238
Street legal
  • krisz073
    #238
    nekem iso kellene,szivesen kiprobálnám a játékot
  • Csacsi
    #237
    Töltsd le az ISO-t, ahhoz mennek a patchek. :D
    De már van ilyen topik. Több ezer hozzászólással, ott talán előbb kapsz választ a kérdéseidre.
  • M@TriX
    #236
    ajh.
  • CaviaR
    #234
    Lehet, de csak akkor, ha mindent kirámolsz a kocsiból. A rengéscsillapítótól a motorblokkig.

    [NST]Cifu: Hol, hogy, vagy mikor lehet kihívni valakit?
  • CybearBoy
    #233
    Amióta felraktam az új patchet, kurva gyakran elmegy játék közben a hang, csak a zene marad meg. :(((
  • CybearBoy
    #232
    Amúgy kasznit lehet vhogy javítani??
  • CybearBoy
    #231
    Az tényleg király lenne, ez nekem is eszembe jutott! :)
  • Nyiri
    #230
    miert nem lehetr autoban fogadni?
  • [NST]Cifu
    #229
    Rohadt egyszerű, amikor kihívsz valakit, akkor a jobb alsó sarokban a "Just for Prestige"-t átállítod pénzösszegre (az első városban max. 1000$, a másodikban 2000$ és így tovább).
  • CaviaR
    #228
    Egy nagy kérdésem lenne: hogyan lehet pénzt szerezni???
  • azazel
    #227
    Így van. De asszem 7000-es limiter a legkisebb sajna.
  • CybearBoy
    #226
    Aham, motorfordulatszámkorlátozó. :) Az én verdám a max forgatónyomatékot 3000 RPM-nél, a max lóerőt meg 5000 RPM-nél adja le. Ekkor ehhez a motorhoz egy 5000-es korlátozó lenne az ideális? A motort meg az alkatrészeket pedig védeni a rongálódástól, amit a nagyobb (felesleges) fordulatszám okoz? Erre való az RPM limiter?
  • CybearBoy
    #225
    THX!
  • Csacsi
    #224
    Ajánlanék egy másik topicot : http://www.supergamez.hu/listazas.php3?id=1029367365

    Ajánlanék egy honlapot : streetlegal.fw.hu
  • CybearBoy
    #223
    Nekem szó nélkül felment mind a 2 megjelent patch, bedig nem boltban vettem, mégsem kellett előtte vagy aztán crackelnem akármit is. :)
  • CybearBoy
    #222
    Üdv!
    Nemrég kezdtem el játszani a játékkal, és mivel nem vagyok egy nagy autóguru, lenne pár kérdésem. Pl az authority rpm limiter az mire jó, miért lesz tőle jobb a kocsim? Alapmotorra nem lehet turbo, csak superchargert szerelni? Majd ha elkezdem nitrózni a verdát, biztos akkor is lesznek kérdésim. Amúgy nem tudtok magyarosítást a játékhoz, vagy olyan oldalt, ami steer legalos autóbütyköléssel foglalkozik? :) Thx előre is.
  • CaviaR
    #221
    Tudna valaki egy leírást a játékhoz, amiben benne van, pl, hogy milyen alkatrészek kellenek egy NO2-s motorhoz?
    (vagy egy egyszerű v10-es motor alkatrészeinek listálya)
  • Alexease
    #220
    http://warezcenter.warez.hu/
  • CaviaR
    #218
    Ja, megvan a megoldás. Kerestem hozzá crack-elt peccset, de csak hűlt helyét találtam sok helyen. Tud valaki oldalt ahonnan lekaphatnám?
  • CaviaR
    #217
    486-ban? Nem hiszem. De ha van, akkor tuti 8x-os. :)
  • CaviaR
    #216
    Segítsetek! Peccselni szeretném az alapverziót v1.1-re. Mikor a patch-et, kiírja, hogy ismeretlen verziójú a frontend\sounds\spray.wav
    Pedig megvan, és érvényes hangfile is. Szóval nem tudom mi vele a gond. A patch-et innen az SG-ről szedtem.
  • CaviaR
    #214
    Nem ahoz van, csak most abban a gépben van...
  • Jacek
    #213
    XP?? winfos vagy amd?:))
  • LSC
    #212
    Az mér van hogy XP-n az első pach után már el sem indul?
  • LSC
    #211
    A 466-oshoz 8500-ösöd van?
  • CaviaR
    #210
    (egyébként...)
  • CaviaR
    #209
    Az első patch nem javítja ki ezeket a hibákat?
    Egyépként nekem egy 466-os cerkán, de Radeon 8500-al kitűnöen játszható. Olyan 25-30 körüli fps. Ezzel a procival jobbat csak az unreal produkál. A motorja talán videókártya igényes...
  • azazel
    #208
    Aha, szerintem is marha zavaró az egér túlérzékenysége.
    Egyébként ahogy olvasgattam ezt a topicot, feltűnő, hogy a játék tök jól fut egy középkategóriás AMD-s gépen, de még a high-end inteleken is szaggat. Nekem 1100-es celeronom és gf3-am van, teljesen játszhatatlan. Ez nem egy nagy gép, de hát hogy valakinek meg AMD-n gfMX-szel is 30fps-t megy...
    Egyébként nagyon várom már a patch-et, mert szerintem is marha jó lenne a játék.
  • CaviaR
    #207
    Nekem is ez van! Sehol sem tudok rá megoldást találni. Te tudsz valamit?

    Ja! És hol lehet beállírani az egér érzékenységét? Túlreagál, és így nehéz bármit is csinálni...
  • hen-tes
    #206

    NEM HISZEM EL ! :)

  • Csacsi
    #204
    Hsználj DC-t.

    Keresd meg a Direct Connect topicot, és ott mindent megtalálsz.
  • Blasta
    #199
    Szasz Dzsí!

    Kösz, eddig csak neked tetszik!
    (de elkasztam, mert a gép neve ROSSA és nem ROSA, de ezt csak később tudtam meg.)
    Amúgy a héten csinálok újat, mert máér nekem sem jön be, csak a felirat...
  • Blasta
    #198
    Félreértettél!
    A HOGY MŰKÖDJÖN mondatot nem úgy értettem, hogy hogyan működjön a program.
    A te kérdésedre válaszoltam, ami így hangzott:
    "Mit csinaljak, hogy mukodjon?"

    Átfogalmazom:
    "Hogy mit tegyél annak érdekében, HOGY MŰKÖDJÖN???
    Ird meg Te a játékot......"

    Na, érthetőbb így? :-D
  • Deajka
    #196
    Szasz, chief !
    Jó a logód!
  • Blasta
    #195
    Hogy működjön?
    Írd meg Te a játékot!
    Ezzel nem fogsz jót játszani....
  • Laalee
    #194
    varj meg 3 evet hatha nem egy toketlen bandara bizza a toketlen kiado... es lesz normalis jatek ilyen stilusban
  • Blasta
    #191
    Nézmá!
    Csak nem bejött sokak állítása, hogy ebből a játékból nem lehet peccsel szinvonalat kihozni????
    Hát ez van....
    Én mondtam.....
    :-d
  • dav
    #190
    Verebes: ha arra gondolsz, hogy a városban a kamera távolabb van az autótól, akkor próbáld ki a PageUp/PageDown gombokat.

    Üdv:
    dav
  • Verebes
    #188
    nálam jól megy ATHLON 1,4 GHz, 256 DDR ram, Gef2 mx400/64Mb
    800*600*32bit felbontásban
    30 fps körül megy
  • Verebes
    #187
    Felraktam a patchot ami sokat javít , de a kamerát is hátrébb viszi ami marhára idegesítő legalább is nekem.


    Ha valaki tudja hogy melyik config fájlt kell szerkeszteni vagy hogyan máshogy lehet a kamerát közelebb vinni akkor légyszi írjon nekem egy mailt.

    ««Verebes»»