82
Hearts of Iron - Ki tud róla?
  • aiguo
    #36
    ims-HoI.1.01NoCd
  • a.carkey
    #35
    Jó kis dolog ez a game ...
  • Mr.Macho
    #34
    ja, és patch sem ártana! legutóbb amikor épp megnyomtam az "annex" gombot kivágott a windowsba
  • Mr.Macho
    #33
    nincs a játéknak valami weboldala vagy fansiteja?
  • Fehérember
    #30
    Üdv!
    Kinek van meg ez a csodálatos játék, mert nagyon örülnék ha elküldené postán.
    A részleteket mailban.
  • cenobite
    #29
    Fent van a Warezcenteren is+van hozzá fix is.
  • a.carkey
    #27
    Mi a jelszó és a loginnév, elküldhetnéd mailben! Köszi!
  • aiguo
    #26
    Segienek csak hat...kulfoldrol netezek.

    bocsesz!
  • Fehérember
    #25
    De nagypn lassú az internetem.
    modemes 33-as.
    Szóval letöletni nem tudom.
  • aiguo
    #24
    Nem...ne legy lusta!:-))))))

    Innen leszedheted:

    ftp://just:[email protected]:7373

    Hearts_Of_Iron-iMMERSiON
  • Fehérember
    #23
    És akkor rám maileznél?
    [email protected]
  • aiguo
    #22
    Nekem megvan!;)
  • Fehérember
    #21
    Üdv!
    Kinek van meg ez a csodálatos játék, mert nagyon örülnék ha elküldené postán.
    A részleteket mailban.
  • TheZsenyka
    #20
    Faszomba... mindent kikutattam a nukláris fegyverek gyártásához (MINDENT!) mégis csak 1-et ad évente... bele is buktam... ettől senki nem ijjedt meg... pedig az egyik kikutatott cumó 15db-ot (kissebb nuki játékosok) ígért... arghh...
  • Whir
    #19
    Az Index-en van egy sokkal aktívabb fórum. (egyébként a nagy stratégiák - EU1-2; CMBB - fórumai valamiért sokkal látogatottabbak arrafelé)
  • aiguo
    #18
    Hat nem nagy az erdeklodes a jatek utan...

    ftp://leech:[email protected]:7317

    l:leech p:menow port:7317
    Armored Task Force-deviance, Hearts of Iron-immersion
  • aiguo
    #17
    ftp://just:[email protected]:7373

    Hearts_Of_Iron-iMMERSiON
  • a.carkey
    #16
    Hát én ezzel nem szívok, de mintha a diplomácia részt kicsit megröviditették volna.?!
  • a.carkey
    #14
    Bár csak a törtet láttam, zene, movie semmi, de azért jópofa lehetőségek vannak. Sokkal összetettebbnek tűnik, mint az europa universalis 2, pedig az se volt piskóta. Aki azt szerette, próbálja ki ezt is. Warezcenter.
  • TheZsenyka
    #13
    Valami rippedéket sikerült szerezni eddig: dvn-hoi.ace
  • a.carkey
    #12
    mia rar neve? immersion törés. pl: imm-hoi.rar vagy mifene. csak a deviance és az flt írja ki normálisan.
  • TheZsenyka
    #11
    Mármint télleg kijött a cumó
  • TheZsenyka
    #10
    ISONEWS-on is fenn van...
  • a.carkey
    #9
    Már megjelent, de nem tud valaki egy linket? Például egy nevet, hogy mi a rarok neved?
  • Csacsi
    #7
    Kint van a game. Valaki nem tud valami linket a jatekrol? Nem olyat, ahonnan le lehet tolteni, hanem olyat, ahol infot talalok rola, hogy erdemes-e leszednem, mert most nem allok neki csak ugy. Elore is thx.
  • TheZsenyka
    #6
    Királyság! A Magyar haderők lerohanják a Szovjetuniót!!!
  • a.carkey
    #5
    A játék nov. 26-án jelenik meg, vagyis kedden. Lehet készülni Magyarországgal 1936-tól a világuralmi tervekre.
  • a.carkey
    #4
    Wow! Már 3 hozzászólás a témában!
    Sajnos a game csak november közepén jön ki (reméljük ...). Ez van, ki kell várni, addig ott van a régi High Command Europe 1939-1945, a Combat Mission 2 -Barbarossa to Berlin (meg a CM1 Beyond Overlord),
    Strategic Command - European Theatre és a The Third Reich -> persze ezek kimondottan ebben a témában. Az rts emberkéknek a Frontline Attack-ot és a Sudden Strike sorozatot - 1-2 - ajánlom ...
    Az előbbi NEM RTS-eket - sokat közülük! + ugye a Hearts of Iron sem RTS, mert az EU Universalis sorozatban is több a pause, mint a folytonos game - a http://www.the-underdogs.org -ról tudjátok leszedni (a témához kapcsolódó Clash of Steel és egyéb társaival együtt ...) Jó pár game fent van - köztük klasszikusok ... Nézzétek meg!
  • TheZsenyka
    #3
    Most akkor megjelent már a gamma? Én az ISONEWS-onnem találtam.
  • TheZsenyka
    #2
    PLS! Engem is érdekel!!!
  • a.carkey
    #1
    Ez az a progi, amit szerintem minden olyan emberke vár, aki az Europa Universalis bármely (1-2) részével játszott, és aki szereti a real time politikai stratégiákat. Nem tudja valaki a pontos megjelenési dátumot? A http://gamespot.com -on ez nincs r;szletezve. Novembert írnak csak ...