379
Soldiers of Anarchy
  • skorpio7
    #298
    Nem kell mást , csak megölni a papokat !
  • Spenser
    #297
    Figyi valaki ki tudja a választ.
    meg csináltam a 7. pályát a végén ki is nyirtam a papokat uttána röktön annak a küldetésnek kellene jönnie ahol fegyver nélkül kezdek vagy még kell valamit csinálnom a papok ki nyírásán kívül is ????
  • Rasim
    #296
    Üdv mindenkinek!

    Hááát srácok én lehet feladom. Mióta feltettem a patch-et nem bírok játszani. Azóta már kétszer uninstalláltam az egészet, de már patch nélkül is játszhatatlan... Valamit nagyon elcseszett a gépemen. Talán majd megpróbálom ha Winfost kell telepítenem utána. Pedig nincs szar gépem, és a felbontást is levettem a 2. szintre(előtte 4. szinten ment).
  • skorpio7
    #295
    Én is most szándékozom magamat belevetni újra ... márcsak a 3. végmegoldás miatt is .
    Ja igen , mozgó aknát egyáltalán nem sikerült vennem a játék folyamán és felszedni sem tudtam őket .Amit lehet ( az a rezgő 3 lábú szerkezet ), az nem más , mint az ilyen aknák kiiktatására szolgáló szerkezet .Lerakod a közelükbe és jó gyorsan elfutsz . :) Mert szépen odacsalogatja magához azokat .Mondjuk nem éri meg megvenni mert egyszerre csak 1 aknát tud semlegesíteni , szóval hanyagolni érdemes .
  • Spenser
    #294
    Nah újra el kezdtem,a mozgó aknákat amik az enyémek hogyan tudnám aktíválni ???
  • skorpio7
    #293
    Kössz mindenesetre a címet !
  • skorpio7
    #289
    Mindenesetre szép kis gép .
    Esetleg tervezésre , szerver üzemeltetésre , renderelésre és egyéb komolyabb számítást igénylő szoftverre ... de játszani is tutu lehet vele .
  • skorpio7
    #288
    Sikerült megtalálnod a 3. végbefejezéshez a módot ?!
    Nincs vhol egy leírás a végigjátszásról ? Mintha lenne gy ilyen oldal , ahol game végigjátszások vannak ...
  • Rasim
    #286
    Ja, és várjuk az általad kreált pályákat!!:))))
  • Rasim
    #285
    Igen, ez így van! :)) Amúgy a Gamerben is azt írták, hogy várhatóak jó kis pályák. Amúgy azt is olvastam, hogy egy patch átalakítja körökre osztott játékmenetre is a játékot (mármint lehet választani lsd. Fallout tactics) Érdekes 5let...:)
  • Spenser
    #284
    :) Akkor te már csinálhatod is :)))
  • skorpio7
    #283
    Ja mégvalami ... figyelve a hivatalos honlapot 3 funsite nyílt nemrég a neten , remélem mielőbb lesznek rajta egyénileg kreált küldetések is , hiszen nagyon komplett és összetett editort adtak hozzá , szóval ha vki ennek a játéknak a megszállottja , az nagyon jó kis küldtést kreálhat vele .
  • skorpio7
    #282
    Amúgy nekem is annyi , pedig a gépem szerintem a mostani elérhető majd leggyorsabb kategóriába tartozik ( XP2000+ , 515 DDR Ram , Gef4 Ti4200 ).Mondjuk nekem az eddigi 1 percről jó 1/2 percre redukálódott a töltés és fagyást ( a patch-ek után ) egyáltalán nem észleltem .

    Akárhogyis van , én azért megcsinálom a többi küldetést is a másik oldalt választva ( RFA ) meg ugye kíváncsi vagyok arra a 2 új pályára is .Mondjuk igaz , hogy tényleg kihívás egyszál papi csuhával nekiugorni annak a pályának , de van legalább benne kihívás és ez tetszik .
    Amire nagyon kíváncsi vagyok , hogy vajon mi a 3. végbefejezés ?!?!?!? Mit kell csinálni és hol , hogy a 3. végkifekletet is megkapjuk ?!? És ez esetleg új pályákkal jár-e ?!?!
    Egy biztos , most van egypár ötletem és ki is fogom próbálni , mert izgat , hogy mi lehet a vége .
    Persze elég csalódás így is , hogy mindössze 9 egymás utánni pálya van és vége ... én azért ennél többre számítottam . :(
    Nagyon sajnálatos , hogy nincs benne skirmish mód ( a multiban ) , amit egy kis kereskedés opcióval felvértezve a játék igencsak hosszú életű lett volna .
    Na mindegy ... mindenesetre így nem sajnálom , hogy nem eredeti a game , mert ugyan a játék és az ötlet nagyon király , sőt ... de csalódás ez a kevés pálya .
    Ha vki megleli ( előbb mint én ) a 3. végkifejlet elérésenek módját , szóljon ide .
  • Spenser
    #280
    Akkor nagyon jó lehet a géped nekem lagalább 1 perc ,P. előtt uttán :(
  • Spenser
    #277
    jaja szerintem is így lehet :(
  • Rasim
    #276
    Ja és amúgy nem lehet, hogy a 23 küldetésre azt értették, hogy a döntésedtől függően elágazó sztorivonalakat is beleszámolták? Tehát pl. az 5. pálya kettőnek számít...
  • Rasim
    #275
    Hali!

    Igen, sajna rájöttem. Nem értettem miért nem műxik a technikád, de aztán kis logikával kikövetkeztettem... A másik dolog amiért szomorú vagyok a patch miatt, hogy igencsak elszúrta nálam a játékot. Az egy kis dolog, hogy teljesen átírta az irányítást, de a legrosszabb, hogy percenként befagy a játék. Lemerevedik van hogy egy egész percre, aztán egy percig megint megy. A töltés meg egyenesen kétszer lassabb lett... Tapasztalt valaki hasonlót?
  • skorpio7
    #274
    Spenser !
    Ha megvan még a 6. missziós kimentésed töltsd be , üss egy enter és írd be hogy WINMISSION .Ezután betöltődik a 7. misszió és tégy úgy mint az előbb ... és láss csodát .Szóval itt is már elágazik a játék és 2 újabb pálya jön .Szerintem a 4. pály a döntő , mivel itt nem mindegy , hogy a PUNKOK vagy a TFR oldalára állsz .Az 5. küldetés teljesen máshogy kezdődik és nincsnek benne helikopterek , ha a TFR oldalára állsz .Szerintem akkor is más lesz a vége , ha megtámadod a 6. küldetés végén a NOAH-t vagy akkor is lehet egy másik pálya útvonal , ha a 4.-beb mindkét frakciót megölöd .De egy a lényeg ... 3 befejezést írtak és ebből 2.-t megtaláltam .2 újabb pálya van , ha a 7. küldetésben máshogy döntesz ... de hogy mi az ?! Talán meg kéne ölni a papokat ?!
  • skorpio7
    #273
    Bocs ... tévedtem , az EBGAmes szerint 23!!! single player mission van !

    "...With 23 single player missions through a rich and exciting storyline and various multiplayer options, SOA is the title gamers have been waiting for..."

    Amúgy mintha a patch-ek hatására gyorsabb lenne a betöltődés !
  • skorpio7
    #272
    Az lehetetlen ... a leírás szerint 20!!! missziónak kell lennie !!!
    Itt valami akkor nagyon nincs rendben !!!
  • Spenser
    #271
    Na vége ez az utsó pálya :(
    Szerintem ez is kissé rövidre sikerült :(
  • skorpio7
    #270
    Az a legkevesebb ... én azzal kezdtem , hogy felmértem a terepet .A reptéren már tuti , hogy kapunk egy újfajta gépet és aza a terület egész jól kitisztítható , de ami a hátsó bázis illeti ... hát nem semmi .Beküldtem egy emberemet terepfelderítésre ... főbejáratnál ugye a tank és mberek egész szépen elintézhetők gránáttal , de ami mögötte van !!! , szóval balra 2 fullos Mi24 , előtte 4 tank , jobbra 2 járőröző humvee és egy bmp , balra bent 2 légvédelmi tank , tőlük északra 3 katyusa és 3 löveg , jobbra fent a síneknél is egy szép kis sereg .Hát mit nem mondjak , eddig ez a leghúzósabb rész .
    Amúgy ... megvettem a GAMER-t ( volt PC-GURU ) és van benne egy nagyon jó kis írás a game-ról , bár aki írta nagyon sokat nem játszhatott vele ( méghogy nehéz még normálon is , meghogy emberveszteség nélkül nem végigvihető ... butaság , ha meghalna vki , fejlesztek másik toborzott emberből ugyanolyan skill-űt ) , de ami a lényeg , hogy a leírás szerint a döntéseinktől függően 3 fajta befejezés lehet !!!
    Biztos emlékeztek a 4. küldire , ahol választani kellett melyik frakciónak segítetek a másik elpusztításában ( punk-ok és RFA ). Lehet , hogy másként folytatódna a sztori utánna ( bár a pálya biztos ugyanaz lenne ) ?! Ezt érdemes lesz megtudni , még jó , hogy pont emiatt meghagytam a választás előtti kimentésemet ! :)))
  • Spenser
    #269
    Na ja :)
    A 9. pálya már eléggé húzós pl. van egy repüllőtér ahol van azt hiszem legalább 6db légvédelmi tank ...
  • skorpio7
    #268
    Lurch !
    Király vagy ... nem tudom hogy csinálod , de nagyon köszönöm/köszönjük !

    Rasim !
    Az előző igencsak méretes patch-nek ugye vannak tényleg jótékony és most vettem észre , kevésbé jótékony hatása is az eddigi taktikámra .
    Szóval ... van egy új gomb végre a "főbázison" , amivel pillanatok alatt ki lehet rakodni a felszerelést , zsákmányolt cuccokat járműből , embertől ... ez jó ! Sajna a rossz az , hogy ugye írtam , hogy milyen jól lehet tápolni a TOW-os HUMVEE-ből a Tow rakétakilövős helikoptert ... hát mostmár ezt nem lehet . :(((
    Mostmár tényleg csak hangárban tölthető újra , kár ezért a lehetőségért .

    Mégvalami ... délután egy kis összefoglalót írok az egyes járművek elfoglalásának/megszerzésének körülményeiről .
    Remélem ezután tényleg neki lehet indulni mindössze 2-3 járművel ... a többit meg megszerezni kell . :)
  • Gomez
    #266
    honnan lehet leszedni a gémet??
  • aiguo
    #265
    De gyorsan torolnek mostanaban az sgftp-rol:-((

    Elkuldened mailben?!

    koszonom!
  • Spenser
    #262
    de mint ahogy az előző gondolom ez se lessz csak majd külön jön hozzá :(
  • skorpio7
    #261
    Hát sajna igen , bár ha maga a patch-ecske van megcrakelve , akkor gond egy szál se . :)
  • Spenser
    #260
    Ja igen én is néztem de szerintem ehez is kell egy crekkelt exe. nem?
  • skorpio7
    #259
    Ja igen ez a játékot a következő verzióra módosítja .:

    Soldiers Of Anarchy Update 1.1.2.178

    Természetesen az eredeti update nem működik . :).
  • skorpio7
    #258
    Ezt mielőbb tesztelés alá fogom venni .
    Amúgy kijött egy újabb update a játékhoz , alig 0,5 MB , ami a következőt javítja .:

    Patch Changes
    ~~~~~~~~~~~~~
    - Destroying objects may have caused crash

    Lurch !
    Ha esetleg vagy , akkor rakd már fel a lentebb is megismert ftp-mre a törést ( nforce-n láttam már )
  • Spenser
    #257
    Ja igen amúgy van egy cuccos neve : 125mm MBT APFSD5 grenade és ezzel is eléggé ki lehet szedni a tankokból pl az ellent úgy hogy valamennyire meg marad a jármű......
  • Spenser
    #256
    Hát sajna nem mert baromi sokat kellene ki lőni rá :(
  • Rasim
    #255
    És ez műxik tankkal is? Az a gond, hogy most ahol vagyok nemhogy 2 mesterlövész fegyverem nincsen, de még abba az egybe sincs lőszerem.:(
  • skorpio7
    #254
    Semmi értelme a híddal foglalkozni , lehetetlen megmenteni .
    És vigyázz , ha mész a helikopterral a mozdonyorgató felé ( ott ahol 2 helikopter is várakozik ) , mert fent az északi hegyekben egy SA-7-es rakétavetővel rendelkező emberke van .
    Persze őt megölve , te is használhatod a fegyverét . :)
  • skorpio7
    #253
    Basszus ... én eddig ezt a módszert nem is ismertem !!!
    De mostmár ki fogom próbálni , az tuti !!! Mondjuk ennek fényében már tudom , mit kell otthagyni a 8. pályán . :)

    Rasim !
    2 dolog tuti jobb lett .Az útkereső AI és a egy külön opció a nehézgépjárművekben ( kitárazás , illetve letiltása adott lőszernek!!! - ez utóbbi azért jó , mert így kijelölhető jobban , hogy mivel is kezdje lőni az ellent az egységem . Pl. tanknál letiltom a löveg lőszereit és így feleslegesen tuti nem lövöldöz vele egy HUMVEE-re , hanem csak a 7.62 mm-es gépágyúval !!! amikor pedig szükség van rá , akkor meg csak azzal ) .Az enemy AI-je is fejleszetve lett , ezt majd a következőkben is fogom ( remélem észlelni ) .
  • Spenser
    #250
    Hali
    Na a válasz erre annyi hogy ha van két snipper fegy vered és elég töltény hozzá akkor egy hammert pl 8-10 lövés és már a tied is :))))))))
  • Rasim
    #249
    Hali!

    Ez jó kérdés, még nem próbáltam, pedig nagy lehetőségek vannak.:) Igazából amelyik járműben ülnek, azt likvidálni szoktam...

    Skorpio: feltettem a javítást és a törést is, de sajna mindössze ennyi időm volt a játékkal foglalkozni. A kérdésem az, hogy észrevettél-e valamit a javítás után? Javított valamit a játékon?
  • skorpio7
    #247
    Én most kezdek újra hozzás a 8. pályának , csak most éppen 5 járművel ! :)
  • Spenser
    #245
    Na most kezdtem a 9. pályát :)
    Csak 4 DB szerénnyebb járgánnyal :)
    HOW 2S3
    MBT M1A1
    MI-24 HIND hát nem semmi mijjen kafa gép jól fel is szereltem minden félével :)
    és persze az elmaradhattatlan : URAL

    A pálya elején röktön kaptam is még eggy :
    MBT T-8a -as tankot + még 2 szörnyikét ...