8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • bertino
    #3398
    arról nem beszélve hány gitárt hajítottak már a tömegbe...

    [neki egy sincs]
  • Paulie
    #3397
    az egész onnan kezdődött hogy megmutatják milyen ha széttörik a gitárokat lassítva, először is Metallica képzeljétek el sok-sok gitárt ajándékozott már embereknek, zenészeknek,fanoknak. Nemértem miért kell nagy ügyet csinálni abból,hogy egy gitárt összetörnek, mégcsak nemis színpadon, és nem is heccből.
    Nekem is van két gitárom, eszembe sincs összetörni,ha egy picit koccan valamihez, azonnal ugrok és nézem van-e baja. Csakhogy ne higyjétek azt, hogy szeretem ha törik őket,pl ezért is rühellem Nirvana-t, The Who-t nem:)
  • tigeroo
    #3396
    jogos, énis így látom ezt.

    ha belegondol az ember hogy hány lelkes fiatal örülne fele olyan jó gitárnak, akik csak max. 1-1 selejtes "tüzifának való" gitárt engedhetnek meg maguknak...hát szomorú
    aki a színpadon hangszereket tör-zúz az szánalmas bohóc, tudása helyett nemtud mással hencegni.
  • Paulie
    #3395
    helyes
  • Beast Machine
    #3394
    Abbafejeztem itt veletek a vitát.

    Aki nem képes felfogni, hogy egy hangszer vagy hangcucc több, mint némi fa és elektronika összefogva pár csavarral, és hogy ezek "buliból" való tönkretétele címeres és szimpla idiotizmus, az egyen több főzeléket, hogy felnőjön kcisit és megjöjjön a jobbik esze. Vita lezárva.
  • Beast Machine
    #3393
    Agyatlan pusztítás, eszetlen rombolás - ugyanaz.
  • CUCLI
    #3392
    ne...
  • Paulie
    #3391
    azért ne keverjük az állatokat a gitárral,jó?
  • Paulie
    #3389
    azér megkell jegyezni hogy kurvajól néz ki:D
  • gyuri12
    #3388
    Gondolom Jamesnek "kicsit" több gitárja van,mint neked.:)

    Mivel sok emberben ott van a rock-gitártörés páros,emiatt kár lett volna kihagyni egy ilyet. Meg az is lehet,hogy rossz volt a gitár, Blackmore is annak idején azokat törte,ha tört.
    Amúgy igazad van.
  • Paulie
    #3387
  • Beast Machine
    #3386
    Primitív, mert egy HANGSZERT vág tönkre. Érdekes, én mindig metalálom a módját, hogy levezessem a feszültséget, és eddig semmi baja a gitáromnak. Talán azért, mert máshogy vezetem le rajta. Rendeltetésszerű jasználattal.

    Az meg külön tapsot érdemel, hogy mindezt a "só" kedvéért csinálja - máshogy nem tudja magára vonni a közönség figyelmét? Bajok vannak... Ez nem zúzás, csak bohóckodás és értelem nélküli rombolás. Más örült volna annak a gitárnak, biztos vagyok benne. Ha az ember más szemszögből akarja látni a "zúzást" akkor szerezzen backstage jegyet vagy nézzen werkfilmeket.

    Nincs bajom a Time Warp műsorral, de a gitártörés minek bele? Lealacsonyodik a folyamatosan félrészeg falusi pánkbandák szintjére.
  • gyuri12
    #3385
    Csak akkor primitív,ha "parancsra" teszi, ha azért mert ezzel vezeti le a dühét,vagy bármit,akkor (szerintem) nem. Inkább egy-két gitárt verjen szét az illető,mint egy embert az utcán,vagy bármi.
    James a show kedvéért, és a "tudomány nevében" teszi, no meg gondolom nem kevés pénzt is kap ezért. Nem primitív,ha azért csinálja,hogy az átlag ember láthassa más szemszögből is a zúzást.
  • Paulie
    #3384
    a tudományért bármit:)
    legalább nem koncerten dobálja,töri össze mint egyesek
  • Beast Machine
    #3383
    Legostobább és primitívebb dolog, amit egy zenész tehet, hogy összetöri a hangszerét. Csalódtam most Janiban.
  • Paulie
    #3382
    hét nemtudom holtart itthon, de sztem inkább majd youtubeon tudjuk megnézni vagy ilyesmi
  • gyuri12
    #3381
    Láma kérdés,de ezt hogy lehet majd Mo.-n nézni? Itt is rendesen ápr. 29-én lesz 8-kor?
  • Paulie
    #3380
    csinálják nyugi:D
    turné közben írják újakat
  • zvaragabor
    #3379
    Már megint filmezik magukat? Csinálnák inkább a következő albumot!
  • Paulie
    #3378
    omg, nézzétek metallica oldalt, time warp részből mutatnak részeket:D
    james összetöri gitárt lassítva
    nagyon durva lesz
  • bcrics
    #3377
    imádom.
  • bcrics
    #3376
    Istennő:)..nyami
  • Paulie
    #3375
    Érdekes lesz
  • bcrics
    #3374
    jeeee ..
  • Metwork
    #3373
    Hát nem tudom, nem mondom, hogy játsza állandóan a kemény metálos csávót de ez a pacsker nekem kicsit sok.
  • Paulie
    #3372
    hihetetlen milyen szép
    de nézzétek meg többit is, a basszus Orion-ban nagyon durva
    Master of Puppets Guitar track-et már nemis említem
  • Paulie
    #3371
    kell,nekem biztos:)
    mindigis gondolkodtam ezen.
  • tigeroo
    #3370
    ván :D
  • artschi
    #3369
    humorosból:

  • tungsram666
    #3368
    Elkezdem felvenni a kapcsolatot a Metallica Club-al egy esetleges Hungarian Chapter elindítása miatt. Az igényeket szeretném felmérni, ki az aki, aki már fontolgatta, hogy csatlakozna a Clubhoz, de bizonytalan, ám a "magyar kirendeltség" nyújtotta előnyök megadhatnák a lendületet?

    Nagyjából vázlatosan, mit nyújt a Metallica Club 1 évre 60 dollárért:
    -Egy exkluzív mintás pólót, csakis a klub tagok részére
    -4 darab So What magazint, tele érdekes képekkel, cikkekkel a Metallicáról, amit sehol máshol nem találsz meg
    -Egy dedikált fotót a bandáról és egy fényképes levelet az egyik bandatagtól
    -Kedvezményes vásárlási lehetőséget a Metallica Online áruházából
    -Elővásárlási jogot a Metallica koncertjegyekre; nem kell amiatt aggódni, hogy elkapkodják előled, oda váltasz jegyet, ahova csak akarsz
    -Esélyt, hogy találkozz a bandával koncertek előtt a színpad mögött, dedikálják kedvenc cuccaidat, közös fotót csináljatok
    -Teljes bejárást a www.Metclub.com weboldalra, ahol olyan képeket és videókat találsz a bandáról, amiket sehol máshol!
    -A legfrissebb hírekről a Metclub tagok értesülnek először, és gyakrabban hallanak a bandáról

    Mit jelentene egy hivatalos magyar chapter?
    -Segítséget a Metallica Clubhoz való csatlakozáshoz
    -Egy igazi magyar Metallica közösséget, a legelhivatottabb rajongókkal
    -Közös utazásokat külföldi Metallica koncertekre útiköltség kedvezményekkel
    -Nyereményjátékokat, ahol nagyon fasza cuccokat sorsolunk majd ki, egyenesen a Metallica Club felajánlásával
    -Máshol fel nem lelhető, letölthető bootleg (kalóz) felvételeket
    -Híreket, interjúkat magyar fordításban

    Ez a terv, akit érdekelne a dolog, vagy további információkra van szüksége, kérdezzen bátran a tungsram666 kukac totalcar.hu címen.

  • Paulie
    #3367

    nmemsemmi
  • tigeroo
    #3366
    metal up your foot
  • Paulie
    #3365
    nemnagyon szeretem azokat amik mtv-n mennek, össze vissza vágják koncertet:/
  • Sickness
    #3364
    Este nem nézte valaki MTV-t? Valami world stage koncert volt.
  • Paulie
    #3363
    jaigen töröltem elözőt, de itt van MoP
  • bertino
    #3362
    én valamelyik nap creeping deathből csináltam.
    de mivel az egész elcsuszott mindenfelé(persze szerkesztés alatt nem) és a végére egy nagy fosság lett az egész render után, hiába probáltam helyrerakni csomó időzítés szenvedéssel.
    így inkább töröltem...
  • Paulie
    #3361
    ennek örömére csináltam egy új videót:D
    Master of Puppets
  • Paulie
    #3360
    Master!Master!
    Where's the dreams that I've been after?!!!
  • Beast Machine
    #3359
    Tádádádánánánánánáránánanáá...
  • artschi
    #3358
    MASTER! Master! master...