82
Hearts of Iron - Ki tud róla?
  • Fasiszta
    #82
  • ShadyAdrián
    #81
    azta.a legutolsó üzenet az 2007.04.12.-ből van:D
  • ShadyAdrián
    #80
    F12-be írod supplies mejd enter,utána megint F12:D
  • mkapas
    #79
    hy all! azt mondja már meg nekem valaki hogy hogyan tudom növelni a supplies--t mert akármit is csinálok mindig 31 és soha nem megy föntebb?!! mit kell csinálnom h fentebb menjen????
  • Andris19
    #78
    Sziasztok:)
    Segítene nekem valaki abban, hogy ha befejezem a küldetést (1936-1953), hogyan játszhatom tovább a játékot??? HO2. Köszi:)
  • Agent087
    #77
    Hi!

    Remélem van itt olyan aki játszott/játszik ezzel a játékkal. Kéne egy kis segítség. Mer van olyan hogy 24 divisonos sereggel megtámadok egy 4 divisonos sereget és kikapok, látom hogy az embereim hullanak az 1000ből a másik fél 98ából meg szinte nem is fogy.

    köszi
  • Tiger20
    #76
    Hi!

    Nem akar valaki multizni HO1-el?
  • Dns5000
    #75
    probald hoi2 forumot
  • Szergej90
    #74
    Csá all!Hogy lehet neten nyomni ezt a gammát?mert egy haverommal próbáltuk de vmié nem jön össze.HELP pls
  • bigfoot
    #73
    nem nehézkes hamar meglehet tanulni!
  • burkusdió
    #72
    hy mindenki!
    most töltöm a gamét...
    de azt hallottam,hogy agolul kicsit nehézkes játszani
    nem tud valaki magyarítást hozzá?
  • JTBM
    #71
    Mi benne az újdonság az eredetihez képest?

    Anno legalább egy hónapig nyomtam az eredetit, pl. Magyarországgal meghódítottam teljes Kelet-Európát. ;-)))
  • bigfoot
    #70
    már nem !
    végig is nyomtam
  • bigfoot
    #69
    jó a game csak kicsit bonyi!!
  • antijedi
    #68
    király :)
  • bigfoot
    #67
    ok leszedtem most próbálom
  • antijedi
    #66
    de bármiylen más p2p progi is jó...
  • antijedi
    #65
    TORRENTRŐL
    ott irtam 63ban ...
  • bigfoot
    #64
    honnan??
  • antijedi
    #63
    nem..., szedd le torrentről
  • bigfoot
    #62
    nem akarod felrakni ftpre??
  • antijedi
    #61
    meg
  • bigfoot
    #60
    neked megvan?
  • antijedi
    #59
    van bár a régi verziokban eléggé szar volt mert nem jol szinkronizálta az embereket, de szerintem a késöbbi patchekel ezen már biztos javitottak
  • bigfoot
    #58
    van benne multi?
  • antijedi
    #57
    kijött a platinum edition!!!

  • Pluskast
    #56
    Ok nagyon köszi!
  • Axon
    #55
    Rendben.
    Holnap megtudom mondani, hogy másolható-e.
  • Pluskast
    #54
    Rendben én benne vagyok bármelyik megoldásban!
  • Axon
    #53
    Nekem megvan eredetiben.
    Magyarul.
    Viszont nem tudom, hogy van-e rajta másolásvédelem. Nagy valószínűséggel igen.
    De ha nagyon érdekel és esetleg meg szeretnéd venni eredetiben, akkór szólj és megegyezhetünk az árról.
    Addig is megnézem, hogy lehet-e másolni.
  • Pluskast
    #52
    Megvan még valakinek ez a progi? Nekem nagyon kellene. Ha valaki tud esetleg valamilyen módot, hogy megszerezzem, nagyon megköszönném!
  • a.carkey
    #50
    Mi a baj vele? :(
    Felhasználónév: Emil cím: kitöltöd. Kapsz egy emilt, ott klick a kék linkre és regisztrálva vagy. Lesz ott jelszó, amit ha belépsz a beállítások alatt megváltoztathatsz ... :( Kb. ennyi!
  • Csibuk
    #45
    Tudja valaki, hogyan lehet szállító repülővel csapatokat felvenni és ledobni? És hogyan tudom kifejleszteni a szállító hajót?
  • Csibuk
    #44
    Magyarországot lehet valahogy választani? És hogy lehet folytatni a játékot, ha már vége a kampánynak?
  • Csibuk
    #43
    Nézném én ott is, de nem tudok angolul. Mostanában engem is kidobál a winbe.
  • a.carkey
    #42
    Kukucs! Én is segíthetek? Csibuk, itt a megoldás: be kell írni a keresőbe, hogy "Hearts of Iron". Nem mintha érdekelne, de rögtön rátaláltam, mint ahogy "Reklaman". Ugyanis volt már ilyen topic. Ezt pl. én nyitottam.
    Ha vmi érdekel, a gyártó forumán nézelődj. Ott minden ki van vesézve ...
  • Pupcika
    #41
    nyah ha lesz időm és helyem (80Gb full) akkor megskubizom eztet a gámát :D
    és akkor megnézem multiban én is :)))))))))
  • Dud [OBI]
    #40
    Hali!

    Imádom az ilyen jellegű játékokat! Most ezt is leszedtem és be is váltotta minden reményem. Van néhány bug, de ettől még mocskos jó kis gáma!
    Viszont van valami, amin a fejlesztői fórumban sem tudtak/tudnak segíteni. Nekem az 1,3 -as van már fennt és van benne egy atom nagy multiplayer bug!!! Otthon indítok egy gámát (Axelero ADSL) amihez csatlakoznak pl. 2 -en. Egy idő után lag vagy mi a fene lesz és szétesik az idő! Nálam szept. 25 van másnál még csak szept 12.... Mondanom se kell, így nem lehet játszani. Van valami megoldás??? Lehet kezdeni ezzel valamit??? Szokott egyáltalán ezzel a cool gámával multizni???

    Várom az 5leteiteket. Előre is köszi!
  • aiguo
    #39
    Szedjetek le a skandinav 1.02 patch-et, mert nem vedett;-)(hoi102pan.zip )letolt
  • a.carkey
    #38
    Nem tud valaki egy nem North American 1.02es patchlinket a gaméhoz?