907
  • Carlos
    #388
    Nálam is!
  • Tovi
    #387
    Csak előtte guggolj le, nálam csak így fogadta el a levél bedobását!
  • Carlos
    #386
    Vagy autómatice bedobja, mint az első küldetésnél a könyvet! Még nem tartok ott!
    Éppen napalmot vásároltam és nem tudtam tegnap hova menni. Találtam ugyan tonna csövet a semmi felett, de mindig leestem. Mostmár tudom, hogy arra kell menni!
  • Carlos
    #385
    Köszi, megnézem!
  • CB-LSC
    #384
    már találtam infót.Szóval a drop gombbal kell bedobni?
  • CB-LSC
    #383
    hello mindenki.Én ott akadtam el a csütörtöki napnál amikor jegyet kéne venni a rendőrségen.Először 300-at mond mikor megszerzem akkor többet.Megszereztem a papírokat az irattárból de nem bírom bedobni a ledobóba a harmadikon.Mit kell csinálni most?
  • Gnome
    #382
    csöveken mászkálj
  • Carlos
    #381
    Napalmot loptam és merre kell kijutni???
    Help me!!!!!
  • Gnome
    #380
    az R betűvel előveszed oszt nyomkodod az egér bal gombját...éés már jön is
  • sg27
    #376
    A gamehunter igert magyarositast, van esetleg mar valakinek mukodo MAGYAROSITASa?

    http://gamehunter.jatekhirek.hu/index2.html
  • :)
    #370
    hali! mit kell csinálni a temetőben ? a küldetés neve vmi pissiondad ott vagyok a helyszinen, de nem történik semmi... mit kell csinálni ??
  • [Walaki]D`Lair
    #369
    Én máma fallabdáztam egy manus fejével :))))
  • curse
    #366
    Kosz a tippet, de nekem is 8.1 van. :)
    Ime a hibauzi, ha valakinek van valami budosebb fingja a programozashoz, esetleg tudhatja mi ez :)

    GameSinglePlayer Industry2.GameSinglePlayer1 (Function Postal2Game.P2GameInfoSingle.PrepSliderPawns:015E) Runaway loop detected (over 1000000 iterations)

    History: FFrame::Serialize <- AActor::ProcessState <- Object GameSinglePlayer Industry2.GameSinglePlayer1, Old State State Postal2Game.P2GameInfoSingle.Startup, New State State Postal2Game.P2GameInfoSingle.Startup <- AActor::Tick <- TickAllActors <- ULevel::Tick <- (NetMode=0) <- TickLevel <- UGameEngine::Tick <- UpdateWorld <- MainLoop
  • HooDoo
    #365
    lehet hogy directX hiba. próblád másikkal mint ami van. én 8.1el vittem végig hiba nélkül
  • curse
    #364
    Hinnye sracok, en is nyomom a jatekot, csutortoknel jarok, de amint le akarnek menni a Factory-ba napalmert, a toltes utan kitol egy egyoldalas hibauzenetet, aztan kivag Windozba. Valakinek nem volt hasonlo? Meg sajnos barmit csinalok, a tuz egyaltalan nem latszik a jatekban. Ez eleg kellemetlen volt a ram gyujtott konyvtarban; erdekes volt kijutni. Lehet kene szerezni egy masik verziot?
    Amugy sztem is allat a gama, iszonyu jo hangulat, jo poenok... mintha megvizsgalt volna egy pszichologus, aztan irtak volna nekem egy jatekot :) Egy valamit viszont hianyolok belole: a terhes not
  • Gnome
    #363
    Nahh én is befejeztem.....de a vége el lett baszva...Aszt hittem lehet még utánna gyilkolászna oszt semmi....vége...
    Na törlöm le a p...
  • Laci73
    #361
    A kód aktiválásához hívd be a konzolt (~) és írd be "SISSY"
  • Laci73
    #360
    Egy pár kód (nemcsak csalóknak, vannak jópofa "előhívható" dolgok is)

    Alamode - God Mode
    PackNHeat - Gives player every destructive weapon in the game
    PayLoad - Set all current weapons to have lots of ammo
    IAmSoLame - Gives all weapons, max ammo and turns you invinivible
    PiggyTreats - Gives lots of doughnuts
    JewsForJesus - Gives player lots of cash
    BoyAndHisDog - Gives player lots of dog treats (yep your dog is very
    useful when trained)
    Jones - Gives player lots of health pipes
    SwimWithFishes - Gives player all radar related items
    FireInYourHole - Enables rocket cameras (fun!)
    IAmTheOne - Gives player lots of catnip
    LotsAPussy - Gives player lots of cats (for use as silencers)
    BlockMyAss - Gives player body armor
    SmackDatAss - Gives player the gimp suit
    IAmTheLaw - Gives player the cop clothes
    Healthful - Gives player full health and several (4) medkits
    Whatchutalkinbout - Turns all non-player, bystander pawns into Gary Colemans
    Oasma - Turns all non-player, bystander pawns into Fanatacs
    RockinCats - Change any guns that can use cats as silencers to have
    a cat on them and the cat will shoot off everytime and a new
    one will magically appear
    DokkinCats - Removes cat repeating guns (turns them back to normal)
    IFeelFree - Ghost mode (toggled, enter code again to turn off)
    LikeABirdy - Fly mode (toggled, enter code again to turn off)
    Fly - ?
    Walk - ?
    Slowmo (number) - sets speed?




  • Sephi
    #356
    Vagy ahogy josz be a bejaratnal van ket lepcso balra es jobra lefele. a Baloldali lepcso allat van a szelozo nyilas es az is odavezet!
  • Gnome
    #355
    A könyvtár alatt....fexik ott egy faizé amit ha széttörsz lecsúszol...
    CSa'
  • Sephi
    #353
    Nah kerem. Szepen bemesz abba az irodaba ahol a FILE ROOM van vagy mi es ott van az a papir masolat. Azzal felmesz a 3. emeletre a doboz ele es lehajolsz majd kivalasztod a papirt es van az a gomb amivel el lehet dobni a cuccot. Es igy bedobod oda :)

    Egybekent nekem nem lodol sokat. Igaz lehet mert 512 ddram-om van szal engem nem idegesitett.

    Adi nem ott kell bemenni. Hanem meg mielott bemenetl a vaganyokhoz ott lesz egy csomo kontener es latod a ket toltes tablat melletuk. Oda be lehet menni a kontenerek koze es kijutsz a templomba!

    A legjobb mondja a elenfel megoleere az hogy elore kell rohanni es amikor latjuk hogy jonnek gyorsan eloszededd a benzines kannat es hatrafele futva kiontesz egy kicsit a foldre es amikor latod hogy mar a benzinen futnak megujtod. Nekem mindig bejott mert ha egy elkezdett egni a hulye nekirohant masnak is egy mindeki elegett :)))

    Granatokat is erdemes dobalgatni. Igaz a gepfegyver szart se er bar ha azzal lovunk akkor ugrajunk es akkor nem talalnak el olyan konnyen :)
  • Gnome
    #352
    ott végig kell menni a konténerek között..ha az a gyónós küldetés..sztem még azzal is elb.szták a játékot, hogy nincs benne fejlövés...csak shotgunnal és az se mindig válik be..
    CSa'
  • Adi
    #351
    Örült egy játék ez csak ez a kurva töltögetés...... ezzel nagyon elbaszták legalábbis számomra.........
    Amugy keddnél tartok már aláírást gyüjtöttem, aztán még dedikált könyvet is kértem attól törpe kisfasz négertől
    És most a kis papir listán az elsö missiot szeretném megcsinálni ahol közel van a vonatközpont arra gondolok de nem tudok át menni mert a konténerek elzárják elölem az utatt rrrrr?!?!!?!....fhuuu egy szerüen felidegesít az egész játék... pl.: a sorba állástól kész vagyok......
  • Gnome
    #350
    Akkor szopas:)...bar biztos meg lehet valahogy csinalni...amikor kinyirtad a csajt mondott valamit az emberke akivel vagy? (imadom a hangjat)
    mert az RWS biztos gondolt a brutalis utat valaszto emberkekre:)
    CSa'
  • magus
    #349
    hi sanca:)
  • Gnome
    #347
    Sztem tolts vissza autosavebol mert igy nem lehet megcsinalni..szerintem

    Kulonben a bankba is van egy csomo penz....meg ha olod az embereket rendesen akkor sosem fogysz ki a penzbol:)

    A rendoroket meg raer utanna is leolni
  • HooDoo
    #346
    én összeszedtem 300$-t, az utcán az embereknél, házakban van pénz, meg bankautomatákat rugdalva az is kiköhög egy keveset. Szóval van 300$-od aztán befizeted :)
  • [Walaki]D`Lair
    #344
    ehehehehhh letöltöttem a demót jobb híjján!!!


    KIRÁÁÁÁÁLY! Csak rövid a demó...
  • Gnome
    #343
    Msote ha igy kérdezed választ nem vársz...ugye?
  • [Walaki]D`Lair
    #342
    Elite az nem
  • zaki
    #341
    ilyenkor szinte minden hub foglalt
  • zaki
    #340
    várj amíg bejutsz
  • hali
    #338
    lolka
  • Sephi
    #336
    Nah most veittem vegig. Erdekesen az utolso jelenet kicsit durva volt :))) De nagyon szar a vege vazz.

    egyebkent csak szolok hogy ha vegig viszed a legnehezebb fokozatos nar kapsz egy csomo cucott.

    en peldault Hardon vittem vegig most es kaptam rendor ruhat (unlimited) es SWAT ruhat is. Sot kaptam boruhat de azt nem fogom horadni es kaptam 999 Shot Gun Amo es 999 Benzint.

    De mar nem jaccom mert egyszer eleg volt.
  • Gnome
    #334
    :))
  • Kandurex
    #333
    re: hüle vagyok
  • Kandurex
    #332
    re: 0DAY topic -programok beszerzése
  • Kandurex
    #330
    Örülj neki, hogy egyáltalán kaptál tippet (DC++), sztem itt senki nem fogja neked kiadni a saját priv ill. fiz. FTP-jét. Inkább nézelődj az 0DAY-os topicban.
  • magus
    #327
    jaa, csak lemaradt a szele es pont olyan mint ha balta lenne,e s hatul meg beleolvad a falba es az is tok olyan:)
  • Gnome
    #326
    DC++