1255
  • uv
    #1095
    a játék nagyon jó
    az 1. nem kell hozzá
  • rezsofiz
    #1094
    Na látom kijött a szinkron hozzá. A játékhoz még nem volt szerencsém ezért szeretnék érdeklődni, hogy jó e a műfajában a játék, illetve hogy fontos e előtte az 1et végigvinnem.
  • grebber
    #1093
    Na akkor szinkronnal is végigtolom megint :)
  • mike369
    #1092
    http://www.torrentspy.com/search.asp?query=silent+hill
  • Maxtreme
    #1091
    Basszus. Frankó hogy elkészült a szinkron, már csak a játék kéne :-D
  • #1090
    http://www.jatekszinkron.hu/
  • uv
    #1089
    még nincs kész
    tesztelés alatt van (mármint a szinkronnal együtt)
  • Prof William
    #1088
    Hali!
    A játék magyarítását keresem de a gamehunter oldalról nem lehet letölteni.

    Ha valakinek megvan szóljon rám priviben és akkor megadom a mailcímnet, amire el lehet küldeni.

    Előre is kösz.
  • Pisti20
    #1087
    Sziasztok!

    Mi a különbség a sima és a rendezői változat között? Mind a kettőt végigjátszottam (ma) és nem vettem észre semmit. Amúgy mind a hat befejezést ki akarom végezni a napokban. Lehet megvárom a magyarítást :)
  • Seth
    #1086
    ja már rákerestem, és mindjárt lenn van....jajj de izgi :)
  • uv
    #1085
    trailer itt
  • uv
    #1084
    ha kész lesz...gondolom
    nem rajtam múlik
  • Seth
    #1083
    és mikor lesz itt a vinyómon????
  • uv
    #1082
    jelentem....
  • Seth
    #1081
  • mike369
    #1080
    az egy olyan hangsáv, amit... :)
  • Seth
    #1079
    SZINKRON???? WTF?
  • mike369
    #1078
    !!!UV jelenti: Hamarosan elkészül a SZINKRON a játékhoz!!!
  • Varenga
    #1077
    Köszi szépen! Siker.
    HTX
  • BaLeeX
    #1076
    Itt nézz utána ők csinálták a magyarítást: http://www.gamehunter.hu
  • Varenga
    #1075
    Szevasztok! Nem sok esélyt látok arra, hogy vki még olvassa a fórumot, de azért megkérdezem: tudna-e vki dobni nekem egy "sorozatszámot" a magyarításhoz,mert így nemtom felrakni a gammát, magyarul meg csak jobb lenne olvasgatni, hogy mizu.
    THX előre is!
  • Gustafson
    #1074
    Hali ! Az én problémám a következö: a vjáték vége felé a hotelban nem indul el velem a lift. Bele kellene pakolnom a szekrénybe, de hiába állok a szekrény elé, nem történik senki. Ha valaki tud, légyszi segítsen, hagy ne kelljen végigolvasnom az eddigi több mint 1000 hozzászólást. Köszi !!!
  • Seth
    #1073
    Ja látom mindegyikre megcsináltad..szerintem jók
  • hykao #1072
    most kaptam felkérést rá... :)
  • Seth
    #1071
    De jó egyébként
  • Seth
    #1070
    kicsit már késő szerintem, már eléggé lecsengett a game
  • hykao #1069
    Banner:
  • davos80
    #1068
    Van itten egy torrent fájl, akinke kell töltse le.
  • doncarlos
    #1067
    Csáó.Új vagyok.Honnan tudom letölteni a magyarítást? Thanx.
    Ja, és nekem az első részhez PSX-en nélkülözhetetlen volt 1-2 helyen a magyar nyelvű végigjátszást is a kezembe vanni. Ezt is le tudom valahonnan tölteni?
  • Seth
    #1066
    akkor passz
    esetleg antialiasing-ot kapcsold ki
  • zaki
    #1065
    sajnos nem jó így se... de mondom, elidula game, és már a konami felirat is olyan lassan megy le, mint a lassított felvétel... egyébként nem a k-lite hibája lesz, mert februárban telepítettem, és a játékot meg csak március végén próbáltam ki
  • Seth
    #1064
    kapcsold ki a noir effektust..hátha(habár gondolom alapból kikapcsoltad)
  • zaki
    #1063
    közelmúltben cseréltem le ase-t k-lite-ra. nem tudom, hogy ez lehet-e a bibi. de mondom win98/me kompatibilitási módban elindul, csak olyan, mint a lassított felvétel...
  • badoer
    #1062
    mukodik de elofordulhatnak fagyások.
  • Seth
    #1061
    Ez csak tipp, de lehet hogy az Ace Codec Pack(vagy más codec csomag) miatt van, akárcsak a SH3-nál,ahol miután leszedtem a codec pack-ot egyből elindult
  • mike369
    #1060
    Üdv!

    Lenne egy kérdésem:
    A magyarítás műxik az SH2 Director's Cut-nál is, vagy feleslegesen szenvedek vele?

    Köszi!
  • zaki
    #1059
    hi, van egy órisáí problémám. feltettem a játékot még március végén, játszottam vele elég sokat, majd egy kicsit hanyagoltam a játékot, majd újra folytatni akartam, de indulásnál csak a fekete képernyő van, semmi más. pedig nem cseréltem drivert, nem uninstalláltam a gamet, semmi... most megszereztem a netről újra a játékot, reinstall volt, és ua. a probléma... úgy elindul a game, hogyha win98/me kompatibilitási módban indítom el, de akkor olyan lassú a menü is, mintha lassított felvétel lenne, holott tökéletesen ment a game, minden fullra állítva... vmi tipp? nagyon sztém folytatni a játékot, de nem indul el vmiért
  • zaki
    #1058
    ja
  • cSuwwi
    #1057
    még jó, hogy 3 érme kell :P
  • zaki
    #1056
    már tárgytalan, visszaolvastam az egész fórumot, szal választ kaptam a kérdése(i)mre :)