522
A Gyűrűk Ura - A Két Torony
  • Gladiator
    #75
    Na, a filmel kapcsolataban: Lehet, hogy tudjátok, de lesz a TTT-nek is soundtrackje, teljesen új zenét csináltak hozzá hál Isten. Nem mintha, az első szar let volna, csak azt már kurvára unom, annyiszor meghalgattam. A www.lordoftherings-soundtrack.com-on meg lehet halgatni a Gollum's songot. Egész jó, amíg a csaj nem kezd el benne énekelni. Azé Enya szerintem jobb volt, az legalább tündéül, vagy latinul énekelt, elég szar, hogy ez a csaj angolul énekel, de nem biztos, hogy csak rosszul hallottam, mert közben mást is hallgattam, és nem igazán értettem,de én angolnak értettem. Amúgy látta már vki a Harry Potter titok kamráját, vagy mit? A bemutatókban van Gyűrűk Ura TTT előzetes? Mert a bölcsek kövénél volt Gyűrűk Ura A gyűrű szövetsége bemutató. Most van? Esetleg meglehet már venni a TTT soundtrackjét a Média Marktban? Mennyi? Mondjuk azt írták, hogy Jenki földön jelenik meg 10.-én. Mind1. Na, byez
  • aiguo
    #69
    Gagyi is ....PS2+X-box valtozatok sokkal szebbek!
  • Creatch-KO
    #68
    Hi! Aki már megvette a most megjelent 4DVD-s bővített változatot annak van 2 jó hírem. Véletlen rábukkantam 2 db rejtett filmecskére. Az első DVD, a jelenet választónál, ha megnézed az utolsó jelenetet, Elrond tanácsát, és visszatért a választóhoz (WinDVD ben job gomb és főmenű) majd lejjebb mész az egérrel, a * os részre, akkor az is egy menű lesz, méghozzá az MTVn leadott gyűrűkura paródia, eléggé jó. De a másik hír, ami még jobb, hogy a második DVDn, a jelenet választásnál ugyszintén, a legutolsó jelenetnél, a rajongó klubnál az utolsó 48 as szám alatt oldalt a menűben van egy rejtett gomb. Ha felémész az egérrel akkor látható lesz 2 torony. Na ez egy még nemláttott trailer, sokkal hosszabb az eddigieknél, és rengeteget mutat, majdnem 2 perces, érdemes megnézni. Sok Sikert. BZY
  • djcom
    #63
    de "itt is elérhető"
  • djcom
    #62
    Sajna túl va terhelve az extra....est jobb lesz....Erőől én nem tehetek:)
  • magus
    #61
    dj com nem tom miert olyan lassu az oldalad... de mire bejon meghalok. amugy beiram az utalobba hogy extra.hu. ugy nem szedi. ha nem irok be semmit akkor szedi de megszakadozva hol lassan hol gyorsan
  • djcom
    #60
    THX:)
  • djcom
    #55
    Még nincs,de ezt az oldalamon lévő fórumban kellene megbeszélni és nem itt!!!!!
    :))
  • djcom
    #53
    Én azt olvastam,hogy az csak X-Boxra fog kijönni...
    Bár a mai játékvilágban ki tudja.....gondolnak egyet és...
    MMost ez van ennek örüljünk!!!!
    Micsoda hét:))))))))))
  • djcom
    #52
    "itt leírtam" részletesen
  • djcom
    #49
    Így van!!!!Regeket és ma kirakom!!!!
    Már csak 50kell!!!!
    De ha mindenki csak párat csinál......
  • djcom
    #48
    Az soha!!!!!
  • magus
    #46
    jujj mar miota mefjelent. jatszani akarok vele!!
  • magus
    #45
    bazz az extra az egy akkor szar hogy mar faj

    az nfs2 egesz este nem jott le mert osszevissza szakitotta a kapcsolatot
  • Jinchuu
    #44
    csináljatok extra regeket és küldjétek el djcom-nak és akkor még ma fennt lesz.
  • magus
    #43
    hu az a pc-s iso keneeee
  • gergou
    #41
    djcom, ezt nem raknad ki az oldaladra??
  • djcom
    #40
    "LORD OF RINGS WEBSITE"
  • Csacsi
    #39
    Linket pls...
  • Dynamic
    #38
    Hát nem tudom.Egy név még nem garancia semmire.Azért megnézem.Talán éjfélre lennt lesz.
  • djcom
    #37
    ÚÄÄÄÄ In Their 15th Year Of Glory, FairLight Released ÄÄÄÄ¿
    ÚÚÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ¿
    ÚÙ Lord of the Rings: Fellowship of the Ring (C) Vivendi Universal ÚÙ
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙÙ
    : Supplied by: FAIRLIGHT : : Release Date: 10/23/2002 :
    ³ Cracked by: FAIRLIGHT ³ ³ Game Type: Adventure ³
    ³ Packaged by: FAIRLIGHT ³ ³ Image Format: BIN/CUE ³
    ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ-----ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´ ÃÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ´
    ³ CDS: 2 ³ ³ Protection: Securom ³
    ³ CD1 archives: 44 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-lora.001 -> .044 ³
    ³ CD1 archives: 50 x 15 MB ³ ³ CD1: flt-lotr.001 -> .050 ³
    ³ ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ ³
    ³ System Requirements: puter ³
    ÀÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÙ
  • Jinchuu
    #36
    Kíváncsi leszek erre gamera, elég nagy elvárások elé néz. :))) Remélem meg tudták valósítani a hangulatot és a történetet használható módón, nem csak egy hent game lesz.
  • djcom
    #35
    Elvileg ma iso:)
  • djcom
    #34
    "ERRE" gondoltatok???
    Mert már kapható
  • Sephi
    #32
    Igen most jon ki hamarosan a Fellowship Of The Ring es December vege fele kijon a Two Towers is PC-re!
  • zippofcy
    #29
    De azt az amcsik nem tudhatjak, nem olvasnak azok konyvet. Film meg meg nem keszult rola.
  • Unknow
    #27
    Nem omlik le... meg érdekes lenne,hogy arra fognánk,hogy az afgánok miatt omlanak le a tornyok mivel a könyv picit régebben íródott:)))
  • Sephi
    #25
    Dehogy omlik:) Bar mitha Vasudvar... hmm nem tudom:) Most hogy mondod hehe! Nem emlekszem en is reg olvastam :)
  • zippofcy
    #24
    De ugye a filmben nem fog leomlani a 2 torony? (Olvastam ugyan a konyvet de olyan hosszu volt hogy csak 1x, es kb 12 eve) Mert ha igen az Isten se mossa le a keszitokrol hogy az afganok szponzoraltak a filmet. Es mi lesz akkor a 3. resszel? :)
  • Sephi
    #23
    Jah nekem megvan a szam de nem tudom hol:) Egyebkent keresel ra a Requirem For a Dream soundtrack jere es tutko megtalalod!
  • Csacsi
    #22
    Úgy látszik el kell olvasnom negyedszerre is a könyvet, mert ahogy látom megint kezd kihagyni a emlékezetem, így, hogy mondtátok, már én is emlékszem az olifántokra, de az már gáz, ha nem ugrik be elsőre
  • RangeR
    #21
    Olifánt,azaz Múmak jelenet nagyon is van a könyvben,és nem csak futólag.A haradi emberekkel vívnak csatát Faramír emberei,és ott van Olifánt,az egyik meg is vadul a sok nyíltól amit beszed!De ezt már leírták itt többen
  • RangeR
    #20
    A wargok akkor vannak,amikor megkezdik a Helm-szurdok ostromát.Az első roham egy nagy warg támadás,az a támadó előörs
  • Unknow
    #19
    pontosabban csak egyet...
  • Unknow
    #17
    Nem...itt csak samu elmeséli,hogy szólnak regék hatalmas szürke állatokról stb...aztán mondja,hogy szívesen megnézné közelebbről is az olifántokat...de sajnos ezek nem azok...

    De van egy rész amikor tényleg elefánttal randalírozik egy "ember" és samu meg is jegyzi,hogy ő az első hobbit aki látott olifántot.Meg ott ajnározza,hogy mekkora teremtény és,hogy a nyilak lepattanak kemény bőréről stb...
  • Unknow
    #16
    Én nem néztem meg a trailert...számomra nagyon illúzió romboló lenne...én megvárom a teljes filmet és majd akkor szépen elemzem.Viszont azt nem vágom én se a mondottak alapján,hogy Arwen mit keres benne olyan sokat.De biztos lesz rá valami magyarázat...legalábbis remélem..mert ha hazavágják a kedvenc könyvemet akkor dzsíhád lesz:)
  • Unknow
    #15
    Pedig van!Amikor az olifánt ahogy ő mondja végig csörtet és megöl egy pár embert aztán eltűnik.

    Egyébként Frodo meg nem hal meg...
    (Bár én rühellem a kis dögöt mert unszimpatikus lett a szereplő aki alakítja)

    Nazgulok a legjobbak:)))
  • Gladiator
    #14
    Hát, sajna a pókom nincs benne. Majd a következőbe.
  • Gladiator
    #13
    Sephi, mi az a Requirem For a Dream? Egy film, vagy mi, mert nekem nagyon kéne az a vonós zene, ami a videó felétől bejön, és ha ez egy filmnek a zenéje, akkor megszerezném. Hoppá, most esik le, hogy amikor Samu szorongatja Frodó kezét, az az után van, miután megcsípte őt a pók. Na, meg is nézem gyorsan mégegyszer, hátha van vmi a pókbol is. cső
  • Gladiator
    #12
    Ez akkor volt, amikor Faramirék észrevették, Gollamot, aztán pdig a tüzet, amikor SAmu nyulpörköltet csinált. Odamentek, hogy elkapják Gollamot, aztán megtalálták Samuékat, és aztán jöötek az olfiántok, meg a déli emberek. Asszem, de holnapra elolvasom. A holtak lápja amúgy benne van ebben a videóban is, meg az eggyel régebbiben is. Ebben az a rész, miután vége a az elején a Legolas, Gimli, Aragorn, meg a rohani résznek, utána van egy szöveg becsúszás, és aztán, meg a végén, mikor Frodó belezuhan a vízbe, mert meglátja ahullákat, vagy vmi ilyesmi. Ezt amúgy Unknown részére írtam. Amúgy az enteknek a videóban mutatják csak lábukat, gondolom a teljes filmre megcsinálják a felsőtestüket. De, azt mondja meg nekem vki, hogy hogy jönnek ide a wargok, vagy talán akkor vannak a köyvben, mikr az olifántok is? Bocs a helyesírási hibákért