokat szeretném kérni. Eddig elvoltam az alaplapi hangchipekkel, de a legutóbbi upgrade óta már nem vagyok elégedett a hangzással. LoFi hang, minden statikus zaj hallható, Sennheiser fülesen keresztül elég idegesítő. Persze, alaplapi szaroktól ne várjon az ember HiFi hangzást, de pár éve még jobb minőségűek voltak ezek is, nem volt feltétlenül konzervdoboz hangzásuk.

    Vettem ideiglenesen egy kínai szar hangkártyát, hogy legalább a vinyó és a cd felpörgését ne halljam, de most már ideje vmi normális cuccot szereznem.

    Tehát olyan hangkártyát keresek ami:
    - csak fülesen fogom hallgatni
    - legyen viszonylag telt, egészséges hangzása, szép zengő basszusokkal
    - nem kell 5.1 meg mindenféle 3D baszás, de azért sztereóban szóljon kristálytisztán
    -játékra (szimulátorok) és zenehallgatásra (rock, metal) lesz használva

    Előre is kösz a helpet!


  • bajgunar
    #284
    Hellosztok!
    Vettem egy SpeedLink Medusa pro Gamer 5.1-es fülest.
    Eddig egy 5k-es A4Tech-em volt de azon nem hallottam ennyire az alapzajokat.
    Ezen a fülesen, meg még azt is hallom, ha mozgatom az egeret, ha éppen tölt be valami program, egyszóval minden alapzajt.
    Ezt a hibát hogy lehet-ne kiküszöbölni, javítani, hogy ne halljam.
    A hangkártyám egy CMI8738 6ch-ás.
    Ha veszek egy komolyabbat, az kiszűri az ilyen alapzajokat, vagy nem?
    Segítsetek, mert idegesít!
  • Sewen
    #283
    Sziasztok!


    Hangfalat és lehetséges, hogy hangkártyát is szeretnék venni a közeljövőben. Az lenne a kérdésem,hogy az integrált hangkártyám(ALC662 High Definition Audio 6-channel CODEC, Audio Jack-detect Technology, Support S/PDIF out interface) elég egy kb10.000 Ft értékű 2.1-es hangfalszetthez, vagy célszerűbb lenne vennem egy külön hangkártyát?A gépet játékra,filmnézésre,zenehallgatásra használom.
  • Hun Vándor
    #282
    Sziasztok
    Hat ize van egy Sound Blaster® Audigy™ SE 7.1 hangkartyam s vista 32 bit van most folrakva a rendszeremre. Kerdem en hogy tudok rendes drivert rakni, mert a driver az jo mukodik is mert az eredeti oldalon van ra csak epp a programja amivel 5.1 re rakom az epp idegesit mert a mejnyomo nem megy. Amit meghajt az egy Genius SW 5.1 Segitsetek, mi a tehendo, iso formatumba esetleg hol szedek le vistara kiadott anyagot _???