379
Soldiers of Anarchy
  • ghost cb
    #339
    Hát inkább nem :) bocs. Keress egyet a neten.
  • Myrkul
    #338
    Hát megköszönném! De ha nem akarod nem fogok bele halni! Akkor még egy darabig pihen és majdf ha elég erőt gyűjtöttem, akkor majd megkeresem!

    De azért köszi hogy megkérdezted! :)
  • ghost cb
    #337
    Mit vársz? Mondjam meg a sajátom?
  • Myrkul
    #336
    Hali!!

    A játék meg van eredetiben a Pc Guru jóvoltából, de a CD key-t elhagytam valahol az újságot meg nem tudom hol lehet tudna valaki segíteni?
    Köszi!
  • ghost cb
    #335
    Leírtam.
    Az hogy mi az VÉGJÁTÉK (outro) azt nemtom, egy angol nyelvűvel kéne megcsinálni.
  • bigfoot
    #334
    ja oda kidobott
    egyébként mi a jó befejezés??
  • ghost cb
    #333
    Megvan a magyar szoval nem. Egyébként ha probáltad a gammát és tetszik akkor valakitől biztosan be szerválhatod, mert már pcguruhoz is adták (vagy guru gamer), ha meg boltba van nem több 3 K-nál annyit meg megér szvsz, bár pont a rendes befejezést b@szták el...
  • Wanted
    #332
    Tudom.
    De a dc-n nincs meg senkinek a magyar verzió t3-as kapcsolattal, ezért csak az a megoldás marad, hogy megpróbálom "magyarítani" a gammát, hogy legalább a szövegek legyenek magyarul benne.
    Ezt próbáltátok már?
  • ghost cb
    #331
    Ez nem magyarítás, hanem magyar verzió. Minden magyarul van benne, a hangok, a képek (:D), a videók, minden.
  • Wanted
    #330
    Hi!
    Nem tudnátok kiszedni a gammából a magyar nyelvű file-okat?
    Megpróbálnám betenni az angol verzióba.
  • ghost cb
    #329
    Hát bazeg, lödd le
    Okos dolog odakésziteni a tankjaidat, hogy mikor elkezd rohanni, szétrobbantsd a fejét.
    Ki fog baszni desktopra, ha sikerül a magyar változattal!
  • bigfoot
    #328
    hát mégse sikerült!lehet hogy azért mert a magyar változattal nyomom??
    na szóval azt modnja hogy dead lovagok leszünk kérek légicsapást felrobban az össes ellen kivéve a ringyo és mikor elkezdeném löni elszalad és behozza azt a videót amikor meghalok :(
  • ghost cb
    #327
    Bazeg ezek nagyon könnyűek. Ha már itt nehezen megy... Amugy meg járművekkel nem érdemes ember ellen menni, csak légvédelmivel (Shilka vagy M163). SZVSZ. Addig operálj az embereiddel. Én ezeket ugy nyírtam le hogy megkerültem őket amikor elég közel voltam (4 emberrel tszetesen mindnek 1.et) akkor nyomtam egy pausét kiadtam a parancsot és mikor felengedtem a szünetet, 10 lövés és halottak voltak.
  • Axon
    #326
    Én még ott tökölök a 3. pályán. Eddig megszoktam, hogy az ellenfelek likvidálása egyszerű volt. Na a 3. pályától már nem. Már az úttorlasznál is egy csomó időt eltököltem azzal, hogy sikerüljön veszteség nélkül lelőnöm azt a vacak 4 embert. A következő 3 viszont már rögtön vérfürdőt rendezett soraimban. A páncélozott csapatszállítómat 2 rakétával simán hazavágták.
    Szóval mostmár szenvedek vele rendesen.
  • bigfoot
    #325
    köszi ezer hála mer tök idegesített a befejezés ihaz még nem csináltam meg de tudom hogy van remény :D
  • ghost cb
    #324
    angol a billentyűzeted
  • ghost cb
    #323
    Mert a főcsajt kell megölni.
    Ugy van, hogy mondja, hogy élőhalott lovagokat csinál belőlünk, vagy meghalunk. És akkor jön egy teherauto amibe vagy beszállunk vagy nem, de végülis tökmindegy mert ha ezt választjuk megölnek ha viszont vártnk egy csomot akkor ellenségekké változnak az addig semleges AHGYE katonák és élöhalott lovagok "Ő" pedig sárgára vál (a háromszög a feje fölött és elmenekül). Ha mi megöljük őt (amit én meg is tudtam csinálni) akkor ott a 3. befejezés. Probálkozz!!!
    Ha nagyon nem megy elmondom hogy kell
  • bigfoot
    #322
    tudom hol az Q de nekem ezt irja helyette nézd QQQQQ
    egyébként az van hogy jön a ribi megszólal halott lovagokat csinálunk beloletek mire a fonok nem erre a csaj de és mondja várjátok meg a helikoptert addig vissza kapjuk az irányítást és elkezdem lQni az ellent de bejön az anim
  • ghost cb
    #321
    Ilyennel még nem találkoztam, de talán nem a jókat lövöd. Vagy egyből támadsz az egyik csapatra??????
    Egyáltalán megértetted mi a feladat?
    Amúgy a P betű után van az Ő bető.
  • bigfoot
    #320
    de én ott nem tudtam probálom lQni Qket de bejön az anim hogy meghalok:!::!:
  • ghost cb
    #319
    4.en kapsz egyet ingyen, ha ugy döntesz 2-t is kapsz ingyen, szal ne félj
  • Axon
    #318
    A 3. pálya előtt még nem volt a kereskedőnek Abrams-e. Egy kis terepjáró volt amit bagóért is odaadott volna, na meg az az egyetlen T55-ös tank. Ezért szerettem volna mindenképpen megszerezni. Na majd talán a 3. pálya után.
  • ghost cb
    #317
    @ Axon
    Nem kell annyira az a tank, inkább gyűjtögess Abrams-re, T-55 sztem nem nagy szám.
    @ Bigfoot
    Egyébként meg szerinted mondanám ha nem lehetne?
    @ All
    Ugy belejötte a photoshop-ozásba, hogy csinálok valami fasza banner-t, abbol a 4 wallpaperből ami megvan.
  • Axon
    #316
    Én most fejeztem be a 2. pályát és elkezdtem a 3.-at.
    Sajnos a kereskedőnél nem sikerült megvennem azt a meseszép T55-ös harckocsit pedig nagyon fájt rá a fogam. Már mindenem felajánlottam cserébe, de akkor sem adta.
  • bigfoot
    #315
    mért amikor megkérdezi hogy akarok e csatlakozni és várjam meg a helikoptert ott kilehet nyírni Qket??
  • ghost cb
    #314
    Az hogy a 7. pályán kinyirod a papokat, vagy a 9. pályán ahol kinyirt az AHGYE, ott te nyirod ki öket
  • bigfoot
    #313
    nekem azt adta hogy kinyirtak a szektások!
    mi a másik ketto??
    hogy lehet elérni a másik befejezést??
  • Axon
    #312
    Megvan az angol verzió is.
    Még most nem tudom mit takar az általad említett három féle befejezés, de ha megoldható akkor a magyar verzió kimentett állását betöltöm az angolba és megpróbálom megkaresni a harmadik féle befejezést is.
  • ghost cb
    #311
    Magyar verzió SUX!
    Én is ezel játszottam. 3 végjátéka van a game-nek, és ebből a magyarok csak 2-t csináltak meg: elárulom: a 2 rosszat. Mivel 1-szer éreznéd csak azt hogy na ez jó befejezés, de ez a fordítók nem hogy nem fordították le, hanem kivették az angolt is, igy amikor befejezted a játékot, nem az Outro jön hanem kidob asztalra. Jó mi?
    Ezek után csak azt mondom, játszd végig, kicsi az esélye, hogy pont a jo végjátékot fogod elérni, és addig télleg full magyar (egyetlen egy szöveg a 6 pályán angol). Azért kicsi az esélye, mert nem biztos h gondol arra az ember h igy is befejeződhet, és el siklik a megoldás mellett.
    Én végigcsináltam 2 és félszer, és nagyon király játék.
  • Axon
    #310
    Igazat adok neked tényleg nagyon király a game.
    Én mondjuk csak most a héten szereztem meg. Az angol verzio megvolt anno 2 éve amikor megjelent, de valahogy nem került rá sor.
    Viszont most megtudtam, hogy a pc gura januári számához ajándékba adták a magyar verziót.
    A Mediamarkban lehet kapni régebbi újságokat, gondoltam hátha ez is köztük van. Ultra mázlim volt, mert amikor nekiáltam a hatalmas újságkupac böngészésének, rögtön a harmadik újság a pcguru januári száma volt. Tegnap este a 2. pályáig jutottam és nagyon tetszett. Az 1. pályát kétszer is megcsináltam, ez volt nekem a tanuló pálya. Remélem hétvégén lesz időm még néhány pályára.
    Azért szétnézek a neten hol lehet hozzá pályákat letölteni.
  • skorpio7
    #309
    Megkaptam a privát üzeneted és válaszoltam! Kíváncsi vagyok nagyon rá!
  • ghost cb
    #308
    Csak azzal az a baj, hogy nem azt viszek amit akarok, hanem, azt amit adnak nekem. Meg nincs történet. Szal olyan kéne mint egy kiegészitő... dehát nincs és nem is lesz
    Ez a játék BEST. A LEGJOBB. Nagyon ott van pedig már 2 éves...
  • skorpio7
    #307
    Ja igen... arról nem is beszélve, hogy az angol nyelvű változat mikor is jelent meg. Szóval érdemes reménykedni ezügyben.
  • skorpio7
    #306
    Talán a hivatalos oldalon vagy annak fórumában lenne érdemes körülnézni, mert a játék cd-jén ott van a mapeditor és szerintem 1-2 hardcor fun játékos biztos csinált hozzá 1-2 pályát.
  • ghost cb
    #305
    Harmadszorra játszom a játékot, valami kib@szott jó. A magyar változatban elég kevés a szinkronhang de sztem fasza. Nincs essetleg valami olyan update, vagy nem hivatalos kiegészitő ami folytatja a game-et a 9. pálya után???
    végigolvasom a topicot.
  • gvarga12
    #304
    Hali emberek http://files.gaming2.net/file.php?fileid=132
    itt lennének pályák de nemtudom letölteni őket valakinek megy???
  • skorpio7
    #303
    Nos ha vki nem tudná és szerette ezt a játékot , akkor a februári PCGURU teljes játék cd mellékleteként mindössze 1796 FT-ért megszerezheti a játék teljesen magyar nyelvű változatát .Spec. én csak emiatt vettem meg a game-t és ajánlom másnak is a figyelmébe .
  • Spenser
    #301
    Ok már meg oldottam :)
  • skorpio7
    #300
    Így van !
  • Spenser
    #299
    És röktön a havas pálya után jön akkor az a küldi ???