379
Soldiers of Anarchy
  • aiguo
    #34
    Igen ezt ertem....ezt tettem de, hogy kell javitani a bint ...mit futtassak?

    koszi es bocsika
  • aiguo
    #32
    bocs, de hogy kell ezt hasznalni?-a bint szeretnem javitani....
  • aiguo
    #31
    :)Kiraly vagy...

    ezer koszi!
  • aiguo
    #27
    Szia!

    En azt keresem ezerrel",ha talalok szolok!
  • aiguo
    #25
    Mivan,senkit se erdekel ez a game?!
  • aiguo
    #24
    Kerlek kuld el egy emilben ha nem tul nagy keres !

    koszi!
  • aiguo
    #23
    Nem latom...mar toroltek is volna!?
  • aiguo
    #21
    Szia Sephi!
    Most jartam a Hivatalos Forumon,ott is panaszkodnak ,hogy akadozik meg kilep ,fagy ...
    hmmm...itt nem csak a crackkel lesz agond!!!
  • Sephi
    #20
    Valaki aruja mar el nekem miert akad igy a gama?
  • mozesapo
    #19
    A fullost honnan lehetne megvenni?
  • aiguo
    #18
    Hmmm...mifele patch!?
    Nekem is kellene,pliiiz !!!
  • Sephi
    #17
    nekem is ez a baj. te megoldotad?
  • genya
    #16
    szia a patch-et honnan szedted le?
  • AnarchoiD
    #15
    El vagyok akadva :

    amikor a falut kell fel/megszabaditani, latom hogy a falu tulso vegen vannak dobozok, de a fegyvertelen hum-vee-m mit se er a masik , felfegyverzett ellen ... valaki tuljutott mar ott ? (kb 3. misszio) (paccs fennvan)
  • Sephi
    #14
    A hagyomanyos betet sokkal olcsobb.
  • Charon
    #13
    Bocsesz nem szoltam csak türelmetlen voltam:)))
  • Charon
    #12
    oprendszer:Xp
  • Charon
    #11
    Sziasztok
    Nekem az intro után befagy amikor a fogaskerekek pörögnek
    van tippettek?
    köszi
  • Lantee
    #9
    Én már ki is irtam....este nyomom! :)
  • G. Joe
    #8
    a fasz se gondolná milyen gépigénye van ha azt akod hogy ki is nézze valahogy!
    A zenéje, és a hangulata állati :))
  • MuERTe
    #7
    Csak mondod. Holvan már? :)
  • skorpio7
    #6
    És persze , ahogy olvastam , ugye bármilyen járműbe be lehet szállni , amit a pályán találsz !
    Az egyik képen állati jó kis kocsit , a régi megszálló ruszkik által használ 80-as évek beli terepjárót találtam .Tuti jó kis program ez !
  • skorpio7
    #5
    Na ezért nem töltöm le neked azt a hogy is hívják ??? sztríít legal vagy milyen gagyi arcade autós kidgame-et ! :)
  • G. Joe
    #4
    na akkor install! :)
  • ThunderMaX
    #3
    Én észrevettem!!! :D Képzeld még a demót is végigvittem erre vártam már mióta hogy megjelenjen, és végre megjelent. :) Végre egy modern kori JA2 kommandírozós, hent RTS egyveleg!!!A történet az nagyon ott van(legalább is ami a demóban lévőt illeti asszerint a full sem szégynekezhet e téren) a grafika az nem a legszebb de itt nem ez a lényeg!!!Még ami nagyon tetszet pl. belelősz tankal egy daruba akkor az úgy omlik össze mint egy kártyavár és rádől az épületre akkor az is megsérül vagy ha pl. egy tankra dől rá akkor az is megsemmisül szóval nagyon jól megcsinálták ezt a részét a játéknak!!!Szerintem ez igazi meglepetés RTS(pozitív értelemben) lesz aki nem ismeri még!!!
  • MuERTe
    #2
    Gagyi szar, hogy néz má' ki? :)))
  • skorpio7
    #1
    Sziasztok !
    Csodálkozok , hogy senki nem vette még észre , hogy milyen jó kis stratégia jelent meg időközben .
    Mintha a nagy BF42 csaták köszönnének vissza , csak éppen most teljes egészében mi vagyunk a történések irányítói .
    Én nyugodtan tudom ajánlani minden akció-stratégia szeretőnek ezt a programot .
    Nézzétek meg a hivatalos oldalon a képeket , mert szerintem tényleg jóra sikerült ... legalábbis az utóbbi időkben nem nagyon jelent meg ilyen hasonló szintű grafikájú program .
    Pár kép a játékból .: KÉP1 , KÉP2 , KÉP3 , KÉP4 , KÉP5 , KÉP6 , KÉP7 , KÉP8 , KÉP9 , KÉP10 , KÉP11 , stb ...

    Szerintem nézzétek meg az összes képet , mert nagyon jó kis game ez !