8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Dougie
    #1912
    mindegyik számból kb. 10 másodpercet belehallgatva link azt hiszem veszem meg az albumot eredetiben a megjelenés napján - 15 éve erre várok (na jó, akkor még kicsi voltam :))
  • Dougie
    #1911
    On Metallica's new album, "Death Magnetic":

    Lars Ulrich (drums): I can honestly say that this album is the best album we could possibly have made. Can I guarantee that people will like it as much as they like our older albums? No, I can't; I can't offer any guarantees. But I promise you that we could not have made a better album.

    Kirk Hammett (guitar): This album is some of the best music we've made in the past 15 years. A lot of the albums we made post-'Black' album were us trying to get away from a perceived Metallica sound. That was the right thing for us at the time, but we don't feel we haveto do that anymore. And to be truthful, it's fun to play fast, to be heavy. We're now all on the same page with regards to that. I'd even go so far as to say that we even missed playing that way.

    James Hetfield: This album has a hunger and a youthfulness about it. We had a new producer, a new bass player… and we worked really hard to get it right. So when you ask me if it is good, if it's really good, I can honestly say, 'Yes, it is!'

    Kirk Hammett: I think we're all aware of the danger of becoming a band that exists in the past. I think any band that's been around as long as we have has to face that. But ['Death Magnetic'] is going to prove to people that we never lost our ability to make an album like this. We just chose not to. And I'll stand by those words.
  • Dougie
    #1910
    ez olyan mintha egy Slayer szám lenne
    thrash a javából: gyors, agresszív és megy a darálás, ahogy kell

    yeah - végre megy a duplázó Lars lábainál

    (vissza a gyökerekhez)
  • Paulie
    #1909
  • Beast Machine
    #1908
    lasan újra lehet a thrash metál jelzővel illetni a Metallicát :P

    A My Apcalypse szólójának legvége nekem nagyon nem tetszik, vagy csak én vagyok hülye?
  • Paulie
    #1907
    SPIT IT OUT!!!!!44444
    ahhhh
  • Beast Machine
    #1906
    FAKKJEÁ
  • zvaragabor
    #1905
    Új szám, My Apocalypse.

    Le is tölthető.
  • Dougie
    #1904
    a One-t azért nem veri, de szerintem a Fade to Blackkel és a Welcome Home-mal simán felveszi a versenyt az új szám - és ez nagyon nagy elismerés
    az eleje is kimondottan tetszik, meg a váltások is,
    fel van építve, ki van találva (szép magyarosan fogalmazva) ez a szám
  • zvaragabor
    #1903
    Szeptember 12-én lesz új album, most csak egy Single-t dobtak ki, a The Day That Never Comes c. számot. Fade To Black/Sanitarium/One stílusú nóta.
  • Zizou5
    #1902
    lemaradtam sracok 1 kicsit. van uj album?
  • bertino
    #1901
    jaja, vééééééééééééégre :)
  • Met
    #1900
    jó lesz ez, jó lesz ez...
    ezek tényleg visszanyúltak a gyökerekhez (vagy meghallgatták a Ride, Master, Justice-t )
    végre van gitárszóló :)
  • Paulie
    #1899
    jaja
  • zvaragabor
    #1898
    Amúgy észrevettétek, hogy a Little Taste Of death részletek számlista alapján követik egymást? 1-es volt a That Was Just Your Life, 2 The End of the Line(ami a Death is Not The End), 3 Broken, Beat & Scarred, 4 The Day That Never Comes...
  • Paulie
    #1897
    most akkor jöhet a klipp!
  • Dougie
    #1896
    egyébként nekem 4:35-től kb. 4:45-ig a gitár riff kicsit hasonlít az AC/DC Hail Caesar egyik részére, vagy csak nekem?

    amúgy többszöri hallgatás után is tetszik :)
  • Dougie
    #1895
    wow

    a The Day That Never Comes-nak az utolsó 3 perce egyedül jobb mint a St. Anger album összes száma együtt

    nem akarom elkiabálni, de tényleg visszatéééértek
    (csak így tovább)
  • Beast Machine
    #1894
    a Battery a kedvenc Metallicska számom, remélem, méltó kistesót hoztak össze neki.
  • Paulie
    #1893
    ugyanolyan minöség köbö,végefelé lehet hallani a ropogást
  • Paulie
    #1892
    thx
  • TBTPumpa
    #1891
    egy picit jobb minőség, mint az a 96kbps-os MP3!
  • TBTPumpa
    #1890
    The Day That Never Comes - 256kbps-os MP3-ban!
    http://www.mininova.org/tor/1715747
  • Paulie
    #1889
    és ez még semmi,lesz itt még instrumental,lesz itt battery 2 :D
    meg lesz unforgive 3 szóval.......AH....megyek mélyhütöbe szept 12ig
  • TBTPumpa
    #1888
    kösz a linket! nagyon fasza ez a szám! már tuti hogy megveszem az albumot!
    azthittem a St Anger óta visszavettek erre tessék! :-D
  • zvaragabor
    #1887
    Az a baj, hogy tényleg annyi fikázás megy, és még fog menni, hogy már nekem sincs gusztusom felnézni a hivatalos fórumra. Egy ideig biztos nem.
  • Paulie
    #1886
    sztem mostantól nemnézek értékeléseket hivatalos metallica fórumon, mert van néhány olyan szerencsétlen ember hogy az kész.nekem teccik éskész és sztem black óta nemhallottam ilyen jószámot :)
  • bertino
    #1885
    omg
  • Paulie
    #1884
    ámen.
  • zvaragabor
    #1883
    Mostantól a The Day That Never Comes-t a Fade/Sanitarium/One mellett kell emlegetni. :D
  • zvaragabor
    #1882
    Amúgy meg érdekes, hogy a hivatalos fórum nem üzemel. Talán nem hiába. Talán féltek attól, hogy több ezer felhasználó rohamozza meg, hogy beírja "IT FUCKIN RULES!" "METALLICA IS BACK!" "IT'S THE BEST THING SINCE JUSTICE!" és a szerver túlterhelődne. :D
  • zvaragabor
    #1881
    Hát általában elég rendellenes dolog lenne, de most kivételesen elnézzük. :)
  • Paulie
    #1880
    ésha én elélveztem?
  • zvaragabor
    #1879
    És akkor még a Remember Tomorrow feldolgozás tetszett...ez meg szarrá veri a Tomorrow-t.
  • Beast Machine
    #1878
    sztem ez a szám nagyon hasonlít a Fade to Blackre, pláne a refrén részét, csak emlékezzetek vissza a számra.

    erekcióm lett a hallgatása közben, ez normális?
  • Paulie
    #1877
    köszzzzzzzzzs
  • zvaragabor
    #1876
    http://rapidshare.com/files/139058167/Metallica_-_The_Day_That_Never_Comes.mp3
  • sanzik
    #1875
    innen lehet szedni
  • sanzik
    #1874
    hát ez a szám simán ötös ! állat !!!
  • Paulie
    #1873
    majd véleményt is kérünk:D