1255
  • Faki
    #175
    ÓÓÓ bazze kicsit elment a game a hülyeség irányába :) valami Jerry showba talátam magam, és helyes válaszokat adva kaptam ajándékot. Miez? Meg azt se vágom, hogy 1ik pillról a másikrra megváltozik a teljes korház...
  • Dynamic
    #174
    Próbáltam mindkét kombinációt de nem megy.
    A kérdés az hogy alapvetően úgy kell-e, hogy 7-ről indulok jobbra(v. balra) 8-at,
    balra(v. jobbra) 9-et,
    és jobbra(v. balra)18-at??

    Egy félórát szaroztam, de nem nyílik az istennek sem.
  • Gabest
    #173
    Már nem emléxem pontosan, de az rémlik hogy az irányok a bill/gamepad/...-on lenyomva pont fordítva vannak, azaz a kerék a képen pont az ellenkező irányba fog forogni tőle.
  • Dynamic
    #172
    De hogy?A hetesről indulok és úgy, vagy hogy a fenébe?
    Több a szám, mint az irány(nyíl).

  • Faki
    #171
    Asszem ami jobbra van az balra, ami balra az jobbra, legalábbis nekem valami hasonló furfang alapján nyílt ki :)
  • Faki
    #170
    Azért nem akkora baromság... Jóval egyszerübb lenne a lövés, célzás, forgás.
  • Sephi
    #169
    3D-es akcio-kaland jatekot egerrel jaccani...
    Szerintem ez akkora baromsag mint a fold. Mar kezdelek elkepzelni ahogy a Tomb Raidert es a Resident evilt is mouse-val jaccanad.

  • Dynamic
    #168
    Emberek én kegyetlenül be vagyok most lassúlva agyilag, de nem értem a széfkombinációt vagy legalábbis nekem nem nyílik.
    Ezt hogy értelmezitek:
    07>>08<<09>>18

    Gondolom azt mutatja mennyit,hova kell balra ill. jobbra tekerni, de mint mondtam nekem nem akar kinyílni.
  • FREAK
    #167
    na vajon.... gagyi konzolátirat........ mindig lusták rendesen átírni :/
  • fucko
    #164
    Nincs,mint ahogy azt lejjebb olvashatod ez egy re klon kicsit felspecizve.
  • gergou
    #162
    Csinald azt, hogy ha beledobtad az uditot, akkor kimesz az apartmanbol, es van egy beugro resz( egy sikator szeru, a bejarat mellett), ott talalod meg a taskat...
  • KeviN
    #161
    Faki : ez nekem szolt ? Ott annyit irtak, h fel kell szedni az oldman coint...ok, de honnan ? ledobtam ugyan a cumot, de nemtalalom a szemetest, ahova leesik...1bbkent mas minden mas megvan, sot mar a szef is nyitva van, csak nincs meg az oldman coin, csak a snake...
  • Jinchuu
    #160
    A túlélőkre ne ugy tekints mint normális emberekre. :))) Hiszen a legtöbb ember már rég meghalt, így ők vajon miért is élhették túl? Biztos nem maguktól!! :))
  • Faki
    #159
    2-őt visszaolvasnál bazze... vagy nehéz?
  • Faki
    #158
    Kezd elgragadni a hangulat, a város nagyon királyul van megcsinálva, a kórház is elég brutkó, de a szörnyek akkor is bugyután néznek ki :)
    Ami még nemtetszik, az ahogyan a "túlélők" reagálnak a dolgokra... A dagi először összehányja magát, aztán meg szarik az egészre és vígan zabálja a pizzát, Maria meg viccelődik, a kiscsaj rohangál össze-vissza és a szörnyek nembántják?!
  • phil-co
    #157
    Hááát..!?
    Jó lenne a game ha normális irányítást kapott volna(egérrel),de így sokat veszít az értékéből.
    Nekem ez a négy irány teljesen idegen és nem jó!
  • KeviN
    #156
    az oldman coin merre van ?
  • Faki
    #155
    Közbe rájöttem :)
  • gergou
    #154
    a lenyeg az, hogy akkor mennj csak a 2. apartmanba, ha ezeket megcsinaltad:
    1.Talalkoztal eddievel, aki hanyik,
    2. a dobozos udito italokkal a taskat a szemetledobobol kijuttattad, es a magazint elolvastad, es az oldman coin felszedted.
    3. A kertbol aZ uszodabol a masik coin felvetted.
    Ha ezek megvannak, mehetsz is a masik apartmanba, es ott annyit csinalj, hogy a szoba furdo helyisegebol a rotyibol kotord ki a szef kombinaciojat( ami a mellette levo szobaban van), es ha kinyitottad a szefet( csak loszer van bent) akkor tavozz a lakas fo ajtajan....
  • Faki
    #153
    Atvergőgdtem a második apartmanba (ablakon át) és elakadtam, mert nincs kulcs, minden be van zárva... Mitcsináljak? :)
  • gergou
    #152
    Szerintem az osszes resident evil jatekot veri( lehet ezzel a nezettel egyedul maradok,), de en eddig egyetlen gametol sem feltem( beleertve az alone 4 et es az undyingot ot, es meg sorolhatnam...), de ettol (foleg a korhazban) majd szivrohamot kapok!
  • Faki
    #151
    Residentben a zombik nagyon királyosak voltak, hörögtek, stb... Itt meg némely szörnytől az ember röhögőgörcsöt kap, de a hangulat majdnem olyan mint a RE.
  • magus
    #150
    re3? lol:))) re3 gyerekmese ehhez kepest. re3 telleg szar se.
  • M.A.D.
    #149
    Van olyn jó, mint a RE3?
  • gergou
    #148
    En sem nagyon consolesok, de megis tudom vagy 3 eve, mi az a silent hill, es sztem a game remek, a legjobb survival horror game, ami eddig megjelent... Ha a korhazba eljuttok, megtudjatok, mi az a fear(felelem), allitom a the Thing gyerekmese ehhez kepest:) szal hajra jattszatok, a game isteni!
  • Faki
    #146
    Talán olyan embereknek címezd ezt a felkiáltásodat, akiknek van gépük is :)
  • dikki*yysw
    #145
    Igen, én azt nem értem, hogyan kérdezhette meg tőlem 10ből 10 ember a "kijött a Silent Hill 2!!!!!!" mondatra, hogy "mi az a silent izé?" :))
  • I.C.ram
    #144
    Valahol, már halottam róla, de már min. egy éve. Hát nem volt más letölteni való. :)
  • Faki
    #143
    Sztem egy ilyen kaliberű gammát nemszabad már az elején leírni... A történetről még semmit sem tudtok, a helyszínek sem ismertek, a szörnyek sztem nagyon szarok, bár ízlések és pofonok. A hangulat üt, a grafika szép, történet még nemsimert, vagy valaki ismeri? :)
  • Dynamic
    #142
    Meg sem nézed előtte, hogy mit töltessz le?
    Amúgy meg a Silent Hill aránylag ismert név, ha máshogy nem is legalább annyira, hogy "valami RE klón".
  • I.C.ram
    #141
    Bazzeg, kiírják, hogy RPG, gondolom 3cd-s... rossz biztos nem lesz, erre mit kapok egy resident evil+egy c kategóriás kalandjáték keverékét. Hát nekem nem jött be. A hangulat viszont parás, de maga a játék nem ér meg 3cd-t.
  • Falabu #140
    Ehh! Kitróbáltam, hááát megoszlik a véleményem! Van befosatós rész és van ollan is ami hááát... . A zombikat az elején már rutinból ölöm:))!! De egyébként király a gamma!!
  • djcom
    #139
    thx
  • Falabu #138
    Huhh!! Lentvan!! Most fogom +nézni!!
  • Faki
    #137
    nőne=nőve
  • Faki
    #136
    Van északon/középen egy szűk zsákutca, aminek a végében van egy hulla, elveszed az apartman kulcsot és irány az apartman!!!
  • djcom
    #135
    Bazz...minden ut le van zárva...merre kell menni vagy egyáltalán valami instr. hogy mit kell csinálni????
  • Faki
    #134
    Egyiknek szekrény van a fejbe nőne, a másik alul felül van összenőve, ehh... de a hangulat az nagyon ottvan, annyira nyomott, paráztatós, szal jókis game, csak kár hogy a szörnyek bugyuták...
  • Faki
    #133
    Bazze de a szörnyek qrvára ostobán néznek ki :)
  • Capone
    #132
    Honnan lehetne haterkepeket szerezni?