8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • bertino
    #2112
    hozzá kell tennem, hogy az oldal nemrég indult és hát elég érdekes cikkírói vannak... nagyrészt én sem értek egyet vele.
  • Paulie
    #2111
    ez nagyon gáz:(, szerintem ilyen embereknek nemkéne írniuk albumokról:(
    most nemazért,lehet én vagyok túl elvakult vagy vmi, de bazmeg hogy u3 egy "hulladék"?mi az isten baja van szegénykém fülének:)
    dehát valamivel kikell tűnni a többi elemzés közül:)
  • bertino
    #2110
    http://gamepod.hu/iras/metallica_death_magnetic.html
  • Paulie
    #2109
    végighallgattam megin délután,és isteni volt komolyan.ezt a napot még a házban lakó nénik is megjegyezték.
  • Met
    #2108
    nekem is ilyen érzéseim vannak miközben hallgatom a lemezt, de nem baj mert tetszik nagyon, kellett már egy ilyen lemez....
  • Paulie
    #2107
    hát legalább nem mások számaiból ismerös
  • leserd
    #2106
    úgy látom mindenki az albumot hallgatya :) én is. atomzsír. sok ismerősnek vélt résszel más metallica számokból. de jó ez így.
  • leserd
    #2105
    ki van vágva. ráadásul kívülre egy hatalmas matrica is felkerült a metallica és death magnetic szöveggel. enélkül pont jól nézett volna ki. de a zene a lényeg :))
  • Paulie
    #2104
    És mostmár mondhatom hivatalosan is hogy megjelent,és kurvajó!
    Emberek!Megjelent!!+3445:D:D:D
  • Paulie
    #2103
    megvettem:O:Omegvan.igen.
    /me boldog
  • LeonKowalski
    #2102
    Végre valaki jót is ír a St. Anger-rell kapcsolatban, nekem a kedvenc albumom meg monjuk a Master. Az Anger hangzásával sincs bajom. Hallgattam remastered meg kijavított hangzással de úgy nem az igazi. Nekem így tetszik ahogy van. Mellesleg az új album állat jó, 40x meghallgattam már és meg is veszem, csak azt nem értem, mi az hogy lyukas a digipack. Láttam fotón de ha a füzet is ki van vágva akkor az nagyon béna.
  • sz4bolcs
    #2101
    Nem csináltak szart, úgyis megveszik a rajongók.
    Csak a szar zenével van úgy, hogy felkerül netre, akkor egyszer meghallgatják, és már senkinek sem kell.
  • Met
    #2100
    rájöttek, hogy nem igazán kifizetődő kicseszni a netezőkkel :)
  • Paulie
    #2099
    Metallica drága felrakta egész albumot föoldalra.áldott lelkek
  • Paulie
    #2098
    én holnap azonnal:O
  • CUCLI
    #2097
    már csak hónapok kérdése |:
    [megveszi]
  • zvaragabor
    #2096
    Kik vették már meg? Én ha minden igaz, holnap cuppanok fel pestre a headbangerbe.
  • zvaragabor
    #2095
    Félre ne értsd, szeretem én az angert, csak leírtam a gyenge pontjait.
  • Paulie
    #2094
    nekem House That Jack Built közepe nemtetszik de nagyon,söt már idegesítö,amikor wah-wah pedálon keresztül énekel james...:/
  • Barnus
    #2093
    fuu látom itt nagy St.Anger ellenzés van, akkor csak zárójelben jegyzem meg, hogy nekem az az albumuk is iszonyat tetszett. persze közel sincs olyan, mint MOP AJFA vagy DM, de nekem nagy kedvencem SA is. Igazából nincs olyan album vagy szám, amit ne szeretnék. Ha választani kell legkevésbé kedvelt számot, talán a Jump in the Fire-t tudnám mondani. Valahogy az annyira nekem nem jön be. Főleg az ének rész. Nem rossz végsősoron, de számomra az egy kicsit gyenge. SA bármelyik számát sokkal jobbnak tartom annál.
  • Paulie
    #2092
    majd csinálsz róla képet?
    mármint a coffin-ról:)
  • Barnus
    #2091
    egyetlen nagy gondom van a digipack verzióval, amit nem értek, hogy miért ilyen gagyi láma módon csináltak meg. Igazán megtehették volna, hogy két verziót törtelnek a borítóból. egyik a hagyományos borító, ami fullra van irva, másik a digipack, ami ugye középen ki van vagdosva. De nem....nem készült két verzió. A sima borítót egyszerűen kivágták koporsóalakban középen és ahol épp amúgy a dalszöveg lett volna, ott a sor eleji(vagy épp sorvégi) betük/szavak hiányoznak. Azért ez elég gáz, hogy megveszek egy digipacket és hiányzik a szövegnek egy része:(
    Én mondjuk a Death Coffint veszem meg kiváncsi leszek, ahhoz melyik verzió jár.
  • badalac
    #2090
    annyi az egész, hogy szebb a digipack, tényleg. Én személy szerint szeretem, nem sajnálom kiadni azt a kevés pluszk iadást, ha választhatok az üzletben a digipackos vagy a normál közül.

    Talicskáéktól már két album(fekete, St. Anger), Pain of Salvation-től meg a BE albumuk is megvan digipack formátumban, és meg kell mondjam, sokkal szebben mutatnak a gyűjteményben.
  • zvaragabor
    #2089
    Marad a standard. Köszi. :)
  • Paulie
    #2088
    hát az egyik ilyesmi
    a standard meg sima kemény tokos, minöség mennyiség ugyanaz
  • badalac
    #2087
    igen, most olvastam el... hát mit mondjak? Vélemények és vélemények, ez van. Bár abban semmi rációt nem találtam, mikor a cikk írója szapulta James hangját, s Lars dobolását. Szerintem pont ellentétesen, Jamesnek kurva jó a hangja, s Lars is jól hozza a tőle megszokott egyeniséggel az alapokat.
  • zvaragabor
    #2086
    A CD-s digipack és a standard között nem tudjátok mi a különbség?
  • artschiatwork
    #2085
    indexfikagépék véleményére nem kell adni...
  • badalac
    #2084
    már korábban is írtam, hogy egyedüli "negatívum" az albumról az Unforgiven III. No, nem az egész szám, mert alapjába véve nem rossz, de lehet hogy csak engem, de az kibaszottul zavar, hogy Kirk szólója vége felé egy nagyon idióta szintieffekt megjelenik, ami nagyon bénára sikerült szerintem, és az egész szóló feelingjét - pont, amikór a végkifejletben van - ott bassza el ahol kapja! Ja s a másik meg az, hogy már azért klisés kezd lenni ez a sok Unforgiven cím. Lassan fogadhatunk, hogy meddig fog ez folytatódni...

    De ez csak az én véleményem, remélem nem tagadtok ezért ki, mert amúgy én is szeretem az új albumot, sőt':))
  • Paulie
    #2083
    márcsak 3-at kell aludnunk^^
  • Paulie
    #2082
    indexen olvastátok "album elemzést"? akkora egy összecsapott,gyenge,semmi ismerettel írták hogy azkész. :/
  • Paulie
    #2081
    ja:D sry
  • Beast Machine
    #2080
    a Spit it out-ot külön írtam (az a My Apoban van, ügye), azért vagyon amottan amaz vessző.
  • Dougie
    #2079
    jól összefoglaltad, szerintem is nagyjából ezek miatt lett igencsak béna a St.Anger album (egész egyszerűen béna az egész hangzás, béna dobhang, béna gitárhang, nekem az énekhang se igazán tetszett, egyáltalán nem ütős az egész, valamit baromira elállítottak, vagy ha így akarták, az még nagyobb baj... és akkor erre jön még rá a sok ismételgetés (csakhogy meglegyen a hossz) és a nulla egész nulla darab szóló, amit (személy szerint) egész egyszerűen nem tudok tolerálni) - persze lehet hogy nem olyan rossz ez az egész, csak magas a mérce (azt elismerem)
  • Paulie
    #2078
    spit it out-ot nemhallom all nightmare longba:O
  • Beast Machine
    #2077
    "SUF-FER-UN-TO-MY-A-PO-CA-LYPSE!!!!", meg az All Nightmare Long refrénje, "SPIT IT OUT!!"
  • Paulie
    #2076
    kedvenc szöveg új albumról?:)
    nekem: "THE SLAVE BECOMES THE MASTER" meg "WE DIE HARD" meg persze BOW DOWN SELL YOUR SOUL TO ME.." :P
  • Paulie
    #2075
    mikor kész lett a szám utána lett unforgiven 3 a címe.
  • sz4bolcs
    #2074
    Visszaolvastam pár oldalt, még nem találtam olyan kritikát, hogy másnak is hiányozna a számból az az érzés.. :)
  • zvaragabor
    #2073
    Nem jött még ki, csak kiszivárgott. :) Most péntek a hivatalos megjelenési dátum.