43
American Conquest
  • Framsen
    #43
    Sziasztok !

    Nem tudom hogy a Cossacks 1 fóruma él-e még, ezért gondoltam itt is megkérdem, ha nem baj.
    Szóval Cossack 1 kérdés:

    Abba a problémába ütköztünk, hogy az egyik gépünkön itthon online módban a kép nagyon gyorsan megy- az egeret ha oldalra húzom ugye megy a kép arrább de nagyon gyorsan.-

    Van erre valamilyen megoldás ?
    Olyan beállításokat használok mint a másik gépen, és ettől függetlenül is ilyen.

    Előre is köszi !

    HH-D
  • koj
    #42
    Hogy kell cossacks 2 napoleonicot átteni 60 hz esre? a válaszokat privátba! köszönöm
  • LJ90
    #41
    igy helyes:

    van egy erdekes kerdesem ami lehet kicsitt hulyeseg.a kerdes:

    feltettem a cossacks 2 napoleonic wars nevu jatekot.s jatszodtam.meg very hardon is elfoglaltam europat minden nemzettel.s meg a teruletek vedelmet is max fejlesztettem.meg very hardon is.s ekkor jott meg a battle for europe.a kerdes ezutan az h hogy a francba kell telepiteni a battle for europe-t?leszedtem mar vagy negy helyrol de sehol nem indul el?abba a mappaba ameikbe telepitettem a napoleonic warsot oda kell?vagy hogy kell?valaki kerlek mondja el?kelle a napoleonic vagy hogyan kell?ja es ha + meg valaki egy torrent oldalon a linket is beadna amivel le lehet tolteni de ugy hogy meg menjen is az nagyon jo volna.kox elore is!!!

    Kerdes:hogy kell telepiteni

    Keres: link ahhona a battle for europe le lehet tolteni es meg el is indul
  • LJ90
    #40
    europe.a kerdes ezutan az h hogy a francba kell telepiteni a battle for europe-t?leszedtem mar vagy negy helyrol de sehol nem indul el?abba a mappaba ameikbe telepitettem a napoleonic warsot oda kell?vagy hogy kell?valaki kerlek mondja el?kelle a napoleonic vagy hogyan kell?ja es ha + meg valaki egy torrent oldalon a linket is beadna amivel le lehet tolteni de ugy hogy meg menjen is az nagyon jo volna.kox elore is!!!

    Kerdes:hogy kell telepiteni

    Keres: link ahhona a battle for europe le lehet tolteni es meg
  • RangeR
    #39
    Ez mind szép és jó csak éppen nem igaz! Mivel az Art of War és az European Wars single missiont nem találod meg benne, ahhoz kell az előző 2 cd. Vagy neked külön privát kiadványod van, de olyat a boltban nem veszel!
  • grebber
    #38
    Games Convention

    [MOVIE] Cossacks 2

    [2004-08-20 @ 19:52 - sHadeS]

    Előkerült egy falat Cossacks II: Napoleonic Wars videó. A GSC Game World (a S.T.A.L.K.E.R alkotói) ezúttal is kitettek magukért, a játék nagyon ígéretes. A címéből bizonyára sokan kitaláltátok, Napóleon korába kalauzol minket, és a hat nagyhatalom (Nagy-Britannia, Oroszország, Poroszország, Egyiptom, Franciaország és Ausztria) egyikét vezetve kell kivívnunk győzelmünket. A videót itt találjátok
    Trailer

    info:Gamestar
  • Breki33
    #36
    megvan a jelszó?
  • Breki33
    #35
    a jelszó a 17-es hozzászolásban lévő oldal fórumában megtalálható
  • rusland
    #34
    berk33
  • rusland
    #33
    ehez a BETA-hoz mi a pass?
  • rusland
    #32
    nincs
  • rusland
    #30
    1.ez ADD-ON ra van irva (szoval kiegeszito)
    csak tud ilyet is hogy Stand Alone Az alap es az AOW-s kuldetesek nincsenek rajta
  • Mr.Macho
    #29
    a back to war nem kiegészítő, stand-alone! Benne van az eredeti cossacks, a The Art of War kiegészítő, és néhány plusz ország és új dolgok. Szal ezt leszeded és megvan az eddigi összes cossacks!!!
  • Breki33
    #28
    Magyarország nem csak a magyar katonaság :-)
  • Imremagdi
    #27
    és ebben benne van Magyarország is....
  • RangeR
    #25
    Nem mondom,hogy nem tetszik,de nekem a COSSACKS az jobban tetszik! Jobbak a csaták valahogy.
  • rusland
    #24
    nagyon jo ez az American Conquest
  • Breki33
    #23
    és csak egy szálomn enged
  • Breki33
    #22
    de az
    és már patch is van hozzá
    csak tök lassan jön
  • RangeR
    #21
    AC4BETA:Mi is ez pontosan?American Conquest full verziós béta? Akkor nekiállok letölteni! Vagy nem az?
  • pedro870
    #20
    Csak az zavart az elején, hogy még 1280*960-ban is tök közeli a nézet. Nem lehet vhogy kinagyítani?
  • Breki33
    #19
    AC4BETA:
    ftp://gsc:[email protected]/
  • Breki33
    #18
    köszi
  • Breki33
    #16
    tudom, hogy nem a cossack 2 de igy tudjak akiket erdekel, hogy mire számíthatnak

    amugy naon tetszik csak nem értem a koveket hogy kell termelni
    a favágóim elmennek fát vágni de követ nem tudom hol kell kitermelni
  • rusland
    #15
    a cossacks 2 az nem az american coquest
    csak mondom leszt cossacks 2 ami a napoleoni haborukrol szol ES FULL 3D-ben fog mar nyomulni
    ja es 2xer annyi egysem mint Az AmericanC-ben
  • Breki33
    #14
    szóval 3D :-)
  • Breki33
    #13
    jah hát kicsit lemaradva de kirakták....
  • Breki33
    #11
    olvasd el a PC DOME-s cikket ott vannak képek
  • Breki33
    #10

    :-)))))))
  • hen-tes
    #9
    te se tod ????
  • Breki33
    #8
    majd otthon megnézem
  • Breki33
    #7
    nemtudom még csak most szedtem le
  • hen-tes
    #6
    na !
    ez most 3D -s ??????
  • hen-tes
    #4
    WOW ! :DDDD
    ls ez az a cossack ???
    szal már 3d az egész ????
  • Breki33
    #3
    A fejlesztők a Cossacks-hoz képes alaposan megnövelték a maximális térképméretet is, négyszeresére, illetve egyszerre maximálisan 16000 egységet képes a játék mozgatni, amelyekkel már igazán látványos csatákat vívhatunk. A csaták történeti hűségét növeli még a hitelesen modellezett gyalogsági, lovas és tüzérségi formációk beépítése a játékba. A gyözelem értékesebbé vált azáltal is, hogy a gyöztes csapatok egységeinél részben nagyobb lesz a harci kedv és tapasztalat, másrészt kellő tapasztalat birtokában az egységek új tulajdonságokat is szereznek.

  • Breki33
    #2
    A méltán sikert aratott Cossacks készítője, az ukrán GSC Game World is úgy döntött, hogy elkészíti a maga eposzát. Eredetileg a Cossacks kiegészítőjének szánták a játékot, ám a csapatok és a környezet különbözősége miatt a fejlesztők úgy érezték, hogy egy teljesen új játékkal sikeresebben érhetik el a kitűzött célt. A játék Kolumbusz történeti utazásától az Amerikai Függetlenségi Háborúig öleli majd fel az Újvilág felfedezésének és meghódításának a történetét. A játékos választhat, hogy a különböző európai hatalmak, Anglia, Spanyolország, Franciaország vagy inkább az amerikai benszülöttek oldalán száll harcba.
  • Breki33
    #1
    Megjelent az American Conquest játszható demója. A 221 megásra sikerült játszható verzióban egy küldetést játszhatunk végig a megszálló spanyolok és a hazájukat védő maják harcából mindkét oldal szemszögéből.

    A demóban egy küldetést játszhattok végig a spanyolok és a maják oldaláról is.