1255
  • cypher
    #862
    Ha lenne reg.-ed,elküldtem volna...
  • IMYke2.0.0.0
    #859
    A megnyíló ablakban van, az (1.0) alatt. Klikk a az ablakban egy üres részre, majd a billentyűzet lefelé mutató kurzósvezérlő nyilával (vagy egyszerűen jelöljd ki mindent az ablakon belül a Ctrl + A-val - akkor is) meglátod a következő sort!



    ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
    .:: "Kész ill. nem kész játékmagyarítások" és "Játék Editorok" listája a Honlapjaimon ::. .:: Sync Honlap ::.; .:: Extra Honlap ::.
  • zaki
    #858
    nem tudom
  • barret
    #857
    1.1 hol van? csak 1.0-át találtam.
  • zaki
    #856
    és 1000 köszönet azoknak, akik lefordították
  • zaki
    #855
    emberek már van 100%-os magyarítás a játkéhoz! akit érdekel, az innen letöltheti
  • CB-LSC
    #853
    én úgy tudom lessz 3 PC-re.
  • Light
    #851
    Csá!
    Én most fogom elkezdeni 2x a játékot + haver is most kezdi - párhuzamosan toljuk.
    Mondjuk itt vannak az érettségik, de hát mind1.
    Ha az öngyilkosságot akarom előjozni, akkor 1. Mariaval nem törődöm; 2. sokat nézegetem a kést; 3. nem olvasom el a naplót a kórház tetején; 4. és nem hallgatom meg Maryt a hosszú folyosón; 5. pirosban legyen az életerőm.
    A kérdés: Van ezen kívül más, amit be kell tartani?
    köszi
    csá
  • gumininja
    #844
    Hat ruhellem a fileplanetes istencsapast, de leszedtem az egesz albumot. Telleg nagyon jok a zenek igy tisztan. Mostmar csak normalis minosegben kell megszerezni, de addig is hallgatni jo lesz hatterben. Thnx a helpet megeccer.
  • gumininja
    #843
    Thnx az infot.
  • gumininja
    #841
    Udv mindenkibe! A cdn is megtalalhato, E3as SilentHill2 trailer (sh2e3.bik hogy pontos legyek) zenejet nemtudja valaki ki alkotta, esetleg ha mar letezo zene, akkor ki jacca, stb. Barmi info johet, ami kozelebb visz a dologhoz.
  • Joke
    #839
    Most kezdtem jáccani vele? Itt nem lehet egeret használni? Mi a fenével irányítsam akkor?
  • CB-LSC
    #838
    pár javítás és a csajal is van egy rövid campaign.
  • Davidus
    #828
    Nincs működő PS2 emu.
  • ujedith
    #827
    SZIASZTOK!!!!
    VEGRE MAGVAN A GAME!!! De, sajna csak PS2-n.
    es nekem meg pcm van.
    tud valaki a ps2 emulator letoltohelyet?
    lecilecileci. mar annyira szeretnem latni...
    nagyon koszike elore is..
  • Frank99
    #822
    mit törődtök egy birka Noname kis sulinetes kukival?
    az ilyet pont az idegesíti, ha nem írtok választ, mert akkor kit bosszanthat a kis kuki?
  • krisz073
    #820
    Ha szembe állsz az órával akkor a hátad mögött lévő falon fel van rajzolva.De ha jól emlékszem 9 óra 15 perc 12 másodperc,de ez nem biztos.
  • Davidus
    #816
    Kellett neked hardon játszani:) a vv4=14
  • solid
    #813
    Destry sikerült csak előbb a liftben kell probálkozni hátha elindul és akkor ki ír valamit sajna nemtudok angolul.Ezután a szekrényhez menve első gombnyomásra kipakól.
  • Jano
    #812
    Úgy, hogy ne legyen egy luk sem, amin keresztül látod a sírkövet. Én kockás lapból kivágtam, és úgy csináltam meg, a próbálgatás túl lassú. :D
  • solid
    #807
    Nézd meg légyszives. Köszi
  • solid
    #806
    Bementem és vinnyogott aztán próbálkoztam és töbször is eljátszottam ugyan ezt
  • Jano
    #805
    De a lifte bementél már, és vinnyogott? Utána tuti kéne működnie, nem értem.
  • Jano
    #804
    Csak simán odaállsz a szekrény elé, és space-re felajánlja, hogy ki akarsz-e rakni mindent. Nekem nem volt gondom vele.
  • LSC
    #803
    milyen kipakolásról beszéltek?Én tovább jutottam és nem emlékszem semilyen kipakolásra.
  • solid
    #801
    Segítséget kérek! A lift előtt állok ahol ki kellene pakolnom a polcra. Orba-szájba nyomkodom az akcio gombot {space} de nem történik semmi.Please!!!!Itt olvastam a forumon hogy válaszolni lehet vagy kell a három kédésre a liftben a kórházban, én ezt nem tettem meg ez okozhat gondot.Ha jól emlékszem a kórházban.Előre is köszönet.
  • Jano
    #800
    Jajaja, otthonról is csak ezt tudom mondani. :D
  • LSC
    #798
    Segítsetek ha tudtok.Elakadtam a börtönben,van egy patkóm,van a földön egy csapóajtó de azt írja a ha a patkóval akarom kinyitni hogy ezzel így magában nem lehet kinyitni.
  • LSC
    #797
    hát engem idegesített nagyon.
  • Davidus
    #796
    Ki ne kapcsold. Sokat dob a feelingen.
  • LSC
    #795
    kössz.
  • LSC
    #794
    bazze arra azthittem hogy hangal kapcsolatos
  • Davidus
    #793
    DCC-vel le tudod. A programok beszerzésében van a DCC topic ott mindent megtudsz.
  • Factor_007
    #792
    bakker mármegjelent a game?
    honnan lehet leszedni??
  • LSC
    #790
    szasztok.
    Mindenkinek ilyen rasztás a kép a játékban vagy csak nekem??Vagy ilyen lenne a játék?
  • WiZZaRD
    #786
    honnan lehet lerangatni? meg jo hogy nem irtam ki az elozo verziot
  • Jano
    #785
    A rohadtak! Így kell 1 jó játékból 2szer annyi lóvét csinálni.
  • evyl
    #784
    allitolag van benne egy rakas uj cucc, meg egy uj scenario. meg elvileg vegig lehet nyomni a Mariaval is. meg a grafika is faszább
  • djcom
    #783
    Abban van valami extra?
  • Davidus
    #782
    Silent Hill 2 rendezői változat:)