195
DVD-t rendelnék az Amazon.com-ról
  • grizzly21
    #195
    Nem hiszem, de nincs is ra szukseged, Decathlon-ban lattam spalding labdakat. Ha valamiert kulfoldrol akarod mindenkepp akkor ismeroson keresztul tudod csak megoldani ha van valaki kint, vagy ebay (eladotol fugg hogy szallit-e), de osszessegeben jobban jarsz ha itthon veszed
  • Krisztiam #194
    sziasztok
    egy spalding kosárlabdát szeretnék rendelni az amazon.com-ról..
    az lenne a kérdésem, hogy Mo-ra kiszállítják ???
  • lalakov
    #193
    Tudna valaki pár szót mondani az Amazonról vett mp3 számokról? Bárhol, bármilyen eszközön meg tudom hallgatni vagy csak a felhőben tárolódik és csak a saját lejátszójukkal lehet lejátszani?
  • grizzly21
    #192
    neha tenyleg nehez talalni..azt probald meg, hogy amazon.com-os linken ramesz, hogy "5 new from $75.00", ott vannak boltok, azokat probald meg. Ha itt sincs akkor meg azt lehet hogy valami amerikai ismerost keresel akinek a cimere kikuldod, o meg tovabbkuldi
  • Rohamoszti
    #191
    Találtam ugyanilyen állványt, de kivétel nélkül mindenhol change country-nál csak United States van. :(
  • grizzly21
    #190
    ebay.com afa-val vigyazz
  • Rohamoszti
    #189
    Srácok szeretnék amazon.com-ról rendelni egy tripodot, de nem szállítják Magyarországra? Nincsenek ötleteitek, hogy így hogyan jussak hozzá?

    Ez az állvány az. :-\
  • zyndar
    #188
    Sziasztok!
    Szeretném az alábbi linken található testápolóval meglepni a páromat. Sajnos a gyártó csak az Egyesült Államok és Kanada területén szállít? Tudja valaki esetleg, hogy Magyarországon megrendelhető-e a termék?
    Testápoló
  • harmi2009
    #187
    Legegyszerűbb felhívni a VPOP-t a kék számon, ott elmondanak mindent.
    Én DSLR-t vásárolnék az amazon.com-ról ez pl vám mentes de az áfát ki kell fizetni. A vámolást a posta elintézi.
  • grizzly21
    #186
    ha com-rol rendeled vamoljak, ha a masik kettorol akkor mivel EU ezert szerintem nem, DE hivd fel oket a biztonsag kedveert.
  • knightbali
    #185
    Üdv.

    olyan 300-400$ közötti árú elektronikai cuccot vám és áfa szempontjából honnan érdemes rendelni? amazon.com, amazon.co.uk, amazon.de.
  • Garfield
    #184
    Ez nem érdemesség kérdése, eszed, nem eszed, nem kapsz mást. Mondjuk egyik reggel 6 óra 20 perckor teherautóra tették Nagy-Britanniában, másnak délben itt, Budapesten felcsörögtek a portáról, hogy csomagom érkezett...
  • passatgt
    #183
    hát ja, anélkül nem érdemes rendelni, mert lenyomozhatatlan, ergó bármelyik postás hazaviheti fiának játszani...
  • Garfield
    #182
    Brit Amazonról rendeltem, és a csomag árának fele postaköltség: 5-10 munkanapot írtak, néztem is, hogy ejj, de gyors lesz, de akkor is, na... Most jött a visszaigazolás emailban, melyből kiderült, hogy miért ilyen qrva drága: nézem már, mióta van tracking number a postai köldeményeken? Hjaaa, hogy UPS? Biztos sok csomag tűnt el útközben...
  • paszulypisztoly
    #181
    azt nem tudom hogy a billiárd teremben van-e tusoló, de edzőteremben van :) de ha más nem amit megspórolsz az asztal bérlésén, abból veszel vizet és lemosod az izzadt testedet :D
  • printsreen
    #180
    az jó, szeretek tusolni egy kemény billiárd meccs után:D
    minden esetre hogy felkészültek az megnyugtató:)
  • paszulypisztoly
    #179
    értem azt hiszem.
    nagyon jó a hely, eddig csak focizni voltunk ott, több pálya, tusoló, gondolom a billiárd terem is hasonló felszereltségű. biztos nem szakadt posztón seprűnyéllel lököd a golyókat :)
  • printsreen
    #178
    hát átutalod a számlaszámra az összeget. ők azt csak akkor vonják le, ha összegyűlik a kellő ember. akkor kapsz egy linket, ott a kupon, nyomtatod, beviszed, bemutatod.

    milyenek a felszereltség a goldban? ennyiért gondolom nem terepasztalt kapunk fejetlen dákókkal.
  • paszulypisztoly
    #177
    most néztem ezeket a Bónusz Brigádosokat, van a Gold Billiárdba is akció, ami azért jó mert egyébként nem túl olcsó, jó a hely szó se róla de nem olcsó, sőőt. De ha féláron lökhetjük a golyókat az jó. csak még nem tiszta ez az átutalásos rendszer, valaki egy kis infót erről tud adni?
  • hellobello
    #176
    Igen van, az új corvin bevásárlóközpontra gondoltam,a mi most nyílt egy pár hete.
  • printsreen
    #175
    Csak a corvinban, egyátalán van ott woodoo? ez most az új corvin sétányos, vagy az eredeti corvin áruház?
  • hellobello
    #174
    Én úgy olvastam, hogy a corvin bevásárlóközpontban a woodoo boltaban lehet átvenni a kupont.
  • printsreen
    #173
    Sztem el is megyek cipőt venni oda, amúgy ez ilyen nyomtatható kuponos történet?
  • hullabaloo
    #172
    jah jó cuccokat lehet kapni a Woodooban én is gyakran vásárolok ott.
  • hellobello
    #171
    Ezt a horroréttermet én is szívesen kipróbálnám.
    Jaja néztem én is a Woodoo a kedvenc márkám.
  • printsreen
    #170
    Nagyon jó ez a mostani ruhavásárlós akció is, erre a horrordologra én is rákattantam :D
  • hullabaloo
    #169
    Na reméltem, hogy felkeltem az érdeklődést, ha majd sokakat érdekel beszéljünk meg valamit, és írjunk a Bónuszbrigádosoknak! Szerintem nagyon nagy lenne miközben a hurkát eszed a nyakadba dől egy csontváz! :))
  • jezjezjez
    #168
    Erről még nem is hallottam. Biztos ott készítik a város legjobb véres hurkáját. :) Egyébként meg nem hinném, hogy csak törzsvendégeknek lenne esélyük ezeken a helyeken.
  • mámászítá
    #167
    Van ilyen, hogy horror étterem ??? Tényleg ??? De jó. Oda menjünk már el. :)
  • printsreen
    #166
    Ez igazából főleg azoknak jó még, akik már régebb óta törzsvendégek valahol, majd hirtelen bevezetik ezt a rendszert. Biztos tudomásukra jut és élnek majd a lehetőséggel.
  • hullabaloo
    #165
    Én hallottam valami horror étteremről a körúton valahol, aztán mikor mondták az árakat akkor elfelejtettem, most megprobálom, valakit érdekelne, mert gondolom minél többen vagyunk, annál jobb.
  • jezjezjez
    #164
    Hát akkor próbálkozz egy japán étteremmel, hátha bejön! :)
  • mámászítá
    #163
    Jó lenne ha valamelyik japán étterembe is el lehetne menni olcsóbban, a jobbak sajnos elég drágák.
  • printsreen
    #162
    Nem csak éttermekre vonatkozik ez. Senki sem állította ezt. Csak ezzel példálóztunk, de gondolom többnyire ilyen kérésekkel fordulnak hozzá.
  • jezjezjez
    #161
    ezt örömmel hallom, mert úgyis közeledik az évfordulónk a barátnőmmel.
  • hellobello
    #160
    Mi vagyunk a BKV-ért és nem ő értünk itt kezdődik a probléma.
  • jancso22
    #159
    ahogy én láttam több szolgáltatással is működik, nem csak elsősorban éttermekkel. asszem virágcsokrot is lehet olcsóbban venni:)
  • printsreen
    #158
    Az sajnos nehezen menne. Mivel a BKV-ra rá vagyunk kényszerítve sajnos. De egyébként szívesen részt vennék egy ilyen mozgalomban. :)
  • jezjezjez
    #157
    Hát én nagyon adnám, ha több szolgáltatásra is kiterjesztenék ezt a játékot.
  • jancso22
    #156
    naja nekem is. szervezzünk be 1millió pestit hogy adják féláron a BKV bérletet. ki van benne?:)