716
S_76557.jpg
  • LSL
    #676
    Szerintem a 2. link lesz a leghasznosabb. Köszönöm ^^
  • akyyy
    #675
    hát nemtom. volt egy jó oldal, ahol elég részletesen volt leírva minden epiuzód, de ugy látom megszünt, és webarchive sem segít már. viszont leltem egy fórumot meg egy másik oldalt, hátha segít:

    fórum

    részek
  • LSL
    #674
    Bocs igazad van prof :) mostanában újra nézem a voyagert. Amúgy fogalmam sincs. Utoljára akkor néztem, mikor először adták tvben...
  • akyyy
    #673
    amugy nem ez az amikor egy verseny volt? vagy a rózsaszíneges?
  • akyyy
    #672
    doki? nem a prof?
  • LSL
    #671
    Nem tudom, csak meséltem egy sztorit havernak, és ő mondta, hogy volt egy hasonló slidersben, és érdekelne. De ha jól rémlik a doki is benne volt.
  • akyyy
    #670
    kik voltak akkor a sliderek?
  • LSL
    #669
    Sziasztok!
    Olyan kérdésem lenne, hogy nem tudjátok melyik évead melyik része volt az, amiben egy virtuális világban élő civilizációba érkeztek, és megpróbálták őket kiszabadítani? Érdekelne. Nem arra gondolok, amikor virtuális szemüveggel szaladgáltak, de mást láttak. Állítólag van másik is.
  • Peetmaya
    #668
    tudsz ajánlani egy ilyen torrentet?
  • akyyy
    #667
    torrent oldalon nézz szét (sorozatos)
  • Peetmaya
    #666
    és honnan lehetne hozzájutni a szinkronos verzióhoz?
  • akyyy
    #665
    sztem magyat felirat nincs, mert van hozzá szinkron
  • Peetmaya
    #664
    sziasztok
    rátaláltam torrenten a sorozat 5 évadjára, 2 már le is jött. a 3. évadig van felirat, az utolsó kettőhöz nem találtam. tud valaki valamit, hogy hol lehet a 4. és 5. évadhoz tartozó feliratfile-okat beszerezni?
    előre is kösi
  • Serpa
    #663
    most vasárnap lesz a befejező rész.
  • akyyy
    #662
    nézz gyilkos számokat, :)
  • ForzaInter
    #661
    Mióta nincsnek Quinnék ritkán nézem,addig minidg néztem pedig,kösz az infót.
  • ricky
    #660
    a tv2-n a 87. résznél tartanak, az úgy a 3. évad vége fele lehet... És ha jól tudom ,akkor 5 évad van!
  • ForzaInter
    #659
    Hú végre megtaláltam ezt a topikot is, az egyik kedvenc sorozatom régen mindig néztem az rtl-en utána befejezték, elkezdtem nézni a tv2-n is de miután Quinn-ék eltűntek azóta nem naon nézem. Megmondanátok most a tv-2-n hányadik évadnál és résznél tartanak, és össszesen hány évad van?
  • RelakS
    #658
    Lehet, de valamelyiken az uccsó évad megy
  • greenish
    #657
    ja, és akkor most mi van Quinn-nel?
    végleg megszünt lenni?
  • ricky
    #656
    hát én a sima AXN néztem kb 1 hónapja, akkor kezdték el az első évadtól!!
  • RelakS
    #655
    vagy inkább az utolsóban. De az lehet, hogy az AXN Sci-Fi :)
  • ricky
    #654
    Most vasárnap lesz az 5. évad 13. része!!!

    De az AXN-en is megy, ott a 3. évad körül járnak ha jól emlékszem!!
  • greenish
    #653
    Egy kis keresgéléssel micsoda kincsekre lehet itt bukkani...
    Mostanában, a tv2-n, vasárnap de. kísérhetjuk figyelemmel ezen sorozat részeit.
    Ha valaki képben van, lécci, árulja már el hol is tartunk?
  • pauly
    #652
    az egyik torrent oldalon fenn van,ha érdekel privátba megadom a címet,bár már lehet hogy nem lehet regisztrálni rá...
  • bagyoro
    #651
    Sziasztok! Ha valaki tud egy olyan működő oldalt ahonnan le lehet tölteni a részeket, akkor légyszi segítsen! Köszi!
  • akyyy
    #650
    nem értem ezt a negxyedik évad elejét, a genesist. 3 hónapot miért hagytakki?:( a jövőből hogy kerültek vissza a jelenbe?:(
  • akyyy
    #649
    jah magyarul kéne, nem feliratosan, mertugy le tudnám szedni, de ugy pff:CC
  • akyyy
    #648
    Hoann tudnék letölteni magya szinkronos/feliratos Sliders részeket? ( 4. évad)
  • slidersdvd
    #647
    http://slidersdvd.atw.hu
    Innen letölthető a Sliders sorozat. DVDrip, szinkron.
  • piqla
    #646
    sziasztok.
    most kezdtem el leszedni, anno a kedvenc sorozatom volt, csak az elso par resz kimaradt.
    valaki meg tudna mondani, hogy a 2. resz vegen, amikor hazamegy a quinn faterja, annak ott van vege, amikor kiejti a poharat? a 3. resz meg az unneplessel kezdodik? csak mert semmi atfedes nincs..
  • grebber
    #645
    Na végre ismét jó az oldal ahonnan lehet tölteni a részeket nézem is vadul 11.rész nagyon lol hazajutnak csak a paraszt beolajozta a keritésajtót és továbmennek.
  • cSuwwi
    #644
    sehonnan, próba szerencse. most pl. nem megy.
    de már van 2. évad dvdrip is tvdubbal :)
  • OPM
    #643
    és azt honnan lehet tudni, hogy mikor megy?
  • cSuwwi
    #642
    a közismert sliderses oldalról full sávval lehúzom őket, nem 5-10k-val dcről :)
    csak nem mindig megy a gép, ahol vannak a videk, de legalább gyors.
  • kittycat
    #641
  • kittycat
    #640
    Új hub indult a DC++-on ahova várunk minden rajongót és ahonnan letudjátok tölteni az összes évadot Hackboyról.
  • OPM
    #639
    az endlessről nekem az első 2t sem sikerült lehúznom :( és arról a honlapról se müxik, amit ott említettek van vmi más alternatíva?
  • grebber
    #638
    :( előre örültem de az öröm csak az első 2 részig tartott mert a többit nem tudom leszedni :(
  • Serpa
    #637

    vasárnap 13.25 kor lesz.