234
LCD-megéri?
  • icecave
    #154
    Az olyan idözitést állitgat...
    Ha állitgatod, van, hogy vibrálni kezd a kép...Erre jó, merrt ezzel m eg is tudod szüntetni, ha majától kezdi el csinálni...
  • icecave
    #153
    és most jobb??
    Van amikor f-siemens moncsik 75 Hzen elkezdik vonalazni a képet, azért jobb a 60 Hz...
  • barret
    #152
    Clock phase mit csinal? Mem mintha piszkalni akarnam...
  • gurubefree
    #151
    Levettem 60Hz-re
  • barret
    #150
    Azonnal 60-ra allotottam:)
    Nem kell utanegetovel jaratni...
    De ezek a not supported felbontasok idegesitenek...
    Amugy eszmeletlen szep a kepe:) Olyan reszletek jonnek elo,amiket eddig soha nem lattam...(sotetebb helyeken)
  • icecave
    #149
    azt elvileg ki lehet kapcsolni a moncsi menüjében, hogy ne szóljon....
    Enyémben ki lehet, és akkor nem rinyál a felbontás miatt.

    Másik: vedd le a moncsit 60Hzre, ugyis mindegy, min használod, lehet attól para a szemednek, mert a moncsinak nem tetszik a 75 Hz...
    A képmegjelenitő egységének nem midig tetszik, nekem is azért megy 60on, mert 75nél kicsit bántja szemem....
  • barret
    #148
    Meg valami: Ez digitalis monitor,es az analog kabellel hasznalom analog modban.
    Mennyivel jobb a digitalis mod? Kabelt kaptam hozza,csak rovid:P Analogot is hosszabbitoval hasznalom.
  • gurubefree
    #147
    Nincs automata szín beállitás. Van 6500k , 9300k, Native , Custom color
  • barret
    #146
    Nincs aotomata szinbeallitas?
  • barret
    #145
    En is vettem tft moncsit,a gondom a kovetkezo:Bootolas kozben tobbszor kiirja hogy nem tamogatott felbontas...Pl az xp toltokepernyoje :((
    Hallottatok/lattatok mar ilyet? Amugy a moncsi hagyon durva:)
    Kontraszt 700:1 valaszido 8Ms.
    Most mar nemtudom a csikot szamolni,hanyszor megy ki:((
  • gurubefree
    #144
    De szerintem valamit kell állitani , mert valami nem ok......

    Egy idő után elég kellemetlen a képernyőt vizslatni.

    Nem tudom miért , lehet még most furcsa vagy rossz a szín beállitás.

    Kiprobáltam a 9300k de minden kékes lett. Most 6500k-n van.

    Jobb lesz utánna járni a dolgoknak.
  • icecave
    #143
    ja, nekem 60Hzen megy, de ugye TFtnél teljesen mindegy, mert nem ugy jeleniti meg a képet....
  • gurubefree
    #142
    Most 1280*1024 és 75Hz
  • gurubefree
    #141
    Igy 89.990- forintot fizettem.
  • gurubefree
    #140
    Nekem azt mondták 16ms-os , a dobozon 8ms van .

    A Doom3 , Collin 2005 , probléma nélkül fut. És amig az eladoval beszélgettem , hogy melyiket érdemes megvenni / 15 perc / hirtelen 10.000- forinttal lett olcsobb.
  • icecave
    #139
    ohh, azt megnézem, mit tud :)
  • gurubefree
    #138
    T19-2
  • mrzed001
    #137
    Maga a DVI kábel nem olcsó, jópár ezer forint, de megéri.
    Nézd meg vele, hogy továbra is fellép-e a hiba. Ha igen, próbáld másik VGA kártyával, ha akkor is moncsi szar
  • icecave
    #136
    Abból van egy pár....
    Esetleg tipus? csak mert nekem is ilyen van....
    csak régebbi széria, T19-1es....
  • gurubefree
    #135
    Sziasztok

    Most csomagoltam ki az új monitort , hát nagyon meg vagyok vele elégedve.

    19" Fujitsu Simens TFT
  • Torta
    #134
    Köszi, de nem erre voltam kiváncsi, bár jó tudni ezt is, hogy érdemes beruházni egy DVI-re :)))
    Mennyit kóstál egyébként?
  • mrzed001
    #133
    Kötekedsz mester :p
    Amúgy igazad van :)
  • Sir Quno Jedi
    #132
    A "tűnik" használata indokolatlan, nem tűnik, hanem az ! :DDD
  • mrzed001
    #131
    Hát, ha DVI-t használsz, akkor egy tuti: minden képpont pontosan ott van, ahova a VGA kártya kitalálta. Nekem Philips 170B sokkal szebbnek tűnik DVI-on a kép :)
  • Stann
    #130
    Hali!
    Lassan én is le szeretném cserélni a sík LG 775FT monitoromat egy 17"-os TFT-re. Eddig kettő jobb modellt láttam: LG 1730S, és Samsung 710/713N. Sajnos MVA paneles monitort nem láttam elérhető árkategóriában(nettó 50-60), vagy esetleg létezik? Főleg filmnézésre hgasználnám, így fontos lenne, hogy a fekete az fekete legyen. Javaslat?
  • awak3n
    #129
    HI all!
    kéne gy kissegítség szinhőmérséklet ügyben.
    a monitoron alapbol bentlévők (5000K , 6500K , 7500K , 8200K , 9300K )minegyikétől már 10 perc után fáj a fejem,van lehetőség egyéni beállításokra is,de ehhez kéne egy kis segítség,hogy melyiket mekkora értékre állítsam,
    közi előre is..
  • cs31
    #128
    Mit jelent az hogy analóg bemenet?
  • Torta
    #127
    Van egy samsung 172x-es TFT-m és az lenne a gondom, hogy bizonyos játékoknál, amikor fekete a kép akkor lehet látni vízszintes csíkozódást. Mintha interferencia lenne. A gép Vga kábellel van összekötve. Nem tudom, hogy számítana e ha DVI kábellel kötném össze...
  • Shep
    #126
    nállam egy BenQ FP767-12 van tesztelésen a hétvégére, van egy kis utánhúzása, de nem vészes, szóval azt hiszem megveszem.
  • izb
    #125
    Elöszőr próbálja ki.
    Lehet az a 16ms ennél a monitornál elég a CS hez!
    Lehet nem,de láttam már olyan 16ms monitort,amin királyul mentek Fps játékok.
  • Shep
    #124
    ha nem CS-zni akarsz akkor jó és rá lehet kötni, bár a fényerő meg a kontraszt kicsit kevésnek tűnik, de szerintem vásárlás előtt próbáldd ki.
  • takraj
    #123
    Tehát akkor elviekben lehetséges, hogy TNT2-esre egy ACER 1711 17" TFT-LCD monitort rákötni?

    Tényleg, amúgy jó ez a moncsi?
    További paraméterek: 1280x1024 felbontás, 16ms válaszidö, 260cd/m2, 450:1 kontrasztarány.... ja és 49.999Ft-ba kerül 1 év garival nálunk...
  • Shep
    #122
    ha analógot veszel akkor nincs gond, akkor kell az átalakító, ha olyat veszel amin van DVI és azt akarod használni, de tudomásom szerint a TNT-n nincs DVI csatlakozó
  • Shep
    #121
    "benkő" :) FP767-12
  • izb
    #120
    A nevét meg nem mondom hogy mi.
    Gözöm sincs,nekem alapból adták a videokarimhoz.
    Nem lehet túl sok.
  • takraj
    #119
    Milyen átalakítót? Mennyi körül van egy olyan?
  • izb
    #118
    Vegyél hozzá átalakítót.
  • takraj
    #117
    A helyzet az, hogy nem vettem videókarit, már jó régóta... egy TNT2 kari van benne, és azon csak egy sima monitorhoz való csatlakozó van... nem lehetne valahogy mégis LCD monitort rákötni?
  • izb
    #116
    Más csatija van.Elviekben ha mostanság vettél videokarit,akkor mellékeletek hozzá ilyet.
  • izb
    #115
    Milyen monitor??