211
Emergency
  • akyyy
    #211
    az árvízes pályánál mit kellene csinálni, hogy át menjenek az alagúton a kocsik? ott van felette a magaslat, de nem tudnak rámenni, aztán jön a viz és "túl sok kocsi törtössze" :D
  • Vacy
    #210
    Megdobna valaki a EM ötödik pálya mentésével.
    Vagy vmi patch címmel, a negyedok pályán (forma1) a második bázis kifagy.
    (Azt hiszem ez az egyes, első pálya a motoros traktoros találka.)
    Köszi
  • kisviku
    #209
    Kösz szépen a k*va sok segítséget,de időközben már megvan a full.
    Hát kábé rám is így számíthattok majdan...
  • ricky
    #208
    Segítsetek!!! A 4. pályán megcsináltam minden (elvittem a betegeket meg a roncsokat),de nem írja ki, hogy mission comleted!!! Miért??? Ha sokáig várok vele, akkor azt írja, hogy túl sok a civil áldozat. :((((((((((((
  • Ren
    #207
    Mintha valaki irta volna, hogy mar hirdetik, hogy lesz magyaritott verzio. Gondolom akkor meg max. nehany het. En nem lattam amugy sehol, modnjuk ez nem jelent semmit, mert a CD galaxis-ra es a Westend-es MM-ra korlatozodik :)
  • kisviku
    #206
    Hol van már?Hol lehet kapni?Mikor jelenik meg?
    Megőrülök...
    Könyörgöm segítsetek,mert arról a szar apollo-ról nem lehet leszedni.
    Hol a ku*....életben van már ez a game?
    Megjelent már külföldön?
    Mindent megadnék hogy megszerezzem...
  • kisviku
    #204
    Kérlek segítsetek nekem.
    Lehet már kapni ezt a játékot üzletben?
    Vagy honnan szereztétek meg az emergency 2-t?
    Nekem eszméletlenül kéne.Vagy legalább egy link ahonnan a full-t le lehet szedni.
    Most csak az egypályás demót nyomtam végig csak húszszor...
  • Ren
    #203
    genya: en nem csinaltam vele semmit emlekeim szerint. Minden hullat, serultet, foglyot elszallitottal? A bortoncellakban 2x2 fogoly van
  • genya
    #202
    bocs nem a börtönőrre gondoltam, hanem az igazgatóra, azzal mit kell csinálni?

    azon kívül mindenkit elszállítottam.
  • Ren
    #201
    genya: a fegyvereseket is elszallitottad? mind1 ha lelotted, csak vidd el, a bortonort nem kell elivinn, kiveve ha megserult
  • genya
    #200
    12-es pálya, elszállítottam a cellákban lévőket, de nincs vége, a börtönőrrel kell valamit csinálni?
  • Ren
    #199
    genya: A cellakban levo rabokat is el kell szallitani. Melyik bortonorre gondolsz?
  • genya
    #198
    még mindig a börtönös pálya, elfogtam a menekülőket 3+3+2, a szigeten lévőt, a háznál lévőt, illetve az erdőben lévőt de még nincs vége a játéknak. kérdés: a börtönőrrel kell-e valamint csinálni, illetve a börtönben maradt (cellákban lévő) rabokkal, vagy esetleg valami mást?
  • genya
    #197
    vészhelyzet
  • Ren
    #196
    Az 1-nek mi is volt a magyar cime? Lehet azt meg valahol kapni?
  • genya
    #195
    úgy hallottam lesz belőle magyar, a mostani gamestar-ban már reklámozzák.
  • Ren
    #194
    A roncsokat vissza kell kuldeni a bazisra (ill. nyilvan nem oda viszik, de a lenyeg az, hogy a teherautonak azt a parancsot kell kiadni, hogy terjen vissza a bazisra :) )
  • BADE
    #193
    Játékmagyarosítást még nem csináltak a játékhoz?Nálam pl. a 4.pályán mindent megcsináltam,de nem akar továbbmenni(a speed limitet is visszaállítottam)A roncsokat hova kell vinni?(lehet,hogy az a baj,hogy rossz helyre raktam)
  • cold-fire
    #192
    nekem is ott fagy ki
  • Ren
    #190
    Frezer: azt hiszem el kell zarni a folyoba omlo vezeteket is, ill. az embereket kicsit arrebb kell vinni es ott fertotleniteni
  • FrezeR
    #189
    Ren pajti, annál a küldetésnél amikor az erőmüben tüz van hogy kell megoldani hogy a már fertőtlenitett emberkék ne fertőződjenek meg ujra? a reaktorokat leállitottam mind2-t és mégis
  • Ren
    #188
    Elmenekult egy fogoly. A legelejen 3 fogoly szokik meg, oket kapd el minel gyorsabban. Kicsit kesobb megint elindul 3 (de addigra mar van eleg rendor a helyszinen es meg a bortonnel el lehet oket kapni) es meg kesobb meg ketto. Van egy fegyveres a kis hazikonal, ill egy fogoly az erdoben a bortontol kicsit jobbra es le. Valamint van meg egy fogoly a szigeten is, de o nem megy sehova :)
  • genya
    #187
    12-es pályán ez az üzenet "convicst has escaped", ez meg mi?
  • genya
    #186
    köszi sikerült megcsinálni, már a 12-esen járok, csak nem sok időm van játszani
  • cold-fire
    #185
    van mentése valakinek?
  • Ren
    #184
    Eleg sokat kell ra varni (fel is gyorsithatod az idot), nekem a fentrol masodik hidon jelent meg
  • genya
    #183
    a 10-es pályán, amikor dobálja a csatornafedélt a csákó, mikor, és hol fog felbukkanni?
  • matya007
    #182
    Köszi mindenki!
  • FrezeR
    #181
    mayta007:nyomd meg a tab billentyüt és az rögtön odavisz az egységeidhez
  • Ren
    #180
    Es hallod ahogy megerkeznek? (szirenazas a helyszinen) Nezz korul alaposan, a terkep valamelyik szelen erkeznek meg, nem feltetlenul a balesethez kozel
  • matya007
    #179
    bocsi nem voltam itt, szoval látom a fehér köröket ahogy mennek oda is érnek de utána nincsenek a helyszinen.
  • Ren
    #178
    Egy darabig eltart amig odaernek. Ha visszavaltasz a kozpontba ott se latod oket mozogni a terkepen? (feher korok)
  • matya007
    #177
    hi srácok!
    Én csak most kezdtem a játékot az elsö pályán vagyok.. Elküldöm a tüzoltokat meg minden de nem érnek oda. hogy kell öket a helyszinre küldeni? kiválasztom öket start és egyszerüen nincsennek a helyszinen. valahol eltünnek.
  • Ren
    #176
    Vegigjatszas a 11. kuldetesig, itt: em2.freeweb.hu
  • matya007
    #175
    sziasztok! Tudtok valahol crack-et? valahova elszortam és most nem tudok játszani. Köszike
  • FrezeR
    #173
    köszi Ren
  • Ren
    #172
    genya: en ugy emlekszem, hogy a hulla az a varoteremben volt, az akire radolt a kajas kocsi

    frezer: a folyo masik partjan vannak ketten es egy barlangban rejtoznek meg harman a tusszal. A folyo partjan levoket en lelottem a szigetrol, a maradek harom pedig egy ido utan elojon a barlangbol, ha a templomnal levoknek mar odaadtad a kocsit. Ugyelj arra, hogy max 3 embert olhetsz meg, a tobbieket el kell fognod
  • cold-fire
    #171
    honnan lehet jo sebességel letölteni az emergency2-t?
  • FrezeR
    #170
    Ren: gondolom jársz már a bill gates elrablása cimü fejezetnél;) mit is kell ott csinálni?
    Mert adok egy kocsit a 2 templom előtt állónak és megpróbálnak elszökni megállitom őket de valahol még van gengszter de hol?
  • genya
    #169
    az 1 hulla az hol van szerintem azt nem találtam meg?