5774
Opera
  • Dzsini
    #5534
    A Desktop Team oldalát olvasd, ott kommunikálnak, az a hivatalos.

    #5532: Bármelyik új lapot elmented a gyorshívóba a címsorban található gombbal, utána behúzod abba a csoportba, amelyikbe akarod. Vagy én nem értem, hogy mit szeretnél, vagy ki se próbálod a programot, és rögtön írod ide a kérdéseket?
  • Airbus A380
    #5533
    Egyébként szerintem nem én vagyok az egyetlen aki napi első számú böngészőnek nevezte ki a nextet :)
  • Airbus A380
    #5532
    és ?


    Maxthonba is online szinkronizáltaM a jelszókat az operába is.... azt igérték vigyátznak rá.... ennyi

    'Dzsini'


    Kedvenceket még külön nem tudok a lapcsoportokhoz sem adni? Tehát ha találok új kedvenc oldalt azt nem tudom elmenteni valameik csoportba?

    Amúgy most hogy lezúztam stabil operát, ezt meg újra raktam úgy néz ki rendben megjegyzi nekem is a lementett kedvenceket.


  • [HUN]FaTaL
    #5531
    Azokkal meg az a baj, hogy online tárolják a jelszavakat.
  • Airbus A380
    #5530
    lastpassom van :) És miért ne használhatnám a nextet? Gondolom biztonsági veszélyt nem rejt magába, ami meg nekem kell azt hellyel közzel már most tudja ;)



    A végleges kiadás tervéről van valami hír? Tényleg csak 2014 második fele? Valahol mintha ezt olvastam volna régen, de én azért kicsit sokallom, hogy még1 év legyen.
  • Dzsini
    #5529
    Vannak kódolt jelszótároló szolgáltatások (Lastpass és társai), ha félted a jelszavaidat és mindenképp egy előzetes állapotú, funkciószegény szoftvert akarsz használni, akkor iratkozz fel egy olyanra.
  • Airbus A380
    #5528
    Nem lehet letölteni hozzá vaslami kódolót amég nincs benne mesteejelszó rész?
  • Airbus A380
    #5527
    Holnap neki esek megin egyenlőre ujra tettem, satbil operát leszedtem (hisz ezt is egész nap nyúztam 1szer se csuklott össze) meg takarítottam, reget, remélem így már jó lesz.
  • Dzsini
    #5526
    Passz - nem lehet, hogy valami profilprobléma? Próbáld meg egy hordozható telepítésen, én azt használom.
  • Airbus A380
    #5525
    Nekem mi lehet a baj? Bevette, elpróbáltam, ha kikapcsoltam elfelejtette 1-2mutatóba benn hagyott de atöbbit törölte.
  • Dzsini
    #5524
    Nem, pénteken összeraktam a gyorshívóimat, azóta azt használom.
  • Airbus A380
    #5523
    Mindegy, nálam jó amire kell nekem megteszi. :)
  • Airbus A380
    #5522
    és nem felejti el? csoportokat én is tudok csinálni, van online maxthon fiók, de az opera a reggeli indításra mindet elfelejtette neked nem?
  • Dzsini
    #5521
    Belépsz a linkbe, felül írják, hogy lesz import, de attól még elérhető az összes online tárolt könyvjelző. Megnyitottam ami fontos, aztán fülsávon jobbgombbal bedobtam egy gyorshívócsoportba.
    Repeat until megvan az összes, ami kell.
  • [HUN]FaTaL
    #5520
    Igen arról.
  • Airbus A380
    #5519
    Dzsini te ebből az új operábol nyitottad online a könyvjelzőket? én bárhova kattolok a rendszer üzenet jön, hogy sajnálják rajta vannak blabla.
  • Airbus A380
    #5518
    ugye most az androidrol beszélsz?
  • [HUN]FaTaL
    #5517
    Ja és vagy kétszer annyi helyet foglal.
  • [HUN]FaTaL
    #5516
    Nincs benne reklámszűrés, nincs benne link, a tördelés sokszor szar és lassú is, nincs opera:config ezért jóval kevésbé testreszabható stb.
  • Airbus A380
    #5515
    Most álljunk neki vitázni ? :) Nem értem mit értesz lebutitotton, a Classic mivel is tud többet? Lassunak se mondanám, le se fagy már, szóval nekem jó.
  • [HUN]FaTaL
    #5514
    Használtam, egy lebutított fos és még lassú is.
  • Airbus A380
    #5513
    Használtad?? 1 hete semmitnem ért ma már gyakorlatilag mobilon azzal tolom és nem keveset.... és láss csodát működik teszi amit kell :)
  • [HUN]FaTaL
    #5512
    Nem a fejlesztők döntik el a funkciókat, hanem a vezetés. És ha foglalkoznak a usereikkel, akkor igen. :)

    #5510: Biztos nem. Playen is a nagy felháborodás miatt van classic, mert az új mobile egy rakás szart sem ér. :)
  • Airbus A380
    #5511
    Azért nem gondolnám, hogy a fejlesztőket annyíra meghatja a dráma, vagy igen ?
  • Airbus A380
    #5510
    A GOOGLE PLAYEN az opera vissza rakta a régi operát Classic néven..... az asztalinál mi várható, hogyha ekkora marad a közfelháborodás? Gondolom asztaliból nem lesz 1 opera Classic is..
  • [HUN]FaTaL
    #5509
    Sokat, de általában nem szoktam köztük lenni. :D

    Persze, ha összehoznak egy korrekt böngészőt, akkor én is elhallgatok :)) De ha nem lennének a drámázók, akkor lehet, hogy maradna ilyen állapotban, mint, amiben most van.
  • Airbus A380
    #5508
    szokott szólni a chrome ha újul.

  • Dzsini
    #5507
    Nincs még. Elvileg van rá lehetőség, hogy frissítés után megnyisson egy lapot neked az újdonságokkal, valószínűleg ezt fogják használni, a Chrome-nál is szokásban van azt mondják.
  • Airbus A380
    #5506
    köszi, tehát semmi dolog vele max észreveszem, hogy ez meg az (azért remélhetőleg) bekerült. Mesterjelszó lehetőséget nem találtam, ilyen még nincs is vagy csak nem találtam ?
  • Dzsini
    #5505
    Chromium módra észrevétlenül frissül, még a hordozható változat is.
  • Airbus A380
    #5504
    még 1 kérdés állitolag hetente vagy 2 hetente jön ki frissítés, viszont ezen semmiféle frissítő jelzést nem véltem felfedezni, frisstwni hogyan fogom tudni? Figyelni kell pl a magyar blogot ? És ha új verzio van akkor mindig le a régi fel az új?
  • Airbus A380
    #5503
    Szerintem ettől még lehet esélye, Tudtommal elég népszerűek a Chromium alapu, Chromera hajazó alternatív böngészők. Ennek meg a neve opera.....



    Attol szerintetek kell tartani, hogy ez a váltás ostoba ötlet volt, és a már amúgy is alig mérhető részesedésű operának egyenest a végét hozza el?
  • Airbus A380
    #5502
    Nem találtam, de lényegteken van maxthon fiokom, abba belemászok és kész :)


    Csak nekem a gyűjtő könyvjelzőketnem jegyzi meg, bár ugye bétát használunk... :)
  • Dzsini
    #5501
    #5493 - te is elég régen használod az internetet, tudhatnád, hogy mik a szokások. Mindenen nyivákolni, bármilyen változástól hangosan drámázni, világvégét kiáltani... hány ilyet láttál már az elmúlt években?
  • Dzsini
    #5500
    Linkbe belépsz, ott vannak a könyvjelzőid (ha használtad idáig), és ott ctrl+klikkel megnyitod másik fülön ami kell - szerintem annyira nem bonyolult :)
  • [HUN]FaTaL
    #5499
    Nem fog, mert ez egy chrome opera ikonnal, tehát, aki eddig chromeot használt az a gyorshívót leszámítva ugyanezt kapta (+ könyvjelzők). Aki meg Operát használt, az marad a régin, legalábbis a többség.
  • Airbus A380
    #5498
    online maxthon fiókból szanálom a könyvjelzőimet ami kell. kövezzetek meg de nekem ez a könyvjelző módszer is tetszik....
  • Airbus A380
    #5497
    nekem nem nyitja meg azt írja majd megoldják, Maxthonból áttudom pakolni? Vagy nincs más és a maxthonból 1esével kukázzam ki mi az ami kell mi az ami nem? ....
  • Airbus A380
    #5496
    Köszönjük, hogy az Operát használja.
    Nagy erőkkel dolgozunk azon, hogy még tovább fejlesszük a szinkronizálási funkciót, és még szorosabban integráljuk böngészőink következő generációjába.
    Az alapoktól való építkezés eredményeként a program egyelőre nem szinkronizálható az Opera 14-es és újabb verzióival. Egyelőre.
    Nemsokára szinkronizálhatja böngészőjét az Operával.
    Köszönjük, hogy kitart mellettünk.




    ez a szöveg van kinn a opera oldalon, én ezt úgy értelmezem, hogy rajta vannak az ügyön....





    nagyon kíváncsi leszek, hogy a részesedésük feljebb fog e menni.
  • Airbus A380
    #5495
    ja mint kb én elmondtam a mondókámat megkérdeztem amit akartam és élek vele boldogan mert nekem bejön.