1255
  • Dynamic
    #131
    kösssszzzzz
  • gergou
    #130
    ott 9 ora 5-10 percre kb, de ha az oraval szemben megnezed a harom nevet, es a hozza tartozo iranyokat, rajossz erre9 henry-hour, m...-minutes, s...-sex).
  • Dynamic
    #129
    Az apartmanban mennyire kell beállítani az órát?
  • gergou
    #128
    Na, akkor most jon neked a java, nekem a benti reszek tetszenek a legjobban. Egyszeruen profi munka. Nemsoka lesz berettad, az mar franko fegyvernek mondhato, na meg flaslight, ami gyonyoru real time arnyekot csinal minden obijektumnak, es falbol kiallo pocoknek( Csodalatos...).
  • gergou
    #127
    Szavakba onteni nem lehet, azt, hogy milyen fantasztikus ez a game! Allitom, a leggyonyorubb grafikus enginet hasznalja a piacon levok kozul( a doom 3at leszamitva...). Egy szo mint szaz, aki ezt kihagyja, az buncselekmenyt kovet el
  • Faki
    #126
    Hát most jutottam be az apartmanba és eddig nem dobtam hátast... Szvsz a szörnyek elég nevetségesek,de tetszik ahogy csúdszkálnak a földön :) Kinti helyszínek szódával elmennek, a benti rész tetszik, legalábbis amit eddig láttam belőle. Szvsz ebbe a világba a resident féle szörnyek passzolnának, de hátha lesznek valami beszaratós enemyk is. A kamerakezelés profi, azaz nekem tetszik, hogy nem hagyományos.
    Végül egy kérdés:) Hol lehet már normális fegyvert felszedni? :)
  • gergou
    #125
    el fog indulni, de csodat ne varj, de ezt a gamet mindenkepp erdemes kiprobalni!
  • Falabu #124
    950 Mhz + GeForce 2Mx400 + 382 MBSDRAM-al elmegy?!! Már nagyon vártam a gammát!
  • gergou
    #123
    basszus, nalunk mar a ho is esik, egyre jobban parazok, az ejjel nem fogok aludni aszem, hanem par genyedzo szornyet atkuldok a masvilagra, jeah ezt mar nevezem horror gamnek
  • fucko
    #122
    Az biztos igaz hogy kiba beszaratos neha es ebbe kozrejatszik a zene is ami nehol kicsit pszihos,1szoval imadom:)
  • djcom
    #121
    http://sector.warez.hu
  • gyraph
    #120
    Én ma visszatelepítettem a játékot , mert tegnap fáradt voltam és gondoltam adok neki még egy esélyt...és a véleményem valamennyire megváltozott. Ami a "mánsztöröket" illeti szerintem továbbra is bénák és az irányítás se tetszik nagyon, de a hangulat az kezd fasza lenni. Ahogy világit hösünk kabátján a flashlight a paráztató épületekben; a próbababák a véres szobában; a vihogó kislány aki néha feltünik; vér és jó zene mindenhol szóval jó kis parának nézzünk elébe...
    Hja és a köd azért volt szar nálam , mert nem tettem komplexre...
  • Adi
    #119
    Iso verziot
  • Adi
    #118
    Nem tudnátok adni egy címet ahol lelehetne huzzni
  • Adi
    #117
    Ohh faszomat már elnézést kijött????? És én nem tudom
  • djcom
    #116
    Gyerekek be lehet szarni a játék közben...
    De komolyan iszonyú félelmetes.......
    Éjjel fejhallgatóval sötétben próbáljátok ki....
  • cypher
    #115
    Kiba..ott cselló,százszor szakadtam,mire leér,kijön az UNREAL II.....
  • Dynamic
    #114
    Mivel konzolátiratról van szó(no optimalizálás), sajna kell neki az 1 ghz feletti teljestítmény és a magasabb kategóriás geforce.Amúgy kisebb helyeken,épületekben nem vészes de nyílt terepen igencsak beszaggat és az animáció is lekési a hangot.
  • Falabu #112
    Hehe:))
    És bővebben? Millen vas kell neki?
  • Xboxman
    #111
    számítógépen:)
  • Falabu #110
    Millen gépen megy a picike?
  • Capone
    #109
    Arse hole :)
  • FREAK
    #108
    mondjuk úgy, KIJÖTT
  • Adi
    #107
    Hi!! ez a Silent hill 2 kijön pc-re??
  • gergou
    #106
    Hat sztem a game kurvajo egy szoval. Eloszor is a noise effectet ne kapcsoljatok ki, mert szerintem a hangulatra ratesz egy lapattal meg. Ami viszont nagyon meglepett, az a silent hill 3 trailer,...Hat ize Doom 3 at fog verni az biztos, de a 2 is Uberjol nez ki:)
  • fucko
    #105
    Nem tudja vki mit kell az apartmanban csinalni?Van egy ora meg a kukaban vmi de mas nincs.Mar a flashlight megvan.
  • ÁjjLe BoBBi
    #104
    BAASSSZZZUSSS! Na jó 3 cd-s a resident 1 cd-jével szemben, remélem nagyságrendekkel jobb lesz!
  • Xboxman
    #103
    no lejött de má lustavvagyok kipróbálni
  • ThunderMaX
    #102
    Nekem az a 3. CD 7 órába telik úgyhogy nem kell ríni. :D
  • Xboxman
    #101
    hehe most látom van 3.CD-je is +1.15perc:(
  • Xboxman
    #100
    így jártál:)
  • FREAK
    #99
    na kíváncsi vagyok!!
  • Xboxman
    #98
    Egyébként több órája szedem(jó is lenne ha 5perc alatt leérne 3cd:)
  • Xboxman
    #97
    nem tom ki az a vagyany én Xboxman vagyok:P
  • fucko
    #96
    Mer te vagany vagy.
  • Xboxman
    #95
    nekem 5perx és lejön...
  • ThunderMaX
    #94
    Hát ahogy elnézem nem egy fényes értékelést kapotta gamespot-tól(6.2/10) Szóval ezek szerint elég gagyinak tűnhet és nem akarok vele egy hétig szenvedni ISDN-el míg leszedem.
  • Faki
    #93
    Ne kajabálj, mert már alszanak egy páran!
  • fucko
    #92
    Ne szo szerint ertsd,meg ha 6 eves korodban be is szartal a gatyadba ha egy felelmetes c64es gameval jacottal.:))
  • lens
    #91
    6 ÉVESEN ESETLEG!