1255
  • Örm
    #942
    Hello aki tud segítsen. A csatornában ott ahol lemerül az elemlámpa van egy számzáras ajtó ahol csak 3 szám működik ennek mi a kódja?
  • Ersiman
    #941
    Sziasztok!
    A Director's cut miben különbözik az eredeti Silent Hill 2-től?
  • Seth
    #940
    Pedig a szekrénybe kell berakni a cuccokat, nem tudom nálad mi lehet a gond. Az is lehetséges, hogy a sztori szerint még nem szabadna lemenned(mondjuk nem találtál meg még valamit, vagy nem vizsgáltál meg valamit-tehát nincs oka rá hogy lemenjen)-amúgy passz( a szekrénybe majd egyesével kell beraknod a cuccokat)
  • Davidus
    #935
    ITT
  • Davidus
    #927
    thx
  • Davidus
    #925
    A magyarosítást honnan lehet leszedni? A régebbi link ami itt volt a topicban már nem él.
  • Jano
    #919
    Hello!

    A magyarosítással kapcsolatban nem tudok segíteni, én nem próbáltam.

    2.) Nincs egér a játékban. Eleinte furcsa, de meg lehet szokni.

    3.) Ha ügyesen szaladgálsz az emberrel, akkor azért lehet úgymond irányítani a kameramozgást, de ez csak külső területeken, vagy nagy szobákban alkalmazható. A kisebb helyiségekben sajnos fix a kamera.

    4.) Erre nem tudok mit mondani. :D

    5.) Ez nem az a pergő akciójáték. Nem is az akció a lényege, hanem a történet, ami a többféle elérhető befejezésnek köszönhetően nagyon jó, és nagyon szomorú. Nagyrészt tényleg mászkálni, és gondolkodni kell, a történet is csak a végén áll össze. Én, miután először végéigjátszottam, még 2 napot gondolkodtam a történet alakulásán, a játékon, mi miért van, stb.

    6.) Megértem ezt az álláspontot, de ha a fentieket elfogadod, akkor nem számít. Nagyon megéri végigjátszani (többször is, a többi befejezés miatt).

    Disznó a Skodád. :D
  • KranaZoli #918
    Itten ticcsen senki?
  • KranaZoli #917
    Sziasztok!

    A Game-el kapcsolatban lennének kérdéseim.
    Pár napja kezdem el nézegetni, de van benne számomra nagyon furcsa-zavaró dolog.

    0.) Letöltöttem a Silent Hill 2-höz a magyarosítást, az első párbeszédek korrekt módon magyarok. Ezzel úgy látszik nem lesz probléma.

    1.) Viszont az Options menü-ben szinte minden angol maradt, pedig jópár beállítás érdekelne, hogy mit is jelent. Nálatok sem magyar az OPTIONS menü? (akik felpakolták a magyarítást)

    2.) A számomra zavaró Noise effektus-t sikerült kivennem (számomra így jobban néz ki), de pl. iránításban az egeret egyáltalán nem tudom használni. Ez így OK? Mert ögencsak furcsa ez így?

    3.) A kamera állást nem lehet v.hogy jobban beállítani, hogy mindig próbálja ez előttem lévő utat mutatni és elölről, vagy oldalról lássam a karakterem?
    (Az S billentyűvel nagyjából ki lehet küszöbölni ezt a hibát, de ezt mindig nekem kell megtennem, ha nem jó a kamera állás)

    4.) Hang problémáim is vannak. A játék elején jön pár no human alkat, akiket egy bottal csépelek. Nálam semmi hangja sincs az ütéseknek. Csak a háttérzene szól. Ezt ögencsak furcsállom.

    5.) Nekem nagyon akciószegénynek tűnik a game. Ez a pár elennséges alakzat is mind ugyanaz a kinézet. Így pöttyet unalmasnak tartom első ránézésre a játékot.
    Fel fog pörögni a játék, vagy végig ez a mászkálás a ködben lesz jellemző?

    6.) Őszintén megmondva ez az első ilyen game amivel játszok. Külső nézetes játékokkal már játszottam, de ott legalább az egérrel is lehett irányítani a karaktert. Így nekem úgy tűnik mintha egy több évvel ezelőtt készült játék elé ültem volna le.
  • Padló
    #915
    Hi Robbb! Most hol tartassz a játékban?
  • Robbb
    #914
    Hja, van hozzá magyarításom, amit én is "100%-os"-ként szedtem le a netről. Ha ilyen a full magyarítás, akkor minimum 1000%-ost kellene csinálni valakinek, hogy jót tudjunk játszani a SH2-vel...
  • Robbb
    #913
    Elég jó a cucc, én is most nyomulok vele, bár fogalmam sincs mi a fenének kellett neki 3 CDlemez. A pocsolyák egész jól meg lettek kreálva és ennél a gaménél érzem igazán a Resident Evil fílinget. Annak idején annak örültem a PSX-en :) Hiába no, a japcsik otthon vannak a horrorban.
  • Padló
    #912
    Nem. Legalábbis én nem. Nekem megvan psx-re, emulátorral pc-n játszottam vele.
  • gator
    #910
    de melyiket raktad fel arra a xarra eloszor???Piros,fekete,feher???Qurvara kene.mar ilyenkis makettokat is csina,ltam h hogyan kell de sztem EZ A ROHADT XAR MAGYAROSITAS IS XAR mert amikor asszondja h forgatas 90 fokkal jobbra akkor vmi teljesen mast csinalmert most nheztem meg,ugyhogy itt megint elbasztak vmit a fiuk....Mar nagyon idegesito ugyhoghy most megint felrakom az angolt.....Silent Hill 1 jo volt???vagy az milyen?????
  • CarajoEsp
    #909
    Az egy is nagyon jó. Aki teheti nyomja végig. Életem 1ik legjobb élménye volt(játék szempontból).
  • Padló
    #908
    Én is szívtam vele. Attól függ milyen nehézségi fokozaton játszol. Nekem végülis véletlenül jött ki. Próbálkoztam.
  • gator
    #907
    Na aza gondom amikor a Marie-val vagyok és nem tudom atokta arohadt lapokat osszeillesztejni mert midnig marad res.ezt hogy oldtad meg?mert lén mar orak hosszat azzal baszakodok.koszi
  • gator
    #906
    Fenn leszek persze,vagy irj a mailomra.
  • gator
    #903
    Ja ezt olvastam ezt az UFO-st!
    Itt a vége, legalábbis az egyik típusú. A továbbiak elérése:
    -Water vég: Kést megvizsgálni a játék elején az apartmanban és az egyes részek elején. Naplót elolvasni a kórházban. Meghallgatni a szalagot a hotel olvasótermében a videózás után.
    -Leave vég: Bántalmazni Maria-t néhányszor, nekifutva, vagy rúddal. Próbálkozzunk nála, menjünk egyből az S3-ba a kórházba. Ne engedjük hozzánk beszélni, kerüljük el. Olvassuk el Mary levelét, és nézzük meg a fotóját. Az utolsó csata előtt hallgassuk végig a beszédet a folyosón.
    -Maria vég: Legyünk Maria-val minél gyakrabban. Mindig halgassuk végig, amit mond. Ne bántsuk, vagy engedjük, hogy más bántsa. Ne olvassuk el Mary levelét és a képet se nézzük meg. Ne hallgassuk végig a beszédet az utolsó csata előtt.
    -Rebith vég: Meg kell szerezni az alábbi négy tárgyat (újrajátszásnál):
    -------------White Chrism: Wood Side Apartman, 105-ös szoba, konyhában
    -------------Lost Memories Book: Texxon üzemanyag-állomás, újság automata
    -------------Obsidian Goblet: Silent Hill Historical Society, a törött táskában, a hosszú folyosóra vezető lyuk előtt.
    -------------Crimson Ceremony Book: másik hotel, olvasószoba, szalag mögött.
    -Dog vég: Legalább háromszor kell normál endingeket megcsinálni (Kivéve Rebith-et), és megtalálhatjuk a Dog kulcsot (A kutyaházban, nyugati oldala s Jack's Inn-nek.), amivel kinyitható az Observatory Room a "második világ" hoteljében.
    -UFO vég: Ehhez a véghez végig kell egyszer nyomnod a teljes játékot, és a Born from a Wish aljátékot is Maria-val, mert csak akkor kapod meg a kék gyémántot. Az ékszert a legelején lévő WC-ben találod meg. Jóval később tudod csak használni, amikor Laura bezár a lógószörnyes kórházi szobába, majd az átvezető után egy kertben találod magad. Itt használhatod a kék gyémántot--->jönnek az UFO-k. Aztán amikor kiértél a börtönből, és a mólón vagy, akkor használd a csónak közelében lévő barna részen a követ--->jönnek az UFO-k. Végül, amikor a Lakeview szállodában az ominózus 312-es szoba előtt használod a kulcsot, akkor egy teljesen új befejezéssel leszel gazdagabb.
    Itt vannak a végek.
    Hat nem tudom,ki kene kerdezni a konam-it!
    Nem tudom.Az egynek mi a lenyege?
  • gator
    #901
    Mikor kapok ujabb kuldeteseket?Amikor vegigviszek egy bonusz kuldetest vagy ujbol elkezdem az elejerol Jamessal?Szoval ezt az egesz Silent Hill-t csak kitalalta a fejeben?vagy hogy van?de az nem lehet mert akkor nem tudnank jaccani Marieval...vagy hogy van???.....
  • gator
    #899
    Mi hogy???Nekem Lauraval fut a temetoben.Megvan neked az a mentes?el tudnad kuldeni?Nekem most a Marieval lehet jaccani.Hat ez a Game QURVA SIRÁLY.Vegyuk meg a 3-at is :)
  • gator
    #897
    Hat az volt h vmi qurva magasra felmentem ott vmi ágyas szornnye valtozott marie.Aztan meg most itt az erdoben allok és kész,nem tudok tovabb menni.
  • gator
    #895
    Nem semmi vazzeg.de amint latom mar megjelen az SH 3 is ps2-n!de itt ez mar az agyamra megy h ossze vissza keringek az ajtok miatt!Neked is igy volt???
  • gator
    #893
    Hat ez nem igaz.Amikor megneztem a videot lementem a 205osbe amit ir a vegigjaccasom.De itt ha bemegyek az iegyik ajton akkor kijovok a masik ajto eloot.ha bemegyek az egyiken megint masik ajto elott jovok ki???!!!ez is a forditas?????
  • gator
    #892
    Figy most vagyok tula mikor megneztem a videot.De tenykleg mi a jatek lenyege???ÉS MIÉRT,HONNAN JÖTTEK EZEK A SZÖRNYEK IDE???Nem értem.Ha valaki tudja mondja mar le.
  • gator
    #890
    ja ezt csinalom
  • gator
    #888
    HAt ez szivas pontosan.Van hozza magyarositasom.meghogy 100°%os an kesz.VAZZEG.
  • gator
    #886
    Oksi visszamentem ahol leraktam a cuccaimat!Hogyan lehet visszakapni?Mit kell csinalni?Mert nem tudom kinyitni ezt a rohadt szekrenyt:)
  • gator
    #884
    Egyébként a történetet én se értem:DDD
    MOst meg az alaksdorban akadtam el.Nem tudok visszamenni,megszereztem a kis zenelo dobozt is de nem tudok visszamenni.
  • gator
    #882
    Huh köszi szépen megvan,a higitot kellett hasznalni.Ezer KOSZI
  • gator
    #881
    PLS VALAKI MERT BELEORULOK.......
  • gator
    #879
    HUuh vegigneztem az egesz forumot de nem talaltam a bajomra megoldalst!Pls aki marvegigvitte vagy epp itt atart ez legyen ide firkantson vmit a bajomra.KOszi all
  • gator
    #878
    én is ott vagyok , a 204 es szobaban van egy borond vagy mi.
    Ennek kene a kodja,emrt nem tudom honnan lehetne megszuerezni,koszi!!!!
  • Kobe1111
    #874
    Hello, van valahol végigjátszás?Ott akadtam el, hogy kijöttem a bárból, egy ház előtt találtam egy levelet,próbálok továbbmenni,de mindenhol le van zárva az út.Ez a rész egy picivel azután van, hogy a szörny megöli mariát
  • MerlinW
    #872
    hát biza nem az igazi az az iso... töltsd le mástól...
  • zacsko
    #871
    Hello, lszi segitsen aki tud.
    Már 3-szor leszedtem a 2. cd-t DC-ről, de telepités közben folyton azt irja ki, hogy "component transfer error, data error in data3.cab (cyclic redundancy check)"

    Virtual Daemon-nal van mountolva a cd.
    Ötlet?
  • MerlinW
    #869
    Küldök végigjátszást, ha megdobtok emil-el.
    Én viszont kérnék magyarositást valakitől.
  • MerlinW
    #865
    ugyis...
    Ma már többet nem gépelek...:o)
  • MerlinW
    #864
    kéker...ehh.. de uygis érted...:)
  • MerlinW
    #863
    Hohó... van olyan is? :)) Plíz kéker egy példányt én is...köszi:)