522
A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Unknow
    #122
    JÓL TESZED!!!:)Igazad van!Én se nézném meg szar minőségben semmi pénzért...mondjuk az egy dolog,hogy szombaton már nekem meg lesz videón, én még is megvárom a mozit...MAJD utána nézem meg:) Ja meg előtte gyorsan elolvasom a könyvet is megint:)
  • Unknow
    #121
    Nem tudom mi van pontosan a filmben mivel még nem láttam de a könyvben ugye a Banyapók az alagútban üldözi azokat a majmokat... na és ugye az orkok beszélnek arról,hogy ki az a hatalmas tündeharcos aki megsebesítette stb... elég illúzió romboló lenne ha ez nem lenne benne a filmben... Nálam ez hazavágná az egész filmet.
  • Unknow
    #120
    Te szemét állat:))) inkább gyere velem:)))))))))))
  • Hunnenkoenig
    #118
    Epp most lattam, hogy a filmek postprodukciojaban a kepek optimalasara (digital grading) egy magyar szoftwaret hasznaltak!

    www.colorfront.com

    A kiegeszitö CD-n nagyon durva a progi müködese. Erdemes megnezni. Van egy tehetsegtelen fövilagositod es egy meg tehetsegtelenebb kamerásod? Semmi baj! Hasznald ezt a szoftvert!
  • Hunnenkoenig
    #117
    A pokra van utalas a film vegen!
    Biztos avval fog kezdödni a harmadik resz!

    Csak egy kis dramaturgiai valtoztatas, ami szerintem jot tesz a törtenetnek. Peter Jackson eddig is bebizonyitotta, hogy erti, hogyan kell filmre atvinni a törtenetet!

    Hogy egyesek miert nem fogjak fel, hogy sokmindent nem lehet ugy megcsinalni, ahogy az a könyvben van. Ha nem csak bamulnanak, hanem latnanak is, akkor eszrevennek, mennyire cselesen ki van dolgozva, hogy minden benne legyen es megis megmaradjon a feszültseg.

    Ha nem vettetek volna eszre, ott ahol lehetett, a könyv szo szerint van idezve.
  • Gladiator
    #116
    ja, de már megyek aludni, anyám izél
  • Bandew
    #115
    Azért jól eldumálgatunk itt a két filmről.
  • Gladiator
    #114
    a 3. részben benne lesz. mert akkor az alatt a 15 perc alatt a nézpők enm jönnek rá, hogy nem is halt meg, de egy év alatt rájönnének
  • Bandew
    #113
    Jó de akkor is lennie kellett volna a Banyapóknak, hisz pont ő mérgezi meg Frodót, és hogy ekkor hiszik a nézők hogy meghalt. Nem hiszem hogy egyszercsak HOPP Frodó megmérgeződik valahol.
  • Gladiator
    #112
    nincs benne, mert a végén az van a könyvnek, hogy Frodó meghal, és el akarták titkolni a nézők elől, hogy csak elájult, de ez nehéz lett volna, hiszen, gandalf halálát sem lehetett titokban tartani, ez így sokkal izgalmasabb lesz, hogy majd a 3. részben 15 percig asziszi a néző, hogy frodó hulla. szerintem okos lépés.
  • Bandew
    #111
    Csak nem azt akarod mondani, hogy nincs benne a Banyapók?
  • Coine, The A&O
    #109
    Minek kell a hibákat keresni, nem élvezni akarjuk a filmet ?
  • Hunnenkoenig
    #108
    ha erdekel valakit: a www.movie-mistakes.com -on mar 87 hiba van leirva a filben. Angolul tudok elönyben.

    nemetül: www.die-seher.de
  • Coine, The A&O
    #107
    Én előbb megvárom a filmet aztán olvasom el.
    Az első részt már elolvastam, meg a Hobbitot is (Bilbó kalandjai).
  • magus
    #106
    van vki aki nem olvasta?:)
  • Gladiator
    #104
    én speckó olvastam
  • Bandew
    #102
    Szerintem akik számítógépen nézik meg a filmet azok hülyék. Csak a mozi élményét rontják el vele. Aztán még ők dicsekednek hogy jóval a premier előtt látták.
  • izb
    #101
    Ne aszociálj,köze nincs a dologhoz!!
  • Hunnenkoenig
    #99
    Elöbb nezd meg a filmet, aztan mond, hogy Gollam csak gonosz!

    Nagyon is jol megcsinaltak a belsö viaskodasat!!

    Gollam for president!!!!
    Ö a legjobb a filmben! Kiraly!!!!
  • Laza
    #98
    nem ertem, hogyan kepesek igy elvezni a filmet...

    nekem a full oszkep kell, mikor megnezem... hang-kep, minden...
    mielott elmegyek moziba megnezem itthon a bovtett elso reszt 20-adszorra full hangeron... :DDDD
  • Unknow
    #97
    ja!!! mindenki ratyi minőségbe nézi?:))) Bibííí tegnap előtt vettem meg a jegyeket rá:)) És tudjátok meg,hogy az első előadáson (term. nem a premier előttin) ott fogok ülni:P Egyébként mindenkinek ,hogy előtte olvassa el még1× a könyvet. Sokkal hangulatosabb lesz a dolog tőle:)
  • Laza
    #96
    kepes vagy igy megnezni?! csalodtam.. :)
  • Bandew
    #95
    Totál be vagyok zsongva!!!
    Már aludni se tudok. Amugy Gollam tényleg jó, csak az a baj vele hogy túlságosan látszik rajta hogy gonosz. No nem mintha baj lenne, de egy szánalmas Gollam, akit mindenki megsajnál(mint a könyvben)azért nem lett volna rossz. Amugy érdekes, az új bemutató alatt (a második felében) a Rekviem egy álomért című film átdolgozott zenéje hallható, ami már azért is érdekes mert ez azért egy elég kemény drogos film, és mégis jól illik a gyűrűk urához. És még egy fura: A tolkien.hun olvastam hogy a Gandalfot alakító színész homoszexuális.
    -Oooh kedves Frodó, ölelj át.
  • Martin576
    #94
    Ja, ez sem jó minőség, de nézhető...
  • Martin576
    #93
    Egy van belőle eddig, a másik dupe szvsz...

    12/19/2002 TELESYNC Lord Of The Rings: The Two Towers *PROPER* FTF [3 CDs]
  • Sephi
    #92
    Jo lenne tudni melyik az a rendes verza ami jo minoseg szal a pontos nevet a realesnek :)
  • Martin576
    #91
    Elijah Wood nagyon nagyot alakít Frodó bőrében!
  • Kou
    #90
    Hmmm..Lord.Of.The.Rings.The.Two.Towers.Proper.TS-FTF
    ezt a verziót nézted?!
    vagy van ennél jobb már?
  • Unknow
    #89
    Hol nézted meg Martin?:))) MUSZÁJ ELMONDANOD!!!!!! KÉRLEK!! HOL NÉZTED?:))HOL LÁTTAD?:) Egyébként Boldog Karácsonyt:)
  • Hunnenkoenig
    #88
    Enya szerintem sosem enekelt latinul, tündeül meg vegkepp nem! Inkabb Irül, vagy valami kelta nyelven.

    En mar lattam a filmet es nagyon jo! Gollum az nagyon penge az egesz film alatt. Mar csak öerte is erdemes megnezni :-)

    Egyebkent ez a topic hogy jön ide a jatekos forumba?

    Az altalanos-ban van egy gyürük ura topic.

  • Csacsi
    #87
    Nekem is itt van a gépemen a film, de megnéztem am inőségét, és inkább megvárom a mozis verziót, mert nem akarom elrontani az élményt...
  • Martin576
    #86
    Tegnap este megnéztem a filmet...

    Nem nagyok akarok próbálkozni azzal, hogy leírjam az élményeimet, mert úgysem menne...

    A negyvenedik perc után elkezdtem hangosan visítani a gyönyörtöl és a "vége" feliratig "akurvaanyááád, akurvaanyááád" kiáltásokat eregettem az éjszakába...

    Az első rész ehhez képest mesefilm, babazsúr, vicc...

    Minden látványtervező elmehet a búsba...

    A legjobb film ever...!
  • Braveheart
    #84
    ja ez nem ide jön bocs
  • Braveheart
    #83
    mindenki jedivel lesz amúgy?
  • Gladiator
    #81
    hát ebből a topicból már szar sem lesz, legfeljebb, miután megjelent a film
  • Gladiator
    #80
    na, még 1x
  • Braveheart
    #79
    én is, mert már megint a végén van
  • Gladiator
    #78
    gyorsan írok ide vmit még mielőtt eltűnik az 50es listáról
  • Gladiator
    #77
    angolul nyomja
  • Gladiator
    #76
    ...LEHET, hogy csak rosszul hallottam...