1255
  • Jinchuu
    #593
    Szerintem sincs 6 befejezés, csak 5, honnan hallodtad ezt a marhaságot?
  • bizkit
    #592
    A Gamestarban azt írták, hogy a PC-s változatban is több befejezés van és az a több az 5!!!
  • Atisz #591
    Rosszul...azt kérdeztem, hogy csak xbox-on van a 6. bef?
  • bizkit
    #590
    Én úgy tudtam, hogy 5 van!
  • Atisz #589
    Nekem, ha lehet valaki részletesen írja le, hogyan lehet a különböző endsequence-eket elérni...a 6. befejezési verzió csak x-box-on létezik?
  • Ramore
    #588
    Légyszi küld el nekem is a magyarnyelvű végigjátszást! [email protected]
  • evyl
    #587
    van savegame-d az In Waterhez is? ha igen, akkor kuldd el legyszi. Eddig nekem csak a Leave van, de dolgozok a tobbin. koszi elore is!
  • cue
    #586
    Na majd jön Dzson bácsi és lesz irgum burgum!!!
  • bizkit
    #584
    OK! Köszönöm!
  • bizkit
    #582
    inkább itt van! [email protected]
  • bizkit
    #581
    Elküldjem mailben címem?
  • Ramore
    #578
    Magyar nyelvű játékleírás (végigjátszás) érdekelne. Nincs valakinek?
  • Atisz #577
    Jó a spíle, csak az a baj, hogy nincs benne több fejtörő, ennyi akcióhoz meg tré az írányítás...be kellett volna venni az egeret az irányításba.
    Az egyik iq-s konzolos itt beszólt már, "hogy még a Tomb Raiderhez kéne egér, nem?" (<- vagy vmi ilyesmit). Hát öreg légy erős: a Drakan, a Rune, a Heavy Metal FAKK2 esetében meg tudták oldani az írányítás ilyeténképpen való elkészítését.
    Az engem nem zavar, hogy konzolon már több mint 1 és 1/2 éves a spíle, szerintem még ma is megállja a helyét. A köd effekt mondjuk gagykó (PS2-n is :)), de a fény és árnyékeffektek fenomenálisak. A hang és arcmimika késés is aggasztó lehet még 1 picit néha.
    Mindent összevetve viszont egy nagyon hangulatos, félelmetes és stílusos akció/kaland játékkal van dolgunk.
    Volt szerencsém
  • SecMan
    #576
    3 save game-re lenne szükségem, minnél közelebb a végéhez. Maria, Rebirth, és ha van valakinek akkor a Dog nevű befejezés kellene.
    Emailcímem: [email protected]
    Előre is kösz!
  • Sir Quno Jedi
    #575
    A harmadik emeleten, mikor megvan a fire escape key, le tudsz menni a délkeleti lépcsőházban (southeast stairwell) az első emeletre és ott a folyosó végén lesz a canned juice. A fire escape key-t meg a rácsoknál tudod felszedni, azt rúgta arrébb anno Laura.
  • Ramore
    #574
    Azért köszi! :) Hátha valaki tud segíteni.
  • JHetfield
    #572
    elarulok neked egy nagy titkot cybert...a 001 lenni rar:] ...de gondolom mar letorolted:D
  • cybert
    #571
    szval én letöltöttem apolloról a 3cd-t darabolva..na most kaptam olyan fájlokat, hogy flt-sh2a.001, flt-sh2a.002, flt-sh2a.003....na de ezeket, hogy, vagy mivel egyesítsem..mert se rar se crc fájl nincs..tudom vegyem meg a játékot eredetibe:) na ennyi lenne a probléma
  • Ramore
    #569
    Magyar nyelvű játékleírás (végigjátszás) érdekelne. Nincs valakinek? :)
  • evyl
    #568
    na senki se akar feltenni savegame-t?
  • PhantomW
    #564
    valaki nem tudja hogy kell kinyitni a páncél szekrényt meg honan tudom összegyűjteni a coint?
    a második apartmanba még a legfelső emeletre nem tudtam bejutni
  • cue
    #563
    A 3. még nem jelent meg, 2002.Q2-re ígérik, és jelenleg csak a PS2 verzió van bejelentve.

    4.részről csak pletyka van... :)
  • JHetfield
    #562
    Hat azert ez a game messze van a kaland gamek fejtoroitol... bar teny, hogy vannak benne ilyen elemek... mellesleg mar keszul a 4.resz:] a 3 ugye megjelent es lassan pc-re is jon ki:]
  • PhantomW
    #560
    aha nekem nem lehetet szarakodni az órával gondolom a kulcs kell
  • PhantomW
    #558
    hi bementem egy apartmanba végigjártam egy kislány aljasan elrugta a kulcsot a kezem elől (majd ha megtalálom jól elverem) utána visza megyek egy emeletel lejebb és valami hangot halok norh felöl oda megyek és a rács mögött egy alkesz faszi áll bemegyek egy szobába kimegyek eltünik aztán mit csináljak? van valami szemét ledobó azt halotam abba be kell dobni valamit de még SEMMIT nem találtam az apartmanba ha kimegyek akkor meg dumál hogy nincs meg a meló
  • JHetfield
    #557
    elso emelet... mosogep... kanna dzsuz bele es kint a szemettaroloban talalsz egy coine-t...
    a masik coine meg abba a szobaba van ahol a keses ribivel talalkozol:]
  • format c:
    #555
    bocsi egy hülye kérdés:
    melyik játék aza "CS" ??????
  • Sephi
    #522
    Jo vazz de aki nem tud jol angolul attol nem varhatod el hogy tudgya is mit is jelentenek azok a irasok.
  • pjotr007
    #516
    A végek:
    ===============
    IN WATER ENDING
    ===============
    After the last boss dies, a letter from Mary is read. Then...

    ***SPOILER ALERT***
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    JAMES COMMITS SUICIDE.

    ************
    LEAVE ENDING
    ************
    After the last boss dies, a letter from Mary is read. Then...

    ***SPOILER ALERT***
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    .
    JAMES LEAVES SILENT HILL WITH LAURA.

    Those are only 2 of five rumored endings. I must get them all first
    before describing them.

    ************
    MARIA ENDING
    ************
    After the last boss dies, James goes to Rosewater Park with Maria and
    decides to leave with her altogether. Maria coughs in the process, so
    supposedly he'll have to live through that nightmare again.

    **************
    REBIRTH ENDING
    **************
    After defeating the final boss, James runs to the boat and rides it to
    the island in the middle of Toluca Lake. He performs a ritual for
    Samael and according to President Evil, revives the cult.

    **********
    DOG ENDING
    **********
    After using the DOG Key at the appropriate location, a dog is at the
    controls of a panel. James speaks Japanese to the dog and then the
    ending ends. Thanks to "The_BullPen" for the description.
  • pjotr007
    #515
    A két konyhaasztalt legegyszerűbb a piramisfejüek késével kinyirni, elég nekik egy suhintás.
    A bogarasbörtönös szobában a gombok közül csak a fényeseket nyomkodd a számbillenytűzeten.
  • krob
    #514
    Hello!
    Normál normálon játszom, a bogarasbörtönös szobából nem bírok kijönni.
    Csak két fényes gombot látók és nem sikerült rájönnöm a kódra.
    Segítene valaki?
    Köszi!!!!!
  • pjotr007
    #513
    Bassza meg a k..a anyja eztv a játékot, az egyik legjobb hangulatú játék amivel eddig játszottam, de teljessen játszatatlan, most vagyok ott, hogy börtönben meg kéne menteni az Angelat, de megőrülök attól, hogy nagyon lassan reagál, egyszerüen nem lehet elfutni az asztal elől....vagy lövök vagy mozgok....
    Mekkora király lenne az a játék egy rendes irányítással, vagy first person nak megcsinálva, komoly harccal.
  • cypher
    #512
    Ehhh,nem volt rossz a gáma,de a főellenfelekkel szembeni harc szerintem nem sikerült fényesre.
    Bár nem is ez volt a lényeg,a hangulat nagyon ott volt.
    mikor jön a HARMADIK rész????
  • Gyrow
    #511
    Üdv!

    Hang Probléma!

    Mért van az, hogy amikor elverek egy lényt a botommal (még csak most kezdtem a gamét), akkor nincs semmilyen hang? Nem kéne hangeffekteknek lenniük ilyenkor? A hangkártyám egy S akárhányas Sonic Impact....
  • cypher
    #510
    Megoldva...
  • cypher
    #509
    Nekem azt mondjátok meg,hogy a Lake Wiew-hotelben a 2.szinten hogy nyírjam ki a két "konyhaasztalt"??
    Alig van időm lőni őket,aztán már "meg is dugtak".
  • Sephi
    #507
    Van egy viasz babu az egyik cellaban ha nem tevedek...
  • Hoz_Hun
    #505
    Igen akkor.
    A temetős vége az a "Leave" vége.
  • Hoz_Hun
    #502
    Ez általában a konzolos játék átiratra igaz. Hozzá kell szokni.
  • Hoz_Hun
    #501
    Lesz még egy kehely a múzeumban (a töröt vitrinnél a 2. festményes szobában), meg még egy könyv a Nightmare Hotel-ben az olvasóteremben van ott ahol a magnót meg lehet halagatni, fenn a polcon a magnóval szemben.

    Hát enyiböl még nem tudom megmondani hogy melyik, de egyéként kiirja a gép a játék végén.