1255
  • zaki
    #1055
    sziasztok segítség kellene. A játék elején az apartmanban vagyok, és nem tudok átmenni a másik épületbe... egy ajtó választ el tőle, de kulcs kell hozzá, amit nem tudom hol lehetne mexerezni, tudomásom szerint mindenhol megnéztem. megvan a 2 érme, elolvastam a magazint, láttam okádni a kiscsávót (guszta volt :P), meg minden. már mindent megcsináltam elvileg, csak az a mocskos kulcs hiányzik.
  • PAYNE
    #1054
    De hol van csomag?
  • PAYNE
    #1053
    Szevasztok kéne egy kis help!
    NNNa az lenne hogy Mariaval mikor ott vok a blue creek apartmanban ott honnan kel elhozni azt a csomagot Ernestnek?
  • Mayday
    #1052
    A magyaritas volt a baj. Amikor levettem, tenyleg csak ennyi volt. Sajnos ezt megkavarta a magyaritas.
  • PAYNE
    #1051
    Egyszerqen odamész és nyomsz egy akciógombot!
    Nekem sikerült!
  • Mayday
    #1050
    En is a lift melletti szekrenyes resznel szivok eppen. A lentiek alapjan sikerult BEPAKOLNI, korbejartam, amit kellett, most nem tudok KIPAKOLNI!
    Ha valakinek BARMILYEN tippje, azonnal szoljon! :)
  • Zozo76
    #1049
    Na, ma delutan ot orara vegeztem a Silent Hill 2-vel. Hat mit mondjak egy hajszal hijja volt hogy fel nem adtam a vege elott. Kezdodott a azzal hogy a LIFT-nel nem reagalt a szekrenyre. Aztan olvasom itt hogy masnal bejott az hogy a liftben a gombokat vegigprobalta, majd a 2 zenedobozt elhelyezte a gepben es utana felvette. Ugy mar mukodott a szekreny. DE! Bar igy mar fel lehet jutni az emeletre, vissza mar hiaba jottem (a Venus Bar-on keresztul) mert a szekrenybol nem lehetett kivenni a cuccot. Ugyanigy a zenegep sem mukodott mert bar egy zenedoboz nalam volt mar azt sem lehetett rarakni. Egy fel napot elkinlodtam vele, majd dontottem, vegigjatszom bonusz tortenetet Maria-val az ugy is rovid es abbahagyom. Igen csakhogy ott is elakadtam (a leiras alapjan) mert a felsokert vagy mi ahol egy sirko van es harom tablat kell elhelyezni rajta a megfelelo sorendben kicsit bugos. A leiras szerint:
    1. feher siman
    2. voros 90 fokkal balra
    3. fekete siman
    Cakhogy nem lehetett forditas nelkul berakni a voroset. Egyszeruen csak 3 opcio volt hasznalhato: 90 fok balra, 180 fok es 90 fok jobbra. Ja es a 180 fok is 080 -nak volt irva :). Gondoltam eggyet es leszedtem a magyarositast. Ezzel el is csesztem a programot. Ugyhogy ujra kellett installalni a jatekot, es lass csodat: erdekes modon MEGJELEN A "SIMA" BERAKAS A VOROS KOTABLANAL !!! Na akkor mondom irany a szekreny es MUKODOTT !!! NEM VOLT BUGOS. A magyarositas zavarta meg a programot ennyire. Persze mikor atvittem Maria-val a kotablas reszt, meg James-el a szekrenyes reszt visszaraktam az 1.1-es magyarositast es gond nelkul vegigvittem. Nagyon klassz volt a szalloda miutan megneztem a videokazettat. Minden fal rohadt meg befolyt az eso. Nem lehet valahogy atverni a jatekot es megnezni a tobbi befejezest is? Nekem a folyoba hajtott James. Egyepkent edekes hatast gyakorol a lelekre a progi. Egesz nap Silent Hill-en jart az eszem hogy mi miert, hogy tortent. Meg neha jo volt abbahagyni a jatekot vele mert itt bent a sotet szobaban marha nyomaszto hangulat lett urra rajtam. Ehez kepest oriasi feludules volt kimenni a fenyre, de utana mar alig vartam hogy ujra Silent Hill-ben legyek. Kicsit vicces volt latni a voros kockakat a falakon gondolom a konzol-verzional csak ott lehet menteni, meg jo hogy PC-n atvarialtak a mentes-rendszert. Ja, mentettem 4 kepet, csak 640x480-as hogy ne legyen nagy a merete.








  • Mop
    #1048
    Köszi, majd ha lesz még kedvem játszani vele akkor kipróbálom.
  • Mersant
    #1047
    A liftes résszel én is sokat kínlódtam és kínlódok még most is, de lejutnom már sikerült: beraktam a 2 zenélődobozt a gépbe, lejátszottam őket, bent hagytam, vissza lift, szövegel hogy nem OK, vissza kivenni zenélődobozok, és utána pakolhattam a szekrénybe. Ha nem így csináltam, 1ből kivettem lejátszás után a dobozokat nem engedett pakolni. Most azzal szivat, hogy feljöttem és nem engedi kivenni a cuccokat…:-(( az idegrendszerem már kexre vágta…:-) remélem tudtam 1 kicsit segíteni és Neked is működikik így…
  • Mop
    #1046
    ma, vagy holnap még visszanézek.
    addigis csá!
  • Mop
    #1045
    max majd még 1-2x próbálkozom, de ha akkor sem jön össze, akkor repül.
  • Seth
    #1044
    Néz a térképet.....minden szoba be van jejölve?(mármint hogy ott jártál)Mégha zárva is van mindenhova próbálj bejutni, hogy legyen valami firka a térképen, hátha
  • Seth
    #1042
    Nehogy.....már csak fél óra aztán végzel
  • Seth
    #1040
    Még mindíg nem adta meg magát a szekrény?
  • Seth
    #1039
    Na nem fogod elhinni: próbálom feltelepíten a game-t, erre már a setup elején kiírja, hogy valami error exception meg sokszám, aztán annyi. Pedig a múlt héten felraktam akkor még okés volt. Vírus nincs a gépen, szóval nemtom mi van.
  • Mop
    #1037
    elment, akkor cső!
    és thx!
  • Seth
    #1036
    [email protected]
  • Seth
    #1035
    Ja nem adtam meg címet. Nemtudom mekkora a mérete
  • Mop
    #1034
    e-mail címed?
  • Mop
    #1033
    ok, hello
  • Seth
    #1032
    Bocsi..álmos vagyok...egyébként küldj egy mentést aztán megnézem
  • Mop
    #1031
    én sem. :(((
    mind1, majd lesz vmi, azért köszi.
  • Seth
    #1030
    Ahhh....nemtom
  • Mop
    #1029
    mind meg volt
  • Mop
    #1028
    yes :)
  • Seth
    #1027
    Tehát megvan a festékoldó---amivel lemostad a bőrönd kódját---kinyitottad a bőröndöt---benne volt a Cinderella zenedoboz---felvetted az első emeleten a recepción a 312-es szoba kulcsát
  • Mop
    #1026
    gongolom=gondolom
  • Seth
    #1024
    Mit mond?
  • Seth
    #1023
    A szekrénynél mit a csóka?
  • Seth
    #1021
    Felvetted azt az üzenetet ami írja,hogy az első emeleti trezorba van a videokazi?
  • Seth
    #1019
    Ja bocs ---ezt akartam írni
  • Seth
    #1017
    Tehát nem tudsz bepakolni a liftbe...
  • Seth
    #1015
    Akkor nem értem--pedig az tökjó-olvasd át újra-szééépppppeeeennn laaaassssaaaannnnn, nem e hagytál ki valamit
  • Seth
    #1013
    Huh...most mit csináljak....begépeljem az egész leírást(mármint a hotel-os részt) Egyébként milyen leírásod van? Nekem a Gamer-ből van- ez tökéletes
  • Seth
    #1011
    Little Mermaid:Mielőtt bemennél a hotelba a szökőkúton
    Cinderella:202-es szobában lévő bőröndben
    Snow white:Pantry-ban
  • Seth
    #1009
    Mindegyik azelőtt van hogy kipakolnál a liftből
  • Seth
    #1008
    Melyikek és honnan?
  • Seth
    #1006
    A Little Mermaid a középső--- a többit most nemtom
  • Seth
    #1004
    Na ez a neve:Hotel staiway key
  • zaki
    #1003
    gratula, látom itt sem bírsz magaddal, nem baj, legalább már többen is megismerték a nevedet