10995
Melyiket érdemes megvenni? Ár, technikai háttér, stb.
  • Jakuza1
    #10673
    Mar minden trollra ugrotok. :)
  • Szabi #10672
    :'DDD
  • karajjj
    #10671
    tuti, hogy beépített gerilla marketing...
  • whiskeyman
    #10670
    Aki ott veszi a telefonját az meg is érdemli, hogy lehúzzák... online ár: 209999Ft.
    120-tól már be lehet szerezni

    vagy csak a MM-ot szeretnéd reklámozni?
  • karajjj
    #10669
    Ha tényleg felső kategóriás telefont akar az ember venni, akkor teljesen mindegy, hogy mit vesz, 120-150k körül már tökmindegy milyen márkát vesz, mindegyik hibátlan darab, max a kijelzőméretben, meg a műanyag/fém házban van a különbség...
  • AniP
    #10668
    Sziasztok! Ha tényleg feslőkategóriás telót szeretnétek akkor én mindenképpen a HTC One M8-at mondanám. Úgyhogy aki most tervezi hogy beszerez egyet az nézzen fel a MM webshopjába 10% kedvezmény van!!
  • Lacee86
    #10667
    Mire fogja használni?
  • hontiedit
    #10666
    Sziasztok! Ballagó fiamat szeretném meglepni egy okostelefonnal!:) . Mivel most fogja kijárni a sulit + még közelednek az ünnepek is (Húsvét, Névnap, Születésnapja a gyereknek) gondoltuk ebből az alkalomból meglepjük valami komolyabb ajándékkal. Nem vagyunk egy nagy telefonzsenik, de úgy gondoltuk, hogy ezt a telefont rendelnénk meg neki a Media Marktból: SAMSUNG Galaxy Alpha fehér SM-G850 kártyafüggetlen okostelefon. Lehetőség szerint nem akarunk keresni más oldalról telefont a gyereknek. Ha van más ajánlatotok, akkor szívesen meghallgatom!:)
  • Jakuza1
    #10665
    Nem mellesleg, az OTG miatt nem kell szetszerelgetni se a keszuleket az adatok hordozgatasahoz. Egy pendrive es mar lehet is masolni ra, amit barmelyik PCn fel lehet dolgozni es ugy nem is minden PC-ben van sd kartyaolvaso.


    Cat:Tudom hogy a 10k kulonbseg, soknak tunik, ellenben a funkcioi miatt eletkepesebb a konstrukcio meg ha edesanyadnak is veszed.
    Viszont meg kesobb jol johet. Peldaul nem kell venned sd kartyat bele, mert eleve nagyobb a memoriaja es mivel pendriveje otthon a sufniban is mar mindenkinek van, akar azon is lehet barmit tarolni, teszem aztha utaztok valahova, terkepeket tarolhatsz azon gpshez.
    Persze mas usb-s ezkozt is racsatlakoztathasz, bar ketlem, hogy anyukad usb-s billenyztuzetet,egeret vagy akar joypadot szeretne ra.

    De ha sporolni akarsz, akkor az ACE-t is igazan megveheted, mert akkor nem a felbontason fog mulni, mert az is nehol tobbet tud, mint a G630, mint peldaul a 4g halozat,8GB,FM radio, igaz sok helyen meg nem. Vagy vehetsz olcsobb telefont is,ha egyszeruseg a lenyeg, mert anyukadnak lesz es neki nem kellenek a plusz funkciok, de akkor a 720p is felesleges.
    Ott van peldaul a kozepkategoria alja, most akciozzak sok helyen a Sony E4-et 31 korul. Igaz qHD es csak MTK chippes, de olcso es eleg egy olyan felhasznalonak, aki csak telefonalgat.
    Bar en a helyedben nem sporolnek.
  • k0trapali #10664
    4 es 8gb között nagyon is sok a különbség! 4gb-bol elfoglal a rendszer vagy 2gb-ot aztan a többit nagyon hamar meg lehet tölteni képekkel es pár alkalmazassal! Ha lehet minimum 8gb-os készüleket vegyél!
  • Cat #10663
    Oké, elgondolkozom. Jobb, elismerem, csak az a 13 ezer forintos árkülönbség zavar. (Magamnak kéne megvenném, de kétlem, hogy anyám bármilyen különbséget fel fog fedezni a 4 és a 8 giga tárhely között.)
  • Jakuza1
    #10662
    Szerintem meg se kozelitti a Huawei a Redmit, szoftver supportban pedig plane nem.
    Eleve azert a hardveruk se ugyanaz, proci 1.2GHz vs 1.6GHz, belso mem 4Gb vs 8Gb,GPU kicsit jobb a S1-ben.
    Felbontas elessegeben is jobb az S1, 299ppi vs 312, raadasul corning gorilla glass 2 az uveg.
    Igaz mereteben kicsit alulmarad 0.3 collal. FM radio van benne 630ban nincs. Kameraban is jobb a S1, tobb funkciot tud. ES OTG-is a huaweivel ellentetben. Ja es hattervilagitasa is van a gomboknak igaz nem a legerosebb, de ebben legalabb van nem ugy mint a masikban.
    A MIUi nem tudom mennyire lehet elony, de van aki emiatt is szereti ezeket a telefonokat.

    Igaz a Redmi 2 is kint van mar,de csak az 1GBs valtozatban, most kell a 2GB-snek is megjelennie valamikor, de ez lenyegesen dragabb jelenleg meg, mint 50k. Viszont a vasarloi visszajelzesek alapjan javitottak benne az S1-hez kepest. ZTE V5 Redbull az Chinese es kintrol lehet hozatni, de arulnak prohardveren egyesek olyan 44 korul. Arra kell csak odafigyelni, hogy a 2GB-s verziot vedd meg. Az 1GB-s olyan 38k korul van. Honorhoz nehez hozzajutni, mert mint irtam, mar nem mai gyerek, viszont egy ami negativum lehet ezen kivul, hogy nem tudja az OTG-t, ugyanugy mint a G630 sem.
  • Jakuza1
    #10661
    Szerintem meg se kozelitti a Huawei a Redmit, szoftver supportban pedig plane nem. ZTE Chi
  • Cat #10660
    Aha, köszi.

    A redmi 1s argep szerint 50e. Az egy tizessel több, mint a huawei, pedig hardveresen ugyanaz.
    A zte5 redbullra se argep, se arukereso.hu nem dob semmit.
    Ace4 40e, de a kijelzője jóval gyengébb.
    Honor C3 ua. mint ZTE - hardver alapján jó, de fogalmam sincs hol lehetne venni, mennyiért.
  • Jakuza1
    #10659
    Xiaomi Redmi 1S vagy 2 ? ZTE V5 Redbull ? Galaxy Ace 4 ? Honor C3 (igaz ez mar regebbi tipus de vannak elonyei, mint peldaul 2gb ram)?
    Ezek jo keszulekek ebben a szegmensben.
  • Cat #10658
    Anyámnak vennék telefont. Alapkövetelmények:
    - max. 5 collos méret, de nem baj, ha kisebb (4,5-4,7 lenne az ideális)
    - szép kijelző (720p felbontás alá nem akarok menni)
    - 1 GB RAM (manapság botorság ennél kisebbet venni)
    - nem kell dual SIM
    - ár max. 50e forint

    A Huawei Ascend G630-at néztem ki fehérben, az 40e forint. Van valakinek más ötlete?
  • Cat #10657
    Fél éve használok G3-mat, hátrányt nem tudok mondani. Remek telefon, gyors, akkuja nagyon jó, kijelzője csodaszép. Egyetlen furaságának más telefonról LG-re váltva a hátoldali gombokat érezheted, de ez ma már minden LG telefonnál így van.
  • cibi17
    #10656
    Sziasztok! Két kérdésem lenne.
    Szeretnék venni az S3-am helyett egy új telót, kinéztem az LG G3-at.
    Szeretnék valami infót kapni róla, esetleg aki régebb óta használ ilyen telót, pro/kontra, előnyök/hátrányok, esetleg bármi jó tanács...? (pl az s3-am dög lassú és nem tudom, h miért... haveromé kb 3x gyorsabb. hiába csinálok soft resetet, semmi, ugyan az. pedig újan vettem. csinálok egy factory resetet, és rögtön nézem, h a 831ramból mennyi foglalt és 680-713ig foglalt.. majd pár nap után már 750nél is tart, vagy még több. frissítéseket is már kikapcsoltam ,mindent megpróbáltam, ami eszembe jutott...) ilyenek nem jellemzőek a G3-ra?
    Másik kérdésem pedig, h mikor várható a G4 érkezése, h lejebb menjen az ára?

    köszönöm szépen..
  • Krisztiam #10655
    akit érdekel:

    http://mobilarena.hu/hir/galaxy_blog_kovesd_eloben_a_sajtotajekoztatot_3.html
  • hunbalee
    #10654
    Na végre egy értelmes gyártó aki nem akarja ,hogy állandóan a töltőt cipeljük magunkkal amerre járunk.

    The $240 Wickedleak Wammy Titan 4 is the Elephone P5000's twin brother, boasts a 5,330mAh battery

  • karajjj
    #10653
    nem
  • Tetsuo
    #10652
    A Xiaomi Mi4-hez kapható kiterjesztett akksi?
  • karajjj
    #10651
    Nem adod el? :D

    Egyébként a iphonet azért ajánlottam, mert a szavaidból ítélve az jött le, hogy megteheted, hogy megveszed, ha pedig megteheted, akkor egyértelműen az a legjobb választás...
    Utoljára szerkesztette: karajjj, 2015.02.12. 08:33:51
  • Tetsuo
    #10650
    Na igen, kb. ez lehet, köszi. Talán az újabb Android miatt.
    Köszi karajjnak is az ajánlott telót, de talán benéztem, mert lehet, hogy az sokba kerülne nekem.
    Mindenesetre áprilisban úgy elhajítom a Samsungot, hogy elég a légkörben... majd meglátjátok! :-)
  • Shiwo
    #10649
    én régebben levettem a töltőről reggel, estig bírta az S3.. egy ideje elkezdte, hogy délután 1-2 óra felé már töltőre kell tenni.. vettem új aksit, a merülés továbbra is fennáll.. szóval vagy valami hardware hiba, vagy szoftveres dolog.. valamelyik nap majd végre rászánom magam, hogy új romot húzzak végre rá a gyári helyett, oszt majd kiderül, hogy mi a helyzet....
  • karajjj
    #10648
    Az S3 nekem intenzív használattal is 14-15 órát simán kibír még most is, pedig már nem mai darab az akksi sem. Teljesen szubjektív, hogy kinek mi számít "jó"-nak, ilyenben nem tudok tanácsot adni.
  • Tetsuo
    #10647
    Ok, köszönöm.
    Az akksijáról mi a vélemény? Ugyanis a "tesztek" alapján az S3-nak is jó az akksija, mégsem bír fél napnál tovább..
  • karajjj
    #10646
    Mondom, az i6 a neked való, azzal nem lesz ilyen gondod.
  • Tetsuo
    #10645
    A Samsung kevesebb subpixelére gondolok, ami eléggé homályos képet ad ugyebár.
  • karajjj
    #10644
    S3-nak gyenge a képernyő felbontása? Akkor csakis kizárólag i6 Plust vegyél!
  • karajjj
    #10643
    S3-nak gyenge a képernyő felbontása? Akkor csakis kizárólag i6 Plust vegyél!
  • Tetsuo
    #10642
    Sziasztok!
    Egy telót vennék általános célra olyan felső-közép kategóriában. Árat nem tudok, mert szerződéssel, egyéni ajánlattal venném...
    A lényeg, hogy eddig S3-at használtam, azt piszok lassúnak érzem és nagyon hamar lemerül. A képernyő felbontása is gyenge ill. nagyobbat is szívesen vennék.
    Talán iPhone 6 Plus, Sony, újabb Samsung (bár kissé megutáltam), LG...
    Ti mit ajánlotok?
  • karajjj
    #10641
    Ebben a kategóriában már kb teljesen mindegy, amelyik neked jobban tetszik.
  • Sickness
    #10640
    Hello. Szerintetek melyiket érdemesebb megvenni: LG G3 oder Samsung G. S4? Mindkettő hibátlan állapot. Az LG 80ezer a Samsung pedig 70.
  • karajjj
    #10639
    ha megvan az imei száma, kérdezd meg t-mobil üzletben, hogy egyáltalán tényleg úgy lett-e vásárolva
  • zsolt515
    #10638
    Üdv! Olyan kérdésem lenne felétek, hogy szeretnék venni egy Xperia Z3-at amit a T-mobilnál vettek függetlenül csak a garancia T-mobilos hogyha én azt vodas kátyával akarom használni akkor az hibátlanul működik attòl még? Mert olvastam olyanokat hogy nem kapok rá frissítést stb.. Valaki világosítson fel legyen oly kedves!
    Köszönöm!
  • Krisztiam #10637
    Samsung Galaxy S6
  • Szabi #10636
    elméletileg semmilyen, csak egy render kép reklám célokra
  • torrente111
    #10635
    sziasztok.valaki tudja,hogy EZmilyen mobil?lösz
  • karajjj
    #10634
    Szolgáltatói függetlenséget jelent, a simhez általában nincs megkötés, viszont van olyan telefon, ahol ki van jelölve, hogy melyik slot alkalmas 3g-re. Mielőtt rendelsz, számolj utána annak, hogy áfát és vámot kell rá fizetned valószínűleg, ugyanis most már szinte minden csomagot kibontanak a vámon. Ezzel kapcsolatban szerintem itt több információt kapsz.