8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Messi940
    #5884
    Mekkora mázli... Pont nála volt ez a szerkó és itt állt a kapu előtt , nekem adta. Köszi a jó tanácsot és máskor már a gitárját kérem el
  • Coolfire
    #5883
    Messi940 kérd el Kirktől a mögötte lévő szerkót.Azzal lesz Metallica hangzás,az tuti.
  • Coolfire
    #5882
    Paulie!Légyszi a bénázásom töröld már.Köszi!.:)
  • Coolfire
    #5881
    Öhmm..ennyire részeg nem lehetek.:)
  • Coolfire
    #5878
    Tessék,ez segíteni fog:http://www.youtube.com/watch?v=AOje5eecMMI
  • Coolfire
    #5877
    Még fiatalon én is basszusoztam-ujjal-Metallica dalokat,és Iron Maident.Az Aces High ihletett és az nagyon ment.:)Sőt még a Júlia basszusalapját is el tudtam "kopogtatni".:)Én is teljesen autodidakta módon "tanultam" basszusozni.Ma már nemigen menne.:)
  • Messi940
    #5876
    Inkább riffeket . Azért Kirk szólói még magasak nekem :D . Ok köszi !
  • Coolfire
    #5875
    Menjünk zúzni az alábbi topikba...SEEK AND DESTROY!!!!
  • Coolfire
    #5874
    Mit akarsz?Riffeket,v. szólót?Ahogy nézem a pedált,három tekerője van a ton/dist-et variáld.Hallás alapján próbáld meg kikísérletezni.:)
  • TRex 2010
    #5873
    Extravagáns
  • Messi940
    #5872
    Vki tudna segíteni hogy kaphatom meg a Metallica hangzást egy Daphon e10 mt heavy metal torzítópedállal ? Tudom h nem a legjobb de ingyér elfogadtam :D
  • spiczi91
    #5871
    No apparent motive
    Just kill and kill again
    Survive my brutal thrashing
    I'll hunt you till the end
    My life's a constant battle
    The rage of many men
    Homicidal maniac...
  • Coolfire
    #5870
    Most dupla lábgépes számokat hallgatok.:)Battery,Damage Inc.,Blackened,One,Dyers Eve...meg Lombardo mestert.:))
  • Coolfire
    #5869
    Erre Raining Blood és Kill Again-t kell hallgatnom.Kis nosztalgia.:)Unom már a Metallicát.:)Most a My Acpocalipsevel rombolom magam.:)
  • Ulvar
    #5868
    Biztos akkor ment sátánista imára... :D. vagy inkább slaytanic imára...
  • Coolfire
    #5867
    A neveket tudom nagyjából,csak arcokkal összerakni nem.A Metallicán kívül hallgattam őket is rengeteget fiatalkoromban,de a lentebb írtakon kívül senkit sem ismertem fel.:))
  • spiczi91
    #5866
    Akkor neked :) :

    Frank Bello - Tom Araya - Metallica - Kerry King - David Ellefson - Charlie Benante - Dave Mustaine - Scott Ian - Joey Belladonna -. Dave Lombardo - Rob Caggiano - Shawn Drover - Chris Broderick

    köcsög Hannemann hiányzik :D
  • Coolfire
    #5865
    Én a képen csak Kinget,Scott Iant,Arayat,Mustainet,Lombardot és a Metallica tagokat ismerem.:)
  • Ulvar
    #5864
    A képen jobbról 3. Sapkában.
  • Ulvar
    #5863
    Rob Caggiano a legfiatalabb (1976 November 7.)

    34 éves lesz most. Ő a legfiatalabb, Anthrax szólósa...
  • Coolfire
    #5862
    Mér....a Waka-Waka igenis jó nóta...
  • Coolfire
    #5861
    Nem mintha nem néztem még volna szarrá...
  • Coolfire
    #5860
    Most az egyszer jó fiú leszek.Megveszem a Big Four-t,kerül,amibe kerül.:)
  • Coolfire
    #5859
    Mennyi "nyugdíjas"......

  • Coolfire
    #5858
    Ebbe Jamesnek is bele kellett mennie.Ha mégsem,akkor a Metallica ügyvédei sakirát szétkapják.:)lédi kakát viszont inkább nyelte volna le az anyja,míg tehette...
  • Paulie
    #5857
    pöh.shakira.pöh.
  • spiczi91
    #5856
    Én vótam, király volt :D
  • Ulvar
    #5855
    Nekem is mutatták...
  • Met
    #5854
    faszé nézegetsz ilyen videókat :)
  • Ulvar
    #5853
    Shakira is menjen a kurva anyjába ilyen covert csinálni az egyik leglírikusabb Metallica számról...gyalázat, mintha olyan lenne a szám számára mintha a mennyekben lenne és ilyeneket énekelnének....hát bazdmeg ez inkább magába forduló szám...James is mondta, teljesen saját száma...áhhh faszom nagyon ideges vagyok tegnap óta....
  • Ulvar
    #5852
    Itt van ahol olvastam...
  • Met
    #5851
  • csokalaci
    #5850
    Ez mi a jó büdös franc
  • Coolfire
    #5849
    Creeping Death.....
  • mike0013
    #5848
    ez most lesokkolt...
  • Ulvar
    #5847
    Nem linkelem úgy ahogy szoktam mert ez nem ér annyit....

    sőt...de az én gyermekkoromat most kúrták meg....konkrétan megbaszta ez a büdös ribanc....kész...ezért halál jár!!!!! Dachauba fogom ezeket száműzni örökké való kínzásra!!!

    http://www.youtube.com/watch?v=inu2-wpuGYQ&feature=player_embedded#!
  • Coolfire
    #5846
    Nem kell nekem scene rls,csak tolja fel valaki.:)
  • Met
    #5845
    szerintem hétvégén meg lesz :)
  • Coolfire
    #5844
    Azért a Rob-bal felvett Frantic és Fight Fire With Fire horzsolhatná már a fülem....
  • Coolfire
    #5843
    Páze most jól felizgattál.Már Ausztráliában és Új-Zélandon megjelent.Máshol meg csak 20.-án jelenik meg.Warezba meg nem találom.