160
  • Sir Matthew
    #160
    Sziasztok! 1.02-es verzióhoz nincs ötletetek honnan tudnék magyarosítást letölteni?
  • Szabó Dániel
    #159
    gyuzmo!az új fegyvert kell a célhoz vinni hogy meglegyen az új fegyver
  • Szabó Dániel
    #158
    mzoli70!úgy megy le hogy a feketés részhez kell állni!
  • Szabó Dániel
    #157
    Sziasztok!Tudja valaki, hogy lehet a kódokat a hitman.ini fájlal megcsinálni?Előre is köszönöm!
  • cristof198411
    #156
    Sziasztok!Annál a pályánál akadtam el,amikor megkell menteni a túszt és ki kell robbantani a falat!Élesitem a minibombát de eldobni sajnos nemtudom,hiába nyomom a g betűt is!A segitséget előre is köszönöm:)
  • mzoli70
    #155
    Szia!
    Biztos, hogy nem tudod, mert nem ajánlottad volna, de trojai van az oldalon, amit megadtál !!!!
  • mzoli70
    #154
    Sziasztok!
    Azt hiszem, hogy a 3. pálya, amikor motorcsónakkal megérkezünk, és meg kell akadályozni egy talit, DE hogy a p.... ba kell lemenni a kanálisba???? Odaállok a nyitott fedélhez, és nem megy le ez a ....!!! Segítsetek léccccciii!!
  • Heuro #153
    Meg is oldódott a probléma. A gamehunteres magyarítás az 1.0-ás verzióra készült, ezért nem települt az 1.02-re.
    A www.evm.hu-ról kell letölteni a magyarítást, ez simán működik.
    Mármint nálam ...
  • Heuro #152
    Én a Triple Pack-et vettem meg (Silent Assasin, Contracts, Blood Money) és ugyanazt a hibaüzenetet kapom, mint amit a előttem szólók.
    A magyarításról van szó, persze :-)
    A másik kettő sikeresen "magyarítódott", de ez a Silent ez nem adja meg magát.
    A Gamehunterteam-nál is feltettem a kérdést, igen m,eglepődnék, ha válaszolna is rá valaki :-), ugyanis ők követték el a magyarítást.
  • pötykös
    #151
    helo nem tudja vki hogy honnan tudom letölteni a hitman 2. Előre is köszi
  • Frentzen
    #150
    Sziasztok!

    A 4. küldetés végén a falat hogy kell felrobbantani?

    Ha a G - nyomom akkor én is felrobbanok.

    Elöre is köszi.
  • aerodrom
    #149
    Valaki Segítsen!
    Fel akarom telepíteni a magyarosítást, de amikor patchelni kezd ezt írja ki :

    "Old File not found. However, a file of the same name was found. No update done since file contents do not match."

    (PC Guru-s CD-n van meg a játék)

    Előre is köszi a segítséget!
  • Golem1013
    #148
    Hi all!Valaki segítsen nekem a magyarósítással kapcsolatban,feltelepítettem és elakarom indítani ezt az aranyos üzenetet dobja ki nekem:old file not found.however,a file of the same name was found.no update done since file contents do not match!Valaki segítsen,naon fontos lenne,köszönöm!
  • SARGE
    #147
    pedig ez így van.csak nem elég 1-2 pályát végigvinni ilyen módon.nem tom konkrétan mennyi ez a szám de jó párat teljesíteni kell ahhoz.nem hiába bonusz fegyver :P
  • gyuzmo
    #146
    sziasztok.tudom, hogy van hitman 3 fórum is. De oda már nagyon rég írtak.Itt még azért látok életjeleket.Lenne 1 kérdésem. Állítólag ha a 3-ik részben végigviszünk egy pályát silent assassin módon akkor kapunk egy új fegyvert vagy vmi hangtompítót.Ez igaz???????? Én végigvittem az első 2 pályát silnet assassinként (meg még más pályát is) és nem kaptam semmi újítást vagy fegyvert vagy ilyesmit.Szóval akkor kapok a silnet assassinért vmit vagy nem.Ez lenne a kérdésem.Légyszi válaszoljatok!!!!!!!
  • SARGE
    #145
    Szét kellene nézni sztem. Nincs kedvem most leírni ott vannak kb a lap közepe táján.....
  • Szotyi
    #144
    ítt van egyáltalán valaki? könyi írjátok meg nekem a kodokat
  • Szotyi
    #143
    Ha tudtok a hitman2- höz kodokat akkor írjátok meg az msn címem: [email protected] [email protected]
  • SARGE
    #142
    Az én kérésem : A hitman.ini fájl első sora kellene nekem,mert el***tam és most nem fut.köszke
  • SARGE
    #141
    Sehogy.Egyszerűen a fal előtt eldobod a G-vel és kész.Persze előtte élesítsd!
  • gyuzmo
    #140
    Hogy a faszba kell azt a kurva bombát felrakni a fallra?????????????

  • gyuzmo
    #139
    Melyik gommbal kell menteni?
  • gyuzmo
    #138
    Sziasztok.Kéne nekem magyarosítás a Hitman 2-höz. Nem tom, hogy eredeti cd-e.A PC GURUBÓL van.Ezt azért írom mert amikor letöltöttem a magyarosítást nem csinált semmit.Minden ugyanúgy angol maradt.Légyszi segítsetek.Ja, és mégvmi.Nem tudjátok, hogy kb. mennyibe kerülhet a Hitman 4 része?
    Köszi.
  • klaszsanyi
    #137
    rohadt jó kis game.
    még jó, hogy a Pc Guru melléklete volt a 2006 /7.-i számban
  • GTuning
    #136
    Bitos lejárt az idő, mert 5 perced van hogy kinyíed a csávót. Magyarosítás a játékhoz http://hitman2fan.uw.hu/data/downloads/game_downloads/hitman2_hun.exe
  • internetező
    #135
    sziasztok, most kezdtem a Hitman2 -t, de nem vok túl jó angolos, és nem tudom mit rontok el, mert amikor 0 2. pályán le kell lőni azt a tábornokot, én lelőzőm, a távcsövespuskámmal a másik ház ablakából, a pasi meghal, a többiek kiszaladnak a szobából, és még a küldetés céljánál is kipipálja hogy kinyírtam a tábornokot, de utána kiírja, hogy sikertelen küldetés :(

    légyszi segítsetek, mit rontottam el?
  • Clyde
    #134
    A Hitman 2 futathato verzioja megvan valakinek?
  • Paul Rosetti
    #133
    A Meat King's Partyt és a Traditions of the Tradet, meg a Rendezvous in Rotterdamot előszeretettel csinálom meg úgy, hogy minden embert kinyírok,úgy hogy tényleg senkit se hagyok életben. Hitman ruhában a két silverballerrel szeretek leginkább hentelni!
  • Paul Rosetti
    #132
    Akkor is a Hitman 3 a legjobb! Azért is a legjobb, mert a pályákat kód nélkül is könnyedén végig lehet hentelni (legalább is legkönnyebb fokozaton)!!!
  • Buba007
    #131
    SZiasztok! A Hitman 3-ban mit kell csinálni azon a pályán ahol a vadászpartyn vagy?! Nem találom a srcáot akit meg kell menteni. :(
  • bazza
    #123
    töltsd le a no-cd cracket,
    nekem az segített.
  • bazza
    #122
    Ha tudna valaki küldeni nekem
    egy leírást, cikket, vagy egyéb
    írást a Hitman 2-ről akkor azt nagyon megköszönném
    mert kéne a honlapomra.
    [email protected]
  • Vlala #121
    Sziasztok potenciális megmentőim!
    Baj van, nagy baj. Nem indul a game!
    Jó, tudnék mással játszani, de kíváncsi vagyok a folytatásra! Hallottam, hogy az 1.0 néhány videokártyába és CD-meghajtóba beleköt, szerintem ez a problémám. A v1.01-hez meg nem találok cracket. Lehet, hogy megvárom, míg lemegy 2000 alá és megveszem (csak vicc volt!)
  • sztavrosz
    #81
    Homér és Duke666 ez rátok is vonatkozik!
  • sztavrosz
    #80
    A MaxPayne a kedvenc játékom, úhogy kapd be és ne fikázd!
  • styx
    #78
    Sziasztok,az egyik gamefaqs walktroughtban találtam; az invitation... pályához írták.
    Van aki már megtalálta az említett bejáratot??? "You're probably wondering if I'm going to mention the secret passage. I'm not. If
    you can find it, there's a spare tux and a W2000 sniper rifle out there."
    http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/hitman_2.txt
  • danesz
    #70
    van a játékhoz valami patch, vagy hallhatatlanság kód?
  • Robykee
    #57
    Igazad van. Talan egy palya volt, ahol alarm eseten vege lett a kuldetesnek. Bezzeg a Splinter Cellben...
  • Robykee
    #52
    Hack: menj at abba a hazba ahol a kartonfigura van. Lodd halomra az oroket (a snipert akar el is dobhatod, vaktolteny van benne...) aztan a hazban talalsz majd egy fekete ruhas kopasz foszert, aki ugy nez ki mint te, veletlenul ugynok is, csak mas a szama... ;)
  • Pöty
    #39
    Akinek nem tetszik az UT2003 az vegyen szemüveget. Mikor a fullos demót láttam röhögtem én is de a teljes-teljes már nagyon szép! És vannak pályák ahol kimagaslóan szép és ötletes grafikai trükkök vannak. Ezt még nem láttam de az első résztől behánytam mikor a tutorialt néztem és átéltem azt a hihetetlen bugyuta irányitást. Nem volt türelmem hozzá. Attól függetlenül agyondicsérték már sokan. Lehet jó...

    Ezek a screenshotok gagyik, egyből látszik hogy primkó beállításokkal készültek ugyhogy ebből nem vonok le semmit! Persze nem is várom el hogy minőségiek legyenek, de ilyeneket kár betenni. Legyen két-három király és kész!