501
Tapasztalatok, vélemények, technikai háttér az AXELERO KábelNet-tel kapcsolatban
  • izb
    #381
    Ezt a hetet még várd ki szerintem....
  • Serpa
    #380
    csak az a kérdés, mikor?
    nincs sok időm.
  • Yossarian
    #379
    mindenkinél lesz ugyanez az akció, aki a t-sektől veszi a vonalat és a csomagokat.
  • Jano
    #378
    Melóhelyemen Telindus eszközökkel soha nem volt gond.
  • Serpa
    #377
    a másik, hogy nekünk a falba, még a régi 3ágú csatlakozóajzat van (ebből megy a telefonba a kábel).
    a képen viszont egy utpszerű alzatot hoz ki a falcsatlakozóból, és azt dugja a szűrűbe.

    ez ellen mit lehet tenni?
  • izb
    #376
    Ki beszélt itt kábelnetről????????
  • grebber
    #375
    Tévedsz kábelnetnél soha nem lesz ilyen max korláttal de az meg kutyának sem kell.
  • Serpa
    #374
    viszont szept 1től nem lesz net.
    aug 31ig kell találni vmit.
  • izb
    #373
    Mindegyik szép lassan átveszi.
    A közeljövőben mindegyik nagyobb szolgáltatónál lesz ilyen akció.
    Szerintem ha ADSL-re akarsz váltani,akkor ne a rózsaszín céget válaszd.
  • Serpa
    #372
    ezek minőségi modemek ?
  • Serpa
    #371
    na mivel a kábelnetet lemondtuk, gondoltuk, áttérünk másik szolgáltatóhoz (immár ADSL).

    de tegnap elinditott egy kihagyhatatlan akciót a téónlány, amit nem lehet kihagyni (más szolgáltatónál még nem találtam ilyen akciókat).
  • Yossarian
    #370
    ha aktuális még, akkor nézelődj, vagy kérdezősködj itt!
  • Yossarian
    #369
    igen, ezért mondtam az elágaztatást. Úgy rémlik, hogy a netes kábelen van valami csillapítás, vagy mi a szentszar és így csak néhány TV adás jön, annak is nagy része fekete-fehér lesz. Dehát nem bonyolult az, hogy egy másik madzagot elvigyél a tuner kártyáig.
  • precision
    #368
    Nekem kábelnetem van, és mikor kijöttek bekötni, akkor a fazon a falban lévő kábeltv dugalj szétszedte, rákötött vmi elosztó és szűrőféleséget amiből két kábel jön ki, egyikből a net másikból a tvadás...amin a net jön azon nem megy adás...legalábbis a csákó azt mondta
  • grebber
    #367
    Nem akarom én elágaztatni hanem ugy akarom ha lehetne hogy a Modemből ki Tv- tunerbe be és hadd szoljon a TV adás.

    Ezt lehet ??
  • Yossarian
    #366
    nekem nincs, de a tréonline fórumán olvastam régebben, hogy műxik a dolog, csak nem mindegy, hogy hol ágaztatod el...
  • grebber
    #365
    Akinek kábelnete van + TV tuner kátyája az irja már meg legyenszíves hogy a netkábel bele megy-e a TV-tunerbe ,mert akkor vennék egyet.
  • Yossarian
    #364
    csatlakozást nem kell fizetni. csak új csomagot kell választani és újraindul a hűség is...
  • TBALINT19
    #363
    Hello!
    Kabelnetem van 512 és és át akarom kötetni 1000 re. Akkor ujra kell fizetniu minden csatlakozást vagy elég csak átmodositatni? köszi..
  • Serpa
    #362
    patt ...
  • Yossarian
    #361
    a mi városrészünkben nincs madzagos telefon. Csak kábel van és micro. A microval nem tudok játszani és csak 400/100-as. Szal én tétováznék...
  • Serpa
    #360
    jöhetne nekünk is egy ilyen 60napos.

    gondolom te se tétováznál ...
  • Yossarian
    #359
    nagyon tetszik, hogy a nagy letöltők után a tréonlány vesztesége úgy keletkezik, hogy a T-Comtól drágán veszi az elérést. sírjak, vagy nevessek? De az nagyon tetszik, hogy az Externet azonnal lecsapott egy 6900Ft-os ADSL ajánlattal a kirúgott letöltögetőkre :D Neki ezexerint nem veszteséges az ilyen ügyfél. :)
  • grebber
    #358
    Nekem meg már csak 1 hónap és meghosszabitom az 1mbit korlátlant.
  • precision
    #357
    úristen! :)
    már csak 1 hónap és megyek el a t-irpákoktól hála az égnek...
  • Yossarian
    #356
    én maradtam az 1MBites korlátlannál. De most úgy látszik, hogy 2 féle csomag van.
    Korlátos és keveset használható korlátlan.
  • Serpa
    #355
    én már lexarom az egészet.

    több mint egy hónapja küldtem egy PM et az egyik adminnak, de baxot válaszolni.
    mocskos banda.
  • Yossarian
    #354
    én leszopom magam, ha ez jót tesz a drága pénzen építgetett imidzsüknek. :-o
  • Serpa
    #353
    ne is akard.
  • Yossarian
    #352
    nem kábel, de érdekes.
    ADSL ügyfelektől vált meg a tré-onlány, mert "sokat használták" a korlátlan netet.
    nem értem én ezt a céget.

    a cikk
  • grebber
    #351
    Akkor áttérek a 40GB-os-ra.
    Nehezen de döntöttem max sporolok a GB-okkal.
  • Faterx
    #350
    Ha nem kéred, minden ugyan úgy marad. Ha változtatni akarsz, meg kell keresned a régi-újnak megfelelőt.
  • Faterx
    #349
    nem
  • grebber
    #348
    Ha van egy 2éves hűségszerződés azt menet közben modosíthatják?
  • Faterx
    #347
    Nem, viszont a feltöltéssel vannak 2 hónapja gondok, csak upload egy idő után kifagy, de úgy hogy csak gép ki, újraindít. Még mielőtt... többféle FTP programmal, ugyanazokkal a beállításokkal. Aztán egyszercsak megjavul...
  • grebber
    #346
    Tegnap keményen 3percre elment a net.
  • Serpa
    #345
    nálad is voltak kb 80 perces kimaradások az elmúlt 2 napban?
  • Faterx
    #344
    van
  • Serpa
    #343
    van itt Óbudás?
  • grebber
    #342
    Te nem olvasol.
    Kábelnél is emeltek csak szólni kell és korlátos :(