8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • zvaragabor
    #2152
    Amúgy megjött az ócssó verzió. Legalább van. Csak a tokon van két überronda szar, egyik az árcimke, másik egy undorító reklámmatrica, hogy "vegyek egyel több zenét mint tavaly, www.1eltobb.hu", szal semmi köze sincs a lemezhez, csak rárakták reklámnak. Ezeket el akarom távolítani, de lekaparni nem jó ötlet. Van javaslatotok? Áztassam le?
  • zvaragabor
    #2151
    Nekem túl sok a wahwah. Meg mintha semmi céltudatosság nem lenne a játékban, csak játszana össze-vissza.
  • Paulie
    #2150
    én jobban szeretem kirk verzióját
  • zvaragabor
    #2149
    Különben tudtátok, hogy a GuitarHero-s változatban a S&R-nek két verziója van, egyiken James viszi véhih a szólót, másikon Kirk. A CD-n meg ugye első fele James, Másik Kirk. És James full verziója szerintem mérföldekkel jobb mint a wah-wah katymasz.
  • Paulie
    #2148
    [most tölti a flac verziót] :)
  • zvaragabor
    #2147
    Na jóvan, nővérem az olcsóbb európai verziót vette meg...elvileg már csak ilyen volt headbangerben. Pedig először az volt hogy felmegyek pestre és én veszem meg. Most már mindegy, CD tartalma ugyan az, csak egy kivágott booklettel lettem szegényebb.
  • Paulie
    #2146
    istenem de hülye emberek élnek a földön:(
  • Met
    #2145
    Hehe
  • zvaragabor
    #2144
    Én is.

    Más. A DM korai, demó változata, amikor még fedőnevik voltak:
    SPOILER! Kattints ide a szöveg elolvasásához!
    http://isohunt.com/torrent_details/50549964/death+magnetic+demo?tab=summary
  • Paulie
    #2143
    háthallod, ez nekem túl halk,maradok eredetinél ^^
  • Paulie
    #2142
    hát én maradok eredeti ripp-nél és majd cserélgetem hangfalam:D
  • zvaragabor
    #2141
    Igen ez bennem is megvan, egy másik totyikban pont erről prédikáltam pár sort, bár akkor az volt a különbség, hogy a rendes cd-ről rippelt anyagot valaki megvágta, hogy rövidebb legyen.

    Hallgatnám a cd rippelt helyett, de így utólag meghallgatva túl sok a hang halkulása és hangosodása.
  • Paulie
    #2140
    tényleg jobb meg minden,csakhát olyan érzésem van mintha nem úgy hallgatnám ahogy ök csináták:( tudom hogy ugyanaz és jobb is de mégis...
  • Paulie
    #2139
    :D upsz
  • zvaragabor
    #2138
    Akinek fáj a füle a loudness-war által tönkretett DM verzióktól, annak itt egy GuitarHero-s verzió. Nincs agyonvezérelve, kellemes a fülnek, tisztábbab szól. Viszont itt-ott hallani, hogy a hangvezérlő vezérel, és itt-ott lehalkul, illetve felhangosodik, de nem annyira zavaró.

    http://thepiratebay . org/torrent/4398460/Metallica_-_Death_Magnetic_-_v.GHIII_by_D34DL1N3R
  • mickey rourke
    #2137
    the unforgiven III live!!!!:
    http://www.youtube.com/watch?v=n8I5h4X7j2Y
  • bertino
    #2136
    :D
  • Beast Machine
    #2135
    Ja, metrón felhangzana a "Kérem vigyázzsanak, az ajtók záródnak" helyet az, hogy "BOW DOWN!!" :DDDDDD
  • zvaragabor
    #2134
    Master, Ride - 10/10
    Kill, Justice (előbbi azért 9, mert habár minden tökéletes, de hiányzanak a balladikus számok, az instrumentálisok, a középtempós számok, utóbbi meg mert 1-2-vel kevesebb kedvenc szám van rajta mint a két 10/10-esen, és mert levették a bassz hangját) - 9/10
    Death - 8/10
    Black - 7/10
    Anger - 5/10

  • Paulie
    #2133
    Emberek,most egy nehéz dolgot szeretnék kérdezni!
    Metallica albumaihoz képest mennyit kapna a Death Magnetic egy 10-es skálán?
    nálam 9/10 (master of puppets a tökéletes 10-es nálam)
  • bertino
    #2132
    egyetértek :\
  • Paulie
    #2131
    csak azabaj hogy nemtudok igazából top 3-at csinálni mer sok jó van:/
  • zvaragabor
    #2130
    De bejövős még a judas ill a nightmare. De a top3 nem sorrendben volt. :)
  • Paulie
    #2129
    nekem:
    broken
    s&r
    anl
  • zvaragabor
    #2128
    Nekem eddig top3 asszem az alábbi:
    that was...
    line
    s&r
  • Paulie
    #2127
  • peti79
    #2126
    úúú, ezt ne is emlegesd! Egyszer már jártam így. Hallgattam a MOP-et, elég jól éreztem magam. Csak azt felejtettem megnézni, hogy a délelőttös kolléga hogy hagyta a mikrofont. Szóval énekelgetek magamnak, és csak arra lettem figyelmes, hogy egy jópár ember elől száll le, közben meg vigyorog rám. Ez lett gyanús. Persze, hogy be volt kapcsolva a mikrofon!:) Jó nagy égés volt....:) De most már csak röhögök rajta.:)
  • Paulie
    #2125
    meg BOW DOWN!!!:D
  • Beast Machine
    #2124
    áhh, pedig úgykéne, hogy bele a hangosbemondóba, hogy "SHOW YOUR SCARS!!"
  • tigeroo
    #2123
  • peti79
    #2122
    Sajnos "csak" a telefonom tudom hallgatni, de amikor verem a ritmust a kormányon, akkor azért szoktak figyelni.:)
  • Beast Machine
    #2121
    Kedves utasoknak jól fel szoktad hangosítani, hadd művelődjenek a nyuggerek? :DDD
  • peti79
    #2120
    Nagyon tetszik nekem is az új album. Mikor először hallgattam, mosolyogni kezdtem. Akkor tudtam, hogy ütni fog számomra. Egyszerűen nem tudok betelni vele! Meló közben is ezt hallgatom (buszvezető vagyok), piszok jól jön, mikor a dugóban araszolok.:)
    Egyébként most láttam videán a Day That Never Comes videóklipjét, tetszik.
    Már most tudom, hogy jövőre is Metallica koncertre kell mennem! Az első sorokban lesz a helyem újra! Azt mondtam a feleségemnek, hogy többre nem megyek, de azt hiszem, hogy meg fogja érteni, ha jövőre újra ott leszek valamelyiken.:)
  • TBTPumpa
    #2119
    valóban faxa lett az album! én sem értem hogy miért nem tetszik 1-2 embernek... talán azért mert nekik a Rasmus, Evanescence és Linkin Park féle nyál jön be!
    sajnos a neten seholsem találtam az albumból megfelelő minőséget, mert mindegyik rossz! vagy össze-vissza van kódolva, vagy pedig össze-vissza van hangosítva (még a Losslecc és Image CD változatok is, amikre azt írják hogy gyári CD-ről van satöbbi! persze, persze...)
    így inkább megvettem a normál változatot és nem is bántam meg, mert ilyen faxa minőségben sehol sincs még fennt! nem torzít sehol sem, és nagyon jó a hangminőség! nem pedig olyan szutyok mint amit feltölt a sok "hozzáértő"!
  • Dougie
    #2118
    I'm legally changing my name to Phantom Lord. :PPP

    egyébként tényleg nagyon jó írás/vélemény
  • Paulie
    #2117
    ilyeneket kell beszúrni ide:)
  • Paulie
    #2116
    végre egyre többen felszólaltak a hisztizök ellen metallica fórumon hálaazégnek.
    de persze mindig sírni kell vmiért bármit is csinál metallica.dolgoznak albummal,lelküket beleadják,aztán még mindig vannak akiknek ez vagy az nemtetszik:(
  • Paulie
    #2115
    egy haverom mondta,hogy mások azt mondták akik hallották albumot,hogy olyan mint st anger.komolyan nemértem.megkell jegyeznem hogy nem utálom st angert, söt van róla 4 szám amit szeretek, dehogy ahhoz hasonlítani death magnetic-et :\.kész feladom.nemérdekel mit gondol más:D
    itt üzenek azoknak akiknek nemteccik új album hogy: BOW DOWN!!!
  • bertino
    #2114
    hát már én is bánom, hogy belinkeltem, akkor még csak elkezdtem olvasni, mikor ide beszurtam
  • Paulie
    #2113
    és aza neve hogy "DM-fan" bazmeg::D:D:D:D:D behalok.komolyan.nemértem az ilyen embereket, és szerintem több ilyet else olvasok többé,neméri meg.