213
  • Mas-Thief
    #1


    A kis kép az NFS3-ból van. :-)
  • Guriga
    #2
    Na akkor hogy is van ez a sebesség? P4 2,2G processzor, Ti4400 vidiókártyesz és szaggat? Ha nem látom nem hiszem el. P3 800, GF2MX legalapabb grafika és szaggat... Ti hogy játszotok? És milyen konfigon?
  • RoadkilleR78
    #3
    Én épp most próbáltam ki, egy 1,6-os p4 Radeon 9000-es párossal. 1024-ben minden maxon és szakít mint állat. Egyszer sem akadt meg. Ja és gyönyörű :-) Bár én állatira hiányolom az olyan kameranézeteket, hogy belső tér, vagy amikor a motorháztető elejét látod. Ez a játék nagyon vegyes. Van ami nagyon jó de hatalmas visszafejlődések is vannak bent.
  • Mike
    #5
    Nem tudom miről beszéltek
    Tbird 750 + 512 SD + Gef2Ti + win98
    800x600 full, és nem szaggat semmit sme
  • Mike
    #6
    Jó kis akció játék, játéktermi feelinggel, de semmi több. Azért jól el lehet vele lenni :)
  • Mike
    #8
    Egyébként meg tudnám mi a f*szért használ mindenki Gef2MX-et, amikor az egy lebutitott kaki kártya, ja és mellé legalább 1,5-es izomproci. Aztán sírnak :(
  • Frenzy
    #9
    pIII 933 + Gef3, majdnem max grafika, 1024, es nem szaggat.
  • zeb
    #11
    Vannak nyertesek és vannak vesztesek. A nyertesek teljes tárgyi valójukban szeretik a dolgokat birtokolni, a veszteseknek elég egy hitvány másolat, egy olcsó utánzat is, ők nem igénylik az eredetit, őket kielégíti egy virtuális barát, virtuális barátnő, virtuális szex, virtuális otthon, virtuális autó, virtuális minden. Az egész virtuális életükben csal egyetlen a valós, és az az önbecsapás.
    Kellhet valami primitívség, valami egyszerűség, vagy ha úgy tetszik igénytelenség, hogy valaki megelégedjen azzal, hogy egy olyan sportautót vezet ami csak a számítógépe merevlemezén létezik, soha nem érintheti meg, soha nem ijesztgetheti vele a csórókat a zebrán, soha nem dughatja meg benne a barátnőjét.
    Nekem lehet, hogy nincsen Ferrarim, és talán soha nem is lesz, de nem is vágyom arra ami nem lehet az enyém igazán.
    Nekem elég, hogy egy BMW-ből vigyoroghatok bele abba a buta, irígy képetekbe veszteskéim.
  • Mikeyy
    #14
    Az a helyzet, hogy itt nem egyszerűen vezetésről van szó, hanem száguldozásról. És remélem hogy TE, aki teljes tárgyi valójukban szereted élvezni a dolgokat, nem akarsz 220-al száguldozni a város közepén a forgalmat kerülgetve (ami úgysem jönne össze minden esetben). Ezt jobb ha mindenki a számítógépen teszi meg.
  • Sephi
    #16
    Te mond csak... miert nem mesz el orvoshoz? Ingyen van!
  • Z-ulu
    #26
    Emberek egyszeruen ignoraljuk Zeb "ur" hozzaszolasait. Regalni sem erdemes ra.

    A jatek szamomra elfogadhato, nem szaggat 1024x768-ban. (AMD XP1600+ es ATI Radeon 8500).
    Hozza a maga jatektermi hangulatat. Aki mast vart, az valoban cslodni fog. Aki ezt vartan, az nehany bugyuta kellemetlensegen kivul elvezni fogja a jatkot.
  • Mas-Thief
    #28
    Mikeyy: Kiszedted a ma reggel 6:xx időbeni hozzászólásomat. :-(
    Viszont visszacserélted a képet NFS3-ról NFS6-ra. :-)
    Csak azt nem értem, hogy sikerült az NFS3-at beszúrni? :-))
    (ezt ne vedd kötekedésnek, csak tényleg LOL volt)
  • Tompi
    #29
    Zeb (utoljara)
    Hirdetem az iget!
    Aki meg nem tudna: Zeb 1 hazudos k5sog! 15 eves, es minden topicba behazudik valamit, hogy aztan az arra erkezo reagalasokra onkielegitsen!
    Es ami a poen, hogy egyszer sem irta/bizonyitotta, hogy ez nem igaz!
    Aki nem hiszi el, nezze meg az unreal, es a videokartyas cikkek forumat!
    (en misszionariuskent hirdetem az iget errol a kotsogrol, hogy tudja meg mindenki!)
    Tovabbi kellemes (zeb mentes) forumozast...
  • Mas-Thief
    #32
    Hát azér ha én vennék pl. egy McLaren F1-et (asszem, 1 millió dollár), azért nem gyakran állnék ki vele a garázsból. ;-p
  • Mas-Thief
    #35
    Na tessék!!! Zeb! Ez kellett neked? >:-#
  • l3alF1aKe
    #37
    kevés kocsi...kevés pálya. ..éjjeli vezetés hiánya, porsche hez képest szinte csak a graf változott egyszóval max muiltira jó lanon örkörködni.
    Dehogy kitettek magukért az enyhén szólva túlzás-/
  • RoadkilleR78
    #41
    Most olvasom kb harmadszor, hogy az a bajuk egyeseknek, hogy az autók nem törnek. Hát nem tudom ti mivel játszatok, de nálam törnek rendesen. A mustangot úgy szétzúztam, hogy felnyílt a motorháztető is. Mi ez ha nem törés. Plussz még a festék is lejön a vasról ha jól odavágod a szalagkorlátnak.
  • RangeR
    #44
    Mivel játszod?Geforce4-el semmi ilyesmi nincs.Nem tévesztetted össze valami xbox verzióval?Szerintem igen!
  • TheZsenyka
    #45
    zebulon faterja valószínűleg nagyon szigorú ember: néha elveri zebit, ordibál vele és gyakran felelősségre vonja hogy éppen merre járt, mit csinált. Elképzelhető, hogy elhitették vele, hogy a maszturbálás bűn és leszárad a keze ha műveli. Az iskolában megverik, néha a sarokba szorítják és megnyomorgatják a többiek. A WC-ben kinevetik mert kicsi a kukija. Tornaórán megint kinevetik, mert a kis kukija feláll a lányok lenge öltözete láttán. Délután - merthogy zebulon napközis - elveszik az uzsonnáját és dobálják az udvaron, fociznak vele. Mikor abbahagyják megeszi, de közben elsírja magát amiért ilyen keményen elbánt vele az élet. Hazafelé menet megharapja egy kutya és elszakad a nadrágja. Otthon kipicsázzák a nadrág miatt és sarokba állítják (már másodszor). Itt nem nyomorgatják meg, viszont beszarik a nacijába, mert fél hogy az apja agyonveri ha kikérdzkedik wc-re a sarokból. Este gyors fürdés, tornaórás lányokra gondolás, tusolás közben spriccelés. Lefekvés. Ondófolt kád káván felejtés. Fél óra múlva újabb agyonverés. Sírás.
  • Mikeyy
    #46
    Az értékelésről csak annyit hogy senki nem szponzorált semmivel, de véleményem szerint ezzel játékkal nagyszerűen lehet szórakozni, legalábbis én élvezem a száguldozást a "valódi" kocsikkal meg a rendőrös üldözéseket. Természetesen nem egyforma mindenki ízlése, így nem várhatom el azt sem hogy mindenki velem egy véleményen legyen. Egyébként az NFS néggyel összehasonlítva tényleg számos visszalépés történt, de attól függetlenül ez a játék nagyon jól sikerült, és kategóriájában így is kevés vetélytársa akad. Ha nem lett volna ez a visszafejlődés, akkor meg nem is lenne vetélytársa szerintem. A sérülésekről meg annyit, hogy az NFS4-ben megismert jó kis sérülési modell - ami az autó menettulajdonságait is befolyásolta - teljesen eltűnt, a sérüléseket csak látni lehet, de ha 250-el nekihajtasz egy szembejövő autónak, akkor sem lesz a motornak vagy felfüggesztésnek semmi baja.
  • CSOCSO
    #50
    senkinek nem lenne szive kiállni soxor a garászból egy merci clk gtr el:) sem f50 el.. és hogy f50 ed legyen 3 dolog kell:
    kel hogy legyen 2 ferrárid.... nyilatkozat hogy nem adod el az f50 est egy jó ideig és hogy ismernie kell téged az eladónak vagy a ferrari companynak..ami full mindegy minek nevezzük mert egy f50 est nem kis autókereskedő ad szal nemtod megfűzni..amugy ha 2 ferrarid van és f50 est akarsz akkor 1000% hogy ismerős vagy (tag vagy) a ferrari clubnak vagy akárminek... ha jol tom clk gtr kevesebb szaladgál az utakon mint f50:) de ilyennem nem szabad mászkálni..képzeld ha valaki csak meghúzza.. szvsz idegösszeroppanást kapnál tőle... a class 1 az nagyon vitrin autó.. a class 2 vel már lehet mászkálni...
  • Sati
    #51
    ÁÁÁ nálam 700@874 cerkán tnt2 160MR 1024x768 ba és koppon lehuzva a grafikát ugy tudok jáccani :((((((((
  • Sati
    #52
    ÁÁÁ nálam 700@874 cerkán tnt2 160MR 1024x768 ba és koppon lehuzva a grafikát ugy tudok jáccani :((((((((
  • Sati
    #53
    lol 2x elkültem :)
  • budacash
    #58
    hali ha valki tudna cd keyt a játékhoz légyszi írjon :)

    köszi
  • RangeR
    #61
    Hi
    Elárulja valaki,hogy miért nem látható nálam semmilyen sérülés a kocsikon? Csak szikrázik a fém,semmi egyéb nem látszik.Minden lehetséges opciót átállítgattam.Mi lehet a probléma? Geforce4 kártyával játszok
  • GeeKay
    #66
    mennyi memoriád van?
    lehet, ott a bibi, hogy swappol a vinyó
  • Laalee
    #68
    akinek szaggat a jatek kapcsolja ki a visszapillantot... baromi sokat lassit
  • Borg
    #69
    Minden fullon, 1024x768x32, 16xAF, 2xFSAA tökéletesen megy.

    P3-S 1133B/512kb, 512MB CL2 SD, Radeon8500 64MB
  • Csaba
    #85
    Ant gecc: Már megbocsáss, de az NFS:High Stakes-ben, ami az NFS4, csak úgy nyüzsögnek a zsaruk... Mert ugye ott több játékmód is van, pl. Carrier mód, és van üldözés is. Ráadásul ott még tovább is fejlesztették a zsaruk fegyvereit, már nem csak szögesdrótot lehet kitenni, hanem betonfalat is. Évekig strapáltam az összes részt, kivéve a 2-őt, csak tudom már! Az összes részben van zsaru (a 2-őt nem ismerem), kivéve az 5-öt, ami a porsche. Ennyi.
  • Mas-Thief
    #87
    Én a 2. résztől nyüstölöm. A 2.ban sem voltak zsaruk. A többinél én is úgy emléxem, ahogy írtad.
  • Mas-Thief
    #90
    Tényleg van, de ettől még nem vagy hülye, csak már Dunát lehet rekeszteni az NFS sorozattal. Pláne, ha az SE kiadásokat is számoljuk. :-)
  • skorpio7
    #91
    Inkább a DE .
    A 4. volt eddig a legjobb rész és VOLT BENNE ZSARU !
    A 3.-ban is , de a csúcs a 4. rész volt ebben .Ugye a Porche Unlished-ben már csak versenyzés volt .
  • skorpio7
    #92
    ... Porsche ...
  • Csaba
    #103
    Ja, igen, van a porsében is zsaru, a factory drivernél, amit végignyomtam, de ott olyan jelentéktelenek, hogy eszembe sem jutott most :-))
  • [NST]Cifu
    #105
    Na hát ez a Mikeyy srác álla leeset ettől a játéktól, de felthetően nem sűrűn játszott az elözőekkel. Tudnillik az NFS:HP2 egyértelmű visszafejlődés az NFS családban, nem elég, hogy csak nappali pályák vannak, nincs eső vagy hóesés, a kocsikat az NFS3-ban már bármilyen szinre lefújhattuk, sőt az NFS:PU-ban egyedi rendszámunk is volt, itt egy-egy autónál 3-7 előre kiválasztott szinből válogathatunk. De ez még hagyján, nincs Hot Pursuit mód multiplayerben!!!. A pályák pedig messze nem olyan fantáziadúsak, mint az NFS3-ban. A zenék pedig inkább zavaróak, mint kellemesek, legalábbis ha egy tempós autós játékhoz akarjuk halgatni...

    Egy szó mint száz: ezért a játékért nem fogom megdicsérni az EA-t, mert ez csak egy szép, de egyébként gyenge autós játék, úgytünik, hogy a Test Drive sorozat után az Need 4 Speed is eljátszotta a hírnevét...
  • [NST]Cifu
    #106
    Na, egy kicsit csípős nyelvű voltam, de tény, hogy az NFS3 és NFS4 sokkal fantáziadúsabb volt, részletesebb beállítási részekkel, normális kocsiismertetőkkel (ami itt ennek megfelelője az egy nagy nulla, pláne az NFS első részéhez képest), és 1000x jobb multiplayer móddal...
  • [NST]Cifu
    #112
    A baj csak annyi, hogyha egy sorozatból kijön egy újabb játék, akkor értelemszerűen jön az összehasonlítás, hogy miben jobb/rosszab az új rész az elődeinél. Nos az NFS:HP2-nél a pizitiv tálcán a grafikán kívűl nincs semmi, a negatív oldalon viszont oldalakat lehetne megtölteni.

    Igazad van, az NFS széria nem szimulátor, de azért a korábbi részekben képesek voltak odafigyelni arra, hogy pl. normális hangok legyenek, vagy a kocsik bemutatása igényes legyen. Ilyen téren a visszafejlődés egyet jelent: az EA-nál a minőséget feláldozták a mennyiség oltárán...
  • [NST]Cifu
    #113
    pizitiv -> pozitiv
  • Csaba
    #119
    Nem értem, miért szidjátok a Need for Speed sorozatot? A legjobb autóverseny az egész világon, tökre élvezhető szinte az összes része. Bár szerintem az első rész volt az eddigi legjobb, az szuper volt, azóta, bár elég jókat adnak ki, valahogy kicsit másabb lett, de az összes többi autóverseny közül ez a legjobb, legyen az Ridge Racer, Toca, vagy éppen az aktuális szarul sikerült valamelyik forma 1.
    A 4-ben a carrier mód tök jól volt kitalálva, csak a pályák voltak egy kicsit szarok, az 5 pedig szerintem az 1 után a legjobb, a pályák végre igazi országúti pályák, nem fos körpályák, ez élethűbbé teszi, a karrier mód is tűrhető, csak az autók tuningolása egy idő után dög unalmas. A legújabbat pedig még nem volt szerencsém látni, de ami késik, az nem múlik! :-)