8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • sz4bolcs
    #2072
    Most jutott el a tudatomig, hogy kijött az új Metalicska album.

    Amit először észrevettem, hogy van egy Unforgiven 3-at.
    Már véleményeztétek?

    Én azt vettem észre, hogy egy nagyszerűen összerakott szám, élvezet halgatni, viszont semmi unforgiven-ös nincs benne, ami megvolt az a nyomott sejtelmes hangulat a másik kettőben, az ebben nincs.
    Azt gondolom, hogy egyszerűen nem jutott eszükbe új cím..
  • zvaragabor
    #2071
    Angerrel szerintem a baj a következő:
    -béna dobhang
    -hosszú számok, de nem is lenne baj a hosszal, csak az a baj, hogy ismétlik a részeket, gyakorlatilag cut&paste megoldással újra játszák a részeket.
    -James vokáljával abszolút semmi gond(ott van ahol kell, nem hamis, nem csuklik el), de néhol érdemes módon énekel, illetve néhány szövegrészlet, vagy beordítás vagy kiegészítő hang szerintem béna
    -nincs szóló, bár ha az előző pontok nem lennének, lehetne belőle egy érdekes koncepció.
    -A gtár nagyon le van hangolva, gyakran nem hallani, hogy pengetik, csak valami mély zúgást.
  • leserd
    #2070
    szerintem nem szar a st.anger, csak túl hosszúra nyújtották a számokat és szóló sincs, ami változatosabbá tehetné őket. a mellékelt dvd-n - amin élőben elnyomják a számokat - még a hangzással sincs baj. szerintem. persze nem ér az első 4 (5) album nyomába.
  • highlander15
    #2069
    Szerintem a legjobb album a Ride.
  • CUCLI
    #2068
    dying in your arms a beszteszt :)))
  • zvaragabor
    #2067
    Nekem Ride/Master (nem tudom), aztán Justice/Kill/Death (nem tudom, Justice egy összetett, komplex album, teli váltásokkal, és ez nagyon tetszik, Kill viszont teli van zúzós, vágtató headbangelős számokkal, Death-et meg még nem ismertem ki annyira), majd Anger, végül Loads.

    Különben biztos ismeritek, legalábbis névről a Trivium bandát. Első két albumuk még metalcore, tehát metalcore-osan üvöltözős. Viszont a harmadik The Crusade album ízig vérig heavy metal egy kis thrash beütéssel, az ének nagyon szép, tiszta, ráadásul emlékeztet Het reszelős hangjára. Aki teheti, halgassa meg, nagyon jó album (az instrumentális szám odabasz rajta).
  • highlander15
    #2066
    Nálam pedig:Ride,Master,Black,Justice,és a többi.
  • Paulie
    #2065
    nálam így: Master(örökké),Justice,Death,Ride,Kill aztán ami maradt
    épp ezért jó a Metallica,változnak,mást is kipróbálnak,azt játszák amit akarnak, kész.
  • badalac
    #2064
    Szerintem semmivel sem igénytelenebb a Black vagy a Load/Reload, mint a regebbiek. A St. Anger szerintem szar, tehát nem arról beszélek.

    Nálam /pillanat így néz ki a sorrend:

    Master, Justice, Death, Black, Ride, Load, Kill, Reload....
  • Dougie
    #2063
    dehogynem
    végre valaki a The End of the Line-t említi (piszok kemény szám)

    amúgy érdekes, hogy itt szinte mindenki egyetért, hogy az első 4 album volt a legjobb, és a St. Anger a legszarabb - máshol azért közel sem ilyen egyértelmű a helyzet (ráadásul általában mindenki a feketét szereti, meg a Load/Reload-ot is igen jónak tartja, a koraiakat meg nem is szeretik annyira... pedig ha tudnák) úgyhogy ez is bizonyítja, hogy ide a valódi/igényes Metallica fanok járnak
  • Paulie
    #2062
    ez nekem jópár számnál befigyelt, pl the day that never comes 4:05töl
  • Beast Machine
    #2061
    Srácok, csak nekem támadt a The End of the Line-nál 4:39-kor olyan headbangelhetnékem, hogy majd' megfejeltem az asztallapot?
  • Paulie
    #2060
    kíváncsi vagyok hogy itt is megjelenik-e az album 12.én-.-
    ha nem,morci leszek és azt fogom mondani eladónak hogy:
    "BOW DOWN SELL YOUR SOUL TO ME" (:
  • gercse
    #2059
    mindegyiket szeretem úgyhogy :DD

    de a sorrendem aszerint hogy melyik albumon van arányában a legtöbb olyan szám ami tetszik: Master, Justice, Ride, Kill, Death, Black, Load Reload, St. Anger
  • Paulie
    #2058
    elsö négy album alap! kill,ride,master,justice jameg death mostmár:D
  • gercse
    #2057
    én sem csak azt hallgatom :)
    nekem mondjuk viszonylag új minden album :D, bár már jópár nótát ismerek
  • Paulie
    #2056
    énmeg próbálom magam türtöztetni mer nemakarom megunni....szóval közben meghallgatom a többi albumot is
  • gercse
    #2055
    Suliba/ból menet is azt hallgatom ;) meg itthon is :D(néha)
  • zvaragabor
    #2054
    Én továbbra is türtőztetem magam, azóta sem hallgattam. :) Pénteken szééétszedem a hangfalat.
  • Met
    #2053
    munkába jövet menet azt hallgatom :)
  • Paulie
    #2052
    remélem azért nemír senki mert mégmindig hallgatja új albumot vagymer éppmost lopja össze pénzt albumra péntekig D:
  • Met
    #2051
    volt kép a Metallica (USA) club újságjában, So What (volt) a címe, van pár darab belőle :D
  • bertino
    #2050
    :)
  • Paulie
    #2049
    nagyon tetszik nekem ez a videó
    föleg James beszéde meg amikor kifut Lars és ott a tömeg.
  • peti79
    #2048
    4-en.:)
    '99 Bp.
    '03 Nürnberg - Rock Im Park
    '04 Bécsújhely - Aerodrome
    '06 Nickelsdorf - Novarock
    Mindegyik egy élmény volt.:) De a legjobban nekem a novarock-i buli tetszett, mert ott lenyomták egybe a Master of Puppets-et.
  • bertino
    #2047
    én a '89-es Seattle-i koncerten akartam volna ott lenni :((((
    nah meg az S&M-en is :D





    kár, hogy mikor ment, én még csak 3 éves voltam, ez egyébként mellékes.
  • bertino
    #2046
    Lars Ulrich of Metallica Thanks YouTube Fans
  • badalac
    #2045
    '93-as koncertről hallottam, hogy szakított... :D
  • badalac
    #2044
    Én nem tudtam elmenni a Bukaresti koncertre, mert éppen aznap muzsikáltam én is Marosvásárhelyen(Erdély)
  • Beast Machine
    #2043
    képt, vagy nem történt meg.
  • CUCLI
    #2042
    képet!
  • Paulie
    #2041
    jólnézhet kiO_O
  • Met
    #2040
    helyes :)
    olyat ne csináltass, hogy jobb felkaron Justice szobor mert az már van nekem
    most újra tervbe lépett egy másik a bal felkarra
  • Paulie
    #2039
    én maradok annál hogy megveszem a cd-iket:D
  • gercse
    #2038
    majd pár év múlva :)
  • Met
    #2037
    Metallicás tetoválás esetleg?:)
  • gercse
    #2036
    még 99 ben is sajnos csak 11 éves voltam úgyhogy még egyen sem, de amint lesz lehetőség megyek
  • Paulie
    #2035
    éncsak "most" voltam bécsben :/ de azis jóvolt nagyon
  • Met
    #2034
    Ki mennyi Metallica koncerten volt kint?:)
    én kettőn, 93 és 99
  • Paulie
    #2033
    szép történet:) nekemis metallica az elsö metál zeném bár én még újnak számítok:D
    elöször 12évesen hallottam meg a master of puppets-ot bár akkor még nemnagyon szerettem:Pmost persze kedvenc számom tölük