8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Messi940
    #5925
    Nah megvolt a Sandman Elsőnek nem volt rossz de még 100 kis baki volt... Pl szólónál nem volt bekapcsolva a wah , dobosunk kihangosítása elment 1szer , vokál még nincs xD De jót zúztunk és kész
  • csokalaci
    #5924
    Ááá ez beteg :D
  • Coolfire
    #5923
    Jaymz Lennfield
    - vocals, lyrics, rhythm guitar

    Grg Hammetson III
    - lead guitar, bkg vocals

    Kliff McBurtney
    - lead bass, bkg vocals

    Ringo Larz
    - drums only!

    Ezeken a neveken már régen is baszartam.Már van 4 album is.:)
  • Coolfire
    #5922
    Ezt meg tényleg most találtam Metallica Jump in the Studio.Beszarás.És már 7 éve kint van.Hát milyen Metallicás vagyok én?:)
  • Coolfire
    #5921
    Pehehh ismét "ráleltem" a Beatallicára.Megint összeszartam magam.Hát ez vmi kurva jó így majd 10 év után is.:)A két legnagyobb kedvenc vegyítve.:))Milyen sejtelmesek voltak anno Jamesék.Sokan azt hitték,hogy tényleg ők azok.
  • Met
    #5920
    A mennydörgő hang elsajátításának titka :)
  • Beast Machine
    #5919
    Balázs Pali bekaphatja - avagy hajbodortási tanácsok kezdőknek
  • Paulie
    #5918
    "Szörfölési tanácsok kezdőknek"
  • Met
    #5917
    címe, hogy növesszünk bajuszt :D
  • Paulie
    #5916
    Kirk ki fog adni egy könyvet
    must buy.
  • csokalaci
    #5915
    Ejha
  • Ulvar
    #5914
    MUST
    BUY
    IT
    NOW!!!!
  • Coolfire
    #5913
    Ezt meg kell vennem.De azért megnézem a "demot" is...
  • bertino
    #5912


    sajna amazonon nincs még előrendelhető formában :(
  • csokalaci
    #5911


    Tetszik :D
  • Coolfire
    #5910
    Nem kapott nukeot,ergo a rippelés jó.Ilyen szar gyárilag is.:(
  • Coolfire
    #5909
    Ezek-ha jól tudom-fan bootlegekből vannak összerakva.Úgy látszik a Q-Prime-nak v. a Metallicanak nagyon kell a pénz.:)És ami a legszebb 18-23 dolcsi közt van az ára.
  • Paulie
    #5908
    ilyet minek kellett kiadni? borzadály a minőség
  • Coolfire
    #5907


    Itt rohadok majd 10 éve,de beszúrni még mindig nem tudok...
  • Coolfire
    #5906
    [img]http://joyhog.com/wp-content/uploads/2009/11/rock25.jpg[/]

    Size: 7,96 GB
    Duration: 4 hours, 5 minutes
    Framerate: 29,970 FPS
    Bitrate: 4247 kbps
    Resolution: 1280x720 - 720p
    Aspect Ratio: 16:9
    Audio Bitrate: 384 kbps, AC3, 6 channels

    Ezek az adatai.Lehet,hogy én tévedek és valami tvrip.:)
    De azt tudom,hogy ebből a Metallica megvan a gépen.:)
    Kb. 5 hónapja van kint.
  • Paulie
    #5905
    Get Him to the Greek-ben Lars k*rvajó:D
  • bertino
    #5904
    akkor lemaradhattam... :)
  • Coolfire
    #5903
    Ez a cucc már kint van a neten...legalábbis úgy rémlik..
  • bertino
    #5902
    Rock and Roll Hall of Fame 25th Anniversary Concerts Coming To DVD
    Metallica, 2010. szeptember 21., 4:08

    Just about a year ago we were more than honored to participate in a special two night event to celebrate the 25th Anniversary of the Rock and Roll Hall of Fame. The two nights of shows at Madison Square Garden brought together an incredible group of artists and resulted in some pretty amazing collaborations.



    A three DVD set commemorating the performances, available in your favorite store or online site October 5, will include the full four hour highlight special that aired on HBO. In addition to these 51 performances, there are an additional 16 bonus performances not seen on HBO and a collector's issue of Rolling Stone magazine featuring behind the scenes stories. There will also be a Blu-ray version available exclusively at Best Buy for the first 30 days.



    Our set included:
    "For Whom the Bell Tolls"
    "Sweet Jane" with Lou Reed
    "Iron Man/Paranoid" with Ozzy Osbourne (full length version not seen on HBO)
    "All Day and All of the Night" with Ray Davies
    "Enter Sandman"
    "Turn the Page"



    Other artists that performed those two special nights were Crosby, Still and Nash, Stevie Wonder, Simon and Garfunkel, Aretha Franklin, U2, Jeff Beck, and Bruce Springsteen. Special guest appearances included Jerry Lee Lewis, Bonnie Raitt, Jackson Brown, Smokey Robinson, B.B. King, Annie Lennox, Lou Reed, John Fogerty, Mick Jagger, Fergie, and others.



    For more info, check out the TimeLife.com.
  • Coolfire
    #5901
    Aha:)
  • Ulvar
    #5900
    valami büdös lábú disco patkány fényezte a nem létező tudását. Az az a semmit...
  • Coolfire
    #5899
    Mit írt valamelyik retek?:)
  • ijo
    #5898
    Sziasztok!

    Felraktam a 1st torrentre a six feet down under lemezt!
  • Ironman2
    #5897
    Hülye troll!
  • Ulvar
    #5896
    ???????????????????????????????????????????????????????????????????????
  • csokalaci
    #5894
    Zsíír
  • Coolfire
    #5893
    Hm....kifejezetten nem rossz..:)))
  • Coolfire
    #5892
    Szerencsétek,hogy 0day warezos is jár a topikba...
  • Coolfire
    #5891
    Bonccsad,tőccsed.:))

    Metallica-Six_Feet_Down_Under-(EP)-2010-CaHeSo


    Product Description:
    Metallica are celebrating their upcoming Australian and New Zealand tour with the release of The Six Feet Down Under EP, a limited-edition, eight-song set that includes live tracks recorded from the band's previous visits to that part of the world. The EP, which contains songs from as far back as 1989.

    Artist: Metallica
    Title: Six Feet Down Under (EP)
    Label: Mercury
    Genre: Metal
    Bitrate: 165 Kbps Avg
    Time: 52:52
    Size: 62.4 MB
    Rip Date: 2010-09-20
    Str Date: 2010-09-20

    Track List

    1. Metallica - Eye Of The Beholder - Recorded Live On May 4, 1989 At Festival Hall In Melbourne (06:32)
    2. Metallica - .And Justice For All - Recorded Live On May 4, 1989 At Festival Hall In Melbourne (09:52)
    3. Metallica - Through The Never - Recorded Live On April 8, 1993 At The Entertainment Centre In Perth (03:40)
    4. Metallica - The Unforgiven - Recorded Live On April 4, 1993 At The National Tennis Centre In Melbourne (07:01)
    5. Metallica - Low Man's Lyric (Acoustic) - Recorded Live On April 11, 1998 At The Entertainment Centre In Perth (07:00)
    6. Metallica - Devil's Dance - Recorded Live On April 12, 1998 At The Entertainment Centre In Perth (05:48)
    7. Metallica - Frantic - Recorded Live On January 21, 2004 At The Entertainment Centre In Sydney (07:45)
    8. Metallica - Fight Fire With Fire - Recorded Live On January 19, 2004 At The Entertainment Centre In Brisbane (05:09)




    Link1
    Link2
  • Coolfire
    #5890
    Szerezzétek meg a tabokat a netről.Ha tudtok kottát olvasni,akkor gyorsan fog menni.Hát nem a legkönnyebb számot választottátok.:)
  • Coolfire
    #5889
    Szerintem az aláírásokat is rögtön kivereti még frissiben.Király,nekem is ilyen hát kell.Na ez az igazi 'tallica fan:))
  • Messi940
    #5888
    Meg lehet azt tanulni... Majd de ma lesz az első próbánk a bandával Sandmant kell eljátszanunk 24.-re
  • csokalaci
    #5887

    2:40-től haláli :D:D:D:D
  • Coolfire
    #5886
    Ha megy a Damage Inc.,majd szólj.:))
  • Coolfire
    #5885
    Vegyél még egy pár órát is tőle.Páze 30 éve csinálja,de még mindig napi 4-5 órát gyakorol.Csak azt tudnám minek.:)))