1255
  • fucko
    #90
    Zombik meg mindenfele mutansok amiktol a sotetben a gatyoba igencsak bekerul nehany fekcsik.;)
  • Faki
    #89
    Mik az ellenfelek? Remélem nem amőbák, meg csapkodó faágak... mert ilyenektől nemigazán parázok, hanem max a röhögéstől esek le a székről.
  • gergou
    #88
    nemsoka nekem is meglesz, mar alig birom ki retteges nelkul
  • cue
    #87
    Ne aggódj, csak az elején van ennyi köd, aztán leszáll az éjszaka... :)
  • cue
    #86
    Hahaha! Azt jó lenne tudni... SZVSZ még a készítők sem nagyon értik. :)

    Az a kezdés, hogy a főszereplő kap egy levelet, amiben a felesége hívja a titkos helyükre - a bibi az, hogy a néni három éve halott. A főhős nekiindul megkeresni.... aztán már az isten sem bogozza ki a történetet! :) Mindenesetre érdemes végigjátszani, mert van néhány fosatós jelenet benne! (nagyon király a térképezési rendszere is a játéknak)
  • djcom
    #85
    Nem ilyen a játékban!Szar lett a képlopás...
  • gyraph
    #83
    Hát nem tudom én láttam már király köd effektet, de ez egy fehér fal... :(
  • djcom
    #82
    Kurva nagy a gamma amúgy....olyan igazi beszaratóss.
    A köd effekt kircsi amúgy.A képen nemtudom miért ilyen szar....
  • Capone
    #79
    Indits el a jatekot ,miutan betoltotte vagyis mar jatszol akkor nyomj egy I és onnan menj be a options
  • Faki
    #78
    A nagybetűs konzol feeling :)))
  • Xboxman
    #77
    BAzz konzolon csak utólag lehett:/
  • Faki
    #76
    Ízlések és pofonok, de nekem pl nemtetszik ez a noise.
  • Faki
    #75
    Miről szól a game? (történet)
  • cue
    #74
    De a köd nem ilyen fos, mint a képen, ugye ?
  • cue
    #73
    "direkt butítani a grafikát ekkora baromsággal"

    Hangulat javítónak szánták (nekem bejött), de minden verzióban kikapcsolható, tehát nem butítás.
  • djcom
    #72
  • djcom
    #71
    A noise effectet kell kikapcsolni.Csak azt nem értem alapban miért van bekapcsolva....
    Így már kircsi
  • Norbi2K
    #70
    ja meg kell egy kis házimozi szett és akkor tuti beszarunk
  • Dynamic
    #69
    No persze.Elképzelem magam amint Pc tolom a gammát ami vad ásitozásba fullad.
    Majd előkapom a konzolt és elkezdem nyomni totál UGYANAZT a gammát, minek következtében percek múlva összefosom magam.
    Ne má...
  • gyraph
    #68
    Mit nem értesz :) ? Egyszer írtam a #44-est aztán játszottam még és találkoztam az első unintelligens szörnyel, aki úgy néz ki mint egy kinyomott májkrémkonzerv, és csak köpköd aztán le is töröltem az egészet mert annyira jó a game...
  • gergou
    #67
    en kimondom az igazsagot:
    A horror jatekok monitor elott jattszva felelmetesebbek, mert kozvetlenebb a kapcs0olat ember, es a kep kozott( ez minden jatekra igaz), most hogy van dreamcastom, tudom, hogy ez egy kurvajo konzol, es a jatekok is kibazasjok, de a horror style pcn jobban megfogott, mert minden kis repedest latok a falon, es hogy mi tortenik pontosan.......
  • Faki
    #66
    Ezt most nemvágom... mivan? :)
  • gyraph
    #65
    Én értem, mert van konzolom is, de ez olyan jó hogy játszottam vele még 15percet és hanyagul rá is feküdtem az uninstall-ra...
  • Xboxman
    #64
    NEm vagytok még rá felkészülve:PPP
  • Xboxman
    #63
    Ti ezt nem értitek...
  • Faki
    #62
    Na mi a különbség a TV előtt ülve gamelni, avagy egy gép előtt?! Szeretsz okosat mondani, de hülyeség sül ki belőle :)
  • Faki
    #61
    Dizájn... bár elég elvetemültségnek tartom, direkt butítani a grafikát ekkora baromsággal, de mint láthatjuk, egyes embereknek bejön :)
  • Xboxman
    #60
    Itt most a konzolos gamelés feelingéről beszélek(nem arról ,hogy más lenne a játék mint Pc-n)...
  • djcom
    #59
    Nem azért de ez így nem nagy szám.A zene kircsi de ilyen grafikát ezzel a szemcsékkel Amigán is láthatnék:((
  • Dynamic
    #58
    Hát ez nem volt valami meggyőző...
    (Főleg, hogy mint hallhattuk átiratról van szó)
  • Faki
    #57
    Bazzeg, én nemértem, hogy mi ebben a logika...
  • Xboxman
    #56
    kb. 3X mondom el:)
  • Xboxman
    #55
    mert csak akkor tod ha végigjátszottad!!!
  • Faki
    #54
    Akkor játszol pöttyösen :)
  • djcom
    #53
    Hol lehet kikapcsolni...na jó átnézem a menüt...de sehol nem láttam ilyen opciot:(
  • Xboxman
    #52
    pedig ilyen lesz(sztem töj jó régi horror film hangulatot ad neki)...
  • Xboxman
    #51
    valszeg nem is fogod amíg nem veszel eggyet...
  • djcom
    #50
    Nemá ilyen legyen végig:(
  • Faki
    #49
    Attól félelmetes, mert félsz, hogy nehogy ráboruljon a TV a konzolra.
  • djcom
    #48