8853
"...MASTER! MASTER!..."
  • Paulie
    #3559
    albumonként lehet majd szavazni.
    szerintem James Motorbreath-je egyszerű és baromi jó, Mustaine Phantom Lordja meg vhogy más mint a többi szám, például a lassú rész a szám közepén,és sztem tökjó szám.:)
    többi számot azért nem raktam be mert sztem egyértelmű hogy pl.the four horsemen jószám:)
  • highlander15
    #3558
    Kibaszott jól nyomja a kiscsávó!
  • bertino
    #3557
    aztakurva ez tud valamit :D
  • zvaragabor
    #3556
    Szerintem madzagon rángatják a kezét, ez lehetetlen.
  • Paulie
    #3555
    4 évesen is lehet harvester-t jáccani dobon:D
  • Paulie
    #3554
    jaja
  • zvaragabor
    #3553
    És nekem így is tetszik az AJFA keverése. :) Olyan egyedi, száraz, de ez adja meg a stílusát, a hangulatát. Amúgy bakeliten kiadták az újrakeveert, bőgővel megáldott verziót.

    Metallica - Dead Kennedy Roll c. számot hallottátok már? :)
  • Beast Machine
    #3552
    De igen, akkor lenne csak készen :P Most van a kezünkben egy amatőr módon kevert demófelvétel.
  • Paulie
    #3551
    azmár nemlenne ajfa
  • Beast Machine
    #3550
    AJFA basszussal, mmmmmmm.....
  • zvaragabor
    #3549
    Amúgy arra én is marhakíváncsi lennék, hogy milyen lenne egy MOP vagy AJFA vagy RTL most, studio minőségben.
  • Paulie
    #3548
    hát Lars megmondta...minimum 3év új albumig :(
    szóval addig én kérnék egy újrafelvett Master of Puppets albumot tőlük:)
    + egy garage inc. 2-őt
  • zvaragabor
    #3547
    Hát a Grope féle AJFA feldolgozás valami nagyon epic lett. Ezt hallgatom pár napja egyfojtában.
  • gyuri12
    #3546
    Dream Theater-Orion

    Az egész albumot előadták élőben,csak úgy.:)
  • Paulie
    #3545
    Machine Head - Battery
  • Ulvar
    #3544
    Ez se rossz csak a minőség szar. De kegyetleeeen!

    PANTERICA

  • Ulvar
    #3543


    Egyik legjobb cover.
  • zvaragabor
    #3542
    Amúgy most tribute albumokat hallgatok. Vannak förtelmes előadások, de van pár egész jó. 25 albumnyi feldolgozás. Kezdve a black metal tribute-tól a bendzsós redneck/hillbilly tribute-ig. :D
  • Paulie
    #3541
  • zvaragabor
    #3540
    Mókás, telefonomba beírtam jegyzetnek hogy Metallica az isten, és valami céllal írtam bele, de már nem tudom milyen célból. :D Arra sem emlékszem, hogy mikor. :D Az este ivászat volt, lehet annak valamilyen következménye.
  • Paulie
    #3539
    konfirmálni nefelejtsetek el.
  • bertino
    #3538
    :D
  • Paulie
    #3537
    sry csak annyira beizgultam hogy összezavarodtam, máris szavaztam két e-mail-lel.
  • bertino
    #3536
    #3531
  • Paulie
    #3535
    semmijóez,jaés kérek mindenkit hogy jelezze hogy kitöltötte-.-"
  • bertino
    #3534
    várj.
    most mi van ?
    elvesztettem a fonalat.
  • Paulie
    #3533
    jó a kurva apám, nemszóltam...szóval...
    SPAM.MINDENKI.MOST.
  • Paulie
    #3532
    töröltem is:D
    félreértettem oldalt:D
  • bertino
    #3531
    megvolt.
  • Paulie
    #3529
    gondolkoztam azon hogy ha jönnének Budapestre mondjuk, akkor mennyien mennének meet and greet-re,nemtudom mennyien vannak feliratkozva metclub-ra stb.
    jaés nemazhogy milenne ha jönnének mer tudom hogy jönnek jövőre-.-
  • Paulie
    #3528
    ajándékba kaptam,szal titok de vanegy érzésem hogy 13 ezer:D
  • bertino
    #3527
    én is akartam rendelni, de egyenlőre még keményen válság van... :(

    grat!
  • zvaragabor
    #3526
    Ejj, grat! Honnan, mennyiért?
  • Paulie
    #3525
    Live Shit: Binge & Purge büszke tulajdonosa lettem
  • bcrics
    #3524
    ááh megtaláltam..:)
  • Ulvar
    #3523
    Holy Wars?
  • bcrics
    #3522
    megadethről jut eszembe ..van 1 dal amihez klipp is készült de nem tudom a címét,,a klippben vmi olyasmi van hogy van 1 srác és mustaine terelgeti jobbra balra a 90évekből..vmi iesmi,,nem tudjátok a dal címét?:d
  • highlander15
    #3521
    Megadeth-től ami nagyon tetszik,az az Angry again.Szerintem a világon a legjobb riffek ebben a számban vannak!Master of puppets után a kedvenc számom.Egyszerűen borsózik tőle a hátam!Meg az Anarchy in the U.K. is jobban tetszik Mustaine előadásában,mint az eredeti.A Metallicánál a Last Caressel vagyok így,meg a So what-tal.Az eredeti So what-ban nincs akkora erő meg indulat,mint a Metallica verziójában.A legjobb Whiskey in the jar feldolgozást is ők csinálták meg.A Metallica meg a Megadeth között szvsz az a különbség van,hogy ők még a 90-es években is tovább vitték azt,amit '83-ban elkezdtek,a Metallica pedig úgyszólván kicsit lightosabb zenét kezdett el játszani,mert kísérletezgettek,valami újat akartak, az más kérdés hogy szvsz nem igen jött össze nekik.Nekem pl.:a Black album utáni lemezek már nem annyira tetszenek, kivéve a Death Magneticet,másnak pedig az újabb lemezek jönnek be,embere válogatja.
  • bcrics
    #3520
    jaja,,én sajnálom hogy kirk élőben a szólóit összevissza waholja-és imprózza mer' vhol ez jól sikerül és vhol nem annyira.pl a seek&destroy solorészét nemsitudom mikor hallottam utóljára ugy ahogy az a lemezen van..mustaine anno a "régi felvételeken" ugyanugy játszotta élőben de kirk nem nagyon erőlteti a studió verszönt élőben:D

    egyébként kirktől alegjobb legszeniálisabb ez sztem:)..

    Little wing
  • zvaragabor
    #3519
    Igen, Kirkadonra gondoltam. : ) Köszi;)