5774
Opera
  • Airbus A380
    #5654
    legalábbis nekem a Ray-en 2.3 valami van
  • Airbus A380
    #5653
    Viszont 1 böngészőért senki nem vesz új mobilt....... és nem én vagyok egyedül biztos akinek két évesnél öregebb a készülék...
  • [HUN]FaTaL
    #5652
    Ráadásul az új alsó kat. mobilokon is 4.1 van többnyire. A 2.3 egy ősrégi rendszer.
  • Airbus A380
    #5651
    ezen ne vitatkozzunk :) Sokan csúcsnak mondták és kiakadtak amikor az opera sem teleppíthető már gyengébbekre, de végülis amég minizhetek addig nem izgat, gyanítom annak nem viszik fel a rendszerigényét.
  • gabi89
    #5650
    Mondjuk azt, hogy a csúcs mobilokat támogatja azt nem mondanám. Az én picivel több mint 2 éves mobilomon is 4.0 van, és már nagyon nem felső kategória.

    Mini megszűnéséről én nem hallottam, aztán kitudja.
  • Airbus A380
    #5649
    ja és annó valahol azt hallottam, hogy a minit fejlesztését le akarná állitani az opera, szerintetek ennek van reális esélye vagy csak épp hallottam 1 kósza hírt ? (nem most hallodtam viszonylag régen, és nekem anno azér ütötte meg a fülem és azér nem értettem már akkor se mert úgy tudom mivel egészan alap mobilokon is működik szép bevételi forrás a cégnek)
  • Airbus A380
    #5648
    üdv úgy látszik az opera már csak a csúcs mobilokat támogatja 2.3-as androidra nem jó már :( Viszont a minit feltudom tenni, végülis mobilon még tán jobban is járok vele, szerintetek várható hogy a mini is elérhetetlen lesz régebbi androidokra ? bocsi csak azért kérdem mer a mini állitólag még teljesen alap buta mobilokra is elérhető, és nyílván nem tudom tervezheti e az opera, hogy androidon csak 4-es felett menjen.... vagy a mini androidokon is elérhető marad a régebbiekehn is. köszi
  • [HUN]FaTaL
    #5647
    Lesz, csak senki nem tudja mikor.
  • Dzsini
    #5646
    Lesz.
  • JoeFromHun
    #5645
    Sziasztok!

    Kérdezni szeretném valakitől aki tájékozottabb, hogy ebből a Chrome-os Opera-ból nem lesz Linux-os verzió?
    Segítséget előre is köszönöm!!

    Üdv: Joe
  • modellmaker
    #5644
    Köszi! :(
  • [HUN]FaTaL
    #5643
    Annyira, mint a Chromenak. Semennyire.
  • modellmaker
    #5642
    Az 16-os Operának a jelszókezelője mennyire biztonságos?
  • Dzsini
    #5641
    #5600
  • sanyicks
    #5640
    hogy lehet ezt a hulladék opera 16-ot rábírni hogy betöltse a 12-es profilt?
    15-ben még a profil törlésével felajánlotta, most már nem.
  • gyűjtő
    #5639
    Szervusztok!
    Opera 12.16 böngészőt használok. A kezdőoldalnak Gyorshívót állítottam be.
    A beállított weblapok többségének bélyegképét simán beállítottam, de néhány nem jelenik meg (pl.: Stop.hu, Ellenzék blog, Osszián blog, FSP blog).
    Amikor a felsorolt weblapok üres bélyegképére kattintok, az alábbi felirat jelenik meg a képernyőn: "Object moved to here." A feliratra kattintva semmi nem történik. A felsorolt weblapok címét hiába írom be webcímként a Google keresőbe, nem sikerül a megjelenítés.
    Mi lehet a probléma?
  • [HUN]FaTaL
    #5638
    Az se érdekel senkit te mit írogatsz, mégis itt osztod az észt folyton :)
  • Airbus A380
    #5637
    Kit érdekel mit mondasz,,,, én rengeteg embert tudok akinek ez új... nem használta mert nem kellett.
  • [HUN]FaTaL
    #5636
    És? A gyári böngészőben is. Nem értem ez, hogy jön ide. :D

    Attól még nevetséges, kb mintha nem ismernéd az egér jobbgombját 1,5 év pc használata után :D
  • Airbus A380
    #5635
    mondjuk a maxthonban van zoom gomb ;)
  • [HUN]FaTaL
    #5634
    Inkább az a kurva jó, hogy személyeskedsz, te ostoba troll :)))

    Nem szólogatnék be, ha azt se tudnám mi az a pinch-zoom, ennyi okostelefon használat után :))))
  • Airbus A380
    #5633
    azért ez k-va jó hogy neked semmi nem jó!!!! hát akkor töröld ki a régi szar már nem is frissített operáddal azt a flancos hátsódat :D
  • [HUN]FaTaL
    #5632
    Mindkettő lassan zoomol, a dolphin talán még tördelni sem tud multitouch után.

    A programhoz tartozó commentek meg sokszor röhejesek. :)
  • Airbus A380
    #5631
    és ezek nem kampányok maxthonnál ott van a rengeteg hsz a program alatt.
  • Airbus A380
    #5630
    maxthont is rengetegen dícsérik.... dolphin is nagyon jó....
  • [HUN]FaTaL
    #5629
    Lehet, hogy régi, de még így is százszor többet tud és azt is 50x gyorsabban, mint a régi.

    Az egyetlen használható webkit alapú böngésző droidon az uc browser és a gyári (<= 4.0), de az meg kőbuta.
  • Airbus A380
    #5628
    az régi :P


    Na mindegy velem nem bsztak ki, használok mást (és így a gépen sincs opera...) de fura így azért jópár usertől elesnek...... (android), nem mindenki fog jobb telót venni, hogy operázhasson..
  • [HUN]FaTaL
    #5627
    Pl. az hogy a régi telókra egy kalap szar az egész.

    Mondjuk a next akkor nem tudom minek van.

    A Classic legalább használható :)
  • Airbus A380
    #5626
    óriási öngól hogy már csak csúcsabb androidokra van opera mobile :( nekem legalábbis csak a nextet engedi letölteni meg a classic, mobile párost.... ők biztos tudják mi értelme ennek...
  • SASboy
    #5625
    nem akarok chromet használni...
  • Dzsini
    #5624
    Próbálj rátelepíteni egy másik 12.16-ot, egy próbát megér az is.
  • lck
    #5623
    Mexereted. Jó lesz az, csak türelem.
  • SASboy
    #5622
    Sziasztok!

    Az mitől lehet, hogy az opera 12.16 egyszerűen megadtad magát? Meg akarom nyitni, a gépem elkezd dolgozni mint az állat kb. lefagy, ha le szeretném törölni akkor szintén ugyan ez a helyzet? Felraktam az opera 15-t szerencsére az megnyílik, de sokkal jobban tetszett a régi.
  • Airbus A380
    #5621
    Nem tudom az irdatlan nagy sebessége, szerintem ok lenne rá, hogy új embereket vonzon be.
  • [HUN]FaTaL
    #5620
    A jelenlegi adatok alapján csökken, legalábbis a statcounter szerint.
  • Airbus A380
    #5619
    Viszont böngészésre így is jó, legalábbis nekem megfelel és rettenetesen gyors minden máshoz képest. (nálam!)
  • Airbus A380
    #5618
    Van már valami statisztikai adat, hogy emelkedik e a népszerűség, vagy még korai ?
  • [HUN]FaTaL
    #5617
    Nincsenek beállítások. Annyit sem tud egyelőre, mint a Chrome.
  • Dzsini
    #5616
    Gyakorlatilag nulláról írják újra a böngészőt, most jelent meg belőle az első publikus végleges változat. Folyamatosan fejlesztik, majd egy év múlva meglátjuk mi került bele.


    Már ebben az állapotában is megfelel sok mindenkinek, sokaknak meg nem - ők használhatják továbbra is a 12.16-ot, vagy bármelyik másik böngészőt.
  • sanyicks
    #5615
    a chrome ennyit tud. Néhány apróságot lehet beállítani rajta, és de annyi.