299
Segitseg kene
  • exodus2
    #299
    Pedig vagy rossz címet adtál meg, vagy felnév jelszavadat adtad meg rosszul.
  • ToM1113
    #298
    Amikor létrehoztam a fiókot mindent beírtam, beállítottam amit kellett, legalábbis szerintem.

    Amikor el szeretnék küldeni egy üzenetet akkor előjön egy kis ablak hogy írjam be a felh nevemet és jelszavamat.

    Persze mind a 2 ki van töltve már alapból.
    Ha le okézom, megint előjön.

    Többszöri "Okézgatás" után, ez a hibaüzenet jön ki:

    A(z) 'mail.invitel.hu - Küldés' feladat hibát jelzett (0x800CCC0F): 'A kiszolgálóval létesített kapcsolat megszakadt. Ha a probléma továbbra is fennáll, forduljon a kiszolgáló rendszergazdájához vagy internetszolgáltatójához.'




  • exodus2
    #297
    Felhasználóneved és jelszavad megadod a programnak? Milyen hibát ír ki?
  • ToM1113
    #296
    Üdv!

    Levelezéssel akadt problémám....

    Inviteles vagyok.

    Akármilyen levelezőprogramot próbálok használni, mindig ugyan az a probléma.

    Nevezetesen a következő:

    Fiókbeállításnál mindent jól beállítok. (elvileg)

    Mégis mikor levelet küldenék a ***@invitel.hu címemről, nem tudom elküldeni az üzenetemet mert hibát ír ki.

    Üzenetet fogadni erre a címre tudok.


    Beérkező és kimenő levelek kiszolgálója: mail.invitel.hu

    A kimenő levelek kiszolgálója, a kiszolgáló hitelesítést igényel ki van pipálva.

    A felhasználó név végére oda van írva a @invitel.hu is.

    Egyszerűen tanácstalan vagyok hogy mi lehet a megoldás....

    Előre is kösz a segítséget.
  • siczka
    #295
    Hi, aki tud segíteni valamilyen megoldással a gmail.com problémámra:
    [email protected] kérem szépen a segítséget.

    Legyen szép napod!

    siczka
  • siczka
    #294
    Szép, jó napot kívánok!

    Kérek szépen segítséget:

    A gmail.com-ra nem tudok belépni, ezt az üzenetet kapom:

    Not Found

    The requested URL /accounts/ServiceLogin was not found on this server.
    Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443

    Előre is hálásan köszi!
    Üdv!
    siczka
  • janchip
    #293
    sziasztok, nem biztos h a legmegfelelőbb fórum,de tudja valaki, h a taxis cégek milyen címkiadó szoftvereket használnak? konkrét szoftver név kéne vagy a gfejlesztője
  • vizipipa19
    #292
    A 11 khz a mintavételezési arány, ugye értelemszerűen minél több khz annál jobb minőségű a felvétel. A 11Khz kb olyan mintha telefon továbbítaná a hangot.... Szóval nem hinném hogy létezik 11khz s jó minőségű hang.:D Ugyanolyan meg végképp nem fog maradni.
  • mcdrusza
    #291
    hello
    sound forgeban, vagy más programal hogyan lehetséges zenére szöveg felvétele? nem összeillesztés akarok miután felvettem a szöveget, hanem zenére egyből ráilleszteni. fontos lenne.
    köszi
  • thomasthomas
    #290
    Hi!

    Hogyan lehetne egy 44KHz-s hangfájlt úgy átalakítani 11KHz-sre , hogy a hang ne mélyedjen el, azaz ugyanolyan maradjon?Egy játékhoz kéne, csak 11KHz-s hangokat tud jól kezelni, de nekem meg 44KHz-s van.Meg lehet ezt egyátalán valahogy oldani?

    Előre is köszi.
  • Danny1987
    #289
    Hello!
    A gmail.com-ra akarok fellépni de ezt irja ki:

    Not Found

    The requested URL /accounts/ServiceLogin was not found on this server.
    Apache/2.2.3 (CentOS) Server at www.google.com Port 443

    A tesom gépén bejön az oldal.
    Tegnap még valamilyen tanúsitványt is kértmost már csak ezt irja ki.
  • arkkansas
    #288
    sztem próbáld másik emulatorral... virtual cd, stb. esetleg másik verzió... nekem bugnak tűnik...
  • ashen012
    #287
    Hali. Én a daemon tools 4.09be akarok b6t fájlt imagelni de olyat ir hogy Unable to open file in kernel mode. Nem tudja valaki ilyenkor mit kell csinalni?
  • arkkansas
    #286
    partition magic programmal
  • The Norberto
    #285
    Helosztok lenne ey kérdéem hogy tudnám a 160 gigás parícót 120 és 40 re bontani úgy hogy rajtamardjanak az adatok??
  • zuzu555
    #284
    Kipróbálná nekem valaki a MediaCoder 0.6.1.4116 verzióját 64 biten?
    Itt egy link hozzá innen letötheted. Vagy aki használja írjon nekem, hogy működik 64 biten? Ez egy INGYENES program, és JÓ IS!
    Előre is köszönömmediacoder
  • etele34
    #283
    Én csak ezt találtam ha ez megfelel Neked.
  • hell95
    #282
    hello segítség kéne!
    Leszeretném tölteni torrent oldalról a windows xp pro sp1-et.Megnéztem pár helyet de semmi csak sp2.Megtudná mondani vki hogy honnan lehet letölteni?Ja és csak magyar verziót.Előre is közsi
  • arkkansas
    #281
    szerintem eléggé elbuherálta az os-edet ahhoz, hogy újrarakd inkább - pláne mivel több particiód is van, így könnyebb.
    lehet a vírusirtók töröltek olyan fájlt, amit nem kellett volna...
    jobb ötletem nincs, sorry
  • arkkansas
    #280
    Üdv!

    Excelben kellene megoldani, de a HA (IF) függvény csak 1x vizsgál, és akkor végeredményként mindenképp kidob valamit. (A hamis argumentumba ha beírtam egy újabb IF-et, akkor kiírta az oda beírt szintaxist stringként, pedig az egyenlőségjelet nem hagytam le, aposztrófot meg nem tettem ki.) A feladat:
    Ha B3=1, akkor dobja ki a C3-ba azt, hogy 139.
    Ha B3=2, akkor dobja ki a C3-ba azt, hogy 147.
    Ha B3=3, akkor dobja ki a C3-ba azt, hogy 212.
    Röviden valahogy meg kellene oldani a HA függvények egybeágyazását… Valamiért úgy emlékszem, hogy ezt meg lehetett korábban oldani (VB makró nélkül is). Az ÉS ill. VAGY függvények meg hiába vizsgálnak több argumentumot is, de logikai IGAZ/HAMIS értéket adnak vissza.
    Mivel nem (lineáris) regressziós sor, ezért még a köv. képletet sem tudom berakni a C3-ba: (C3) =B3*x+y és ezzel „meg is vagyok lőve”. (Még lehet, hogy szimplex táblával találnék is megfelelő x és y paramétereket, ha nem ragaszkodok a lineáris képlethez , de akkor mit tegyek, ha meg kell változtatnom pl. 147-t mondjuk 458-ra? Márpedig „robosztus modellt” akarok, amibe nem kell mindig belepiszkálni – magyarán HA-val működik. Abban átírni a 147-t 458-ra elég egyszerű, de újraszámolni az egészet, ráadásul úgy, hogy 139<458>212, és arra kellene regressziózni, az elég macerás.)
    2003-as SP3 Office csomag része az Excel. Minden bővítményt felraktam, jogtiszta a SW. Előre is köszönök minden segítséget!
  • Rollee
    #279
    Sziasztok! Én pár hete felszedtem egy vírust(zsaroló), folyamatosan linkeket hozott be stb... Több fájlját is le tudtam írtani, de az órám mellett( meg még több helyen ahol óra van) egy Virus alert kiírás van, amit nem tudtam eltüntetni. Ez a kisebb baj( bár ebben is elfogadok minden segítséget:)), a nagyobb, hogy a sajátgépben a merevlemezeim eltűntek, csak, ha a címbe írom be hogy melyik meghajtó kell akkor jön be (total commanderbe is látom őket), valaki tudja, hogy lehet azokat visszavarázsolni? Fontos lenne, előre is köszi, ha tudtok valamit.
  • w77d
    #278
    sziasztok! van valami olyan program, amivel a netem teljesítményét tudom ellenőrizni? sztem az utóbbi időben nagyon lelassult a Chello extreme-em :(
  • Dj Faustus #277
    "üdv. olyan oldalt keresek ahova fellehet tölteni kb 500MB képet egybe, és egybe lelehet tölteni. Ilyen van???"
    Nézz szét az alábbi oldalakon:
    http://www.zupload.com/
    http://www.mediamax.com/
    http://www.divshare.com/
    http://www.myotherdrive.com/
    http://www.megaupload.com/

    "vannak zenéim .flac fortámuba amit a Sony Video Vegas 7.0 nem ismer, és át szeretném konvertálni mp3-ba"
    Foobar2000 - ingyen zenelejátszó, konvertálási lehetőséggel
  • Evin
    #276
    Az Easy CD-DA Extractor 30napig ingyenes.
  • gviski
    #275
    Sziasztok!

    vannak zenéim .flac fortámuba amit a Sony Video Vegas 7.0 nem ismer, és át szeretném konvertálni mp3-ba. a kérdésem hogy ezt milyen progival tegyem (persze ha lehet ingyenes legyen).

    Előre is tnx
  • kidboy
    #274
    üdv. olyan oldalt keresek ahova fellehet tölteni kb 500MB képet egybe, és egybe lelehet tölteni. Ilyen van???
  • systmatyk1985
    #273
    Hy!Segítség kéne!!Azt mondja meg valaki h az mitől lehet és mi a megoldás arra h ha netezek akkor kb 10-12 perc után nem hoz be semmien oldalt,de net van mert a net rádió és a torrent megy.hiába zárom be a firefoxot vagy az explorert nem lesz jobb.Csak egy reboot segít a gépen!Kezdek ettől hülyét kapni!most lett újra rakva a windows,ugyan azok a progik mentek vissza gépre amik eddig is fenn voltak+ashampoo firewall.Virus ellenőrzés OK,féreg ellenőrzés OK!Egyik se talált semmit!S.O.S
  • sgt anderson
    #272
    Heló! Igaz ennek semmi köze nincs a progikhoz, de nem találtam ehhez topicot. Ha mégis van, akkor bocsi. Szóval...
    Volt anyámnak egy üvegfecskendője. Ezt véletlen eltörtem, és egy olyat szeretnék neki szerezni egy másikat, mert allítólag az afecskendő nagyon régi, vagy mi, és számára sokat ért. És szeretnék neki egy másik üvegfecskendőt szerezni. Ha vki tud segíteni légyszi írjon!! Köszi, és bocs h rossz topic-ba írtam.
  • volfika
    #271
    Csö!
    Sürgösen szükségem lenne egy kis segitségre lenne szükségem nem vagyok egy nagy zseni de itt vannak jobbak tölem.Az a gondom,hogy amikor telepiteni akarom az XP-t akkor ezt irja ki a monitorra: Boot from CD:None DISK BOOT FAILURE,INSERT SYSTEM DISK AND PRESS ENTER)kell e ilyenkor valahol valamit állitani mert mondtak olyat,hogy valami BIOS ennek nincs valami teljes magyarositása? és hol lehet letölteni?
    A segitséget nagyon köszönöm elöre is
  • volfika
    #270
    Csö van egy kis gondom van nekem egy olyan,hogy FTP Commander 7.0 freeware version ezt hogyan lehet elinditani amugyis nem vagyok valami nagy profi
    meg a másik az hogy nem sok magyarositás van benne
    le tudná nekem vlaki irni,hogyan kell az használni a sgitséget elöre is köszönöm
  • Evin
    #269
    Talán koszos a fej. Vagy elromlott.
  • ForzaInter
    #268
    sot meg próbáltam egy másik filmet át másolni, de eztis kiadta dvd hibával....... előte pedig kiírtam egy cdt, adatok gépen voltak, azt nem másoltam, akkor most mi lehet gond?:ss
  • ForzaInter
    #267
    nem eredeti, akkor felmáslom és meglátjuk, köszi!
  • Evin
    #266
    Másold fel vinyóra a dvd tartalmát. Ha nem megy, a lemez hibás, vagy ha eredeti, akkor védett.
  • ForzaInter
    #265
    aza gondom, hogy máslok egy dvdt, és kiírja hogy dvd írás hiba, és kiadja dvdt, és elsivan rontva, mindkétszer ugyanott jött be hogy dvd írás hiba, most akkor dvd rossz amit másolnák? vagy íróval van vmi gond?
    nem merek egy másik filmet msotmásolni, mer alig van dvdm.
  • Colonel Fox
    #264
    Sziasztok! Remélem jó helyre írok...Az a problémám, hogy egy ideje a videókban a kontúrok és az árnyákolt felületek nagyon homályosak lettek. Ez minden lejátszónál megvan. Tehát ha van egy árnyékolt felület, az homályos lesz, a kontúrok egyáltalán nem élesek és a fény és az árnyék határán mindig egy zöldes-kékes sáv húzódik. Valami a codec-emmel lehet, mert azóta csinálja ezt, mióta kiírta, hogy lejárt a trial-verzió. Viszont észrevettem, hogy a játékokban is megvan ez a zöldes sáv. Feltettem új kodeket és feltettem a legfrissebb drivert a vidikárttyához mégsem változott semmi. Bocs a sok rizsáért, de megpróbáltam minden tünetet leírni. Segítséééég!!!
  • Skrabi
    #263
    szerintem elég egy tűzfal... én zone alarmot használok, nekem a freeware verzió coolul megfelel...
  • Gyocsika
    #262
    Hali!
    Szeretnék kérdezni valamit!
    Mostanában elég sok hír volt tv ben ... mindenhol, hogy valakik eltudják szedni mások internetét tehét h ők valahogy rácsatlakoznak más netére és azon kerezstül neteznek. És én azt szeretném kérdezni hogy ezt hogyan lehet kivédeni? Hogyan tudom lezárni a netemet h valami illetéktelen behatolok ne használják?
    Előre is köszi a választ!!!
  • Dj Faustus #261
    Nero 6-nak is van: Nero Soundtrax (többsávos hangszerkesztő), illetve Nero Wave Editor (egysávos hangszerkesztő).
    Meg még:
    Audacity (egy- és többsávos hangszerkesztő) - ingyenes
    Goldwave (egysávos hangszerkesztő) - shareware
    Multiquence (többsávos hangszerkesztő) - shareware
    Adobe Audition/Cool Edit (egy- és többsávos hangszerkesztő) - demó/payware
    Sound Forge - demó/payware

    De még van egy rakat hasonló szoftver...
    http://en.wikipedia.org/wiki/Audio_software

  • jenki2
    #260
    a Nero 7-nek van már ilyen hanggal kapcsolatos szolgáltatása