379
Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #244
    A hetedik pálya a havas !
    Ide 7 járművet nyugodtan vihetsz ( és 10 embert persze ), mivel csak 3 újabbal gyarapodik az állomány ( F15-Eagle , Katyusa , Ranger ) .Én itt egyetlen járművet használtam , mégpedig a helikoptert , a többi csak "áruszállításra" kellett ! :)
    És óvakodj a mozgó aknáktól ! :)
    Ajánlatos elolvasni a #165-ös hozzászólást ezügyben !
  • Spenser
    #243
    7. azt hiszem :)
  • Spenser
    #241
    Na akkor csak így tovább :)
    Meg érdemel ennyit ez a game !
    Na vége a havas pályának 4 DB járgányt kellett ott hagynom :( pedig 6 dbbal idultam ....
  • aiguo
    #239
    Sikerult leszednem az sgftp-rol...:-))

    Koszonom szepen!
  • skorpio7
    #238
    Aiguo !
    A supergamez ftp-re fel tudsz lépni amúgy , tehát tudsz innen tölteni vmit ?

    ftp://free.supergamez.hu/

    Küldtem egy e-mail-t is neked !!!
  • skorpio7
    #237
    Ja igen tényleg , ott is fent van !
  • skorpio7
    #235
    Én a 3DGamers-ről , de fent van már a GAMESTAR ONLINE-on is !
  • aiguo
    #232
    Nekem a tar.hu*nem jon be kulfoldrol.Sajna:-((
  • aiguo
    #231
    Koszonom!

    Probalkozok...

    Hatha igy update-elve megy majd a gepemen.
  • skorpio7
    #228
    Figyi !

    Felraktam neked IDE !
    De mivel ugye az extrán van , így elég lassan töltődik be az oldal , a file letöltésről nem is beszélve .De mivel egy alig 2,2 MB-os file-ról van szó , így azért hamar? lejön .Vagy vársz éjfélig és akkor leszáguld? ez a kis filedarab . :)
  • aiguo
    #227
    Szia!

    Nekem nem jon onnan sajna:-((

    "halo nem elerheto"
  • skorpio7
    #226
    Mielőtt el nem felejtem ... RASIM !
    Kapd le te is INNEN az új patch-hez a crack-et és köszönd meg LURCH-nak !
  • skorpio7
    #225
    Még ennyi fordított betűírást !
    Hiába no , csak este van már ! :)))
  • skorpio7
    #224
    Szia Rasim !
    Nagyon is !!! , mármint megtartani a helikoptert !
    1 a lényeg , mivel magsségi előnyöd van , így nagyobb távolságból tudod becélozni az ellent ... és itt én csak járművek ellen használom ... és eddig bármit szét tudtam szedni vele sérülés nélkül ! :)
    Szóval az én csapatom a következőképpen épül fel és harcol ( és itt jön a képbe az egyetlen HUMVEE is , amit érdemes meghagynod , csak persze előtte szerlj fel rá egy TOW rakéta kilövőt ! Ezu a legerősebb fegyver , amit rá lehet implementálni erre a sérüléken y , de nagyon hasznos kis járműre ) .
    Emberek:
    Szóval van egy mesterlövészem , egy bazookasom , egy robbantási szakértőm és 2 gépfegyveres ( RPG-s ürgém ) .Nekik van távcsövük , páncéluk , de semmi lőszeradagjuk .Csak ami éppen a fegyverben benne .A többiek csupaszon , üresen ... majd lesz fegyverük az ellentől ! :)
    Járművek:
    Csak 8-at viszek magammal ( mostmár tudom , hogy néha ez is sok , a 8. küldetésben 5 is elég !!! ):
    2 tank , 1 helikopter , 1 humvee , 1 pszh , 3 szállítójármű ( ural , gaz , wolf ) .Ebből a tankban van 10 lövedék , a hunvee-ben 10 akna és 10 tow rakéta , a pszh-ban félig lőszer ( 14,5 mmm-es ) és a helokptre full fegyveren .

    És a taktika :
    Emberekre:
    - Bazookas és RPG-s embert csak mesterlövésszel leszedni , biztos távolból .
    - A többit odacsalni és megölni a lentebb írt csalogató taktikával .
    - Egyedül posztot álló ellen molotovkoktél is kiváló .Egy helyen vagy időpontban csoportosulók ellen ( Pl. járőrök egy adott pillantban 1 helyen találkoznak többen is . ) gránát .
    Járművek ellen :
    - Bazookas emberrel a max. távolságból leadott célzott lövés , majd futás gyorsan el .Előtte körbeaknázni a bazookas ember lövésterületét ( a marha járművek azonnal közelítenek felé és így meggyengítve a rakéta éltal 1 db akna is végez velük ( jármű csalogatás technika ).
    - Humvee ellen 1 ( bazooka ) rakéta is elég !!!
    - ( Ez a mostani kedvenc , ahol is a képbe jön az egyetlen el nem adott humvee-m .) Nos , a helikopterral pont támadó távolságra megállni és támadni ... bármit , lehet tank is .A kilőtt 1 db tow rakéta igencsak legyengíti a kiszemelt célpontot .Utánna pedig jön a 14,5 mm-es gépágyú sortüze ... eddig nem volt olyan jármű , ami 3 max 4 másodperc után ne robbant volna fel .TANK-nak is GAME OVER egy ilyen támadás után . :)))
    És ahogy írtam , itt lesz fontos feladata a HUMVEE-nak .Ugye megüresedett a helikopter rakétacsöve ( leírás alapján , csak hangárban tölthető - hát persze ... szóval odarepülsz a humvee mellé , belépsz a csomagrészbe ( persze benne ül egy személy és katt csak rá ) és áthúzol egy tow rakétát a helikpterbe és már töltve is a gép .A lőszert úgyszintén így töltöm fel , persze ehhez egy PSZH kell csak . :)
    Emiatt az egy dolog miatt van szükség a HUMVEE-ra , tow rakéta szállító , mondjuk úgy , hogy mozgó hangár . :)
    - Egyszerre csak 1 célpontot támadj meg egy csoportból ( járművek ) és lehetőleg hátulról , hogy a támadó csöve késéssel forduljon csak feléd .Némelyiknek egy lövése lesz csak míg fel nem robban ( tank ) , de az nem árthat neked , mert te a levegőben vagy a lövedék meg a földön robban . :)

    Nagyjából ez a lényeg , így sérülés és meberveszetség nélkül szoktam végezni a pélyákkal .Így van "idő" páncélnövelésre az egyes járműveknél , nem kell repaírozni őket , hiszen "csatában" nem veszenke részt .A gép javítása meg külön hangárban és "időben zajlik" .Az emberek-nek meg nyugodtan adom a medipack-ot meg páncélt , mert az van mindíg bőven az adott pályán .

    Huhh , ez kicsit hosszúra sikeredett . :)
  • skorpio7
    #223
    Ezer hála és mégegyszer KÖSZÖNÖM !
  • skorpio7
    #221
    Lurch !
    Nagyon is érdekel !És kössz , bár mivel csak most értem haza , így nem sikerült lerántanom .
    Amúgy honnan sikerült megszerezned ?!
    Tudsz esetleg egy jó oldalt ilyen ügyben ( friss patch-hez , crackelt exe-k )? Jöhet e-mail-be is , ha nem éppen publikus .
    Fel tudnád esetleg rakni a táros ftp-mre ?!?

    ftp://skorpio7:[email protected]/irat/

    Ja ... és ezer kössz , hogy gondoltál ránk "rétegjátékosokra" .Nem tudom vki más megtette volna-e ezt , ha van lehetősége erre .

    Spenser !
    Holnap otthon vagy ?!?
    Át kellene küldeni nekem is az új crack-elt exe-t !!!
    Vagy ha előbb ébredsz , mint én , akkor az ftp-mre is felrakhatod ( a fentebbi cím ) .
    Előre is köszönöm !
  • Spenser
    #220
    Na KÖSZI ki is probáltam fel is raktam és megy :)
  • Spenser
    #219
    És ki is próbáltad megy minden rendesen ?
  • skorpio7
    #216
    Én most pihentetem a game-t , mert a 8. küldetés újrakezdésén gyötrődöm még mindíg .Egész egyszerűen nem tudok beletörődni , hogy a 3 teherszállító járművemet otthagyjam a pályán .
    Inkább várok egy kicsit és újrakezdem , okosabban .Nálam 1 pálya 1 nap , arról nem is beszélve , hogy a kereskedőnél legalább 1 órát eltöltök , mire szépen mindent eladok és értelmesen becserélek .
    Ezen a héten szeretnék a 10. küldetésen is túl lenni , szóval írok még .
    És egy tanács a 8. küldetéshez ... ne sajnáljátok a Mutáns katonát , mert a küldetés végén úgyis elveszik tőled .
  • Al-Ashrad
    #215
    csa valaki megtudna mondani honnan tudom letolteni? thx elore is csa!
  • Spenser
    #214
    Na már csak azért is írok ide hogy fent tarsamm a topicot :)
    5. pálya kész most a 6. felénél járhatok kb.

    NAGYON JÓ GAME !!! :))))
  • Spenser
    #213
    Ok na ezt is meg oldottam marha figyelmet len vagyok :)
    Amúgy a játékról : Nagyon teccik ennyi mindent bele rakni egy játékba és ijjen jól meg csinálni hát nem semmi az igaz vannak kisebb hibái de a sok +-hoz képest az semmi .......(THX Skorpíó7 :) )
  • Spenser
    #212
    Na most kezdeném az 5. pályát de nem tudom hollehet be állítani a pálya elején hogy mejjik harci járművet vigyem és mejjiket ne (mert az eggyik harckocsim nagyon levan pukkanva és szeretnék vinni hejjette egy hummert)ha valaki tudja a megoldást akkor segítsen plzzzz .......
  • Spenser
    #211
    Na a dologot már meg oldottam kissé figyelmetlen voltam ...
  • Spenser
    #210
    Na figyi a 4. pályán elején valami-honan-kitől kell meg tudnim a jelszót ???
  • skorpio7
    #209
    Amióta az ISONEWS nem megy , nemigen tudom követni , melyik patch-et sikerült megreparálnia az egyes crackcsapatoknak sem .Az NFORCE ilyen szempontból elég hiányos , szóval várni kell ... remélem nem sokáig . :)
  • skorpio7
    #208
    A francokat ... nem sikerült .A sima crack és az eredeti exe is 5188 kByte nagyságú .A patch simán felmegy , viszont hozzányúl az exe-hez is , ami így 5360 kByte nagyságú lesz .Mondanom sem kell , hogy ezután kiírja "WRONG DISK" feliratot . :(
    Méztem a GWC-t , a SoA oldalán csak a fix, illetve a NoCD crack van csak még az 1.0v-ban .Mivel még igencsak friss a patch ( tegnapi megjelenésű ) , így várnunk kell a törésre , amivel már indíthatóvá válik az új verzióval .Amúgy ha visszarakom a régi exe-t megy a game , de csak a régi verziószámmal ... gondolom egy "újabb" exe kellene , hogy menjenek is az új funkciók . :(
  • Spenser
    #207
    Na még nem raktad fel a Patcht ha igen akkor hogy és jobb lett valami ?
  • Spenser
    #206
    Na készz a 3. pálya is , én a Hammeren kívűl szereztem még két járgányt ezen a pályán :)))))
  • skorpio7
    #205
    Az még semmi , de a4. az már igen , amikor választani kell 2 banda között .Amint írtam is korábban , jobb ha nem az RFT-t , hanem a "punk" srácoknak segítesz , mert ők egy tankkal kedveskednek neked és az mégis csak erősebb , mint egy BMP .
    Ja igen ... kijött egy PATCH a játékhoz , némi újjítással .Megpróbálom felrakni , majd szólok ha megy ... és 36 MB . :)
    Újjítások:
    Patch Features:

    Turn-based Play
    Selectable Ammunition on all vehicles/weapons
    Improved Pathing and AI
    Improved Multiplayer Functionality

    Azt hiszem a fejleszetett útkeresés , gépi intelligencia , választahtóság nagyon sokat javítana a játékon ( akik eddig ezt hozták fel ellene ) !!!
  • Spenser
    #204
    Hali
    A 3. palya ijjen húzós vagy csak én vagyok ijjen béna :(
  • skorpio7
    #203
    Csak így tovább . :)
    Én meg felhúztam magam a 8. pályán ( aminek végül is már vége ) ... most azon filózok , hogy előlről kezdjem-e el vagy hagyjam veszni a 3 maradék teherszállító járművemet esetleg ?!
    Az URAL-t egész egyszerűen nem tudom otthagyni ...
  • Spenser
    #202
    Na kész 2. pálya is ......
  • Spenser
    #201
    Na elkezdtem én is :)
    1 pálya kész nagyon teccik a játék csak a grafikát lehetett volna kicsit jobbra meg az irányítás is kissé zavaró néha.
    Szerintem amúgy nagyon hasonlít a Jaged Alliancéra ......
  • Deajka
    #200
    Köszi, megpróbálom !
  • skorpio7
    #199
    Na , ez itt egy bug , amit lentebb is írtam .Itt sajna kiakad a game , ha követő kameranézetet használsz !
    Amúgy szereztél fegyvereket ?!?
    Mert akkor semmi gondnak nem kellene lennie .Ugye alaptábort elhagyod , balra fent van a MEDVE-s tábor , odaviszed az emberek és lelövöd a medvét .
    Egy taktikai tanács MINDENKINEK ! Legyen 2-3 ember a földön hasalva , lőtávolságon kívül támadó "állapotban" ( ugye van a passzív és védekező még ) , de a lehető legközelebb a megtámadni kívánt állat-hoz , személyhez .Fuss oda 1 negyedikkel , hogy az észrevegyen , majd te is kezdj el futni a társak irányába .Amint lőtávolba ér ( mármint a többi várakozó társak lőtávolába ) , a társak elkezdik lőni az ellent és pillantok alatt végeznek vele .
    Szóval a medve után 2 farkascsapat van még az útban .Azokat szépen le lehet szedni így .Amúgy a a jobb oldali úton szerezhet lőszert a kocsihoz ( ott egy felrobbant HUMVEE mellett ) , de ott is van egy farkascsapat .Ajánlom neked , hogy azt a völgybejárói tábortól közelítsd meg , mert így csak 1 farkascsapattal kell végezned .
    Szóval a gátnál meg beállítod a kamerát kb.45%-os szögbe és átváltod fixbe .Így nem ugrál sehova és nem ragad be , mint azt teszi a követő módban ... és lehetőleg maradj a völgyzáró gát innenső oldalán .Lerakod a dinamit rudat a közelébe ( nem pont elébe kell , lehet 2-3 méter is ) és bumm .Már mehetsz is .
    Ha kell rakok ide neked ki mentést is erről ! :)
  • Deajka
    #198
    Én még csak az első pályán lennék ha nem idegeltem volna fel magan. Szóval a kanyon robbantás részénél. Oda küldöm a pasit kb.20-30 fokos kamera szöggel majd hirtelen vált és felülről látom a kis robbantós muksót. Eddig nem nagy a baj csak a kocsinál lévőkre is ügyelni kéne de így csak a kamerával tudok szerencsétlenkedni. Na, ennyi. Egyébként biztos jó. Peccs nem kellene hozzá ? Ha igen akkor egy címet, plíz ! tenksz.
  • skorpio7
    #197
    Nálam semmi gond az általad felsoroltakkal .Van ugye a 2 kameramód ( követő és fix ) , az irányításról meg csak annyit , hogy istenem nem vmi jó útkereső algoritmust sikerült összehozniuk !
    Amúgy semmi gond az irányítással , bármelyik egység megérkezik a kijelölt helyre , csak némelyik egy kis kerülővel , szóval nem árt figyelni rájuk .
    Mert nálad mi a gond ?
    Ja igen ... szóval újabb korr. a 8. pályához ... hmmm , kicsit dühös vagyok .
    Szóval elég 6 járművet magatokkal vinni , mert jön mellé még 5 .Repcsi , BMP , PSZH , 2 tank .Sajna ezen a pályán el kell hagynom 2 szállítójárművet , de már nem is érdekelnek nagyon a kisebb kaliberű fegyverek , így nem hiszem , hogy szükség lesz rájuk .
    Irány a 9. küldi !!! :)))
  • Deajka
    #196
    Hi!
    Az írányítás, kamerakezelés mindenkinek rendben van?
    Akkor én vagyok béna ? Választ,plíz!
  • skorpio7
    #194
    Hűha ! :)
    Nekem is szarakodik a billentyűzetem , sok a szóismétlés és még rosszul is írtam ... persze duplán . :)))